forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 procitao i (ne-) preporucujem
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 200

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 16/07/2014 : 13:20:04  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Brubaker + breitweiser: Velvet Volume 1: Before the living end

Špijuni u sedamdesetim, radnja u Monaku, Beogradu, Parizu, Veneciji tokom karnevala. Velvet Templeton, sekretarica direktora Agencije ARC-7, upada u nevolje kad počne iztraživat smrt jednog agenta. Koja polako vodi do spoznaje, da se več više od 20 godina u agenciji krije krtica. Polako se vračaju daleke memorije i saznajemo skoro sve o njoj - od početka "školovanja", prve ljubavi.....Na kraju ovog Volume 1, Velvet odkriva neprijatnu istinu i krene na put

Ima onaj šmek i probudili su se isti osječaji kao kod Tinker, Tailor, Soldier, Spy. Vrhunsko.

Risba vrlo OK, stari automobili iz 70, odječa, oružje, kupači kostimi, .....prvorazredna krimi-špijunska priča. jedva čekam izlazak br 2. Ka'če - pojam nemam!


Go to Top of Page

miro81
New Member



Croatia
201 Posts

Member since 21/12/2013

Posted - 16/07/2014 : 17:02:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit miro81's Homepage  Send miro81 a Private Message  Reply with Quote
velike preporuke za perzepolis od marjane satrapi, ako ima neko da nije čito :-)

u prstima mi treperi kofein, u glavi krckaju pojacivaci inteligencije.
Go to Top of Page

stbojan
New Member



Serbia
275 Posts

Member since 29/10/2011

Posted - 16/07/2014 : 21:51:20  Show Profile Show Extended Profile  Send stbojan a Private Message  Reply with Quote
Srebrni Letač br.2 - DW
Rekvijem je definitivno ono sto dominira dvojkom... stvarno vredan hvale... nisam ranije citao i meni je sasvim dobro iznenadjenje... i to kako crtezom, koji ne samo da je odlican vec apsolutno odgovara atmosferi price... tako i scenaristicki, ovde bih posebno izdvojio drugu epizodu koja je sjajno uradjena... razgovor sa Spajdijem, genijalan...

Ostalo, meni manje vredno pomena i znacaja... Poreklo - moguce bitno fanovima, Odgovor - kvazi filozofski pokusaj, ali uz odlican crtez, Sudnji dan - vec zaboravio sta sam procitao...

Konan: Divlji mač Simerije br.7 - DW
Ne znam da li zbog odredjene vremenske distance u odnosu na citanje prethodnog broja ili zbog eventualnog kvaliteta prica, ali meni je sedmica sasvim odgovarala...

Verovartno da je pozitivnom utisku doprinela i celina price obuhvacena ovom knjigom... naravno, bilo je tu kako vise zanimljivih tako i manje zanimljivih segmenata (ovde treba istaci momente gde je zaplet dostizao vrhunac dostojan spanskih serija), ali sve u svemu sasvim citljivo i zabavno... uzevsi u obzir da akcenat nije bio toliko na samoj makljazi vec je i Konan (varvarin) iskazao odredjeni intelekt i stratesko razmisljanje vredno postovanja jednog "vodje i oslobodioca"...
sedmica... totalni relax...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/07/2014 : 14:53:27  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Deadpool: Dead Presidents

Marvel now, pa tako i Deadpool krece u nove avanture.
Prvih sest svesaka serijala se bavi borbom protiv preminulih americkih predsjednika u obliku zombija.
Pomalo skakljiva tema, pogotovo sto su medju njima i herojski, kao i ne tako davno preminuli bivsi poglavari USA.
Deadpool ih ubija jednog za drugim, jer su ovi kao zombiji izuzetno zli.
Cijela prica se sastoji od makljaze i losih Deadpoolovih fazona, pa tako da preporucujem zaobilazenje ove price u sirokom luku.

Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 07/08/2014 : 17:05:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Na godišnjem sam pa se stigao pročitati i koji strip.






