forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Izdanja za MaFest 09: OCI I TAMA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/05/2009 : 22:18:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cgmiki

@Dado
Šta bi sa te prve dve-tri stranice? Da vidimo kako izgleda.


Cekam da mi iz pripreme to posalju pa da postavim, a kako je sad bio vikend, prije sutra vjerojatno nista...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 17/05/2009 : 22:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by anto
Ne vidim zašto ovo VČ ne bi izdao?
I odakle ti informacija da ovo niko osim vas neće izdati, pa makar i uskoro?
Uopšte mi nije svejedno da li ću da dam 450 dinara ili 2250 dinara ,pa makar i u HC A4 format izdanju.


Zbog cega mislis da ce uskoro izdati ili da bi trebali izdati, da odgovorim protupitanjem?
Zato sto su objavili Dragonero? Pa nema to veze, nije to neki serijal, sve su one shotovi.
A osim toga ni zastupnici prava za Dragonera i ovaj strip nisu isti.
No u svakom slucaju ja ne govorim ni u cije ime osim svoje, a hoce li oni to objaviti ili ne, najbolje pitaj njih.
S obzirom da smo mi jedini koji su kupili prava za ovaj strip na nasem podrucju i da koliko znam nikome nece biti
prodana prava na ovaj strip sigurno iducih nekoliko godina, otud zakljucak da mislim kako nitko oism nas nece to izdati.



čak ako vi razprodate nakladu?
a šta je sa Sighmom?


Ako rasprodamo nakladu uvijek mozemo raditi reprint...
Salu na stranu, izdanje je odlicno, no ne mislim da ce se bas rasprodati u "par" dana...

Sighmom? Nista... Ako to bude radio VC mi necemo razmisljati o tome, ako ne bude, razmislit cemo hocemo li razmisljati o tome.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 18/05/2009 : 00:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
gaston ga je toliko nahvalio da mi je svakako bio prvi na listi :-D ako mi se nakon mafesta studenti budu zalili da im nisu ispravljenje zadace na vrijeme, poslacu im tvoj mail gastone :-p ;-)

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Sloba
stripovi.com suradnik

Serbia
490 Posts

Member since 22/11/2007

Posted - 18/05/2009 : 01:32:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Sloba's Homepage  Send Sloba a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ferri
A ja bi volio sve imati od svih junaka i krenuti sada je malo tezije i zbog rupa koje bi nestale,eh da sam imao mogucnosti da mi od pocetka budu dostopni kupio bi ih sve malo po malo kad izadju a i finansijski se manje tako oseca.



Jeste problem sa postarinom i troskovima koji ti podignu cenu skoro za 30%, ako ne i vise. Mada se gomila ljudi iz CG ipak snalazi.

Hoces da organizujemo nesto da se ukljucis u Libellusova izdanja, jer si propustio sve do sada, pa je zaista tesko da sada uhvatis korak? Mozemo da sredimo sa klubom Mister No da ti se dotransportuje za start sve sto ti treba po nekim pristupacnim cenama, pa kada sustignes nova izdanja, onda preko kluba u CG prati redovno.
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/05/2009 : 02:20:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
Dakle evo ovdje preview na ovo izdanje, a postavit cu link i u prvi post ove najave...
Nismo postavili 2-3 stranice, nismo ni 20, a ni 50... postavili smo cijelih 86 stranica stripa.
Mislim da ce to biti vise nego dovoljno da se svatko moze odluciti zanima li ga izdanje,
i vrijedi li mu to spomenutog iznosa.

www.libellus.hr/libellus_najava/Oci-i-tama.pdf

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2109 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 18/05/2009 : 08:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message  Reply with Quote
Odlicno!!!

Jedva cekam Mafest...

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

cgmiki
New Member



Serbia
127 Posts

Member since 24/11/2005

Posted - 18/05/2009 : 10:22:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit cgmiki's Homepage  Send cgmiki a Private Message  Reply with Quote
Zanimljivo, zanimljivo. Veoma zanimljivo.
Go to Top of Page

darkraver
Senior Member



Croatia
1346 Posts

Member since 17/06/2002

Posted - 18/05/2009 : 11:37:37  Show Profile Show Extended Profile  Send darkraver a Private Message  Reply with Quote
bravo dečki!
hebate dali ste trećinu stripa na preview...

ja ovo sigurno kupujem također...


p.s.
znači ono što izda VČ vi ne izdajete i suprotno...
šteta,ja bi sva ova posebna izdanja baš rado u HC Libellus izvedbi
ajte još bar Sigmu :D

Od stripova radim salate ali jedino NN zacinim!
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 18/05/2009 : 11:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Toliko ste hvalili taj crtež, a zapravo i nije baš nešto spektakularno...
Puno je bolji u epizodi NN-a Bezvremenski rat...

