forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 MaFest '09 trofeji
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 5

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 27/05/2009 : 10:40:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
Dok se devil i globo smisle ja cu otvoriti topic sa crtežima:
Svoje sam skenirao pa tako redom:

Nenadmašni Perovic,




Meni jedan od najboljih crtaca Bane Kerac,




od Disoa 4 komada, dosadio sam mu ali se isplatilo,








od Simeoni-a nisam dobio Nathana ali bude prilike jos,




dvije Vere od Pavlovica,




Sergej u kombinaciji Borovnica by Macan,


Ticov Wolverine,


Džukin Hellblazer,


Ferri,


Biuk,


Solanovic,


i na kraju Serra,


ukupno 20 komada s tim da Mikicina Kapetana Mikija nisam mogao skenirati posto je na vecem formatu.

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 11:54:16  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
Sjajni crtezi. Perovic naravno maestralan!

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 27/05/2009 : 12:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message
Stvarno super.
Da li je bilo ko mogao dobiti crteze? Koliko je ljudi bilo na Mafestu, da li su to desetine, ili stotine?

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica
Go to Top of Page

shommy
Average Member



Serbia
585 Posts

Member since 03/09/2006

Posted - 27/05/2009 : 12:10:22  Show Profile Show Extended Profile  Send shommy a Private Message
Meni je strava kad izmaltretiras coveka za 4 crteza,jer si uskratio jos trojicu za po 1 crtez a bogami i smorio coveka da nema volje vise nista nacrtati.Sjajno

Edited by - shommy on 27/05/2009 12:10:58
Go to Top of Page

Darkwood Devil
stripovi.com kum



Croatia
8299 Posts

Member since 20/10/2001

Posted - 27/05/2009 : 12:35:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Darkwood Devil's Homepage  Send Darkwood Devil a Private Message
quote:
Originally posted by shommy

Meni je strava kad izmaltretiras coveka za 4 crteza,jer si uskratio jos trojicu za po 1 crtez a bogami i smorio coveka da nema volje vise nista nacrtati.Sjajno



Ovo nije istina!

Niti jedan crtac nije crtao isti dan nekome vise od 1 crteza. Bili smo svi skupa tamo 3-4 dana, bilo je vise prilika za dobiti crteze.

Evo ja sam uzeo od Perovica crtez tek u ponedjeljak ujutro kada je MAFEST vec sluzbeno bio gotov.

BOBA FETT: "WHAT IF HE DOESN'T SURVIVE? HE'S WORTH A LOT TO ME"
Go to Top of Page

Obelix
Average Member



Serbia
537 Posts

Member since 06/04/2009

Posted - 27/05/2009 : 12:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Obelix a Private Message
quote:
Originally posted by shommy

Meni je strava kad izmaltretiras coveka za 4 crteza,jer si uskratio jos trojicu za po 1 crtez a bogami i smorio coveka da nema volje vise nista nacrtati.Sjajno



Ja sam zato bas pitao da li je svako mogao dobiti crteze. Bilo mi je cudno da neko dobije vise crteza od istog crtaca, osim ako je tamo bilo par ljudi, onda dobro.

Ovako, da li su mnogi ostali uskraceni za makar jedan crtez ako je neko uzeo 2, 3, ili 4

Teorije nam pomazu da podnesemo nepoznavanje cinjenica

Edited by - Obelix on 27/05/2009 12:47:55
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 27/05/2009 : 12:55:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
Diso je bio raspoložen i pristupacan za svakog.
stalno je setao je medju masom ljudi i gdje bi god sjeo crtao je ko je god zatrazio.

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member



Croatia
2168 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 27/05/2009 : 12:57:30  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message
quote:
Originally posted by Obelix

quote:
Originally posted by shommy

Meni je strava kad izmaltretiras coveka za 4 crteza,jer si uskratio jos trojicu za po 1 crtez a bogami i smorio coveka da nema volje vise nista nacrtati.Sjajno



Ja sam zato bas pitao da li je svako mogao dobiti crteze. Bilo mi je cudno da neko dobije vise crteza od istog crtaca, osim ako je tamo bilo par ljudi, onda dobro.

