forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 28/02/2018 : 22:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
super, to bi bilo zanimljivo citat, recenzije svih igara
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/03/2018 : 05:30:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iggyk23

super, to bi bilo zanimljivo citat, recenzije svih igara



Pa i nije baš, unutra su intervjui sa developerima, dizajnerima konzole/dodataka, opis kako je koja konzola nastala, sve o svim mogućim dodatcima, marketingu, popis svih dosada izašlih igara...
Ne bi recenzije stale na cca 400 stranica koliko svaka knjiga ima :D
Primjera radi, službeno je za PS1 izašla 2551 igra
Ja obožavam ovakve knjige i lagano ih skupljam, u prosjeku su skuplje od stripova (ne pričam o rijetkim stripovima sa basnoslovnim ciframa, nego o onima u redovnoj prodaji).

EDIT: Evo jutros malo prolistao PS1 knjigu, i predobro izgleda.
Ide od negdje 1945, kako je nastao Sony, Beta, Walkman....pa do toga kako su došli do Playstationa. Meni je ovo čista perverzija

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 01/03/2018 08:15:19
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 01/03/2018 : 12:44:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 01/03/2018 13:01:25
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 01/03/2018 : 13:47:03  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
pa koliko igara ima opise u toj knjizi, kao na slici, nesto slicno sam vidio, mislim za nes
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/03/2018 : 15:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iggyk23

pa koliko igara ima opise u toj knjizi, kao na slici, nesto slicno sam vidio, mislim za nes



Nisi me shvatio, rivjui igara nisu u knjizi.
Više o tome kako je neki studio napravio neku poznatu igru, kako je nastao ps1, n64...
Imaš statistike unutra recimo koje su se godine koje igre dobro prodavale, tj koji žanrovi i slično.

Evo kratki rivju knjige:

https://www.psu.com/news/playstation-anthology-book-review/

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 01/03/2018 : 18:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iggyk23

quote:
Originally posted by Otto Kraus




ljudi, ovo je iz 1949te! koliko si to platio i kakva je knjiga?



Knjiga ti je o svim najvecim imenima koji su tih godina radili za King features syndicate(sto god oni bili),kratak sazetak o svakome od njih (osnovni podaci te poneka zgoda)te crtez iz njihovog najpoznatijeg stripa sa strane,a kako mi izgleda na prvu,svi su radili za njih tih godina.
Da,iz 1949 godine je ali jos se dobro drzi.
Platio sam je manje od jednog prosjecnog libellusa .
Go to Top of Page

iggyk23
New Member

281 Posts

Member since 02/09/2014

Posted - 01/03/2018 : 18:27:50  Show Profile Show Extended Profile  Send iggyk23 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by iggyk23

pa koliko igara ima opise u toj knjizi, kao na slici, nesto slicno sam vidio, mislim za nes



Nisi me shvatio, rivjui igara nisu u knjizi.
Više o tome kako je neki studio napravio neku poznatu igru, kako je nastao ps1, n64...
Imaš statistike unutra recimo koje su se godine koje igre dobro prodavale, tj koji žanrovi i slično.

Evo kratki rivju knjige:

https://www.psu.com/news/playstation-anthology-book-review/




pa to sto ti je na slici, kao opis igara o tom pricam, monster truck i monopoly
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/03/2018 : 19:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by iggyk23

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by iggyk23

pa koliko igara ima opise u toj knjizi, kao na slici, nesto slicno sam vidio, mislim za nes



Nisi me shvatio, rivjui igara nisu u knjizi.
Više o tome kako je neki studio napravio neku poznatu igru, kako je nastao ps1, n64...
Imaš statistike unutra recimo koje su se godine koje igre dobro prodavale, tj koji žanrovi i slično.

Evo kratki rivju knjige:

https://www.psu.com/news/playstation-anthology-book-review/




pa to sto ti je na slici, kao opis igara o tom pricam, monster truck i monopoly



Ups...my bad.

To je N64 knjiga, ja sam za sada listao samo PS1, ali raspisat ću se čim ih pročitam od korica do korica

EDIT: Evo prolistao malo i N64 knjigu, i da u N64 knjizi je kratki opis svih izašlih igara za konzolu, zato jer nije bila popularna i za nju nije izašlo ni približno igara kao za PS1.
Ukratko, Nintendo je sa NESom i SNESom bio na vrhu svijeta, i mislili su da su ufatili boga za muda pa su proizvođačima igara diktirali sve i svašta...baš su se odnosili kao govna prema njima. Bilo je ako želiš izdat igru za našu konzolu, e onda ćeš morat to, to i to. Kod N64 i svih daljnjih konzola im je to sve debelo došlo na naplatu. Kaže wiki 388 igara naspram PS1 po wiki 2500, a ova knjiga kaže čak 4500.
Još jedan fun fact je da su kod nas igre za N64 koštale 900+kn, a u USA su mislim bile 100$+, dok su igre za PS1 bile 50$+.