Tex maxi br.15 - Vrijeme pokolja

Standardna priča o Texu koji lovi zločince tijekom tristotinjak srtranica. Ortizov crtež je dobar,no scenarij se ničim ne uzdiže od prosjeka. Ono što spušta kvalitet priče je par situacija u kojima netko spasi Texa u zadnjoj sekundi te dosta zbrzani kraj.Uglavnom, lagana zabava za toplo ljeto.

Ocjena: 7/10






Zagor Gigant 6 - Priča o Betty Wilding

Priča je dosta solidna, napokon smo dobili i priču o Zagorovoj majci. Ferrijev crtež je loš, no čovjek je u godinama kada je većina ljudi 2 metra ispod zemlje tako da me kvaliteta crteža ne čudi. Po meni, više su odgovorni oni u Bonelliju koji su ovo odobrili za tisak. No, očigledno nitko nema srca da kaže Ferriju da ga više neće objavljivati.

Ocjena: 8/10






Hulk - Kraj: Poslednji titan

Odlično Darkwoodovo izdanje. Na početku izdanja je ubačena Hulkova biografija na 10-tak stranica. Makar sama priča zahtijeva minimalno predznanje o Hulku, lijepo je od Darkwooda da su ubacili tu biografiju te biografije scenariste i crtača. Za razliku od Ferrija, Keownov crtež je odličan i na povećanom formatu na kojem je otisnut.
Priča na fin i nenametljiv način sumira njegov život i samo čovječanstvo. Jedini dio priče koji mi malo šteka je kraj. On je u skladu s tonom cijelog stripa, ali kako je ovo zadnja Hulkova priča više bi volio emocionalniju završnicu. Cijela radnja je zgusnuta na samo 45 stranica no možda je to bila i nakana Marvela, napraviti kratku priču,bez puno petljanja.


Ocjena: 8/10




----------
Trenutačno se sluša: Uriah Heep - Come Away Melinda
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 08/08/2014 : 11:32:33  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Uh, ako ti završetak u Hulk - Kraj nije bio emocionalan... Meni je zadnji kadar jedan od najtužnijih kadrova što sam ikada vidio u stripovima uopšte...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/08/2014 : 16:36:52  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Malo (slatko) iskusenje

Calista je tipicna studentkinja koja novac zaradjuje kao babysitter kod bogatih ljudi.
Opcinjena novcem i izazovom, sklapa pakt sa svojom drugaricom da razbije brak bogatog para i da se uvali na mjesto supruge, na taj nacin bi obezbjedila sebi lagan zivot.

Odlicna graficka novela, iskrena i realisticna.
Pomalo netipican moderni crtez za ovu vrstu stripa, ali u svakom slucaju izgleda i vizuelno odlicno.
Sve preporuke, jedan od najboljih stripova koje sam procitao ove godine.



Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 14/08/2014 : 17:13:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
@King
ima li toga na engleskom (na nasim jezicima pretpostavljam da nema)?
Go to Top of Page

ŠAŠ
Average Member



627 Posts

Member since 13/10/2013

Posted - 14/08/2014 : 17:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ŠAŠ a Private Message  Reply with Quote
@Dudley

ima na netu scanlation
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 14/08/2014 : 17:52:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote
Hvala, potrazit cu kad budem pri racunalu

Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 15/08/2014 : 15:13:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Uh, ako ti završetak u Hulk - Kraj nije bio emocionalan... Meni je zadnji kadar jedan od najtužnijih kadrova što sam ikada vidio u stripovima uopšte...




Ha, čuj,možda imam srce od kamena. Al opet, sam sam se sebi iznenadio kad sam skoro pustio suzu na jednu scenu iz Brad Barrona. Možda ipak ima nade za mene .




----------
Trenutačno se sluša: Bonnie Raitt - Have A Heart
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 16/08/2014 : 19:21:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote


Inače me baš i ne zanimaju stripovi prema igrama, jer su većinom money-grab bedastoće bez duše, ali u slučaju Witchera napravio sam iznimku, jer je ionako nastao prema književnom predlošku pa i strip može ispasti sasvim solidan.
I je. Svidio mi se. Strip je u biti jedan standalone veći sidequest.
Priča u potpunosti u stilu Witchera, zanimljivi likovi i monsteri, atmosferičan crtež.
Preporuka fanovima igre, ali i ljubiteljima fantasy avantura i stripova kao što su Conan, Solomon Kane i Hellboy.

