forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 21/06/2016 : 18:52:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ima samo par brojeva ispred sebe, pa i nije to Bog zna koliko puno....konkretnije, samo njih 65.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 21/06/2016 : 22:18:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
@Dwayne
Ma, niko ništa nije pomislio. Ne komentarišem MM ili NN jer u njih nema pravljenja pite od govana A u zadnje vreme se retko pojavim i kod Zagora. Ne zbog manjka volje, već manjka vremena

@going going
Ne sumnjam ja u bar delimičnu "masnoću" u Milerovim pričama, ali taj faktor diskutabilnosti "Odmazde Mračnog Viteza" me tera da tih 20-ak eura potrošim na sigurnije naslove. I dok god je tih sigurnijih knjiga po toj ceni, Miller će morati malo da pati. Evo gledam Duletove Yu Tarzane i svrbe me džepovi...što me podseti i na Kobru. Pokušaću njime da se omastim sad za vikend u Leskovcu

@Dukidule
Bolest je to tajanstvena
Inače, sjajna nabavka!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 22/06/2016 : 01:01:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote


Danas nabavio, jedna od najprodavanijih ovogodisnjih stvari, citam sutra ujutro.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 22/06/2016 : 01:04:21  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Giuda Ballerino



Danas nabavio. Album o meni jednom od najzanimljivijih povijesnih dogadjaja i naj dogadjaja u WW2, mobilizaciji 130000 muskaraca iz Alsacea i dijela Lorrainea (Metz) u njemacku vojsku i njihovo masovno slanje na ruski front.



Dojmovi?
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2594 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 22/06/2016 : 17:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Sad sam vidio tek. Pa nisam bas zadovoljan, zbrzano je, na malih 48 tabli puno je toga obuhvaceno, od dolaska Njemaca pa do opce mobilizacije. Nemam cak zelju citati nastavke. Njemci su prikazani kao zvijeri sto realno uglvnom jesu i bili, Alzasani su uglavnom miks zrtvi, napustenih od Pariza, ravnodusnih ili kukavica koje se mire sa sudbinom (uglvnom stariji koji su do 1918. zivjeli u 2. Reichu) i izdajica koji su sluge Njemaca. Najveca mi je zamjerka iritantni glavni lik Louis Fischer koji je klinjo koji u svakoj misli i recenici ima nesto protiv Njemaca, iz njegovih usta izlazi samo pljuvacina, on zeli slobodu, ljubav, mir, njegovo je srce francusko, on je neslomljivi borac na strani dobra, protiv mrskog okuptora, ali kod mene postize suprotan efekt, ali nazlost takav jedan lik mora biti u propagandnom stripu. Mozda procitam serijal do kraja, ali blizi sam da necu.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 22/06/2016 : 17:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak


Ne sumnjam ja u bar delimičnu "masnoću" u Milerovim pričama, ali taj faktor diskutabilnosti "Odmazde Mračnog Viteza" me tera da tih 20-ak eura potrošim na sigurnije naslove. I dok god je tih sigurnijih knjiga po toj ceni, Miller će morati malo da pati. Evo gledam Duletove Yu Tarzane i svrbe me džepovi...što me podseti i na Kobru. Pokušaću njime da se omastim sad za vikend u Leskovcu

@Dukidule
Bolest je to tajanstvena
Inače, sjajna nabavka!



Patak, investicija zbog koje se garant ne bi pokajao.
I ja sam se prvo dvoumio, no ne mogoh odolijeti i podlegoh "navlakuši" zvanoj broj 1 na Edvinovim aukcijama.
Uostalom, teško je i žabu natjerati na skok u vodu.

A pošto broja 2 dugo nigdje nije bilo, nisam htio preskakati redoslijed i uzimati ostale.
Neki dan, ponovo na aukcijama, dobih konačno tu dvojku, uz nju i četvorku, pa rekoh: "Ma ko ga šiša, hajd' sad i ostale! Naredna dva-tri dana na moru, umjesto svježe ribe za večeru, može dvaput Pizza i riješena i ta tema!"

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2016 : 23:23:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2016 : 23:35:41  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 22/06/2016 : 23:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/06/2016 : 00:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Bravo Dods!
Al' kod druge fotke ipak nisi trebao koristiti moju.
Ok, vidim Bleka si prebacio u treću.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 23/06/2016 : 03:36:40  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
standarno za njega,miks svega Bonellija

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 23/06/2016 : 09:11:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

Bravo Dods!
Al' kod druge fotke ipak nisi trebao koristiti moju.
Ok, vidim Bleka si prebacio u treću.