EDIT 2: Nego kupio sam i neke stripove, ali mi se neda slikat, tj vadit iz ormara :(

Uzeo sam Markiza od Anaona, Njujorški Triptih samo Moebius-ov Long Tomorrow (davno sam kupio i metalne i rajske godine dok nisam shvatio da nije to za mene, ali Long Tomorrow je vrh i morao sam ga imat) i I am a Hero Omnibus 5(ove uredno kupujem kako izlaze jer je serijal fantastičan!).

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 01/03/2018 20:08:54
Go to Top of Page

Bachy
Senior Member



Croatia
1696 Posts

Member since 06/05/2009

Posted - 02/03/2018 : 08:46:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Bachy a Private Message  Reply with Quote






Oj, budi svoj!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 02/03/2018 : 23:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote


Today's shopping..


"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/03/2018 : 14:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
malo Kirbyja i Steranka:

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/03/2018 : 11:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote











"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 09/03/2018 : 15:15:23  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Danas mi je stiglo najbolje izdanje Zagora ikad!
Šteta što se ni jedan naš izdavač nije odvažio i ovako odradio Zagora. Junački, kako on to i zaslužuje! :)


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25906 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/03/2018 : 15:35:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
nezgodno ju je držat u ruci:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2740 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 09/03/2018 : 16:59:51  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
@ ReemCP

...ti si baš ozbiljno počeo slagati kolekcije
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6603 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 09/03/2018 : 18:03:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Bravo ReemCP, samo stisni gas ako imaš financijsku mogućnost. Ali pazi da ne postaneš hrčak

loading...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 09/03/2018 : 18:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

Danas mi je stiglo najbolje izdanje Zagora ikad!
Šteta što se ni jedan naš izdavač nije odvažio i ovako odradio Zagora. Junački, kako on to i zaslužuje! :)


Verab, jel to ta tzv. "striscia" o kojoj svi pričaju? Valjda je.. uglavnom, ne znam jesi vidio što je Solar objavio nedavno u temi "Neobjavljene table - Zagor", mislim da je bilo govora o tome ako nisam krivo skužio pa si pogledaj 187 str. teme, gore od vrha pa prema dolje..

Link: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38698&whichpage=187

quote:
Originally posted by logo111

@ ReemCP

...ti si baš ozbiljno počeo slagati kolekcije



quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Bravo ReemCP, samo stisni gas ako imaš financijsku mogućnost. Ali pazi da ne postaneš hrčak


Hvala dečki i valjda neću postat hrčak Mister No mi je odmah poslije Zagora najdraži junak, a kako sam zakasnio sa Libellusom (zapravo, prodaju se kolekcije po 14 tisuća, ali nitko neće dati na nekih 7-8 rata - puno mi je toliko novca dati odjednom), tako sam se odlučio na knjige od Veselog, zaista su sjajne i unutra su naslovnice u boji. Libellus izdanje je svakako ultimativno, ali i ove su super, jedino što im je malo spor tempo.

Pa ću ganjati Veseli, a Libellus Mister No od 87 pa prema rikverc dok se ta 2 izdanja ne spoje. Ovih 8 knjiga odgovara pričama 28 knjiga od Libellusa ili u prijevodu, 56 talijanskih epizoda. A i nekako mi se čini da bi ove godine morala izaći knjiga 9 koja će biti još jedna debeljuca u nizu.

Zagora bi volio imati od Libellusa, pa ću i s tim probati. Kad sam uzeo u ruke ovu knjigu 54 i vidio to "uživo", jednostavno dileme više nije bilo

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

verab
Senior Member

Croatia
2522 Posts

Member since 22/01/2015

Posted - 09/03/2018 : 19:22:04  Show Profile Show Extended Profile  Send verab a Private Message  Reply with Quote
Ovaj moj primjerak je iz nekih prošlih vremena, ferrijevskih.
Evo jedan lijep homage pasicama.


quote:
Originally posted by ReemCP

quote:
Originally posted by verab

Danas mi je stiglo najbolje izdanje Zagora ikad!
Šteta što se ni jedan naš izdavač nije odvažio i ovako odradio Zagora. Junački, kako on to i zaslužuje! :)


Verab, jel to ta tzv. "striscia" o kojoj svi pričaju? Valjda je.. uglavnom, ne znam jesi vidio što je Solar objavio nedavno u temi "Neobjavljene table - Zagor", mislim da je bilo govora o tome ako nisam krivo skužio pa si pogledaj 187 str. teme, gore od vrha pa prema dolje..

