forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 Leonardo 3 - 6
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 02/06/2009 : 18:16:46  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote
Eno ga u strip knjižari "Stripovi na kvadrat"









Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 02/06/2009 : 18:54:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
u sto ovo dobro izgleda
Koliko kosta

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 02/06/2009 : 19:44:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
79 kn
Go to Top of Page

Born To Run
Average Member



901 Posts

Member since 05/01/2009

Posted - 02/06/2009 : 19:48:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Born To Run a Private Message  Reply with Quote
a sta vam je ovo

Please allow me to introduce myself
I'm a man of wealth and taste

Edited by - Born To Run on 02/06/2009 19:48:40
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18400 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 02/06/2009 : 19:49:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
povoljno...valjda je dobro...nije mi nešto previše poznat taj Leonardo,sačekaću reakcije vas
poznavatelja.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

kreŠa
Advanced Member



Serbia
4547 Posts

Member since 26/01/2009

Posted - 02/06/2009 : 19:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit kreŠa's Homepage  Send kreŠa a Private Message  Reply with Quote
A koliko strana
Izvinjavam se ako sam dosadan

https://www.laguna.rs/se295_serijal_laku_noc_punpune_laguna.html
https://www.delfi.rs/starway
Go to Top of Page

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 02/06/2009 : 20:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kreŠa

A koliko strana
Izvinjavam se ako sam dosadan



Ja radio i mislim da imaju po 48 strana

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.
Go to Top of Page

Dok Lester
Advanced Member

5078 Posts

Member since 15/11/2001

Posted - 02/06/2009 : 20:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dok Lester a Private Message  Reply with Quote
prva 2 broja izdali Izvori

http://www.izvori.com/knjiga.php?id=20

http://www.izvori.com/knjiga.php?id=21
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2009 : 20:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ovo su sjajni albumi! Manji dio je objavljen na stranicama Strip Arta. Ponoviću svoj komentar iz drugog topica, sjajan, nenametljiv, neprisiljen humor u najboljoj tradiciji BD produkcije.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

kico
Advanced Member



Croatia
11381 Posts

Member since 22/12/2004

Posted - 02/06/2009 : 20:31:56  Show Profile Show Extended Profile  Send kico a Private Message  Reply with Quote
A koliko je izdato albuma vani?
Zna li netko?
Mislim da je Berni na MaFestu govorio o desecima.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2009 : 20:54:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ovo su sjajni albumi! Manji dio je objavljen na stranicama Strip Arta. Ponoviću svoj komentar iz drugog topica, sjajan, nenametljiv, neprisiljen humor u najboljoj tradiciji BD produkcije.



je, slazem se, ako je prevedeno kao u strip-artu... tko je ovdje prevodio, moze li se znati?
los prijevod i ovdje sve ode kvragu...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2009 : 21:24:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kico

A koliko je izdato albuma vani?
Zna li netko?
Mislim da je Berni na MaFestu govorio o desecima.



Četrdesetak, mislim 39.

Da, prijevod može zajebati stvar... ne želim o tome ni razmišljati.
Inače, sjajan strip!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 02/06/2009 : 21:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Bravo SA...Leonardo je jedan od meni najomiljenijih humoristickih serijala...steta je,sto neko rece,sto se nije islo na integralnu verziju pa bi u desetak knjiga stao ceo serijal,ali nije toliko bitno,vazno je da izlazi...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2009 : 21:42:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ima dosta albuma, istina no ovako će možda biti pristupačnije pri pojedinačnoj kupnji. S obzirom da ode nema baš neke kronologije draže mi je od integrala. Kupiš jedan i vidiš jel' dobar, lakše je onima koji se prvi put susreću sa ovim stripom. Za eventualni eksperiment je lakše kupiti jedan album nego integral no uvik će biti za i protiv ovog ili onog oblika objavljivanja.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 02/06/2009 21:44:24
Go to Top of Page

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 02/06/2009 : 21:56:48  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message  Reply with Quote
quote:


je, slazem se, ako je prevedeno kao u strip-artu... tko je ovdje prevodio, moze li se znati?
los prijevod i ovdje sve ode kvragu...




Milena Benini.

Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 02/06/2009 : 22:09:31  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ima dosta albuma, istina no ovako će možda biti pristupačnije pri pojedinačnoj kupnji. S obzirom da ode nema baš neke kronologije draže mi je od integrala. Kupiš jedan i vidiš jel' dobar, lakše je onima koji se prvi put susreću sa ovim stripom. Za eventualni eksperiment je lakše kupiti jedan album nego integral no uvik će biti za i protiv ovog ili onog oblika objavljivanja.



Rekoh,nije toliko bitno...u svakom slucaju je dobro sto ih ima pa makar i pojedinacno...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 02/06/2009 : 22:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI

quote:


je, slazem se, ako je prevedeno kao u strip-artu... tko je ovdje prevodio, moze li se znati?
los prijevod i ovdje sve ode kvragu...




Milena Benini.



ok, hvala. ona je OK.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 02/06/2009 : 22:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ima dosta albuma, istina no ovako će možda biti pristupačnije pri pojedinačnoj kupnji. S obzirom da ode nema baš neke kronologije draže mi je od integrala. Kupiš jedan i vidiš jel' dobar, lakše je onima koji se prvi put susreću sa ovim stripom. Za eventualni eksperiment je lakše kupiti jedan album nego integral no uvik će biti za i protiv ovog ili onog oblika objavljivanja.



ja se slazem sa munshineom,
integrali su jeftiniji, a i draži su mi
a sto se tice provjere, uvijek postoje previewi
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11084 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 02/06/2009 : 22:46:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Znan da nas je malo ali ne visie svi ljubitelji stripa na netu, ponekad se informaciji pokupe u hodu, ponekad se strip kupi neplanski...

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

axle munshine
Senior Member



Serbia
2305 Posts

Member since 14/06/2006

Posted - 02/06/2009 : 23:11:41  Show Profile Show Extended Profile  Send axle munshine a Private Message  Reply with Quote
Da se ne vracamo unazad...razumni zakljucak je da dobre serijale sa vise desetina albuma treba odraditi integralno...tako svi dobijaju i citaoci i izdavaci,mozda ovi drugi manje(diskutabilno) ali svejedno,to je najbolji odnos...i najbolji nacin da se nesto zavrsi u nekom razumnom periodu a ne da se ceka decenijama da se to zavrsi...

...BD, c'est la vie...
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10365 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 03/06/2009 : 01:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
nisu svi opsjednuti kolekcionarstvom...
netko kupi pokoji broj i da 70ak kn dvaput godisnje i to je to...
a 200 kn za integral ne bi ni u snu jer nimalo ne pati od toga da ima sve niti ga je briga...
ovaj strip je dusu dao za takvu, neobaveznu kupovinu "tu i tamo", nista nije povezano...
izdavanje integrala, koliko god bilo povoljnije sakupljacima (pa u nekim stripovima time i meni), dodatno je zatiranje dostupnosti u ionako vrlo ogranicenoj nakladi...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 03/06/2009 : 08:17:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Odlična vijest!

Prva dva albuma su bila izvrsna! Moram ih pročitati ponovno prije nego se domognem ovoga.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 03/06/2009 : 11:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

nisu svi opsjednuti kolekcionarstvom...
netko kupi pokoji broj i da 70ak kn dvaput godisnje i to je to...
a 200 kn za integral ne bi ni u snu jer nimalo ne pati od toga da ima sve niti ga je briga...



a nekomu je preskupo dati 79kn x 39 stripova, pa ce odustati od kupovine ijednog broja, kao ja
Go to Top of Page

docA
Advanced Member



8104 Posts

Member since 14/09/2008

Posted - 03/06/2009 : 18:42:51  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Jako primamljivo mi ovo deluje.Malo vise kosta, ali verujem da je dobra stvar.
Nisam ranije ovo zapazio u Darkwoodu?Jel zna neko ima li ga tamo ili u AF?
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25901 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/06/2009 : 19:43:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
To ti je tek izašlo u Zagrebu,tako da ćeš malo pričekati dok dođe u SR.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28967 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 03/06/2009 : 21:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by TrOMISLAWSKI

quote:


je, slazem se, ako je prevedeno kao u strip-artu... tko je ovdje prevodio, moze li se znati?
los prijevod i ovdje sve ode kvragu...




Milena Benini.



ok, hvala. ona je OK.


Kako di, zavisi. U Malom Spirou i Gastonu nije. To bi trebalo biti smijesno, a nije. S druge strane, Grga Grimizni je dobar.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000