forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Nick Raider fanovi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 49

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 19/02/2021 : 20:22:07  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

Bravo Logo Lijepo ih je za vidjeti ovako na okupu :)
Tako je, koliko god nekada ljudi prigovarali za LL i cijene, ovdje kod Nicka to nije slučaj, ovdje ne bi trebala biti nikakva izlika jer se dosta tih brojeva može naći po super solidnim cijenama ;) Naročito kad imaju te akcije.



Puna cijena zadnje izdane knjige Raidera od Libellusa bila je 225 a
akcijska 180 kuna. Knjiga prije sadrži broj 100 koji je u boji pa ne bih tu spominjao cijenu dok je za knjigu prije, broj 33, puna cijena
bila 195 kuna. 30 kuna povecanje cijene! Mašala.
Almanasi i prve knjige imaju korektnu cijenu.
Što se tice specijala uopce necu dvojiti kome tu dajem prednost,
Golcondi, naravno. Vidjet cu kako ce krenuti s redovnim brojevima.
Velika je sansa da s Libellusom prekinem, što se Nicka tice,
zauvijek ako mi Golcondin ritam bude odgovarao. To što ce mi
kolekcija biti šarena, dragom Bogu svejedno.
Vjeruj mi, kad sam kupovao zadnjeg Nicka od Libellusovaca
sam sebi sam bio smiješan.
Go to Top of Page

gerilac1
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1453 Posts

Member since 24/08/2013

Posted - 19/02/2021 : 20:29:19  Show Profile Show Extended Profile  Send gerilac1 an AOL message  Send gerilac1 a Private Message  Reply with Quote
Zna li neko ima li makar minimalne sanse za Lazarus Ledda u bilo kom formatu

Junak stavlja na kocku cak i prst!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/02/2021 : 20:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by ReemCP

Bravo Logo Lijepo ih je za vidjeti ovako na okupu :)
Tako je, koliko god nekada ljudi prigovarali za LL i cijene, ovdje kod Nicka to nije slučaj, ovdje ne bi trebala biti nikakva izlika jer se dosta tih brojeva može naći po super solidnim cijenama ;) Naročito kad imaju te akcije.



Puna cijena zadnje izdane knjige Raidera od Libellusa bila je 225 a
akcijska 180 kuna. Knjiga prije sadrži broj 100 koji je u boji pa ne bih tu spominjao cijenu dok je za knjigu prije, broj 33, puna cijena
bila 195 kuna. 30 kuna povecanje cijene! Mašala.
Almanasi i prve knjige imaju korektnu cijenu.
Što se tice specijala uopce necu dvojiti kome tu dajem prednost,
Golcondi, naravno. Vidjet cu kako ce krenuti s redovnim brojevima.
Velika je sansa da s Libellusom prekinem, što se Nicka tice,
zauvijek ako mi Golcondin ritam bude odgovarao. To što ce mi
kolekcija biti šarena, dragom Bogu svejedno.
Vjeruj mi, kad sam kupovao zadnjeg Nicka od Libellusovaca
sam sebi sam bio smiješan.


Prve knjige imaju tiraz 500, a zadnje 200 - dakle neusporedivo.
Mogli su birati, da kao vecina ostalih izdavaca u slicnoj situaciji prekinu serijal ili da nastave ovako. Na srecu radi se o Libellusu...
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 19/02/2021 : 20:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by ReemCP

Bravo Logo Lijepo ih je za vidjeti ovako na okupu :)
Tako je, koliko god nekada ljudi prigovarali za LL i cijene, ovdje kod Nicka to nije slučaj, ovdje ne bi trebala biti nikakva izlika jer se dosta tih brojeva može naći po super solidnim cijenama ;) Naročito kad imaju te akcije.



