forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 29/10/2016 : 11:56:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

...







...












+IN HOC SIGNO VINCES+



Edited by - Tutta on 29/10/2016 11:58:55
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2342 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 29/10/2016 : 15:26:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kum Ruzvelt

quote:
Originally posted by DzekDenijels

Moja današnja kupovina na sajmu knjiga u Beogradu.
Od svega po malo.
Sve u svemu, imaće šta da se čita kod dođu hladni dani...




Jel bilo Dedpula sa naslovnicom bez dinosaura? Bilo je price da ce trebati stela I veza za tu drugu naslovnicu.. Cini li mi se ili Atomika ima okruglu riknu? Iz ovog ugla mi se cini da ima.. malo mi je cudno posto DW nije do sad radio takve rikne na svojim stripovima..
I primjecujem da se slabo ko odlucuje za kupovinu DW Betmena - Duga noc vjestica.. jos nisam video na slikama sa sajamskim kupovinama da je to kupljeno. Ili je cijena problem ili se ceka HC verzija..



Bila je u magacinu. Naravno nju sam i uzeo, jer mi je ova sa dinosaurusom totalno bzvz.
Atomika ima okruglu riknu.
Što se Betmena tiče, čekam HC verziju, pa ću je uporediti sa Fibrinom.
Mada mislim da je Markovo izdanje stvarno savršeno.

Carpe diem
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7312 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 29/10/2016 : 21:15:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote


još samo malo i kompletirano prvih 40 zagor klasika.
a to je velka stvar.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 30/10/2016 : 09:39:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Krejvenov (možda) poslednji lov:


What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15017 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/10/2016 : 12:04:32  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
super ...imamo jako sličan ukus za stripove...:-)

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/10/2016 : 12:08:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ma svi mi imamo, manje ili više, sličan ukus po pitanju stripova.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/10/2016 : 15:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Evo i mog ovogodisnjeg ulova sa beogradskog Sajma knjiga

Ko ne vidi lepo tu su dva integrala Bleksada, Potez kredom od Pradoa, Veliki Magnusov Teks, zatim tri stripa Nila Gejmana: Od signala do suma, Crna orhideja i Knjige magije; kompletan Helnoar, 9. knjigu Sendmena(jos jednu da nabavim i kompletan serijal!!!, ako ne racunamo Uvertiru), dva najnovija broja Propovednika, Zagor knjiga broj 26, Zagor odabrane price Carski pecat, Mister NO knjigu broj 8 (koja sadrzi legendarnu pricu Mister NO ide u rat) i par redovnih VC Mister Noova kojim popunjavam rupu u kolekciji. Takodje sam kupio i najnoviji Teksov obojeni program ali mi nazalost prodavacica to nije ubacila u kesu. Nema veze, nabavice se ovako!

Moram priznati da me je na ovogodisnjem Sajmu navjise odusevio Veseli Cetrvrtak koji je posle par godina krize i smanjenog tempa izdanja sada bas lepo dao gas sa novim serijalima. Jos mi ostaje da nabavim Velikog Teksa u boji, najnoviji broj Dilanove Planete mrtvih, Coveka koji je ubio Talicnog Toma i poslednjih par redovnih Zagora.
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 30/10/2016 : 16:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

Evo i mog ovogodisnjeg ulova sa beogradskog Sajma knjiga

Ko ne vidi lepo tu su dva integrala Bleksada, Potez kredom od Pradoa, Veliki Magnusov Teks, zatim tri stripa Nila Gejmana: Od signala do suma, Crna orhideja i Knjige magije; kompletan Helnoar, 9. knjigu Sendmena(jos jednu da nabavim i kompletan serijal!!!, ako ne racunamo Uvertiru), dva najnovija broja Propovednika, Zagor knjiga broj 26, Zagor odabrane price Carski pecat, Mister NO knjigu broj 8 (koja sadrzi legendarnu pricu Mister NO ide u rat) i par redovnih VC Mister Noova kojim popunjavam rupu u kolekciji. Takodje sam kupio i najnoviji Teksov obojeni program ali mi nazalost prodavacica to nije ubacila u kesu. Nema veze, nabavice se ovako!

