forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bande dessinée
 PLAVE BLUZE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

emirem
Advanced Member

7457 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/03/2016 :  20:29:22  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nisam nikad citao ovaj strip, ali ovog njegovog scenaristu skoro svake godine vidim i zaobidjem ga.
Morat cu ove godine ako dodje i nabaviti prvi strip od cinebooka (moze i njemacko izdanje,nije nuzno na engleskom), za koje vidim na bookdepositoryu su od 6-8eura, pa zatrazim jedan l`autogramme.
Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2501 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/03/2016 :  20:42:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Emireme, pa Raoul Cauvin je legenda BD-a.

Dovoljno je spomenuti stripove kao što je Sammy, Plave bluze, Agent 212, Cedric i da ne nabrajam još mnogo toga dobroga:

http://www.bedetheque.com/auteur-21-BD-Cauvin-Raoul.html

Bilo bi sjajno imati ga kao gosta na CRŠ-u.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member

7457 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 21/03/2016 :  20:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Emireme, pa Raoul Cauvin je legenda BD-a.

Dovoljno je spomenuti stripove kao što je Sammy, Plave bluze, Agent 212, Cedric i da ne nabrajam još mnogo toga dobroga:

http://www.bedetheque.com/auteur-21-BD-Cauvin-Raoul.html

Bilo bi sjajno imati ga kao gosta na CRŠ-u.

Da, istina, ali ja sam to sve kasnije saznao jer nisam toliko istrazivao povijest stripa pogotovo fr-belg-skole, a za njega sam prije nekoliko godina naletio kao gosta na strip festivalu, ali mislim da je tada bio i Goran Sudzuka na festivalu,pa sam otisao uzeti "Lady Constantin", a i vise zbog toga da malo popricam sa svojim zagrepcancem.
A i kod Cauvina je bila i guzva, nije da nisam i poslije mogao otici,ali eto prochain fois!
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member

13131 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 21/03/2016 :  21:05:50  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

kad bi barem imao neki info da li bookglobe uopšte planira nastaviti s integralima ili ne, pa kakav god da je odgovor, samo da se zna... onda bih naručio i ja. a glupo bi mi bilo da naručim, a nije baš jeftino, i da onda u neka doba bookglobe izleti sa novim integralom.

ima li na forumu neko ko radi u bookglobe-u ili da je blizak s njima? čisto da pitam da li ide ili je gotovo s plavim bluzama.

Ovdje je bilo riječi o tome, ali prošla je već godina i pol od tada i još uvijek ništa od novog integrala.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34385&whichpage=17
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member

13131 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 21/03/2016 :  21:06:57  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Još malo iz 9. albuma Cinebooka...

Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member

13131 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 21/03/2016 :  21:08:01  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
Sljedeće godine izlazi 10. album Plavih Bluza u izdanju Cinebooka: „The Blues in Black and White“ (inače 11. album po originalnoj numeraciji).

Inače, ista epizoda objavljena je svojedobno u Biser Stripu br.29. Radi se o jednoj izvrsnoj epizodi, svakako preporučam za nabaviti kad sljedeće godine Cinebook to objavi.

Go to Top of Page

Peyo
Senior Member

Croatia
2501 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/03/2016 :  21:16:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Taj album je već objavljen na engleskom u HC-u od Reney Editions:

http://www.eurocomics.info/blue_tunics.html
Go to Top of Page

hrvoje23
Senior Member

Croatia
1910 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 22/03/2016 :  10:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Send hrvoje23 a Private Message  Reply with Quote
Ima li kakvih informacija oko novog integrala Bookglobe-a?
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
6965 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/03/2016 :  16:41:47  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dsormaz1

quote:

kad bi barem imao neki info da li bookglobe uopšte planira nastaviti s integralima ili ne, pa kakav god da je odgovor, samo da se zna... onda bih naručio i ja. a glupo bi mi bilo da naručim, a nije baš jeftino, i da onda u neka doba bookglobe izleti sa novim integralom.

ima li na forumu neko ko radi u bookglobe-u ili da je blizak s njima? čisto da pitam da li ide ili je gotovo s plavim bluzama.

Ovdje je bilo riječi o tome, ali prošla je već godina i pol od tada i još uvijek ništa od novog integrala.

http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=34385&whichpage=17

čitao sam i tu temu, i samo me muka spopadne gledajući te fantastične table.

zato evo ponovo pitam, ima li na forumu predstavnika bookglobe-a pod nekim nickom ili nekog ko je blizak s njima?

samo informacija me zanima da li će izdavati ili ne. a evo i hrvoje23 pita isto :)

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
6965 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/03/2016 :  00:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:

btw, ovaj drugi crtač (lambil) mi je mnoooogo bolji, drago mi je što je obratio pažnju i na autentičnost uniformi, gdje su i veliki znalci poput autora bluberija znali omanuti :). a i kolor je vidim savršen.

btw, moram se malo korigirati ovdje... ovaj sud sam donio gledajući ove kasnije lambilove table, koje su mnogo ali mnogo bolje od ovih u epizodama koje je objavio bookglobe. u ovim bookglobe integralima mi je salverius bolji, ima više detalja u crtežu i nekako mi više leži. tek ovaj kasniji lambil je odličan.

ali strašno je kako su odštampani drug i treći integral bookglobe-a, kad pogledam ove cinebook table, to je perfekcija od štampe i otiska. ono kako je urađen drugi i treći integral je nedopustivo za onu cijenu.

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
6965 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 29/11/2016 :  10:41:08  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
bookglobe na FB profilu najavio nova dva integrala plavih bluza u 2017toj! :)))

jupiiiiiii!!!

Go to Top of Page

teller
Advanced Member

Slovenia
13495 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 01/12/2016 :  21:21:11  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:

jupiiiiiii!!!

odlično, sad uzimam trojku.

KO NE CITA I KUPUJE MALOG RENDŽERA NE CITA NIŠTA I NEK CUTI ZAUVIJEK!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member

Croatia
11074 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 01/12/2016 :  23:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:

jupiiiiiii!!!

Gdje si to vidio ???

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member

Croatia
12945 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 01/12/2016 :  23:52:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Bookglobe-comics PLAVE BLUZE: dva nova integrala planirana su za drugu polovicu 2017.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
6965 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 02/12/2016 :  09:46:38  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:

jupiiiiiii!!!

Gdje si to vidio ???

pa na bookglobe facebook stranici :)

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member

Bosnia and Herzegovina
6965 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 16/03/2018 :  09:14:08  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
i tako bi, kao i obično, obećanje ludom radovanje... BG/SA (ponovo) ne ispuniše obećanje o novom integralu u drugoj polovici 2017-te godine...

Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik

Croatia
11066 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/03/2018 :  17:39:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:

i tako bi, kao i obično, obećanje ludom radovanje... BG/SA (ponovo) ne ispuniše obećanje o novom integralu u drugoj polovici 2017-te godine...

Kakve veze Strip-Agent ima s ovime?

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000