Puna cijena zadnje izdane knjige Raidera od Libellusa bila je 225 a
akcijska 180 kuna. Knjiga prije sadrži broj 100 koji je u boji pa ne bih tu spominjao cijenu dok je za knjigu prije, broj 33, puna cijena
bila 195 kuna. 30 kuna povecanje cijene! Mašala.
Almanasi i prve knjige imaju korektnu cijenu.
Što se tice specijala uopce necu dvojiti kome tu dajem prednost,
Golcondi, naravno. Vidjet cu kako ce krenuti s redovnim brojevima.
Velika je sansa da s Libellusom prekinem, što se Nicka tice,
zauvijek ako mi Golcondin ritam bude odgovarao. To što ce mi
kolekcija biti šarena, dragom Bogu svejedno.
Vjeruj mi, kad sam kupovao zadnjeg Nicka od Libellusovaca
sam sebi sam bio smiješan.


Prve knjige imaju tiraz 500, a zadnje 200 - dakle neusporedivo.
Mogli su birati, da kao vecina ostalih izdavaca u slicnoj situaciji prekinu serijal ili da nastave ovako. Na srecu radi se o Libellusu...



Ima dosta nacina da se serijal ne prekine i da cijena ostane
normalna i kod smanjenja tiraža. Taj tiraž je mogao biti i 300
samo što oni nisu napravili posao ako u mjesec dana ne prodaju čitav tiraž. Da ne pričam da je i za 200 komada ta cijena pretjerana.
Ali, tko voli neka izvoli. Ja bogami čim budem imao jeftiniju
varijantu njih ostavljam. Neka oni pričaju što hoće ali sami sebi
"kopaju grob". Ima njihovih "rasprodanih" izdanja po knjižarama
ko salate...a ona njihova spika da će završiti sve započeto
pa makar išlo u tri primjerka...ma daj molim te!
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 19/02/2021 : 21:00:09  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by gerilac1

Zna li neko ima li makar minimalne sanse za Lazarus Ledda u bilo kom formatu



Volio bih to vidjeti. Obožavao sam Lazarusa.
Ali se iskreno nadam da to neće biti Libellus.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/02/2021 : 21:06:23  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
#Udarnik007
Upravo te od tiraza 300 sam ja kupio nakon 10 godina povlacenja po knjizarama u bescjenje. Tako da ti je prica suplja.
Inace imas sigurno primjera koji su to serijal u LL- u prekinuli...😉
Ali na srecu postoji izbor pa svako moze birati.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1046 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 19/02/2021 : 21:16:42  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

#Udarnik007
Upravo te od tiraza 300 sam ja kupio nakon 10 godina povlacenja po knjizarama u bescjenje. Tako da ti je prica suplja.
Inace imas sigurno primjera koji su to serijal u LL- u prekinuli...😉
Ali na srecu postoji izbor pa svako moze birati.


Priča mi nije šuplja jer vrlo dobro znam i cijene tiska i prava i
svega što ide uz to. Napisao sam da je cijena pretjerana pa makar
išlo u 200 komada.
Krivo sam se izrazio ili si me ti krivo shvatio, nisam mislio da
su neki serijal prekinuli već da i nema smisla nešto izdavati
ako to ide u 3 primjerka.
Ali, kao što si i napisao, postoji izbor.
U mom slučaju Libellus mi je sve manje izbor.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 19/02/2021 : 21:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by logo111

#Udarnik007
Upravo te od tiraza 300 sam ja kupio nakon 10 godina povlacenja po knjizarama u bescjenje. Tako da ti je prica suplja.
Inace imas sigurno primjera koji su to serijal u LL- u prekinuli...😉
Ali na srecu postoji izbor pa svako moze birati.


Priča mi nije šuplja jer vrlo dobro znam i cijene tiska i prava i
svega što ide uz to. Napisao sam da je cijena pretjerana pa makar
išlo u 200 komada.
Krivo sam se izrazio ili si me ti krivo shvatio, nisam mislio da
su neki serijal prekinuli već da i nema smisla nešto izdavati
ako to ide u 3 primjerka.
Ali, kao što si i napisao, postoji izbor.
U mom slučaju Libellus mi je sve manje izbor.




