forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: OCI I TAMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9543 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 16/05/2009 : 20:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bacho

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by bacho

S obzirom na primamljivu cijenu odnosno popust na MaFestu, velik broj stranica, odličnu temu stripa i fenomenalan izgled naslovnice, molio bih privju.
Uz njega je velika, velika šansa da kupim ovaj strip, bez njega nažalost mala (uz dužno poštovanje prema preporukama, ipak su to veliki novci za riskiranje).



uvek mozes da ga preprodas, i da povratis dobar deo novca. jos ako sacekas da bude rasprodan....



Kapitalizam me ne zanima, samo moja kolekcija!



apsolutno podrzavam! nego hocu da ti kazem da ti novci nisu nepovratni

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 16/05/2009 : 20:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by bacho

quote:
Originally posted by Lord Vader89

quote:
Originally posted by bacho

S obzirom na primamljivu cijenu odnosno popust na MaFestu, velik broj stranica, odličnu temu stripa i fenomenalan izgled naslovnice, molio bih privju.
Uz njega je velika, velika šansa da kupim ovaj strip, bez njega nažalost mala (uz dužno poštovanje prema preporukama, ipak su to veliki novci za riskiranje).



uvek mozes da ga preprodas, i da povratis dobar deo novca. jos ako sacekas da bude rasprodan....



Kapitalizam me ne zanima, samo moja kolekcija!



apsolutno podrzavam! nego hocu da ti kazem da ti novci nisu nepovratni



Ma sve jasno, samo budžet za Mafest treba što bolje iskoristiti. Prohtjevi su ogromni.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 16/05/2009 : 20:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Ferri

Super! A nadam se da ce i VC uskoro ovo izdati,jer poslije Dragonera bi trebalo ovo slijediti!


Ne bih ti htio ugasiti nadu, ali mislim da ovo nece nitko osim nas uskoro izdati.


Ne vidim zašto ovo VČ ne bi izdao?
I odakle ti informacija da ovo niko osim vas neće izdati, pa makar i uskoro?
Uopšte mi nije svejedno da li ću da dam 450 dinara ili 2250 dinara ,pa makar i u HC A4 format izdanju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2009 : 21:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri

Da nemam kako doci do njih,a kad se gomiluju izdanja onda i dodje finasijski problem.


Ne znam gdje si smjesten, pa me cudi, ali ako si u Crnoj Gori, koliko znam iz Srbije salju i tu,
a osim toga ako se ne varam strip klub se otvorio (ili otvara) i u Crnoj Gori...
Trebala bi postojati mogucnost da ti mozes doci do izdanja, javi gdje zivis, pa da vidimo sto se moze napraviti.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2009 : 21:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto
Ne vidim zašto ovo VČ ne bi izdao?
I odakle ti informacija da ovo niko osim vas neće izdati, pa makar i uskoro?
Uopšte mi nije svejedno da li ću da dam 450 dinara ili 2250 dinara ,pa makar i u HC A4 format izdanju.


Zbog cega mislis da ce uskoro izdati ili da bi trebali izdati, da odgovorim protupitanjem?
Zato sto su objavili Dragonero? Pa nema to veze, nije to neki serijal, sve su one shotovi.
A osim toga ni zastupnici prava za Dragonera i ovaj strip nisu isti.
No u svakom slucaju ja ne govorim ni u cije ime osim svoje, a hoce li oni to objaviti ili ne, najbolje pitaj njih.
S obzirom da smo mi jedini koji su kupili prava za ovaj strip na nasem podrucju i da koliko znam nikome nece biti
prodana prava na ovaj strip sigurno iducih nekoliko godina, otud zakljucak da mislim kako nitko oism nas nece to izdati.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/05/2009 : 21:28:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
180 kuna... A koliko bi košta da je normalan format?
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6048 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 16/05/2009 : 21:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Nakon što se vratim sa Mafesta,ovo će bit prvi strip koji ću pročitati.Djeluje interesantno,a već i sama naslovnica obećava.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2009 : 21:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Kad kalkuliram sve troskove i dodam cijenu tiska slicnog izdanja za standardan Bonelli format, mislim da prodajna cijena
nebi bila ispod 140 kuna, mozda i mrvicu vise, ako bi se pokrivali na nekih 300 prodanih (60%), kao sto je sada slucaj.
Dakle razlika je negdje oko 35-40 kuna u odnosu na sada. No s obzirom da se izdanje moze nabaviti i za 150 kuna tko kupi
odmah i na Mafestu (pa i tko ne ide na Mafest moze nekoga zamoliti da mu kupi ako zeli) onda 10 kuna vise za A4
u odnosu na standardan format smatram zanemarivim u odnosu na ono sto se dobije.
Stoga mi je drago smo se odlucili na ovaj format i zbog samog Simeonijevog crteza a i zbog kvalitete izdanja.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/05/2009 : 21:43:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Ok.
A koga da zamolim, tebe?

Edited by - mpavin on 16/05/2009 21:44:36
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 16/05/2009 : 22:12:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ok.
A koga da zamolim, tebe?


ako netko iz vukojebine city ide na mafest,zamoli njega

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 16/05/2009 : 22:23:40  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mpavin

Ok.
A koga da zamolim, tebe?


ako netko iz vukojebine city ide na mafest,zamoli njega




In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 16/05/2009 : 23:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Ok.
A koga da zamolim, tebe?