Edited by - mpavin on 18/05/2009 11:42:22
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 18/05/2009 : 11:43:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Toliko ste hvalili taj crtež, a zapravo i nije baš nešto spektakularno...
Puno je bolji u epizodi NN-a Bezvremenski rat...


Imaš original ili si usporedio prema nekim tablama na netu?
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 18/05/2009 : 13:12:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Pa gori je link za preview, 100 stranica.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/05/2009 : 13:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
Meni ne radi link

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

verter
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
4877 Posts

Member since 30/04/2002

Posted - 18/05/2009 : 13:53:26  Show Profile Show Extended Profile  Send verter a Private Message  Reply with Quote
fenomenalan crtez! dado nesreco, mislio sam ga procitati nekad kad se vratim iz makarske, a ovako cu ga morati procitati u petak navece (tj ujutro ;-) kad se vratim sa feshte :-D

"…Some people will say anything to be thought of as clever and interesting…"
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/05/2009 : 14:00:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darkraver
znači ono što izda VČ vi ne izdajete i suprotno...
šteta,ja bi sva ova posebna izdanja baš rado u HC Libellus izvedbi
ajte još bar Sigmu :D


To ne znaci da mi nesto necemo izdati sto i oni izdaju, ja sam samo govorio o aktualnoj situaciji.
A to su naslovi Dragonero kojeg nismo radili i Oci i tama kojeg smo evo odradili.
Za sve daljnje je krerano sad bilo sto reci i tvrditi... zivi bili pa vidili.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/05/2009 : 14:02:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Toliko ste hvalili taj crtež, a zapravo i nije baš nešto spektakularno...
Puno je bolji u epizodi NN-a Bezvremenski rat...


Ukusi su razliciti, tebi je bolji u toj epizodi NNa, nama je ovdje bolji, i sto sad.
Sime je ovdje imao puno vise slobode u svom umjetnickom izrazaju nego je to mogao imati u NN
i zbog toga meni ovaj crtez u Oci i tama izgleda bolje nego u NN, iako je i tamo odlican.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/05/2009 : 14:04:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Lord Vader89

Meni ne radi link


Link radi... ne znam zasto tebi ne radi. Mozda si probao skinuti kad ga je istovremeno skidalo vise ljudi
pa bila guzva u prometu i mozda je zbog toga pokazalo kao nevazeci link...

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 18/05/2009 : 14:16:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message  Reply with Quote
Meni ovo izgleda premocno sto se crteza tice.
Osim toga predugo poznajem Dado & Gastona i znam da nisu bas likovi koji se ultra lako zapale za prosjecne stripove. Dakle vjerujem im da se radi o vrhunskom stripu.

Ostaju mi samo 2 koraka jos! Prvo da se odusevim kada u ruke primim tu "hrgu" od hard cover knjige, i drugo da je procitam i zatim ovdje napisem svoje misljenje.

Jedva cekam da postanem ponosan vlasnik ovog uradka Gigija Simenonija! :)

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 18/05/2009 : 14:27:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado
Sime je ovdje imao puno vise slobode u svom umjetnickom izrazaju nego je to mogao imati u NN
i zbog toga meni ovaj crtez u Oci i tama izgleda bolje nego u NN, iako je i tamo odlican.


Da, slobode da mu crtež bude gori. Meni ovdje nije ništa posebno, izgleda kao da je crta na brzinu. Likovi su kako-tako solidni(ima i boljih), ali pozadina ima jako malo - na većini vinjeta je to samo jedna bijela podloga. Bijela boja prevladava, a ja san očekiva neki super tamni crtež sa jakom atmosferom jer je takva tema stripa. A i detalja ima jako malo...
Dakle, korektan crtež ali ništa što bi me ostavilo bez daha.

Evo uzmi za primjer NN gigant 8, crtež 100 puta bolji od ovoga...
Go to Top of Page

Dado
Advanced Member

Switzerland
21068 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/05/2009 : 14:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dado a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by Dado
Sime je ovdje imao puno vise slobode u svom umjetnickom izrazaju nego je to mogao imati u NN
i zbog toga meni ovaj crtez u Oci i tama izgleda bolje nego u NN, iako je i tamo odlican.


