forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 STAR TREK: VOYAGER
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 13

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2009 : 13:28:44  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Kreće od petka
Doctor i Seven of Nine mi ulaze u all stars momčad, ostali su mi prosječni

Edited by - manhunter on 07/06/2010 23:33:02

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/06/2009 : 13:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Na seven of nine ćemo još pričekat, a prvih par sezona ću morati gledati arogantnu facu samodopadne Janeway i njezinu groznu frizuru. Mada, prvi izbor producenta za taj lik im je bio možda još i gori, tako smo mogu reć ipak imali sreće kad su stavili Janewayicu...

Mada, nije ni Voyager odmah počeo ko best of... Jedno vrijeme će trebati dok se ne uhodaju.


“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2009 : 14:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
e da, ynam da je Janeway bila opcija B, al ne mrem se sjetiti tko je trebao biti prije nje...Daj jel ima[ neki link o toj prvoj...Ne da mi se trazit

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2009 : 14:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Mene Neelix zivcira maksimalno.
Inace, u jednoj epizodi TNG/a glumio je Ferengija
Prve epiyode su ok, poslije slijede jebene.
Zapravo kvaliteta uzasno varira


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dr strangelove
Advanced Member



USA
8865 Posts

Member since 26/12/2007

Posted - 22/06/2009 : 14:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit dr strangelove's Homepage  Send dr strangelove a Private Message  Reply with Quote
Genevieve Bujold je odlična glumica, a sad kako bi se snašla u ovakvoj ulozi...

It would not be difficult, Mein Führer. Nuclear reactors could - heh, I'm sorry, Mr. President - nuclear reactors could provide power almost indefinitely.
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/06/2009 : 14:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Neka sijeda, ravna ko ploča, kanadska glumica s francuskim prezimenom... Snimljen je i dio pilota s njom čak. Imam to na dvd dodacima za Voyager.

Evo, već je odgovorio strangelove - Genevieve Bujold...

Gledao sam te snimke, ima na dvd extras, i mogu reći da mi se ne dopada. Sam producent je rekao da su jednostavno osjetili da ona nije dobar tip za to. Nije se uklapala.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 22/06/2009 14:17:21
Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 22/06/2009 : 14:25:15  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
zar opet-----------

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/06/2009 : 14:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by I like girlz

zar opet-----------



Pa kaj sad? Ti ga obožavaš, ne?!

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

fatigue
New Member



Croatia
127 Posts

Member since 04/08/2007

Posted - 22/06/2009 : 14:29:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fatigue a Private Message  Reply with Quote
evo malo copy/paste


ZVJEZDANE STAZE: VOYAGER 1, EPIZODA 1.
STAR TREK: VOYAGER (1995)

Redatelj: Rick Berman, Michael Piller, Jeri Taylor
Glumci: Kate Mulgrew, Robert Beltran, Roxann Dawson, Jenifer Lien, Robert Duncan Mcneill, Ethan Hillips, Robert Picardo, Tim Russ, Jeri Ryan

Sezona 1.
Epizoda 1.
Vidjet ćemo ponovno svih sedam sezona "Voyagera", četvrte serije ciklusa Zvjezdane staze, najgledanije znanstveno-fantastične serije svih vremena. Serija počinje uzbudljivom epizodom "Caretaker" u kojoj Voyager kreće u potragu za brodom s pobunjnim Makijima, ali, kao i njegov prethodnik, pod utjecajem nepoznate sile nestaje. Oba su se broda našla u kvadrantu Delta, a kad je makijski brod uništen, dvije različite posade moraju naučiti živjeti zajedno i zajednički tražiti put kući. Od Federacije su udaljeni 70.000 svjetlosnih godina, a nemaju čak ni bilo kakve mogućnosti komunikacije s rodnim planetima.
Zanimljivost i (tadašnja) novost serije bila je kapetanica Voyagera, odlučna Kathryn Janeway koja će s vremenom steći duboko poštovanje i odanost svoje i makijske posade.
U 172 epizode serije (u sedam sezona) "Voyager" se bavi velikim rasponom tema - od klasičnih tema istraživanja novih svjetova i uvjeta života na njima, preko tema o demokratskim načelima života (mir, otvorenost, sloboda, suradnja), do duboko filozofskih tema o smislu osobnosti i značenju ljudske vrste u širokoj paleti živih oblika u svemiru. Jedna od čestih tema su problemi koje donosi izgubljenost u svemiru, odvojenost od najbližih, čežnja za domom. Voyager je imao ograničene izvore za održavanje života i nikakve potpore sa strane te je borba posade da preživi bila drukčija od one drugih federacijskih brodova.
Zanimljivost je serije kapetanica broda - prva žena u svim znanstveno-fantastičnim serijama i filmovima koja je zasjela na čelo ekipe. Dugo su se dvoumili u izboru glumice i jedna od kandidatkinja bila je Genevieve Bujold. Tek kad je ona otpala, za tu je ulogu izabrana Kate Mulgrew.


