forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 512

udarnik007
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 12/11/2016 : 00:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

@udarnik007, "MALO"???


Želje su bile još veće ali supruga
me spasila da u zadnji tren ne ostanem
bez gaća ispred Fibrinog štanda.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/11/2016 : 00:48:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Nisam kupila puno i nisu sve stripovi, ali moram i njih negdje ugurati (lektira, slikovni rječnik za djecu i pokoja knjiga za dušu):



Išla sam na neke štandove s jasnim ciljem da uzmem i nekog Zagora, ali nisam stigla jer su klinci popili koju još u busu pa smo uočili neke nepravilnosti u njihovom ponašanju.
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5130 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 12/11/2016 : 08:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Veseo sam ko' malo dijete zbog nabavke ovih stripova koje mi je thekide iz Beograda doteglio na interliber:


...Naslovnice na ovih šest knjiga Siročadi su fantastične, toliko nabijene emocijama, da jedva čekam da krenem sa čitanjem kako Siročadi tako i Dedpula, ali evo, stripovi sa ove slike će pričekati jer upravo u ruke hvatam fibrin treći omnibus Živih mrtvaca (prioritet broj 1 za čitanje😋)
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/11/2016 : 09:14:31  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva

Nisam kupila puno i nisu sve stripovi, ali moram i njih negdje ugurati (lektira, slikovni rječnik za djecu i pokoja knjiga za dušu):




a gdje tu spada LOVAC U ŽITU? u lektiru ili knjigu za dušu? ili oboje? upravo sam nedavno, nakon mnogo godina, ponovno reprizirao selinđera. razlog tome je najviše to što sam ponovno "krenuo u školu" i shvatio da praktički svaki srednjoškolski razred ima svog holdena caulfielda. i to ne samo jednoga. nego nekoliko njih.
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/11/2016 : 09:39:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky

quote:
Originally posted by Mrkva

Nisam kupila puno i nisu sve stripovi, ali moram i njih negdje ugurati (lektira, slikovni rječnik za djecu i pokoja knjiga za dušu):




a gdje tu spada LOVAC U ŽITU? u lektiru ili knjigu za dušu? ili oboje? upravo sam nedavno, nakon mnogo godina, ponovno reprizirao selinđera. razlog tome je najviše to što sam ponovno "krenuo u školu" i shvatio da praktički svaki srednjoškolski razred ima svog holdena caulfielda. i to ne samo jednoga. nego nekoliko njih.



Eh, srce, Lovac jest lektira, ali Salingerovo pisanje je uvijek za dušu.

Ali ako zeliš pročitati nešto što se i tematski i sadrzajno odmaknulo od preseravanja jednog pubertetlije, uzmi Franny i Zooey. Tu je Salinger sjajno poentirao nekoliko stvari, a meni su najvaznija bila njegova razmišljanja o sustavu fakultetskih profesora, pjesnika i pisaca i njihovoj motivaciji da od sebe stvore kult ličnosti.

U mojoj uzoj obitelji uvijek se stremilo intelektualnoj slavi: roditelj napisao knjigu, sestra bila i ostala zapazeno dijete-genij čije uspjehe ne mogu pobrojiti, a na mene se vršio strašan pritisak da ne zaostajem. Na taj je način Franny i Zooey knjiga koja mijenja čovjeku zivot: nakon što sam je pročitala, bila sam skroz načisto da zelim raditi u školi čitav zivot. Ili sam postala dovoljno hrabra da naglas kazem da ne volim kazalište i da mislim da je film superioran medij tom tupavom snobovskom mumljanju na pozornici koje moraš platiti kao 10 filmova.

Ugl., dosta offtopičarenja, ali ne mogu naglasiti koliko preporučujem tu knjigu.
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 12/11/2016 : 22:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Danas s Interlibera

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1856 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 12/11/2016 : 22:38:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mrkva


Išla sam na neke štandove s jasnim ciljem da uzmem i nekog Zagora, ali nisam stigla jer su klinci popili koju još u busu pa smo uočili neke nepravilnosti u njihovom ponašanju.



''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1856 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 12/11/2016 : 22:39:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

quote:
Originally posted by Hajo

@udarnik007, "MALO"???


Želje su bile još veće ali supruga
me spasila da u zadnji tren ne ostanem
bez gaća ispred Fibrinog štanda.



Znači, zapravo NIJE dobro ostaviti suprugu doma??? Hmmm...

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1856 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 12/11/2016 : 23:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
I da samo ne spamamo:



P.S. Pozdrav, brozbiafra!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 13/11/2016 : 13:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RadioClash

Danas s Interlibera



Gdje si našao Povijest heavy-metala i koliko si je platio?
Jesu li ovo HC Zagor klasici? Koliko su bili?
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/11/2016 : 13:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Evo, malo s ovogodišnjeg Interlibera.
[/URL]



Bok, ovo za i-liber je ziher jedini ulov tijekom godine ili i mimo sajma kupujes u nesto "manjoj" kolicini.

Koliko si "pljunuo" ak' nije secret?
Podsjetilo me da sam najveci iznos platio tamo negdje 2011 oko 1700kn u tri knjizare.
U zadnjih par godina imam godisnji trosak oko 200eura, s tendencijom smanjivanja i skretanja s Bonellija na neke albume, integrale US i EU skole ukljucujuci UK.


"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6621 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 13/11/2016 : 14:43:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Udarnikov ulov je teško nadj..iv. A ovo je otprilike moj ulov jučer.