Ma sve OK.
Nekoliko puta sam se opekao na nekim ne dovršenim serijalima, tako da mi je nekad bolje i platiti i više za tu sigurnost da će nekad doći do kraja.
Golconda se do sada pokazala OK, i ona je sigurno također dobar izbor tko se odluči s njima pratiti ovaj dobar serijal
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 19/02/2021 : 22:35:07  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Nece ni meni biti problem se prebaciti na golcondu, pogotovo sto prva 42 imam u kombinaciji dnevnik, SD i pirat, a od 43 do 99 libelus, i to iskljucivo oni sa pecatom..do knjige 33 su se prodavale za 80 kune, dok su ove knjige 34 i 35 bile po 120-130 kuna pa te nisam ni uzeo...e kad bi sad golconda krenula, osim od pocetka, i od tog broja 100...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 19/02/2021 : 22:39:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Puna cijena zadnje izdane knjige Raidera od Libellusa bila je 225 a
akcijska 180 kuna. Knjiga prije sadrži broj 100 koji je u boji pa ne bih tu spominjao cijenu dok je za knjigu prije, broj 33, puna cijena
bila 195 kuna. 30 kuna povecanje cijene! Mašala.

Da, ali ja sam mislio na ranije brojeve.
95% svoje kolekcije sam nabavio knjige cca 60-70 kn po knjizi u prosjeku.

Što se tiče poskupljenja, nije ni meni drago, ali kod Nicka je takva situacija da se može pratiti.
Primjerice, 2019. nije izašla niti jedna knjiga, 2020. čini mi se samo dvije.
Znači, u dvije godine izašlo samo dvije knjige, ja sam to lako mogao ispratiti.
Pored Nicka, uzimam samo još kiosk Zagora (extru više ne, spojio sa SD), Bleka i M.Rendžera.
Imam kompletiranog Marka i Mikija (ajde, još broj ili dva i on je kompletiran).
Meni to dosta od stripova.

Nicka obožavam, u zadnje vrijeme volim pisati i njegove recenzije, nadam se da ću ih što više napisati.
Kod pisanja njegovih recenzija, ja istu epizodu pročitam najmanje 3x.
Tako da se meni Nick itekako isplati, ritam je takav kakav je, ali stignem financijski pratiti.
Još negdje pola serijala i imati ću i to kompletirano.
Nije ni meni bed imati prošaranu kolekciju, ali Nicka baš želim imati cijelog u ovom LL izdanju :)

Glede Golconde, to mi je naj izdavač van HR.
Imaju zaista izvrstan izdavački plan, a i jako bitno da imaju komunikaciju sa svojim čitateljima.
Nadam se da će oni svoga Nicka uspjeti cijelog rasprodati, da će svojim integralima stvoriti još više fanova.
Ali i da ti isti fanovi, da neće ostati samo na skupljanju i slaganju Nicka na police, nego da će nešto pročitati od toga i komentirati ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/02/2021 : 21:28:16  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Jedan prikaz Nick Raidera kroz novinski članak

"Odrastao sam na komedijama u kojima su glavnu riječ imali Louis de Funes, Charlie Chaplin, Stanlio i Olio. Televizijski je program bio šarolik pa sam s jednakim žarom pratio filmove u kojima je Bud Spencer mlatio zlikovce i vesterne koji bi se emitirali nedjeljom poslijepodne. Kako sam polako stjecao gledateljsko iskustvo, tako sam počeo pratiti kriminalističke filmove u kojima bi glavnu rolu imali Jean Paul Belmondo ili Alain Delon, a koji su se tada podosta vrtjeli na televizijskom programu. Negdje oko desete godine počeo sam pratiti kriminalističke serije (Poirot; Frostov pristup; Ubojstvo, napisala je), prije mi nisu bile naročito interesantne jer one, poput satiričnoga strip serijala Alan Ford i drugih umjetničkih djela za nešto starije osobe, iziskuju određen stupanj zrelosti i količinu predznanja.

Kriminalistički stripovi manje su se čitali, a bili su i u manjoj mjeri dostupni na kioscima. Na prvom mjestu po pitanju čitanosti uvjerljivo je bio Zagor, a tek onda su slijedili ostali junaci kao što su Blek, Mark ili Mister No. Najviše su se čitali stripovi vestern tematike, oni su najbolje prolazili. Stariji su čitatelji voljeli čitati kriminalističke stripove, nekima su oni možda bili i prioritet. Koliko mi je poznato, rijetki su u mom susjedstvu čitali kriminalistički strip serijal Nick Raider koji je krajem 1980-ih i 1990-ih izlazio na kioscima. Mene još tada taj žanr nije previše zanimao.