Pročitao sam ga u digitalnom obliku, ali sigurno kupujem u TPB izdanju kad dođe.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7790 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 20/08/2014 : 09:47:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Pročitao MI3 nekidan. Nisam puno čitao Morrisona dosad (Arkam asylum mi je bio o.k.) i mogu reći da mi postaje jasna ta podijeljenost oko njega. MI3 je vrhunsko izrežirano jedno veliko ništa. Preun scena koje su same sebi svrha i fino zapakiranih klišeja... ima naravno i jako dobrih riješenja i zgodnih trikova koji nažalost ostaju samo to... trikovi. Bio bi to zaista izvrstan strip da je ispričan na 10-12 strana.

Daleko je to od lošeg, ali i od odličnog... i na kraju "not my cup of tea".

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/08/2014 : 22:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote






Plašt i očnjaci (De cape et de crocs)
Scenario: Alain Ayroles, crtež: Jean-Luc Masbou

Citirao bih combatrocka:"šta reći, a ne zaplakati ".
Jednostavno, fenomenalan strip.U svakom mogućem pogledu.
Strip je izlazio u politikinom zabavniku, ali se nadam da će izaći i u formi strip albuma,najbolje u dva petotomna integrala.

Žan-Lik Masbu je predivno i nacrtao i obojio strip;vidim da tip i nije nešto zastupljen u strip vodama;pretpostavljam da je čovek ilustrator ili tako nešto;ali svejedno crtež je tako dinamičan i kadriran, kao da čovek iza sebe ima godine i godine rada u stripu.Sve da je priča i loša, ovaj bi strp vredelo imati zbog prelepih Žan-Likovih grafičkih bravura.

A priča je stvarno top.Top topova.Od samog početka do samog kraja strip me je vozio punim gasom.I ni u jednom trenutku nisam ni mogao da naslutim kako bi radnja mogla da se razvija.
Ako bih pomenuo neke sitne mane, to je izvestan mali pad u priči tamo negde oko osme epizode (Gospodar oružja), ali do kraja serijala, vratio je Alen Erol,scenarista, stvari na svoje mesto, i maestralno finiširao.Dalje,još jedna mana u priči je što su predvidljivi raspleti prošlosti dve glavne junakinje, mada to ne umanjuje nešto kvalitet priče.

Ali zato bih dao plusčinu ko vrata, odluci autora da se strip okonča u deset albuma i da se ne ode u ktoliko-puta-viđenu komercijalizaciju, a siguran sam da ima ovde materijala za još mnogo pripovedanja o avanturama Don Lopea i Armana.

I još jedna plusčina za strip je što sam siguran (iako sam ga pročitao samo jednom), da strip svojom slojevitošću obezbeđuje jednako dobar, ako ne i veći užitak pri narednim čitanjima.

I za kraj - vidim da su Plašt i očnjaci okarakterisani i na BD sajtu a i ovako u komentarima, kao humoristički strip, s čim se apsolutno ne slažem - ovo je po meni klasičan avanturistički strip;doduše, sa popriličnom dozom duhovitosti (kad se setim samo one fore kad vuk i lisac žureći menjaju džinovske patke za konje, i kasnije Don Lupe provali nove vlasnike pataka kako lete na njima), ali definitivno avanturistički.

Zaboravih reći - prevod je bez mane i delo je Olje Petrović.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/08/2014 09:31:41
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 20/08/2014 : 22:59:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Moj je dojam prilikom čitanja stripa Plašt i očnjaci bio da je prevoditelj odradio dobar posao.

Prvi albumi su mi bili zanimljiviji, poslije se malo razvukla radnja ali mi se svidio.

Osim zanimljivog i kvalitetnog crteža, u sjećanju mi je ostao i lik zeca i don Lopea.

Ne mogu procijeniti koliko bi ljudi ovo kupovalo u integralima, ali sumnjam da bi to bilo masovna pojava.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37354 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 21/08/2014 : 07:56:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nisam znao da citas francuski Anto? :o













:P


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/08/2014 : 09:33:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Moj je dojam prilikom čitanja stripa Plašt i očnjaci bio da je prevoditelj odradio dobar posao.



