forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 18/02/2020 : 15:12:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 23/02/2020 : 00:49:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

Ima ovdje dosta jeftinije:
https://www.buecher.de/shop/belletristik/akira-35th-anniversary-box-set/otomo-katsuhiro/products_products/detail/prod_id/47590965/


To je doštampavanje naklade (reprint) i zbog toga će biti znatno povoljnije.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/02/2020 : 18:42:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/02/2020 : 19:56:25  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
ReemCP Javljaj utiske!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 27/02/2020 : 20:10:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
ReemCP, podvalili ti iste naslove nekoliko puta .
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/02/2020 : 21:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

ReemCP Javljaj utiske!


Priče,Julka i Holivudlend valjaju,Klon tako-tako,Kad vuk lovi javljam za par dana.
Čovek munja nekad bio sjajan,danas tuga,Kazna korektan Teks,pilota nesam školovao.

Može??

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/02/2020 : 21:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by going going

ReemCP Javljaj utiske!


Priče,Julka i Holivudlend valjaju,Klon tako-tako,Kad vuk lovi javljam za par dana.
Čovek munja nekad bio sjajan,danas tuga,Kazna korektan Teks,pilota nesam školovao.

Može??



Ja Julku i Holivudlend nisam citao. Javljam za Kad vuk lovi isto kroz par dana.
Čovek munja nekad bio sjajan,danas tuga,Kazna korektan Teks, to se slazem skroz.
A pilot je simpatican i opustajuc uz dobar crtez i neobicnu pricu.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/02/2020 : 21:29:50  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
cenim da je baš tako kako kažeš za Noa.

Julija je,veruj mi,stvarno kvalitetan serijal.I oni koji je nekad nisu mirisali,u nekom trenutku su je zavoleli.
Stvarno dobar boneli.
Znam da imaš štofa kao konzument,pa ti je zato i savetujem - od dužih serijala, Ken,Julija,Teks i Magični,od kraćih Kasidi i Karavan.
Natana slabo poznajem,pilot,Misterija,Dog i čikov momak imaju svoje dobre trenutke.Kao i mali rendžer.Blek,Miki i Mark sjajno štivo za klince.
i tako dalje...

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11347 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/02/2020 : 22:03:00  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

cenim da je baš tako kako kažeš za Noa.

Julija je,veruj mi,stvarno kvalitetan serijal.I oni koji je nekad nisu mirisali,u nekom trenutku su je zavoleli.
Stvarno dobar boneli.
Znam da imaš štofa kao konzument,pa ti je zato i savetujem - od dužih serijala, Ken,Julija,Teks i Magični,od kraćih Kasidi i Karavan.
Natana slabo poznajem,pilot,Misterija,Dog i čikov momak imaju svoje dobre trenutke.Kao i mali rendžer.Blek,Miki i Mark sjajno štivo za klince.
i tako dalje...



Znam za Juliju. Svi mi govore to. I dao sam joj sansu sad kupivsi drugu knjigu od Golkonde nego sam odmah tu knjigu pozajmio na citanje pa nisam imao prilike da jos uvek citam Juliju. A i koze123 je bas gotivi, a verujem njegovim procenama (ponekad)
Od duzih serijala svakako sam sad poceo da pratim Kena Parkera, prvo u DW izdanju sad se prebacujem na Strip agenta, jebiga.
Magicni ce se obavezno pratiti u Golkondinom izdanju. Procitao sam oko 20ak njegovih brojeva vec i uverio se koliko je kvalietan strip.
Teksa proberem po kojeg, pratim VC redovnu seriju sad ce biti dobrih prica od Buffalo soldiera pa nadalje steta za ritam.

Kasidi odavno procitan i posebno mesto zauzima u kolekciji. Caravan nisam citao. Nedavno sam nabavio komplet Grejstorma, javljam kakav je kad procitam ceo. Cuo sam da je odlican.

Dilan Dog mi je postao posebno drag u poslednjih par godina, tako da VC knjige su mi apsolutni prioritet i tu su mi najdraze epizode. Pratim i ostale edicije.
Mister No mi je druga ljubav odmah posle Zagora, steta sto Veseli tako slabo izbacuje debele knjige gde su najbolje price serijala.
Zagor je prva ljubav i njega mi ne diraj! Idalje mi je najdrazi Bonelli serijal. I kupuje se redovno!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 27/02/2020 : 22:21:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

ReemCP Javljaj utiske!