Premijeru je Nick Raider doživio u srpnju 1988. godine u Italiji i relativno brzo bio je dostupan na ovim područjima. Novosadski Dnevnik objavio je od 1989. do 1992. godine 39 brojeva, ostale su mi u sjećanju naslovnice Rendžer u Njujorku i Kupljeni životi. Slobodna Dalmacija objavila je svega 3 epizode 1994. godine (Pogodba; U sjeni cara i Ubojstvo uz prozor), a u svibnju 2009. godine pustolovine policajca Nicka Raidera počinje objavljivati izdavačka kuća Libellus po principu 3 priče iz regularne serije u jednoj knjizi. Za naslovnice Libellusovih knjiga zaslužan je Darko Perović.

U Italiji je Nick Raider izlazio od srpnja 1988. do 2005. godine. Sveukupno je objavljeno 200 brojeva u redovnoj seriji, 10 specijalnih brojeva i 12 priča u ediciji Almanah. Jubilarne su epizode 100. i 200. u boji. Serijal su osmislili Claudio Nizzi (napisao brojne Texove priče) i crtač Giampiero Casertano (1961.) koji je ispočetka bio zadužen za izradu naslovnica (radio je i na strip serijalu Dylan Dog).

Serijal Nick Raider čistokrvni je detektivski strip – oni koji vole hardboiled priče, svakako bi trebali dati priliku ovom strip serijalu o uzornom policajcu koji djeluje u New Yorku, gradu koji nikada ne spava i u kojemu se stalno nešto događa, a zločina nikada ne manjka. Najveći broj priča odvija se u New Yorku, ali ima slučajeva da su priče smještene izvan grada (Granica; Krv pod snijegom; Tajne Northporta). Nickov otac također je bio vrstan policajac, što će reći da im je istjerivanje pravde u krvi.

Nije Nick svemoćan i sveznajući, ali je uporan u svojim istragama i brzo zaključuje. Ima detektivsko oko i ništa mu ne promakne, brzo reagira i domišljat je u novim situacijama, kada se situacija zakuha. Nema cijenu, nitko ga ne može potkupiti. Nepopustljiv, ne sklapa paktove s neprijateljima. Doduše, nije nemilosrdan niti ima grube metode kao teksaški rendžer Tex Willer koji svako malo nekoga pošteno nalupa (s dobrim razlogom, naravno!). Katkad čitatelj unaprijed zna tko je krivac i kojim je motivima vođen pa prati kako mu Nick i ostatak društva nastoje stati na kraj (kao u priči Davitelj s Manhattana), a ima i priča u kojima čitatelja ne zna tko je krivac do samoga kraja pa uslijedi iznenađujući obrat na kraju (Ubojstvo u Central Parku). Klasične whodunit priče budu osmišljene tako da je krivac najčešće osoba u koju čitatelj najmanje sumnja.

Policijski posao lakše se obavlja timski, uz pomoć provjerenih suradnika u koje se čovjek može osloniti. Nicku su od velike pomoći Marvin Brown, Art Rayan i Jimmy Garnett. Art je stariji policajac s puno iskustva na leđima, očinski je raspoložen prema Nicku, međusobno se podržavaju. Jimmy nije za velike akcije, ali i on ima svoje vještine – sistematičan je i odlično se služi računalom pa umije iščeprkati sitne detalje koji su važni za istragu. Nick već u prvoj priči (Bezimena žrtva) ostaje bez partnera pa nastoji saznati tko ga je ubio. Marvin, Nickov novi partner, pojavi se na kraju priče, točnije, na zadnjoj tabli.