1. epizoda:

Voyager je u potjeri za makijskim brodom u području poznatom kao Badlands. Odjednom, pod utjecajem nepoznate sile Voyager je s cjelokupnom posadom, kao i makijski brod prije, prebačen 70.000 svjetlosnih godina daleko od kuće u nezacrtano područje galaktike kvadrant Delta. Dvije su posade sada prisiljene živjeti zajedno na jednom brodu i unatoč početnim neprijateljstvima svi shvaćaju da moraju organizirati suživot ako žele preživjeti.

286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2009 : 15:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dr strangelove

Genevieve Bujold je odlična glumica, a sad kako bi se snašla u ovakvoj ulozi...



Nije se snašla

http://www.youtube.com/watch?v=8SIZcDWKyw0

http://www.youtube.com/watch?v=Bq3dGOFfI5Q&feature=related

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 22/06/2009 : 16:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Ovo je već treći put da će se Voyager vrtjeti na HRT-u. Prvi put je to bilo krajem 90-ih, pa prije par godina i sad evo opet.
Nemam ništ protiv, ali VOY sam pregledao već tri puta cijelu seriju, što na TV-u što preko DVD-a, tako da neću redovito gledati sve epizode.
Zanima me samo što će od ST-a ići nakon VOY-a...
Go to Top of Page

fatigue
New Member



Croatia
127 Posts

Member since 04/08/2007

Posted - 22/06/2009 : 17:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Send fatigue a Private Message  Reply with Quote
ja VOY nisam gledao sve, ma ni pola, ni petinu mislim.. tako da meni paše..
jos kad bi promjenili termin emitiranja.. pa stvarno bi mogli, sad je summer pa im se mjenja shema, i ima prostora za VOY za popodne grrrr..

286. [Quark's rule] When Morn leaves, it's all over.
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 22/06/2009 : 17:33:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
Ne bi bilo loše kad bi sad kad krene Voyager počeli puštati reprize subotom...
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 22/06/2009 : 17:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dr strangelove

Genevieve Bujold je odlična glumica, a sad kako bi se snašla u ovakvoj ulozi...



Nije se snašla

http://www.youtube.com/watch?v=8SIZcDWKyw0

http://www.youtube.com/watch?v=Bq3dGOFfI5Q&feature=related



Čovječe...
Nisam ovu babetinu izdržao gledati niti 2 minute.
Nekužim kako su je uopće predložili za ulogu.

Sada svaki put kada me Janewayica (Kate Mulgrew) počne iritirati, sjetit ću se ovog kratkog filmića, i zahvaliti svim silama svemira što je ipak ona dobila ulogu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 22/06/2009 : 19:25:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote


quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dr strangelove

Genevieve Bujold je odlična glumica, a sad kako bi se snašla u ovakvoj ulozi...



Nije se snašla

http://www.youtube.com/watch?v=8SIZcDWKyw0

http://www.youtube.com/watch?v=Bq3dGOFfI5Q&feature=related



Čovječe...
Nisam ovu babetinu izdržao gledati niti 2 minute.
Nekužim kako su je uopće predložili za ulogu.

Sada svaki put kada me Janewayica (Kate Mulgrew) počne iritirati, sjetit ću se ovog kratkog filmića, i zahvaliti svim silama svemira što je ipak ona dobila ulogu.



Mene najviše iritira to što, kad govori "stručne" izraze, izgleda kao da nema pojma o čemu je riječ.
Janeway je puno bolja, makar nije ni ona baš najsretniji izbor...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 22/06/2009 : 19:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Svi su se morali uhodavati... Za ama baš svaki serijal im je trebalo jedno vrijeme da se naviknu uopće.