Ispustih nekako ovu bitnu stavku,ali ispravio sam je u gornjem postu - ovo je najbitniji razlog što bih voleo videti ovaj strip u srpskom izdanju ukoliko dođe do objavljivanja u formi albuma.

quote:
Originally posted by Peyo


Prvi albumi su mi bili zanimljiviji, poslije se malo razvukla radnja ali mi se svidio.


Razmišljao sam baš o ovome - i meni se učinilo da bi serijal bio bolji da je zaokružen u osam epizoda, ali kad se bolje razmisli, možda bi tad kraj bio prebrz pa bi celokupni utisak bio lošiji; jer, ipak je tu bilo toliko toga za ispripovedati, toliko glavnih likova i nekih sporednih pričica, da je 10 albuma ipak prava mera - čak iako deluje da je kraj nešto razvučeniji.

quote:
Originally posted by Poli


Nisam znao da citas francuski Anto? :o


čitam,pišem,ljubim se i vodim ljubav na francuskom!

quote:
Originally posted by Peyo


Ne mogu procijeniti koliko bi ljudi ovo kupovalo u integralima, ali sumnjam da bi to bilo masovna pojava.


a koji strip danas ima sigurnu prođu?
(osim Asteriksa,Alan Forda,Zagora)
Ne verujem ni ja da bi bila masovna prodaja, ali ovaj strip apsolutno zaslužuje da se pojavi u domaćem izdanju.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/08/2014 09:44:25
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10826 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/08/2014 : 09:51:41  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo
Prvi albumi su mi bili zanimljiviji, poslije se malo razvukla radnja ali mi se svidio.



prvih 6 su genijalni, ovo posle je losije, klasicna BD boljka
tako, serijal rame uz rame sa Gastonom i Gosinijevim Asteriksom, Tomom
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20718 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/08/2014 : 11:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

quote:
Originally posted by Peyo
Prvi albumi su mi bili zanimljiviji, poslije se malo razvukla radnja ali mi se svidio.



prvih 6 su genijalni, ovo posle je losije, klasicna BD boljka
tako, serijal rame uz rame sa Gastonom i Gosinijevim Asteriksom, Tomom


upoređuješ babe i žabe - P&O nemaju ništa slično sa pobrojanim stripovima, posebno sa Gastonom.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 21/08/2014 : 16:47:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote


Ultimates vol. 1 i 2

I poslije ne znam ni sam koliko čitanja, i dalje odličan i zanimljiv. Primjetan je uticaj na film Avengers, a koliko vidim i na drugi dio istih. Crtež na nivou, scenario maštovito napisan sa odličnim dijalozima. Jedini nedostatak je pomalo gruba karakterizacija likova, na trenutak se učini da nedostaje one Marvelovske lepršavosti, ali neovisno od toga, radi se o odličnom stripu.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24658 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 21/08/2014 : 17:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Varijacija na temu. Dobro





Simpatično



Klasika.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Mac
Average Member



Bosnia and Herzegovina
576 Posts

Member since 28/09/2008

Posted - 22/08/2014 : 13:03:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Mac a Private Message  Reply with Quote


Ultimate Avengers

Jako, jako loše. Čitao sam pozitivne kritike, ali ovo je ispod svakod očekivanja. Ima par solidnih ideja, sin Kapetana Amerike, Gregory Stark ali potpuno nerealiziran njegov odnos sa bratom, i što mi najviše smeta - likovi su odvratni. Nemoguće je voljeti bilo koga od njih ( osim možda Nerd Hulka, ali i on postane degradiran u onoj gluposti sa vampirima). Ne razumijem pozitivne ocjene i dobru prodaju, daleko je ovo od Ultimatesa.