Nick i Marvin ne kliknu iz prve jer su prilično različiti temperamenti. Najprije se podbadaju, treba proći neko vrijeme kako bi se Nick naviknuo na Marvinove fore i način funkcioniranja, ne manjka doskočica kakve se mogu vidjeti u buddy-buddy filmovima policijske tematike. Marvin je brbljav i duhovit, svojim pričama podiže atmosferu. Naravno, ujedno je i sposoban policajac, dok je Nick odmjereniji i ozbiljniji u javnom nastupu. Lik Nicka Raidera nastao je po liku glumca Roberta Mitchuma (1917-1997.), a i on je bio suzdržan, djelovao hladno i rezervirano, mirno i staloženo, kao da ga baš ništa ne može izbaciti iz takta. Mitchum je imao savršeno lice za film noir, uklapao se u žanr koji danas nije pretjerano poznat i razvikan. Lako je Mitchum stekao titulu karakternoga glumca jer je imao karakter!

Nadređeni Nicku nisu uvijek skloni, kapetan Phillip Vance stvara mu probleme – naime, Vance neprestance strepi što će drugi reći, petlja se Nicku direktno u posao i sputava ga jer se boji tuđih reakcija, posebice kada Nick stane na žulj moćnim, visokopozicioniranim pojedincima koji bi Vanceu mogli prigovarati. Ništa bolji Vance nije i na privatnom planu jer, mori ga strah od supruge i zato je predmet sprdnje među kolegama koji rade na Odjelu za umorstva. Nicku je od velike pomoći Alfie, doušnik patuljastoga rasta koji je u stanju saznati sve što se događa u gradu. Čuje kako ogromni grad diše, do svake informacije izuzetno lako dopre, nema novosti i spletke koja upućenome Alfieju može promaknuti.

Prepredeni manijaci, neumoljivi ubojice, otmičari, patološki pojedinci, dileri, mafijaši i ostalih kriminalci raznih kalibara, od najsitnijega do najkrupnijega, sa svima se njima Nick sučeljava. Kojekakve se osobnosti pojavljuju u realističnom prikazu New Yorka gdje su ljudi poprilično otuđeni i oprezni u međusobnom ophođenju, često emocionalno udaljeni jedni od drugih (doduše, u današnje doba ništa bolja situacija po tom pitanju nije ni u ruralnom području, i tamo razina otuđenosti dobiva na snazi iz dana u dan). Osobno su mi veoma drage priče kojima se govori o Nickovoj prošlosti, a odlična mi je i priča Grad okrutnih (Libellus, 2018.) kojase nalazi u 7. knjizi. U njoj se govori o Artovoj prošlosti, otvaraju se nanovo događaji iz njegove mladosti, izlaze na vidjelo davne razmirice.

Poput Mister Noa, Nick rado boravi u ženskom društvu, ali nije pretjerano zaljubljive naravi, već je poprilično racionalna osoba koju emocije teže nadvladaju. Ugodan je sugovornik, nije da svojom pojavom tjera strah u kosti. Krasi ga ležeran način odijevanja (tenisice, traperice, duga jakna i majica), nije nadmeni kicoš niti mu je previše stalo do toga što drugi misle o njemu. Dobro se nosi sa stresom i ne smeta mu napet način života, naprosto voli obavljati svoj posao. Svoju profesiju Nick stalno shvaća kao životni poziv, a ne samo kao posao pomoću kojega će platiti račune, profesionalno i s užitkom rješava slučajeve, dobro zna da se kao detektiv nikada neće obogatiti i zbog toga nije ni frustriran ni ogorčen. Nick nije izabrao policijski posao zbog društvenog prestiža ili slave, već iz plemenitih razloga. Nesklon kalkulacijama, stalno djeluje na strani pravde, neumorno se bori protiv zločina i izlaže vlastiti život za tuđu dobrobit, ne ustukne ni pred najvećim zlikovcima, dosljedno se bori protiv kriminala. Ne zna Nick za uobičajeno radno vrijeme niti se ne žali na činjenicu da mu profesionalni život ima značajnu prednost pred privatnošću.