Stripovi:




Knjige:


loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 13/11/2016 14:45:31
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 13/11/2016 : 15:06:29  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

quote:
Originally posted by udarnik007

Evo, malo s ovogodišnjeg Interlibera.
[/URL]



Bok, ovo za i-liber je ziher jedini ulov tijekom godine ili i mimo sajma kupujes u nesto "manjoj" kolicini.

Koliko si "pljunuo" ak' nije secret?
Podsjetilo me da sam najveci iznos platio tamo negdje 2011 oko 1700kn u tri knjizare.
U zadnjih par godina imam godisnji trosak oko 200eura, s tendencijom smanjivanja i skretanja s Bonellija na neke albume, integrale US i EU skole ukljucujuci UK.




Ne nije tajna evo računa Strip Agent i Fibra
[URL=http://www.igreklik.com/slike/][/URL]
[URL=http://www.igreklik.com/slike/][/URL]
Libellus sam zaobišao ove godine jer mi nije ništa posebno
napeto a što pratim od nove ture to me čeka u Asteroidu.
Nije sve za ovu godinu, za stripove izdvajam mjesečno
od 700 do 1000 kn zadnje dvije godine jer neko vrijeme
sam skoro odustao od kolekcionarstva pa sam u zaostatku.
Ovo je najviše što sam pljunuo za stripove ikad.
Bila mi je neka granica koju nisam smio preči 4000 kn.
Na Interliber idem još danas ali mislim da ću potrošiti
maksimalno 200 kn i to za neke Ludense koji mi fale,
možda ni toliko.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1856 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 13/11/2016 : 16:07:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Auuuuuu! Svaka čast!

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 13/11/2016 : 16:44:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doktor78

quote:
Originally posted by RadioClash

Danas s Interlibera



Gdje si našao Povijest heavy-metala i koliko si je platio?
Jesu li ovo HC Zagor klasici? Koliko su bili?



Povijest Heavy Metala kupio na štandu Naklade Ljevak.
Bilo SC za 60kn i HC za 80kn.
A HC Zagor klasike uzeo na štandu Strip-Agenta za 10kn komad.

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

doktor78
Junior Member



Bosnia and Herzegovina
332 Posts

Member since 01/05/2003

Posted - 13/11/2016 : 17:00:01  Show Profile Show Extended Profile  Send doktor78 a Private Message  Reply with Quote
Kako mi je to promaklo
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 13/11/2016 : 17:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
@Udarnik

Bas udarnicki racun!
Ali do 150eura mjesecno na stripove, hmm, pa i mjesecno i nema toliko naslova kod nas, pretpostavljam strana izdanja.
Dobro, svaka cast, ja i ne stignem mnoga izdanja kupljena u zadnjih nekoliko godina procitati.

Fino, fino!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

nedim__
New Member



Bosnia and Herzegovina
122 Posts

Member since 25/12/2014

Posted - 13/11/2016 : 17:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit nedim__'s Homepage  Send nedim__ a Private Message  Reply with Quote
Kad pomislim da sam pretjerao sa mojih 1500 Kuna vodim Udarnika i bude mi lakse :)

Comication & Comication fb


Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 13/11/2016 : 18:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

@Udarnik

Bas udarnicki racun!
Ali do 150eura mjesecno na stripove, hmm, pa i mjesecno i nema toliko naslova kod nas


Ima itekako, samo na Libellusu i Ludensu se može nakupiti toliko, a gdje su još ostali izdavači.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1048 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 13/11/2016 : 19:51:16  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by emirem

@Udarnik

Bas udarnicki racun!
Ali do 150eura mjesecno na stripove, hmm, pa i mjesecno i nema toliko naslova kod nas


Ima itekako, samo na Libellusu i Ludensu se može nakupiti toliko, a gdje su još ostali izdavači.


Slažem se s tobom. Kao što rekoh i u malom sam
zaostatku pa eto...
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/11/2016 : 22:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by emirem

@Udarnik

Bas udarnicki racun!
Ali do 150eura mjesecno na stripove, hmm, pa i mjesecno i nema toliko naslova kod nas


Ima itekako, samo na Libellusu i Ludensu se može nakupiti toliko, a gdje su još ostali izdavači.


Ajme, dabome da ih ima, itekako!
Ja s Interlibera ništa više ni ne slikam. Moglo bi biti da mi žena zaviri na ovaj forum pa ih prepozna a ja rekao: "Ma pola toga je za jednog prijatelja."
Skoro čet'ri i pol soma na tri štanda (u tri navrata Ludens/SA/B'gl. - Fibra - Columbo), s time što je na zadnjem bilo smiješnih 180,- kunica!

A najzanimljivije: kod Libellusa nisam ostavio ni kune....
...dva dana prije, iz predzandje kao i IL ture, naručio sve preko "Babilona".

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37367 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/11/2016 : 20:04:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Danas preuzeo jos
Dragonero knjiga 2 (Veseli četvrtak)
Helnoar 3 Ponor gleda u tebe (Darkwood)
Helnoar 4 Prokleti soj (Darkwood)

Hvala dcopic!


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 14/11/2016 : 22:13:51  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
Moj interliber
Napokon potpuna kolekcija,fala Dadi Antunovicu -Glanceri ,te posebno veliko FALA mom prijatelju Romeu

GALLIENO FERRI

Edited by - markotamara on 14/11/2016 22:18:21
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 14/11/2016 : 22:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page

markotamara
Senior Member



Croatia
2783 Posts

Member since 26/05/2013

Posted - 14/11/2016 : 22:16:58  Show Profile Show Extended Profile  Send markotamara a Private Message  Reply with Quote
I ono sto je postom doslo , komplet 1-3 Herlocka i Zagor

GALLIENO FERRI
Go to Top of Page
Page: of 512 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000