forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 The GOON
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/11/2012 : 21:44:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Iako nisam previše kompetentan jer nisam daleko dogurao s serijalom, po pročitanom mogu kazat da kasnije je bolji, Powell je konzistentniji iako ne i manje uvrnut i nasilan. Iako meni nasilje ne smeta budući da samtam je tu isključivo zbog podcrtavanja gega, onako, tomiđerijevski...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 10/11/2012 : 12:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote


Wooo-Hoooo! Goon je uspio skupit pare za nastavak rada na filmu!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 10/11/2012 : 21:53:01  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Nisam ni ja daleko dogurao, ne zato sto mi je los, jednostavno nedostatak vremena!! :(
Inace ovo sto sam procitao mi je super!
Hvala bogu na tome, stvarno bih volio da taj film ugleda svjetlo dana.
Jer ovaj trailer je fantastican i obecava super zabavu!!
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/01/2013 : 18:32:28  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
Posto sad zaista imamo velik broj izdavaca na ovim prostorima,
mene zanima dali netko ima u planu da izbaci ovaj strip?
Zna li se sta?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 26/01/2013 : 20:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by no1


Zna li se sta?




Dok docekas bolje si kupi preko Bdepoa kao ja imam prvi a kupovat cu i dalje. Strip je fora zabavan ima dosta satro ulicnih spika koje ni ja ne kuzim toliko ali strip je zabavan i urnebesan..

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/01/2013 : 20:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nitko još se nije izjasnio ali prije ili kasnije će svi dobri stripovi doći na red

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/01/2013 : 21:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by no1


Zna li se sta?




Dok docekas bolje si kupi preko Bdepoa kao ja imam prvi a kupovat cu i dalje. Strip je fora zabavan ima dosta satro ulicnih spika koje ni ja ne kuzim toliko ali strip je zabavan i urnebesan..




Hvala na savjetu;)
Nije bas da nemam nista, imam HC Chinatown i Fancy Pants 2, cekam 3, iako sam prvih nekoliko brojeva " torrent " citao na kompu.
Da, strip je bas zabavan, a uz njega ide odlican Ericov crtez.
Zao mi je sto ga jos kod nasa nema, zajedno s kvalitetnim izdanjem Helboya!!
Za sada kupujem samo ove Fancy Pants i nadam se da ce ga netko objaviti kod nas.

Go to Top of Page

no1
Senior Member



Croatia
1322 Posts

Member since 16/06/2005

Posted - 26/01/2013 : 21:30:36  Show Profile Show Extended Profile  Send no1 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Nitko još se nije izjasnio ali prije ili kasnije će svi dobri stripovi doći na red



Valjda,
iako mi ne lezi dobar dio njegovih stripova, imam dojam da samo Markos uistinu cita stripove.
Mislim, svi ostali izdavaci ponavljaju Bonelli skolu i stare strip klasike za koje vecina ljudi
zna, te samim time pucaju na sigurno.
Da se razumijemo, nemam nista protiv toga, svaki izdavac ima pravo izdati sto zeli.
Ja se radujem svakom novom izanju, samo ljudi, malo vise hrabrosti, ima toliko dobrih stripova koji nisu klasici!! Jos.
;)
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/01/2013 : 12:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Dobar dio američkih klasika i blockbustera do sada nije bilo objavljeno i tek su ih sada najavili Darkwood i Fibra tako da ne očekujem da Goon bude u prvom valu izdanja, ali s vremenom ...

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 10/09/2013 : 20:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
jel več došlo to vreme ili kadče?
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 06/08/2014 : 14:38:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sve do 20-OG dark horse broja, i chinatown album, i serijal mi se strašno sviđa. Ne sjećam se kad sam se naglas nasmijao na neki strip još od gastona, a ima i dirljivih trenutaka koji su super. Powell s vremenom postaje sve bolji i bolji crtač, pogotovo kad se uzmu prvi prvi brojevi Goona u obzir. No možda mi se to i čini jer u jednom trenutku uskače Dave Stewart na boji. Preporuka svima da probaju, a pogotov od početka dark horse izdanja.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/08/2014 : 14:31:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Stao na 2 trejdu nažalost. UZ to imam cijeli paket digitalnih koje sam dobio kad sam sudjelovao u Kickstarter kampanji za film, među kojima i Chinatown, ali nikako da čitam preko reda.

Koliko ja znam Stewart je bojio one stare c/b samizdat brojeve za DH trejd.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Raven84
Senior Member



Croatia
1324 Posts

Member since 29/03/2005

Posted - 08/08/2014 : 09:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Raven84 a Private Message  Reply with Quote

Pa nemoj čitat preko reda, čitaj po redu.

Ima nešto u njemu proslijedeno od nepoznate majke i propala oca na sina. Kaljeno savješcu. Brušeno disciplinom.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4323 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 18/08/2014 : 14:17:51  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message  Reply with Quote
američki strip. želim svakako uroniti u taj svijet, ali nikako da se usudim.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 17/09/2014 : 19:55:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by adriano

američki strip. želim svakako uroniti u taj svijet, ali nikako da se usudim.


Da, i ja bih tamo ronio, al čini mi se nekako preduboko za moj džep!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 03/05/2015 : 16:14:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pročitao Chinatown i onako, malo sam razočaran. Od toliko najavljivanja jedna samo dobra priča. Premalo humora možda? Ipak likovi su mi i dalje bili poznati i drago mi je bilo opet se susresti s njima nakon više od godine dana pauziranja.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 23/07/2022 : 14:48:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Nešto se možda pomaklo!

https://deadline.com/2022/07/comic-con-tim-miller-the-goon-netflix-1235075679/

The Goon na Netflixu!

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000