forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: ZAROBLJENIK ZVIJEZDA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 17/05/2009 : 17:14:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obelix

quote:
Originally posted by Renky

I šta sad, odgovore ti, kad bude sljedeći izvoz... pa ti pitaš kad je sljedeći izvoz a oni kažu kad se sakupi dovoljno materijala jer se ne isplati praviti papirologiju za samo jedno izdanje... a ti kažeš najavljeno je više izdanja a oni kažu, tim bolje, znači uskoro... pa ti pitaš kad uskoro... onda ti oni (ne)odgovore pa znaš sve



O cemu pricas? Pa nisam nerazumna dosada koja pita samo da bi gnjavila, a da ne razmislim sam. procitaj malo bolje sta sam i zasto pitao.

Pitanje ima rezona. Najavljeno je da ce imati svoj izlagacki prostor na sajmu knjiga u Beogradu koji pocinje za par dana. Da li je nenormalno pitati hoce li biti i novih izdanja na tom sajmu?!?

Takodje uvazavam da su sada u obavezama zbog mafesta, ciji su oni organizatori, ali kako sam video da je jedan od vlasnika Libellusa raspolozen za neobavezno caskanje sa poznanicima, i to upravo sa tobom, onda sam pomislio da je jos manji problem odgovoriti na prosto pitanje kupca koji je do sada kupio svaki njihov album.

Nebitno, ovo nije prvo ignorisanje i svakako vise Libellusovce necu pitati, gnjaviti ih, niti bilo sta kupovati, ima i drugih izdavaca i dovoljno izdanja.





Je l' ti to mene zajebavas?! Pa, covjece uz svu muku oko MaFesta koliko puta trebam pojasnjavati da mi je mama u bolnici u Zagrebu i da je operirana u ponedjeljak i da je operacija trajala dulje od 5 sati i da nemam pojma kako ce se sve rasplesti i da svako drugi dan idem iz Makarske u Zagreb da budem s njom u bolnici i da ne znam ni gdje mi je glava, a gdje guzica te da svakih 10-15 minuta kojih imam slobodnih pokusam zaviriti na forum kako bi odgovorio na sto vise stvari koje kupce zanimaju!!! Uz to, govoris o ignoriranju... Ma daj molim te reci ti to meni gdje smo te mi to ignorirali, ajde, molim te... Ako itko govori ovdje sve to smo mi, a ti ocito ne shvacas da postoji mogucnost da se neki post i ne primijeti, nego odmah lupas ispod pojasa, a onda na Renkyjev post koji nema veze s Libellusom pocinjes pljuvati po nama!!!

Sto si ono pitao? Za Zarobljenika zvijezda, je li? Ne, nece ga biti u BG-u jer ce biti objavljen premijerno na MaFestu. U BG ce biti izvezen kasnije. A sto se tice kupovanja ili nekupovanja nasih stripova, cini kako zelis, to je slobodna volja svakog stripofila, no molim te, ponavljam - MOLIM TE - ne govori da se ponasamo ignorantski prema svojim kupcima jer to nije istina!

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 17/05/2009 : 18:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Preterao sam, ne obracaj paznju, ja sam samo jedno matoro debelo gundjalo

Pravi sam Obelix, nadurim se lako, ali to traje minutu, a posle hajdemo na prasice i dobro vino :-)).

Ziveli, samo vi radite dobre stripove, kao i do sada i razumite kupce koji su ponekad nezasiti stripova, pa otud i nestrpljenje.

Svako dobro i imate moju skromnu podrusku u svakom trenutku

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 17/05/2009 : 18:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Obrisao sam i onaj deo koji nisam mislio tako kako sam napisao, ali me je iznerviralo sto je renky nepromisljeno odgovorio.

Ma pusti i izvini.

