forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nick Raider fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 14

DODSFERD
Advanced Member

Qatar
27672 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 04/05/2019 :  13:53:49  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by nikotin

Ko ima ovoliko brojeva?

Preprodavač nepoznat široj javnosti.

Murskaamme Kasvot Juutalaisten Kuninkaan
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
6246 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/06/2019 :  22:24:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Luigi Sinis

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
3638 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 07/06/2019 :  01:46:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
kad ce novi libelus nik rajderi
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5094 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 07/06/2019 :  08:22:35  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Ja bih volio da sto prije bude, ali mislim da ce bit tek u 12.mjesecu. Tamo negdje u zadnjoj turi godine.

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."
Go to Top of Page

ReemCP
Advanced Member

Croatia
5094 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/06/2019 :  16:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

13. Prijetnja iz prošlosti

Scenarij: Gina D'Antonio
Crtež: Renato Polese

U novoj krimi priči našeg detektiva, sam naslov "Prijetnja iz prošlosti" nam sugerira da bi se u ovoj priči mogao pojaviti neki lik iz prošlosti, kojem se na neki način zamjerio naš glavni junak. Saznajemo da se radi upravo o bivšem policajcu, pod nadimkom "Spider", nadimak koji nosi iz svog služenja u Vijetnamu (helikopter mu je tako tad nosio taj naziv). Spider je jako dobar vozač i upravo se preko jednog kolege koji radi na auto-otpadu "skompao" sa još nekim zlikovcima koji namjeravaju opljačkati jednu banku. Ali pljačka banke i ne ide baš po planu, iako u zadnjem trenutku pri bijegu, zločinci kradu jednu torbu punu love koja je bila kraj pulta u banci, a upravo ta krađa torbe će im donijeti još veće nevolje od policije..

Dobra priča, nešto akcije, nešto romantike, nešto humora, a i nakratko se Alfie pojavljuje. Meni osobno sasvim dovoljno za zadovoljenje apetita s ovim junakom.

(priča: 7, scenarij: 8, crtež: 8, naslovnica: 8) = 78%

"Straighten up, little soldier, stiffen up that upper lip! What you cryin' about? You got me."

Edited by - ReemCP on 09/06/2019 16:18:38
Go to Top of Page
Page: of 14 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000