I ova mala bi se valjda eventualno uhodala.

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 22/06/2009 : 19:53:44  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message  Reply with Quote
DS9 mi je ipak bolji.
Ali gledat cu i Voyager, sad vec 3. put.
Go to Top of Page

seinfeld
Advanced Member



16500 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/06/2009 : 20:08:25  Show Profile Show Extended Profile  Send seinfeld a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo



quote:
Originally posted by Windwalker

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dr strangelove

Genevieve Bujold je odlična glumica, a sad kako bi se snašla u ovakvoj ulozi...



Nije se snašla

http://www.youtube.com/watch?v=8SIZcDWKyw0

http://www.youtube.com/watch?v=Bq3dGOFfI5Q&feature=related



Čovječe...
Nisam ovu babetinu izdržao gledati niti 2 minute.
Nekužim kako su je uopće predložili za ulogu.

Sada svaki put kada me Janewayica (Kate Mulgrew) počne iritirati, sjetit ću se ovog kratkog filmića, i zahvaliti svim silama svemira što je ipak ona dobila ulogu.



Mene najviše iritira to što, kad govori "stručne" izraze, izgleda kao da nema pojma o čemu je riječ.
Janeway je puno bolja, makar nije ni ona baš najsretniji izbor...



KATASTROFA od glumice.

"I'm not saying I'm Batman. I'm just saying nobody has ever seen me and Batman in a room together."
Go to Top of Page

jimi
Junior Member



Croatia
349 Posts

Member since 03/08/2007

Posted - 22/06/2009 : 22:12:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jimi a Private Message  Reply with Quote
Samo nek rotiraju Star trek po 100 puta ak treba. Nije ih dosta ko i novih Zagora.

Only when all is lost, there is something to live for!
Go to Top of Page

tumen
Advanced Member

Serbia
3764 Posts

Member since 29/12/2008

Posted - 22/06/2009 : 23:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send tumen a Private Message  Reply with Quote
Odgledao sam Voyager,mada sam propustio po par epizoda,pogotovo ove prve.Taman da to nadoknadim,plus kada sam prvi put gledao mnoge stvari mi nisu bile jasne jer nisam pre toga gledao TNG a ni DS9 od pocetka.
Ono sto bih voleo da ide posle Voyagera su Star trek filmovi,jeste da nije ista programska sema,ali da se uglavi nekako.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/06/2009 : 00:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ma jedno vrijeme je na HRT-u išlo od pon do sub serije, a u nedjelju filmovi.
Svaki dan Star trek...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

I like girlz
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7745 Posts

Member since 18/01/2005

Posted - 23/06/2009 : 20:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send I like girlz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

quote:
Originally posted by I like girlz

zar opet-----------



Pa kaj sad? Ti ga obožavaš, ne?!



pa da, ali sam ga gledao već 4 puta... što je previše, previše :))))

"Experience is simply the name we give our mistakes"
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12516 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 24/06/2009 : 12:37:53  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Eh, to bi morali mi da napravimo jednu seriju. Vi tamo pričate, uletim ja, vi se počnete derati: Romulanci, bježmo, ljudi!, a ja streljam po vama disruptorom. Milina ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 24/06/2009 12:38:49
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7887 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 24/06/2009 : 12:50:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
nikad nisam gledao prvu epizodu, sve ostale jesam i više puta, tako da ću taj petak obavezno biti ispred teveja

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 24/06/2009 : 14:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Ja ću također pogledati prvu epizodu, no pogledat ću je prije... Skinuo sam dvd izdanje plus bonus dokumentarci. Kod nas bude počelo u 00:20 do 01:55! Stvarno kasno.

Samo moram priznati da seriju nikad nisam onako pošteno odgledao, propustio sam sigurno cijeli niz epizoda. Mislim da termin također nije bio baš nešto...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."

Edited by - DeeCay on 24/06/2009 14:52:21
Go to Top of Page

Panon
Senior Member



2656 Posts

Member since 16/08/2007

Posted - 24/06/2009 : 16:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Panon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DeeCay

Kod nas bude počelo u 00:20 do 01:55! Stvarno kasno.




Znači, prikazat će prve dvije epizode. To je jako dobro!
Go to Top of Page
Page: of 13 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000