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 17/05/2009 : 20:03:02  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Najzad...ovo smo davno apsolvirali u Strip artu i najzad je dobilo izdanje kakvo sigurno zasluzuje...idemo dalje Libellus,hocemo jos Fonta,lets go...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/05/2009 : 22:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obelix

Video sam da cete biti prisutni na sajmu u Beogradu. Da necete doneti i ova nova izdanja sto ste najavili za Mafest, ili da budem precizniji Zarobljenika zvezda


Heh, mozda neces vjerovati ali...
Jutros oko pet prije nego sam krenuo spavati (u osam sam vec hranio Bebu i spremao se na put) krenem ja traziti gdje
je bilo to pitanje, ostalo mi u podsvjesti da sam ga negdje vidio ali nisam tada stigao odgovoriti.
Prodjem sve topice i nema, pa nema... i nista odem ubiti oko 2-3 sata, rekoh javit ce se opet...
I na kraju ispadne nekoliko nepotrebnih komentara.

Jebiga, u svasto mozes sumnjati ali ne u to da mi ignoriramo nekoga, kako je Gaston i napisao.
Mozemo kasniti s najavama, mozemo ne odgovoriti brzo na neko pitanje, no to nije zbog toga sto smo
lijeni i sto nam se nesto neda, vec zato sto puno radimo i ne stignemo sve onako kako bi zeljeli.

A sto se tice samog tvog pitanja, Gaston ti je vec odgovorio.


Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 17/05/2009 : 23:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Obelix

Video sam da cete biti prisutni na sajmu u Beogradu. Da necete doneti i ova nova izdanja sto ste najavili za Mafest, ili da budem precizniji Zarobljenika zvezda


Heh, mozda neces vjerovati ali...
Jutros oko pet prije nego sam krenuo spavati (u osam sam vec hranio Bebu i spremao se na put)


ako je to beba
ako je pak uistinu rijec o nekoj Bebi

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 18/05/2009 : 00:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Obelix

Video sam da cete biti prisutni na sajmu u Beogradu. Da necete doneti i ova nova izdanja sto ste najavili za Mafest, ili da budem precizniji Zarobljenika zvezda


Heh, mozda neces vjerovati ali...
Jutros oko pet prije nego sam krenuo spavati (u osam sam vec hranio Bebu i spremao se na put)


ako je to beba
ako je pak uistinu rijec o nekoj Bebi



Beba?Lončar ili

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/05/2009 : 00:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Bitno je da je Beba bila zadovoljna, a koja je, nije bitno...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 18/05/2009 : 00:17:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
selimovic
ma da, to se jedino konta, zadovoljstvo

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 18/05/2009 : 00:19:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
jel to iz onog vica koji zavrsava s: "Ja sam Beba." "Drago mi je. Ja sam budala." :-)))))))))))))
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 18/05/2009 : 00:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
nije nego iz onog: pita zagor Bebu jel ti pjevas ono "zagoru ga zatjera"... ;-) :-D

a sto se tice izdanja, jos jedno u nizu sjajnih izdanja libellusa. ma nemam rijeci... :-))))))))

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/05/2009 : 00:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obelix

Obrisao sam i onaj deo koji nisam mislio tako kako sam napisao, ali me je iznerviralo sto je renky nepromisljeno odgovorio.

Ma pusti i izvini.



Prvo:
Odakle ti ideja da moj post povezuješ sa stavom, komentarom ili bilo čim iz Libellusa?
Drugo:
Batina ima dva kraja. Jel' ti palo na pamet da je tvoje pitanje nepromišljeno prije nego što si moj odgovor proglasija nepromišljenim?
Treće:
Kad san pročita pitanje prvo san pogleda tvoje misto stanovanja. Uh zar je toliko teško prošetati do sajma pa čak i da ne bude tamo željenog stripa?
Četvrto:
Ozbiljnost svojih komentara dokazuješ prozivanjem Libellusa. Ako ih zbog ičega možeš prozivati to sigurno nije ignorancija ni provjerenih ni potencijalnih kupaca.
Peto:
No moram ti priznati da editiranje pa i priznanje brzopletosti, što je rijetka pojava danas, unosi malo pozitivnosti pa eto...