Nisam iz tvoga grada, ali sigurno nekoga mozes zamoliti...
Jos kad bih znao gdje je taj vukojebina city mozda bih tiu nekoga i preporucio.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/05/2009 : 23:08:04  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
vukojebina city je 6 km od pripizdina city-ja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 16/05/2009 : 23:10:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
sto ce reci da je i mordor prometnije i zivahnije mjesto

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 16/05/2009 : 23:13:29  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
E,jebiga sad. Nitko iz Vukojebine ne ide na Mafest.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 16/05/2009 : 23:31:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
kupujem
gaston ga nahvalio

Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 17/05/2009 : 02:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
jebem ti zivot i ja cu ovo da uzmem

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 17/05/2009 : 07:11:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Ferri

Da nemam kako doci do njih,a kad se gomiluju izdanja onda i dodje finasijski problem.


Ne znam gdje si smjesten, pa me cudi, ali ako si u Crnoj Gori, koliko znam iz Srbije salju i tu,
- Da u CG sam,Klubovi Darkwood i Alan Ford ne salju postom u CG,problem je platni promet koji ne funkcionise i velike postarine.
a osim toga ako se ne varam strip klub se otvorio (ili otvara) i u Crnoj Gori...
- da otvorio se i nesto malo se moze naci od Libellus izdanja,ali ja nemam niti jedno izdanje Lib. pa mi sada tesko(i finansijski) sve to skupiti,nekih vise i nema u prodaji a od druge ruke cijene su neke enormno velike.A ja bi volio sve imati od svih junaka i krenuti sada je malo tezije i zbog rupa koje bi nestale,eh da sam imao mogucnosti da mi od pocetka budu dostopni kupio bi ih sve malo po malo kad izadju a i finansijski se manje tako oseca.
Trebala bi postojati mogucnost da ti mozes doci do izdanja, javi gdje zivis, pa da vidimo sto se moze napraviti.
- Na ovo moze vaziti i gore odgovor drugi,da teoretski moze se doci ali teze je prirode i finansijski neisplativije. Na pocetku vaseg izdavanja,hteo sam uraditi tako sto bi vam novac uplatio na racun prilikom svakih novih izdanja,ali kad sam se raspitao u banci ispalo mi je neisplativo,velika je bila provizija plus ptt ispalo je mnogo pa sam odustao. Niste vi krivi sto ja ne zivim u Hr hehehe jebiga,zaista hvala ti na ponudi ali trenutno tu je sta je i ubuduce ako se nesto menja (vise mislim na finansijki) kontaktiracu vas!


Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 17/05/2009 : 09:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote


- Da u CG sam,Klubovi Darkwood i Alan Ford ne salju postom u CG,problem je platni promet koji ne funkcionise i velike postarine.
Ovo je muka živa, i ja sam iskusio iste probleme, ali ja živim maltene na granici pa mi je nešto malo lakše
Go to Top of Page

Prodigy
Senior Member



Croatia
1801 Posts

Member since 01/12/2003

Posted - 17/05/2009 : 13:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Prodigy a Private Message  Reply with Quote
Izdanje kojem se za MaFest najvise veselim!
Koliko je nahvaljen po forumu ne vjerujem da moze da omane.
Potrudite se da osigurate dovoljan broj primjeraka jer vjerujem da ce planuti bar 300 kom. vec na MaFestu!

I'm not O.K.,you're not O.K. and that is O.K.!!!
Go to Top of Page

cgmiki
New Member



Serbia
127 Posts

Member since 24/11/2005

Posted - 17/05/2009 : 15:11:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit cgmiki's Homepage  Send cgmiki a Private Message  Reply with Quote
@Dado
Šta bi sa te prve dve-tri stranice? Da vidimo kako izgleda.
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10970 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 17/05/2009 : 17:33:19  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by anto
Ne vidim zašto ovo VČ ne bi izdao?
I odakle ti informacija da ovo niko osim vas neće izdati, pa makar i uskoro?
Uopšte mi nije svejedno da li ću da dam 450 dinara ili 2250 dinara ,pa makar i u HC A4 format izdanju.


Zbog cega mislis da ce uskoro izdati ili da bi trebali izdati, da odgovorim protupitanjem?
Zato sto su objavili Dragonero? Pa nema to veze, nije to neki serijal, sve su one shotovi.
A osim toga ni zastupnici prava za Dragonera i ovaj strip nisu isti.
No u svakom slucaju ja ne govorim ni u cije ime osim svoje, a hoce li oni to objaviti ili ne, najbolje pitaj njih.
S obzirom da smo mi jedini koji su kupili prava za ovaj strip na nasem podrucju i da koliko znam nikome nece biti
prodana prava na ovaj strip sigurno iducih nekoliko godina, otud zakljucak da mislim kako nitko oism nas nece to izdati.



čak ako vi razprodate nakladu?
a šta je sa Sighmom?
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 17/05/2009 : 21:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

vukojebina city je 6 km od pripizdina city-ja



Pa to je blizu mene!!!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 17/05/2009 : 21:07:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cgmiki

@Dado
Šta bi sa te prve dve-tri stranice? Da vidimo kako izgleda.



Da, da, da!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/05/2009 : 22:17:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mhejl



- Da u CG sam,Klubovi Darkwood i Alan Ford ne salju postom u CG,problem je platni promet koji ne funkcionise i velike postarine.
Ovo je muka živa, i ja sam iskusio iste probleme, ali ja živim maltene na granici pa mi je nešto malo lakše


Hmm... nezgodno. Mozda ce ovaj klub u Crnoj Gori moci rijesiti bar neke probleme.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000