Još mi je bilo čudno kako se taj redoslijed odnekud čini poznat dok sam radio sliku.
Jedino je Blek malo narušio koncepciju, ne samo zbog slike već i zbog toga što mene ne čeka njih 66 u redu za čitanje već ''samo'' 12-13.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/06/2016 : 13:11:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Dukidule

Bravo Dods!
Al' kod druge fotke ipak nisi trebao koristiti moju.
Ok, vidim Bleka si prebacio u treću.


Još mi je bilo čudno kako se taj redoslijed odnekud čini poznat dok sam radio sliku.
Jedino je Blek malo narušio koncepciju, ne samo zbog slike već i zbog toga što mene ne čeka njih 66 u redu za čitanje već ''samo'' 12-13.



Uuuuh, zavidim ti!
Ma mene "ubiše" povremeno Osman, a prije svega, Zlatkov Babilon!
Dođe mi puno bolje (a naravno i povoljnije ) uzimati sva kiosk izdanja (u smislu riječi) baš na kiosku.
Ovako, kadgod upitam uvezi pošiljke neke nove ture, uvijek dobijem više kojekakvih novih albuma, mini serijala i ostalih manđolija, koji mi tada poremete zacrtan plan, tj. konačan početak čitanja Bleka, Marka, PSDZ itd.
Stvarno sam jadan!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 23/06/2016 : 19:30:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Ljudi moji, kad vi to sve namjeravate procitati i uskladistiti?
Joooooooooj!Svaka cast!

@Dukidule: moze fotka-dvije KIZ VC 26 hrbat odozgo i sl?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/06/2016 : 19:52:42  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

@Dwayne
Ma, niko ništa nije pomislio. Ne komentarišem MM ili NN jer u njih nema pravljenja pite od govana A u zadnje vreme se retko pojavim i kod Zagora. Ne zbog manjka volje, već manjka vremena

@going going
Ne sumnjam ja u bar delimičnu "masnoću" u Milerovim pričama, ali taj faktor diskutabilnosti "Odmazde Mračnog Viteza" me tera da tih 20-ak eura potrošim na sigurnije naslove. I dok god je tih sigurnijih knjiga po toj ceni, Miller će morati malo da pati. Evo gledam Duletove Yu Tarzane i svrbe me džepovi...što me podseti i na Kobru. Pokušaću njime da se omastim sad za vikend u Leskovcu

@Dukidule
Bolest je to tajanstvena
Inače, sjajna nabavka!


Patak, šta bi sa DW Jezovnicima? Nabavi li šta, pročita li?
Usput, pridružujem se goingu za preporuku za Odmazdu, meni je skroz zabavan, u drugačijem kontu nego Povratak, ludi Miler dok nije postao poremećeni-wtf?-neokupirajtewallstreet Miler
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 23/06/2016 : 21:17:06  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by PijaniPatak

@Dwayne
Ma, niko ništa nije pomislio. Ne komentarišem MM ili NN jer u njih nema pravljenja pite od govana A u zadnje vreme se retko pojavim i kod Zagora. Ne zbog manjka volje, već manjka vremena

@going going
Ne sumnjam ja u bar delimičnu "masnoću" u Milerovim pričama, ali taj faktor diskutabilnosti "Odmazde Mračnog Viteza" me tera da tih 20-ak eura potrošim na sigurnije naslove. I dok god je tih sigurnijih knjiga po toj ceni, Miller će morati malo da pati. Evo gledam Duletove Yu Tarzane i svrbe me džepovi...što me podseti i na Kobru. Pokušaću njime da se omastim sad za vikend u Leskovcu

@Dukidule
Bolest je to tajanstvena
Inače, sjajna nabavka!


Patak, šta bi sa DW Jezovnicima? Nabavi li šta, pročita li?
Usput, pridružujem se goingu za preporuku za Odmazdu, meni je skroz zabavan, u drugačijem kontu nego Povratak, ludi Miler dok nije postao poremećeni-wtf?-neokupirajtewallstreet Miler


Eto ti ga sad: em mi reče da Odmazda vredi kupovanja, em me podseti na druge ekonomske sunovrate Nisam ih još nabavio. Sada me uhvatila Konzumova parola "kupuj domaće" pa planiram pazariti na tome sada u Leskovcu (dogovorio sam preuzimanje Vekovnika 5,6 i 7, Beskrvnog 1 i 2, računam da naletim na Kobru na Darkwoodovom štandu i nadam se nekom od Cat Claw albuma koje mi fale). Jezovnici, Toppijev Kolekcionar i Betmen Crno i Belo su naslovi koje nameravam sad na leto, posle svadbe