Prvi na redu od ove hrpe će sigurno biti Julija Ja inače malo kasnim sa nabavkom, a htio sam da se malo njih nakupi pa onda najednom uzeti. Od Riznice, pročitao zasad samo Golim rukama i oduševio se Ovo ostalo još nisam niti taknuo, Priče zasad samo prvu pročitao (mislim na onog dželata) i dosta je to dobro bilo, morao bi ponoviti čitanje za kratki komentar. Kad sam se uhvatio Mister No redovne serije i ostalih, pa ovi drugi malo "pate" i ispada da ih ja samo slažem na policu. Ali, doći će i oni na red.

Going, samo da javim još da sam napokon našao hrabrosti i prešaltao se sa LU na Veseli, mislim na Zagor redovni i Tex redovni Rezervirao sam si te stripove i vjerojatno ću ih preuzeti krajem 3.mjeseca Čak 30 Texova (toliko su u prednosti u odnosu na LU) i čini mi se 7-8 Zagora.

quote:
Originally posted by Peyo

ReemCP, podvalili ti iste naslove nekoliko puta .


Istina Negdje je i trostruko Sve je dobro dok nije 13 puta

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

koze123
Average Member



883 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 27/02/2020 : 22:51:44  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Samo čitajte Juliju, da imam sa kim da pričam ovde i ne vodim duge monologe.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/02/2020 : 17:33:27  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 28/02/2020 : 17:37:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 06/03/2020 : 15:35:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote











Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...

Edited by - Dukidule on 06/03/2020 15:47:38
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 06/03/2020 : 16:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
Kakav kriminalan dizajn ovih Diznijevih izdanja
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 07/03/2020 : 16:50:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
„Kriminalan“? 🤔

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18398 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/03/2020 : 18:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
da bar mi imamo takav dizajn Dizni izdanja..
koja smo mi vukojebina da nemamo pošteno Dizni izdanje za klince i one malo starije klince.
Sramota od tog Egmonta gnilog.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



233 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 07/03/2020 : 18:29:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
I meni izgleda super, odmah sam pomislio kakav bih bio faca u ulici da sam kao klinjo imao ove tvrdokoričene Disneye. Moj jedan susjed je imao ovaj komplet "Čudesni svjetovi Walta Disneya". Kad god bih za rođendan došao do njega obavezno smo listali i divili se kako je to super mogu misliti što bi bilo da smo imali nešto ovako kolosalno.
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2453 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 07/03/2020 : 20:20:47  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Joj jbt imao sam i ja ovo..izgorelo u ratu ☹️
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 07/03/2020 : 21:30:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ja imam i dalje - doduše,prilično raskupusano.
jbga,čitalo se kroz više generacija.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/03/2020 : 21:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

I moje su u tako-tako stanju... samo sto se jedna knjiga izgubila (pojma nemam kako??), ali je kutija i dalje tu. Ali samo za 3 knjige. :(



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DinkoJ
New Member



233 Posts

Member since 09/11/2018

Posted - 07/03/2020 : 22:02:56  Show Profile Show Extended Profile  Send DinkoJ a Private Message  Reply with Quote
Super! Izgleda da su ovo imali svi osim mene, a u pičku materinu.
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10058 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 07/03/2020 : 22:41:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
I ja imam ovo. U jako dobrom stanju, osim kutije.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6930 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 08/03/2020 : 05:40:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ja sam to naslijedio od roditelja. Baš ste matori.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

alaniusfordius
Senior Member

1005 Posts

Member since 10/04/2017

Posted - 08/03/2020 : 07:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Send alaniusfordius a Private Message  Reply with Quote
ja nisam imao, al sam zato imao (i jos imam) i "Zlatne godine Mikija Mausa" i "Kad je Miki bio mlad". Slazem se da je katastrofa sto nema Diznijevih stripova na ansim prostorima, vjerovatno Egmont nece da se zajebava za tiraz od 500kom

Evo sad je u Srbiji Hachette poceo sa nekim Dizni knjigama (prva je bila Kralj lavova), planirano 50kom...
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.86 seconds. Snitz Forums 2000