Link: http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=38698&whichpage=187

quote:
Originally posted by logo111

@ ReemCP

...ti si baš ozbiljno počeo slagati kolekcije



quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Bravo ReemCP, samo stisni gas ako imaš financijsku mogućnost. Ali pazi da ne postaneš hrčak


Hvala dečki i valjda neću postat hrčak Mister No mi je odmah poslije Zagora najdraži junak, a kako sam zakasnio sa Libellusom (zapravo, prodaju se kolekcije po 14 tisuća, ali nitko neće dati na nekih 7-8 rata - puno mi je toliko novca dati odjednom), tako sam se odlučio na knjige od Veselog, zaista su sjajne i unutra su naslovnice u boji. Libellus izdanje je svakako ultimativno, ali i ove su super, jedino što im je malo spor tempo.

Pa ću ganjati Veseli, a Libellus Mister No od 87 pa prema rikverc dok se ta 2 izdanja ne spoje. Ovih 8 knjiga odgovara pričama 28 knjiga od Libellusa ili u prijevodu, 56 talijanskih epizoda. A i nekako mi se čini da bi ove godine morala izaći knjiga 9 koja će biti još jedna debeljuca u nizu.

Zagora bi volio imati od Libellusa, pa ću i s tim probati. Kad sam uzeo u ruke ovu knjigu 54 i vidio to "uživo", jednostavno dileme više nije bilo


hejt, jal & rock 'n' roll
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 10/03/2018 : 03:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
@ReemCP bravo za Mister NO biblioteku! Moja omiljena kolekcionarska edicija od Veselog Cetvrtka!
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 10/03/2018 : 18:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
sa se više ni ne sjećam kad je izašla zadnja knjiga,..
Go to Top of Page

Otto Kraus
Average Member



Sweden
609 Posts

Member since 12/08/2010

Posted - 10/03/2018 : 19:49:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Otto Kraus a Private Message  Reply with Quote


Nije strip ali opet... Dosao mi prijatelj na kavu(koji nema veze sa stripovima te nije crtao 15 godina), vidio Modesry na policama, pogledao sliku par puta I za 32 minute nacrtao sliku... Ja ostao paf. Odmah u trgovinu po okvir I na zid.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15032 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 11/03/2018 : 12:10:42  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus



Nije strip ali opet... Dosao mi prijatelj na kavu(koji nema veze sa stripovima te nije crtao 15 godina), vidio Modesry na policama, pogledao sliku par puta I za 32 minute nacrtao sliku... Ja ostao paf. Odmah u trgovinu po okvir I na zid.



Super.....pošalji priljatelja do mene

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12521 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 13/03/2018 : 17:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

@ReemCP bravo za Mister NO biblioteku! Moja omiljena kolekcionarska edicija od Veselog Cetvrtka!


Odlična je ta bibloteka, oduševljen sam jedino da stave bar jednu knjigu godišnje, bilo bi super.

quote:
Originally posted by goghy

sa se više ni ne sjećam kad je izašla zadnja knjiga,..



10.mj. 2016. - knjiga 8
10.mj. 2014. - knjiga 7

..zato mislim da bi ovu jesen trebala izaći knjiga 9

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6064 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 14/03/2018 : 14:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Otto Kraus



Nije strip ali opet... Dosao mi prijatelj na kavu(koji nema veze sa stripovima te nije crtao 15 godina), vidio Modesry na policama, pogledao sliku par puta I za 32 minute nacrtao sliku... Ja ostao paf. Odmah u trgovinu po okvir I na zid.




-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

zo
Average Member



Bosnia and Herzegovina
619 Posts

Member since 10/01/2008

Posted - 15/03/2018 : 19:41:24  Show Profile Show Extended Profile  Send zo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Otto Kraus



Nije strip ali opet... Dosao mi prijatelj na kavu(koji nema veze sa stripovima te nije crtao 15 godina), vidio Modesry na policama, pogledao sliku par puta I za 32 minute nacrtao sliku... Ja ostao paf. Odmah u trgovinu po okvir I na zid.







Bolji od Romera :)

Malo mi ova Modesty baca na crnokosu Daryl Hannah

https://www.facebook.com/KLUBMOSTRIP/

Edited by - zo on 15/03/2018 19:44:06
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.68 seconds. Snitz Forums 2000