Ovako, da li su mnogi ostali uskraceni za makar jedan crtez ako je neko uzeo 2, 3, ili 4



Gle ovako-svatko je mogao dobiti svoj crtez! Uzmes broj za kog zelis, i cekas da te pozovu. Dodjes, i lijepo kazes sto zelis! Tako si maksimalno mogao dobiti 2 komada-1 u Book Caffeu, i 2.u nedjelju kad su crtali svi zajedno. A sve ostalo je bilo povlacenje za rukave negdje sa strane. Npr. Diso je stalno setao, gledao stripove, izlozbu, i tko god ga je zaustavio, i pitao, mogao je dobiti i potpise-koliko zeli, + crtez!
Cak je Ferri neocekivano mnogo crtao, sto nije bio slucaj u Zagrebu.
Jedini je bilo teze dobiti crtez od De Angelisa...
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 12:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
rijetki su ostali uskraceni jer je bilo preko nekoliko prilika da dobijes crtez:

1. crtanje u book caffeu. rijetki koji su izvisili imali su sljedecu priliku s istim brojevima biti prvi na redu za crteze u kongresnoj dvorani gdje su svi crtaci crtali u nedjelju ujutro

2. vec spomenuto crtanje u nedjelju ujutro

3. svakog gosta se moglo uhvatiti bilo gdje u hotelu ili u gradu i traziti crtez (sto su mnogi ucinili. sam ferri je pun k. vremena crtao u predvorju hotela, a u Italiji uopce ne zeli crtati na festivalima).

zatim, darko perovic, koji ove godine nije dosao kao gost vec kao prijatelj festivala (znaci, nije uopce bio duzan crtati), nacrtao je preko 100 crteza svima koji su ga trazili.

jedini minus je nedolazak deangelisa u nedjelju ujutro, ali covjeka se ne moze uhvatiti ni za glavu ni za rep i organizatori nisu krivi sto on toliko kasni da ce zakasniti i na vlastitu sahranu



4.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 27/05/2009 : 13:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Definitivno je dobivanje crteža i potpisa bilo odlicno organizirano. Osim toga i autori su bili izuzetno pristupacni. Osobno (dobro ajde, moja žena) sam dobio crteže od Ferrija, Disa, Simeonija i Macana. Do De Angelisa nisam uspio uprkos dva cekanja i niskim brojevima. Više puta kod jednog nismo htjeli ici, da damo prostora i ostalima.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 13:12:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
onaj tko je zajebo druge, neka ide njemu na dusu

ja sam od svakoga uzeo po jedan jedini crtez (od kojih su neki bili crtani u takvoj zurbi da mi npr. zagor i chico izgledaju kao dado&dado :-)))
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 27/05/2009 : 13:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
ja sam samo skupljao potpise
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 13:15:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
dokaz da su svi dobili crteze zabiljezen je i na nekoliko fotografija gdje se jasno vidi kako ja dajem disu svoj crtez s posvetom koji sam doduse potpisao kao FERRI G.

Edited by - Dok Lester on 27/05/2009 13:16:00
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2009 : 13:19:32  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

dokaz da su svi dobili crteze zabiljezen je i na nekoliko fotografija gdje se jasno vidi kako ja dajem disu svoj crtez s posvetom koji sam doduse potpisao kao FERRI G.

ha ha to je bio doživljaj pogotovo kad se diso vratio za posvetu,a bogami nisam ni ja znao da si toliko talentiran ..
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 13:25:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
:-D
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2109 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 27/05/2009 : 14:24:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
Super crtezi! Svi su odlicni(mozda mi izgleda ko da se Diso manje potrudio od nekih???)! :)

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2009 : 14:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