Da, slobode da mu crtež bude gori. Meni ovdje nije ništa posebno, izgleda kao da je crta na brzinu. Likovi su kako-tako solidni(ima i boljih), ali pozadina ima jako malo - na većini vinjeta je to samo jedna bijela podloga. Bijela boja prevladava, a ja san očekiva neki super tamni crtež sa jakom atmosferom jer je takva tema stripa. A i detalja ima jako malo...
Dakle, korektan crtež ali ništa što bi me ostavilo bez daha.

Evo uzmi za primjer NN gigant 8, crtež 100 puta bolji od ovoga...


Odlicno za tebe, razlog vise da ne kupis ovo izdanje.

Odlicno za nas sto tvoje misljenje nije mjerodavno i sto i mi imamo pravo na vlastito misljenje,
kao uostalom i svi ostali citatelji.

Ovaj naš beskrajni razvoj pretvara nas u nešto beskrajno drugo...oslobodi me Bože slobode bezGranicne
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7735 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 18/05/2009 : 14:43:00  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Da, u ovakvoj situaciji koja vlada i nije mjerodavno, ali sigurno nije ni vaše baš objektivno.

Edited by - mpavin on 18/05/2009 14:43:52
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 18/05/2009 : 14:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mpavin

Da, u ovakvoj situaciji koja vlada i nije mjerodavno, ali sigurno nije ni vaše baš objektivno.


Pa dobro, nemaju bas interesa hvaliti jedno svoje izdanje naustrb drugog svog izdanja, je li?

Meni osobno crtez nije bitno bolji od njegovog standardnog crteza, sve je to prilicno kvalitetno i ujednaceno, s tim da se ovdje dodatno potrudio oko splash pageova i tih atraktivnih scena (pogotovo pocetak i kraj, koji su impresivno nacrtani) pa onda ispada atraktivniji...

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ferri
Senior Member



Montenegro
1809 Posts

Member since 10/01/2004

Posted - 18/05/2009 : 16:04:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Ferri a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Sloba

quote:
Originally posted by Ferri
A ja bi volio sve imati od svih junaka i krenuti sada je malo tezije i zbog rupa koje bi nestale,eh da sam imao mogucnosti da mi od pocetka budu dostopni kupio bi ih sve malo po malo kad izadju a i finansijski se manje tako oseca.



Jeste problem sa postarinom i troskovima koji ti podignu cenu skoro za 30%, ako ne i vise. Mada se gomila ljudi iz CG ipak snalazi.

Hoces da organizujemo nesto da se ukljucis u Libellusova izdanja, jer si propustio sve do sada, pa je zaista tesko da sada uhvatis korak? Mozemo da sredimo sa klubom Mister No da ti se dotransportuje za start sve sto ti treba po nekim pristupacnim cenama, pa kada sustignes nova izdanja, onda preko kluba u CG prati redovno.



Slobo care hvala ti na ponudi ali za to cu tek vidjeti posle leta jer sam sada prebukiran obavezama a mozda i ljeti bude nesto vise para pa cu se eventualno javiti.
Go to Top of Page

Lord Vader89
stripovi.com suradnik



France
9538 Posts

Member since 05/07/2007

Posted - 18/05/2009 : 16:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Lord Vader89 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dado

quote:
Originally posted by Lord Vader89

Meni ne radi link


Link radi... ne znam zasto tebi ne radi. Mozda si probao skinuti kad ga je istovremeno skidalo vise ljudi
pa bila guzva u prometu i mozda je zbog toga pokazalo kao nevazeci link...



Otvorio na drugom kompu, bice da je na onom prvom veza bila uzasna.
Stvarno je crtez za svaku pohvalu!!!!!!!!!!!

BTW, mogli biste ovakve goleme privijue da postavljate npr za Natanovog regularca, ili za one Martinove kratke price

Potpis u dva reda, prema pravilniku:
Vader je, kao i uvek, u pravu. ; john connor ; 2022 A.D.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
858 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 19/05/2009 : 11:50:17  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
17. strana, 3. i 4. kadar.Ja sam osvojen.Ne želim dalje dok ne dobijem TO djelo u ruke

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

Leopold_IV
Senior Member



Croatia
1802 Posts

Member since 05/12/2001

Posted - 19/05/2009 : 15:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Leopold_IV an ICQ Message  Send Leopold_IV a Private Message  Reply with Quote
Prodano, tj kupljeno na prvu !!!
Dovoljna mi je bila preporuka od D&D a još preview...

p.s cijena je prihvatljiva i cakstavise povoljna za kvalitet i kvantitet koji se dobije...

--< samo opusteno, izuzev u medjunozju >--
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.31 seconds. Snitz Forums 2000