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 23/06/2016 : 21:56:43  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PijaniPatak

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by PijaniPatak

@Dwayne
Ma, niko ništa nije pomislio. Ne komentarišem MM ili NN jer u njih nema pravljenja pite od govana A u zadnje vreme se retko pojavim i kod Zagora. Ne zbog manjka volje, već manjka vremena

@going going
Ne sumnjam ja u bar delimičnu "masnoću" u Milerovim pričama, ali taj faktor diskutabilnosti "Odmazde Mračnog Viteza" me tera da tih 20-ak eura potrošim na sigurnije naslove. I dok god je tih sigurnijih knjiga po toj ceni, Miller će morati malo da pati. Evo gledam Duletove Yu Tarzane i svrbe me džepovi...što me podseti i na Kobru. Pokušaću njime da se omastim sad za vikend u Leskovcu

@Dukidule
Bolest je to tajanstvena
Inače, sjajna nabavka!


Patak, šta bi sa DW Jezovnicima? Nabavi li šta, pročita li?
Usput, pridružujem se goingu za preporuku za Odmazdu, meni je skroz zabavan, u drugačijem kontu nego Povratak, ludi Miler dok nije postao poremećeni-wtf?-neokupirajtewallstreet Miler


Eto ti ga sad: em mi reče da Odmazda vredi kupovanja, em me podseti na druge ekonomske sunovrate Nisam ih još nabavio. Sada me uhvatila Konzumova parola "kupuj domaće" pa planiram pazariti na tome sada u Leskovcu (dogovorio sam preuzimanje Vekovnika 5,6 i 7, Beskrvnog 1 i 2, računam da naletim na Kobru na Darkwoodovom štandu i nadam se nekom od Cat Claw albuma koje mi fale). Jezovnici, Toppijev Kolekcionar i Betmen Crno i Belo su naslovi koje nameravam sad na leto, posle svadbe


Ja ti preporučujem Korbenov jezovnik prije svih. Bets C/B je odličan
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/06/2016 : 23:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

@Dukidule: moze fotka-dvije KIZ VC 26 hrbat odozgo i sl?


Ma može brate mili, koliko god želiš, pa i njih 10 !
A svima ostalima, pogotovo onima koje ne zanima Zagor: sorry na tolikom foto materijalu. Jbg., al' ipak je to kralj !

Bitteschön Zoko, nur für dich:







P.S. Ako treba još koja, samo javi.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 24/06/2016 : 05:46:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Hvala, maestro, najbolji si. Ceka i mene moj primjerak, nego da prikratim vrijeme dok cekam. Herzlichsten Dank.
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2015 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 24/06/2016 : 09:32:03  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
bolje da si uslikao zadnju stranu da vidimo koje su price a ne ovo, hrbat itd ajd sad ispravi gresku...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 24/06/2016 : 10:16:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
U prvi mah mi se učinilo da je riječ o Tarzanu, kad ono Zagor kralj majmuna s minivalnim frizurama i ogrlicama sa zadnjeg ljetovanja ...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/06/2016 : 11:27:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZoranC

Hvala, maestro, najbolji si. Ceka i mene moj primjerak, nego da prikratim vrijeme dok cekam. Herzlichsten Dank.


No frks, i drugi put rado.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 24/06/2016 : 11:48:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zokalav

bolje da si uslikao zadnju stranu da vidimo koje su price a ne ovo, hrbat itd ajd sad ispravi gresku...


Jbg., ja samo udovoljio konkretnoj molbi "mlađeg" Zorana.
A pošto mi nije problem ni "starijem" (po datumu registracije, za knap mjesec dana), mogu ti uslikati i kompletan strip pa do kraja mjeseca polako postavljati. Hoćeš?
Haj'mo za početak ovu:




Ma sve za Zorane.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

zokalav
Senior Member



2015 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 24/06/2016 : 12:41:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zokalav a Private Message  Reply with Quote
napokon si koristan,salu na stranu ali objavili su dosta epizoda ..bravo kupujem
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/06/2016 : 13:00:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

U prvi mah mi se učinilo da je riječ o Tarzanu, kad ono Zagor kralj majmuna s minivalnim frizurama i ogrlicama sa zadnjeg ljetovanja ...



Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.7 seconds. Snitz Forums 2000