Super crtezi! Svi su odlicni(mozda mi izgleda ko da se Diso manje potrudio od nekih???)! :)

ferri se najmanje trudi mada mi je i razumljivo godine su u pitanju, a diso je po meni i najviše crtao na mafestu ima svako bar po 2 crteža .
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2009 : 14:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
hej doc sazna li se šta bi sa de angelisom ono jutro?ima li opravdanja što su svi bili sem njega
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 27/05/2009 : 14:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

hej doc sazna li se šta bi sa de angelisom ono jutro?ima li opravdanja što su svi bili sem njega



Odlicno pitanje!
Je li živ? Opravdani razlozi ili je samo guzica?

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 27/05/2009 : 14:57:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message
ma nema, ali nema ni smisla raspravljati o tome

uglavnom, bilo pa proslo ;-)
Go to Top of Page

Milazzo
Senior Member



Croatia
2109 Posts

Member since 30/01/2008

Posted - 27/05/2009 : 15:00:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit Milazzo's Homepage  Send Milazzo a Private Message
quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by Milazzo

Super crtezi! Svi su odlicni(mozda mi izgleda ko da se Diso manje potrudio od nekih???)! :)

ferri se najmanje trudi mada mi je i razumljivo godine su u pitanju, a diso je po meni i najviše crtao na mafestu ima svako bar po 2 crteža .


Vjerujem da se Diso najvise crtao na Mafestu, ali mi drugi crtezi izgledaju, nekako bolje. Mister No mi je malo neprepoznatljiv u licu... Svejedno, to ne umanjuje njegov trud(ako je crtao toliko puno kao sto kazes :))))!

https://www.instagram.com/wanderereclectic/ // https://abadon.hr/
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2009 : 15:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Dok Lester

ma nema, ali nema ni smisla raspravljati o tome

uglavnom, bilo pa proslo ;-)

slažem se ali mi je krivo buduci da sam ga cekao 2 sata u book cafeu pa opet ujutro 2 sata ,mogao sam se fino okupati koji put ..
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2009 : 15:03:20  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by Milazzo

quote:
Originally posted by bubo

quote:
Originally posted by Milazzo

Super crtezi! Svi su odlicni(mozda mi izgleda ko da se Diso manje potrudio od nekih???)! :)

ferri se najmanje trudi mada mi je i razumljivo godine su u pitanju, a diso je po meni i najviše crtao na mafestu ima svako bar po 2 crteža .


Vjerujem da se Diso najvise crtao na Mafestu, ali mi drugi crtezi izgledaju, nekako bolje. Mister No mi je malo neprepoznatljiv u licu... Svejedno, to ne umanjuje njegov trud(ako je crtao toliko puno kao sto kazes :))))!

pa dobro ovaj 1 crtež gore je tex a drugi jest malo da faca nije pogodena dok treci i cetvrti su ok.
Go to Top of Page

bacho
Junior Member



Croatia
439 Posts

Member since 19/08/2007

Posted - 27/05/2009 : 15:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bacho a Private Message
Puno nas ga je cekalo dva puta. Jebi ga, ima znaci i medu strip manijacima ponekih guzica, ali nema veze, to su samo elementi u tragovima.

I´m too old for this shit.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2009 : 15:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
quote:
Originally posted by bacho

Puno nas ga je cekalo dva puta. Jebi ga, ima znaci i medu strip manijacima ponekih guzica, ali nema veze, to su samo elementi u tragovima.

drugi put mu ne gine sacekuša he he.
Go to Top of Page

bubo
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1398 Posts

Member since 16/02/2008

Posted - 27/05/2009 : 15:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send bubo a Private Message
http://www.stomugromova.com/rubrike/vijesti/video-mafest-u-makarskoj.html
EVO JEDAN LINK i prvi kadar tata ferri crta meni he he, i prikazani crtež je u mome vlasništvu.nezaboravno iskustvo.
Go to Top of Page
Page: of 5 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000