PS
Ako te je moj post raspizdija, pošalji mene u kurac. Ne boli a ja san tamo već bija tako da...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2116 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 18/05/2009 : 08:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Zarobljenik zvijezda izgleda PREDOBRO! Vidjet cu na Mafestu :)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

Lorda
Average Member

Croatia
587 Posts

Member since 07/11/2002

Posted - 18/05/2009 : 09:28:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lorda a Private Message  Reply with Quote
Zarobljenika zvijezda imam cak i na spanjolskom mada ne zmam beknuti niti rijec na njemu, to govori koliko obozavam taj strip. Steta sto nikada nije zavrsen kako spada (mada opet bolje nego meni jako dragi Devlicev Machu picchu)... Ali usprkos tome to je strip koji svakako ulazi u top 5 meni najdrazih stripova ikada...
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 18/05/2009 : 12:59:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Ovo je topic o remek delu, neka tako i ostane.

Renky, nisi u pravu, ali kada sam se prikljucio na ovaj forum, medju prvima si mi pozeleo dobrodoslicu i vise puta smo ucestvovali u zanimljivim strip diskusijama, sto je inspirativno i korisno, pa ako se slazes neka tako i ostane.

Kada si vec pohvalio moj gest, razmisli i ti o istom, pa ga primeni i malo se izbaci iz uloge predavaca, i merodavnog sudije, jer em to nisi, em cinis to vrlo lose i neargumentovano, zato hajdemo na stripove

Mozemo ako hoces da nasu diskusiju prebacimo u svastaru, pa da se objasnimo

Napred Zarobljenik zvezda

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 18/05/2009 : 15:00:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
U nedoumici sam oću li ga uzeti, koliko strip može biti dobar na samo 100 stranica?
...pogotovo ako nije kronološki povezan.

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/05/2009 : 16:07:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obelix

Kada si vec pohvalio moj gest, razmisli i ti o istom, pa ga primeni i malo se izbaci iz uloge predavaca, i merodavnog sudije, jer em to nisi, em cinis to vrlo lose i neargumentovano, zato hajdemo na stripove



Ja znam zbog čega san napisa to što san napisa. Ne znači da se moramo svađati ali ja ne editiram postove a ti promisli kakva je bila tvoja reakcija. Konkretno, reagira san na tvoja dva smajlija koja su bila iza ponovljenog pitanja. Mogao je biti i tužni a ne i ljutiti. I da, ako ti se moja uloga predavača i sudije ne sviđa uvik postoji ignore lista.

Budi pozdravljen i uživaj u ZZ.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/05/2009 : 16:10:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

U nedoumici sam oću li ga uzeti, koliko strip može biti dobar na samo 100 stranica?
...pogotovo ako nije kronološki povezan.



Kako misliš nije kronološki povezan? Povezan je... to je jedna priča sastavljena od više kratkih nastavaka jer je kao takva objavljivana u revijama pa kompilirana u album.
I viruj mi, tih stotinjak i kusur stranica je taman. Ne triba ni više ni manje.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 18/05/2009 : 16:16:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Obelix

Kada si vec pohvalio moj gest, razmisli i ti o istom, pa ga primeni i malo se izbaci iz uloge predavaca, i merodavnog sudije, jer em to nisi, em cinis to vrlo lose i neargumentovano, zato hajdemo na stripove



Ja znam zbog čega san napisa to što san napisa. Ne znači da se moramo svađati ali ja ne editiram postove a ti promisli kakva je bila tvoja reakcija. Konkretno, reagira san na tvoja dva smajlija koja su bila iza ponovljenog pitanja. Mogao je biti i tužni a ne i ljutiti. I da, ako ti se moja uloga predavača i sudije ne sviđa uvik postoji ignore lista.

Budi pozdravljen i uživaj u ZZ.



Iskljuciv si i nedokazan, ali nema potrebe za ignore listu.

Smajli je bio razocaran, a ne ljutit, procitaj sta pise kada kliknes na smajlije. Na ovom posle koga si ti isprovocirao celu pricu stoji Disapprove, a na drugom crvenom angry. Sto znaci da ti przopleto i reagujes i posmatras i zakljucujes.