Moram priznati da me je na ovogodisnjem Sajmu navjise odusevio Veseli Cetrvrtak koji je posle par godina krize i smanjenog tempa izdanja sada bas lepo dao gas sa novim serijalima. Jos mi ostaje da nabavim Velikog Teksa u boji, najnoviji broj Dilanove Planete mrtvih, Coveka koji je ubio Talicnog Toma i poslednjih par redovnih Zagora.



Lijepa kupovina!
Planiram jednu ovakvu za interliber.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/10/2016 : 17:02:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Hvala karlitos. Okaci i ti tvoju kad nabavis!
Go to Top of Page

leshwolsh
New Member



Serbia
269 Posts

Member since 04/06/2006

Posted - 01/11/2016 : 12:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit leshwolsh's Homepage  Send leshwolsh a Private Message  Reply with Quote

[URL=http://s233.photobucket.com/user/djebrecina/media/IMG_7720_zpslwtqxrhu.jpg.html]

[/URL]


https://www.youtube.com/channel/UCXej4FbiT-28h9Yf5MTM3fQ/featured

Edited by - leshwolsh on 01/11/2016 12:40:51
Go to Top of Page

Ace of Spades
Junior Member



457 Posts

Member since 13/01/2009

Posted - 03/11/2016 : 16:04:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Ace of Spades a Private Message  Reply with Quote

I've spent my entire life doing nothing but collecting comic books... and now there's only time to say... LIFE WELL SPENT!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 03/11/2016 : 16:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote






kojima+koike Lone Wolf and Cub SC omnibus vol 9
kojima+koike Lone Wolf and Cub SC omnibus vol 10
arcudi + harren + stewart rumble vol 1: what color of darkness
marjorie liu + takeda monstress vol 1: awakening
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 03/11/2016 : 20:22:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 03/11/2016 : 20:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote






DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 04/11/2016 : 21:34:46  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

E baš mi drago, znam da ovo ganjaš dugo... tako ja nisam mogao naći Kalvina i Hobsa: Blago je svuda, pa sam uzeo na eng. Kod mene se par serijala šareni: Sin City, Propovednik, 100 metaka, Sendmen, sve ono što je BP započeo, ja dovršio oriđiđi trejdovima.


Hvala! Doneo drug iz striparnice u Sidneyu. Znao je da ga tražim i iscolao 30-ak dolara na njega
Ostale serijale od BP koje si spomenuo malo-malo pa viđam okolo, i na spisku su mi tačno istim redom kako si ih nabrojao. To pa Torgalče, sve u mesečnom ritmu. Brže ne smem

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10753 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/11/2016 : 22:24:31  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote


Ovo je od ljetos.
Cim sam izasao iz zgrade i na semaforu vidim reklamu.
Mozda tel. broj pomogne nekome da se rijesi viska stripova. 😏

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/11/2016 : 00:02:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem



Ovo je od ljetos.
Cim sam izasao iz zgrade i na semaforu vidim reklamu.
Mozda tel. broj pomogne nekome da se rijesi viska stripova. 😏



Ne treba naglašavati da si u Zagrebu slikao?
Zato ja već neko vrijeme ne nalazim ništa novoga na njegovim aukcijama. Jbg., kriza udarila, ponestaje štofa.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 08/11/2016 : 16:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message  Reply with Quote





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

karlitos
New Member



243 Posts

Member since 29/10/2016

Posted - 08/11/2016 : 21:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send karlitos a Private Message  Reply with Quote
Moja kupovina na Interliberu

Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 09/11/2016 : 08:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Najprije dve knjige SFa avtora Vernon Vingea s Hugom nagrađenih A Fire Upon the Deep (1992) in A Deepness in the Sky:



Onda Fibra:



pa Bookglobe:



Početak kompletiranja Corta. Več dugo sam mislio skompletirat Corta, pa sad kad DW izdaje u čirilici (bmq), ono vidim albumi upola cene na SA štandu, pa si mislim, ejebiga....
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/11/2016 : 13:00:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Nesto sa IL jucer, a nesto sa aukcija ali isto preuzeto jucer na IL:

Vrh bogova 1-5 (Fibra)
Brodeckov izvještaj - Orka specijal 29 (Fibra)
Skalpirani 1-3 (Fibra)
Kriminal 1-4 (Fibra)
Slatke godine - Orka specijal 27 (Fibra)
Mi, mrtvi (Fibra)
Trgovina 2 (Fibra)
Potraga za Pticom vremena - Kolorka 70 (Fibra)
Jonathan Integral 1 (Fibra)

jucer sam skompletirao komplet Magicnog Vjetra i dobio kompletnu posljednju turu Nick Raider ... ugodno, razume se
TEX 32 Zasjeda u Washingtonu (Libellus)
Magični Vjetar 31 Tajne New Yorka / Moć bizona / Ubilački bijes (Libellus)
Magični Vjetar 40 Egzodus / Ubit ću Jesseja Jamesa / U zemlji tirana (Libellus)
Magični Vjetar 43 Sokolove oči / Đavolja staza / Orao i zmija (Libellus)
Nick Raider 5 Prijetnja iz prošlosti / Lice u noći / Neumoljiva osveta (Libellus)
Nick Raider 27 Zakon strojnice / Ubijte Nicka Raidera! / Pismo za pakao (Libellus)
Nick Raider 28 Trula jabuka / Strah u Aveniji Park / Nitko nije nevin (Libellus)
Nick Raider 29 Smrt je na prodaju / Dvostruka meta / Sumnjivac (Libellus)
Mister No 73 Veracruz (Libellus)
Mister No 75 Afrika (Libellus)

onda Texoni po 30 i 50 kn
TEX gigant 5 Čovjek iz Atlante (Strip-agent)
TEX gigant 10 Vojnik Komanč (Strip-agent)
TEX gigant 20 Užareno olovo (Strip-agent)
TEX gigant 26 Veličanstveni Tex (Strip-agent)
TEX gigant 27 Mrtvi jahač (Strip-agent)
TEX gigant 28 Pioniri (Strip-agent)

TEX 3 Ratnik Apača (Slobodna Dalmacija) za 3 kune
TEX maxi 18 Sramotna predstraža (Ludens)
TEX maxi 19 Texova pravda (Ludens)

25 komada Dylan Dog (Veseli četvrtak)

Adolf 3 Poruka Adolfu (Fibra)
Habibi - Orka specijal 13 (Fibra)
Danas je posljednji dan ostatka tvog života - Orka specijal 25 (Fibra)
Frank Cappa - Orka 35 (Fibra)
Ja, ubojica - Orka 36 (Fibra)
Rebetiko (loša trava) - Kolorka 22 (Fibra)
Kililana song - Kolorka 47 (Fibra)
Jonathan Integral 2 (Fibra)
Jonathan Integral 3 (Fibra)


Dobar dan na IL, puno poznatih ljudi i neki novi ... a sada na kruh i vodu!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/11/2016 : 13:13:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Koliko toga ima, da si išao sve slikati ne bi završio do večeras (a ionako mrak brzo pada).

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

djukak
Senior Member



2893 Posts

Member since 28/04/2005

Posted - 09/11/2016 : 13:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send djukak a Private Message  Reply with Quote

They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.

Edited by - djukak on 09/11/2016 13:51:51
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 09/11/2016 : 19:26:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Ono, kad dobiješ paket iz Babilona, otvoriš ga, uzmeš sve svoje....



....a u njemu još jedan, najmanje 3x većeg sadržaja!



E pa sad....ako mi i taj primatelj otkrije samo još jedan detalj po pitanju istoga, tko zna, možda do ujutro pootvaram sve!

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8199 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 09/11/2016 : 19:29:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
@Poli

Ajde slikaj svaki strip posebno.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1 seconds. Snitz Forums 2000