Serijal Nick Raider dobro je poznat ljubiteljima punokrvnih kriminalističkih priča i oni su mu opravdano naklonjeni. Prepun intrigantnih priča, serijal Nick Raider svakako valja istaknuti kao kvalitetno štivo vrijedno preporuke. Kako je strip izlazio u mjesečnom ritmu, na njemu je radilo više renomiranih crtača (Gustavo Trigo, Renato Polese, Bruno Ramella, Ivo Milazzo, Goran Parlov, Mario Rossi, Mario Jannì…) i scenarista (Stefano Piani, Alberto Ongaro, Gianfranco Manfredi, Michele Medda, Luigi Mignacco...).

Zanimljivo je promatrati kako se serijal Nick Raider razvijao kroz godine. Odakle krenuti s čitanjem? Ako je moguće, najbolje je početi od samoga početka da se stekne što puniji dojam! Naravno, većina se epizoda može pročitati samostalno, neovisno o prošlim brojevima, ali ipak preporučam da se krene redom."

Autor : Miroslav Cmuk
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12909 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/02/2021 : 21:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Lijep i kvalitetan prikaz.
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7016 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 24/02/2021 : 06:35:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Reem je riješio još jedan Nickov slučaj:

https://www.stripovi.com/recenzije/nick-raider-nr-lib-7b-okrutni-grad/2585/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12909 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 24/02/2021 : 10:48:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Reem je usavršio Nickove recenzije, ide to kod njega kao pjesmica, bravo!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 24/02/2021 : 11:28:05  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
je, baš mi je fino legla reemova recenzija

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 25/02/2021 : 08:21:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Hvala vam, to mi puno znači Hvala i još jednom Koreshu na pohvali tamo u komentaru ispod recenzije ;)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

SPQRoma
Average Member



Italy
813 Posts

Member since 30/06/2015

Posted - 01/03/2021 : 16:28:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit SPQRoma's Homepage  Send SPQRoma a Private Message  Reply with Quote
Ta-daaa!


HOKA-HEY
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12909 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 01/03/2021 : 16:31:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Uh, odlično! Kupujem!
Go to Top of Page

Koresh
stripovi.com suradnik



2944 Posts

Member since 18/09/2004

Posted - 01/03/2021 : 16:56:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Koresh a Private Message  Reply with Quote
Tražio sam točno ovakvo, svršeno izdanje! Meke korice, višebrojevi...
Kupovati ću i redovnu seriju jer izdanje Dnevnika je loše, a libellus ne volim zbog tvrdih korica i cijene
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/03/2021 : 17:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Koresh

Tražio sam točno ovakvo, svršeno izdanje! Meke korice, višebrojevi...
Kupovati ću i redovnu seriju jer izdanje Dnevnika je loše, a libellus ne volim zbog tvrdih korica i cijene



Meni baš LL izdanje zbog tvrdih korica je kolekcionarski vrh.

Kad se tu pribroji da NR u orginalu ima najružnije naslovnice gdje u LL knjigama covere napravi Perović - neprocjenjivo.

Ali dobro je da postoji izbor pa će svako naći nešto za sebe.

U svakom slučaju prst gore za Golcondu jer daje priliku ovom podcijenjenom strip junaku.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/03/2021 : 18:26:27  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111


U svakom slučaju prst gore za Golcondu jer daje priliku ovom podcijenjenom strip junaku.


potpis

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2353 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 01/03/2021 : 19:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

Meni baš LL izdanje zbog tvrdih korica je kolekcionarski vrh.

Kad se tu pribroji da NR u orginalu ima najružnije naslovnice gdje u LL knjigama covere napravi Perović - neprocjenjivo.

Ali dobro je da postoji izbor pa će svako naći nešto za sebe.

U svakom slučaju prst gore za Golcondu jer daje priliku ovom podcijenjenom strip junaku.


+1

Carpe diem
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 01/03/2021 : 19:50:51  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
To je to
Svaka cast

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 01/03/2021 : 20:47:44  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Evo još jedna najava Nicka i kod Libellusa.

Ide ubrzo nova knjiga broj.8. sa starim epizodama broj. 22. 23 i 24.


Edited by - logo111 on 01/03/2021 20:48:44
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 02/03/2021 : 02:50:05  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Edit

Edited by - going going on 02/03/2021 02:50:37
Go to Top of Page
Page: of 49 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000