Ako si spreman da kritikujes, moras biti spreman i da primis kritiku ako si covek i ako smes :-)) i ako imas vremena, a po broju tvojih postova reklo bi se da ga imas na pretek, hajdemo u svastaru i 100% cu ti dokazati da si pogresio

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica

Edited by - Obelix on 18/05/2009 16:16:58
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11087 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 18/05/2009 : 16:24:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obelix

quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Obelix

Kada si vec pohvalio moj gest, razmisli i ti o istom, pa ga primeni i malo se izbaci iz uloge predavaca, i merodavnog sudije, jer em to nisi, em cinis to vrlo lose i neargumentovano, zato hajdemo na stripove



Ja znam zbog čega san napisa to što san napisa. Ne znači da se moramo svađati ali ja ne editiram postove a ti promisli kakva je bila tvoja reakcija. Konkretno, reagira san na tvoja dva smajlija koja su bila iza ponovljenog pitanja. Mogao je biti i tužni a ne i ljutiti. I da, ako ti se moja uloga predavača i sudije ne sviđa uvik postoji ignore lista.

Budi pozdravljen i uživaj u ZZ.



Iskljuciv si i nedokazan, ali nema potrebe za ignore listu.

Smajli je bio razocaran, a ne ljutit, procitaj sta pise kada kliknes na smajlije. Na ovom posle koga si ti isprovocirao celu pricu stoji Disapprove, a na drugom crvenom angry. Sto znaci da ti przopleto i reagujes i posmatras i zakljucujes.

Ako si spreman da kritikujes, moras biti spreman i da primis kritiku ako si covek i ako smes :-)) i ako imas vremena, a po broju tvojih postova reklo bi se da ga imas na pretek, hajdemo u svastaru i 100% cu ti dokazati da si pogresio


Kritike nikad dosta, pogotovo kad dolazi od ljudi čije mišljenje cijenim. Vrimena imam ali ne toliko da bi ga trošija na tebe a pogotovo što moji postovi nisu napucani u svaštari. I dalje, mogu sto puta ja falit i brzopleto reagirati ali... nikad ne možeš ni editirati ni ičim opravdati svoju kritiku Libellusa za ignoranciju kupaca i povezivanje mog posta sa njihovim radom.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 18/05/2009 : 16:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message  Reply with Quote
Ok, manimo se corava posla, nekada nema stvarno svrhe. Drzacu se stripva

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

npetros2@htnet-dsl
Advanced Member



Papua New Guinea
3783 Posts

Member since 22/02/2006

Posted - 18/05/2009 : 20:57:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit npetros2@htnet-dsl's Homepage  Send npetros2@htnet-dsl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky


Kako misliš nije kronološki povezan? Povezan je... to je jedna priča sastavljena od više kratkih nastavaka jer je kao takva objavljivana u revijama pa kompilirana u album.
I viruj mi, tih stotinjak i kusur stranica je taman. Ne triba ni više ni manje.


jasno

David Hayter: Legend is nothing but fiction, someone teels it, someone else remembers, everybody passes it on [/font=Trebuchet MS]
Solidus Snake: Brother, this is a whole different game from Liquid!

Don`t do lunch! That`s like the express lane to the friend zone!
-Ryan Reynolds-
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/05/2009 : 23:21:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kupio strip, crtez odlican! uostalom, Font...
samo se nadam da ce i prica biti barem na tragu Priče iz nesavršene budućnosti
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 23/05/2009 : 23:23:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by npetros2@htnet-dsl

U nedoumici sam oću li ga uzeti, koliko strip može biti dobar na samo 100 stranica?
...pogotovo ako nije kronološki povezan.



Priče iz nesavršene budućnosti takodjer imaju stotinjak stranica
ali su mi najbolji strip u zadnjih par godina
najbolje preporuke
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 26/05/2009 : 23:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
Sjajan strip, nisam čitao prije, ali i danas je priča svježa:)) Crtež odličan, kao što supermark reče, Font...
Renky, hvala za preporuku...

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000