Edited by - Mac on 22/08/2014 19:33:32
Go to Top of Page

Mhejl
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
4065 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 24/08/2014 : 18:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Mhejl a Private Message  Reply with Quote
Zagor u krugu vremena




Te, na kraju krajeva - nije li dovoljno da samo otvorimo stranicu stripa, pa da ponovo, skupa sa njim, doživimo pobunu Demonske maske, veliku Tkačevu zavjeru, ludilo Stivenovog Novog Salema, i još toliko toga? Vrijeme je, a naročito u stripovskim univerzumima, samo jedna iluzija: Zagor, shvativši tu iluziju, ponovo postaje centar sopstvenog svijeta, i u dosadašnjim avanturama - nalazi krajnju svrhu, potpunost. Nije potrebno nikakvo eksplozivno "finale", konačna borba ili slična teatralnost - junak je istovremeno u centru, statičan, i u beskrajnim doživljajima, dinamičan.

http://levoilevlje.blogspot.com/2014/08/zagor-u-krugu-vremena.html
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 25/08/2014 : 20:48:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote






Kako završiti serijal koji je trajao 48 godina unutar 41 stranice ?
Teško, no Alan Moore se prihvatio tog zadatka. Priča je ispričana kroz intervju koji Lois Lane daje novinaru povodom 10 - godišnjice Supermanovog nestanka. Ukratko, Supermana počinju jedan za drugim napadati najvažniji negativci iz njegove povijesti. Nakon smrti jednog njegovog prijatelja, odluči uzeti ostale mu drage osobe te se sa njima povuče u Trvđavu samoće iščekujući napade Lex Luthora i ostalih zlikovaca.

Ono što je u pozadini cijele priče je glavna Supermanova dvojba - kako se boriti protiv zla ukoliko ne možeš primjeniti sva sredstva koje primjenjuje zlo ? Zlikovci rješavaju stvari ubijanjem , no Superman to ne želi. Tijelo neograničene moći ograničeno ljudskim moralom. Superman u ključnom trenutku prekrši svoj moralni kod, no za pokoru odluči prestati postojati.

Koja je konačna Supermanova sudbina ? Lois Lane nam kaže da je izašao
iz Tvrđave samoće na artičku zimu i da ga više nikad nije vidjela . Moore nam se ipak smilovao te nam dao 2 traga : jedan u obliku imena i prezimena jednog od likova ( taj nisam skužio ) i drugi u obliku ugljena ( taj sam skužio ).

Ima li ovo djelo i svoje slabosti ? Naravno. Priča ima dozu naivnosti,smrti nekih sporednih likova nemaju svoju težinu, no po meni sve je to posljedica odluke da se ova priča zgusne na samo četrdesetak stranica. Zašto je uredništvo DC-a donijelo tu glupu odluku je priča za neku drugu priliku.

Crtež je klasičan za 80 - te i prethodna desetljeća. Lijep i pregledan, no onima koji su čitali samo noviju američku produkciju možda će se činiti dosadan i statičan. Strip ne obiluje splash stranicama ( ima samo jednu ) , kadrovi nisu dinamični na razini sadašnjih izdanja , no treba se podsjetiti da je riječ o djelu starom 28 godina.

WHTTMOT nije kapitalac kao ostala Mooreova djela, ali unutar svog kratkog trajanja postiže svoj cilj. Priča je zatvorila polustoljetnu sagu o Supermanu i na licu pisca ovih redova izmamila jedan sjetan osmijeh. WHTTMOT je strip koji mi se neprimjetno podvukao kroz kožu, došao blizu srca i tu ostao.


Ocjena : 9/10.


----------
Trenutačno se sluša: Aaron Neville - Arianne
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
541 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 30/08/2014 : 19:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote


Ako se nekome svidio KINGDOME COME(kao i meni), preporučujem da pročita i MARVELS od Kurt Busieka i Alex Rossa.
Priča se slično vrti kao i u Kingdomu iz perspektive običnog čovjeka. Kroz oči glavnog junaka koji je fotoreporter pratimo značajne događaje koji su obilježili neke od glavnih Marvelovih junaka zlatnog doba. Borba prvog Human Torcha i Namora, progon mutanata i napad Sentinela, Avengersi i Kree-Skrull rat, Silver Surfer i Judgement Day, smrt Gwen Stacy su samo neki od tih događaja.
Sama priča je solidna ali crtež Alex Rossa je taj koji diže ovaj strip na visoki nivo.
Bilo bi dobro u skorijoj budućnosti pročitati ovaj strip i na našem jeziku. :)




Go to Top of Page
Page: of 200 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000