forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Koji strip ste danas kupili, ukrali, dobili... :)
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 30/11/2020 : 00:40:55  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

@PaoloRivera:
Ovo jebeno izgleda! Imao sam svojedobno ideju napraviti nešto slično s onim Conanima od Slobodne Dalmacije. Koliko te koštao uvez i tisak na korice, ako nije tajna?



330 kn, uvezivanje 180, sitotisak 150. To je inace skuplja varijanta, rade oni i klasicni mehanicki zlatotisak po triput manjoj cijeni, ali ja sam bas htio da mi otisnu moju digitalnu pripremu u PDF-u koju sam vec imao unaprijed spremnu pa je to moralo sitotiskom.

To za Conana mi isto zvuci kao super ideja!

quote:
Originally posted by jagodanbg

Korice brutalno izgledaju



Hvala! Dao sam si truda, cak sam potrazio tocne fontove koje su koristili na americkim Ultimate Marvel izdanjima da bi ovo izgledalo koliko-toliko autenticno :)
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 30/11/2020 : 00:42:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Hvala na informaciji Stvarno je lijepo ispalo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Jozzinelli
Senior Member



1583 Posts

Member since 10/04/2011

Posted - 30/11/2020 : 07:51:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Jozzinelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

Mislim tko bi na litici (pretpostavljam da je iza provalija) gradio kuću (da ne ulazimo kako) osim samoubojice iz Alan Forda?


Buddy Longway

A i njegova koliba je završila ovako, pa je drugu napravio na praktičnijem mestu.

Mek Koj nema alternativu
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/11/2020 : 10:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dukidule

quote:
Originally posted by DiSkAcH


Ako netko ima Betelgeuse po normalnoj cijeni, neka mi javi na PM.


PS.
Evo ti poželjenog stripa:
https://www.stripovi.com/aukcije/fibra-kolorka-broj-17-betelgeuse-rasprodano/17857839/

A imaš i Jastreba, ak treba.
https://www.stripovi.com/aukcije/fibra-kolorka-broj-38-jastreb-rasprodano/17857805/



Jastreba ne tražim, vidio te oglase, fala. Ali to nije cijena koju bi platio.

A aporpos tko je što rekao, više sam, se referirao an loga jer me i u drugim topicima već ''napao'' sa identičnim Batman komentarima (a quaotao je tebe, pa sam azto napisao da što se ljutite jer se meni neš ne sviđa).
Izgleda da njega baš jako smeta što se meni Zagor ne sviđa.
A njegov komentar mi je stilu.. šta pričaš da ne voliš picu, a vidio sam te da žvačeš burek i čevape koji su užas prema pici...jednostavno nema smisla, ukusi se razlikuju.
A ovog zagija sam uzeo baš zato što je nov, moderniziran i jer je kratki serijal od 6 brojeva. Crtež je odličan, tu se slažem (i domah dodajem da je ovo Ludensovo izdanje čak i tehnički dosta loše, ne zbog veličine, nego su boje pretamne i vidi se nazubljenost i tako). A priča mi se nije svidjela, da buden iskren podsjetilo me na Rijeke od ČK, Mohok i Kentaki koji mi isto nisu sjeli. Tj da budem precizniji cijela RBG mi je dosta slaba, dok mi je ona normalna RB od ČK odlična.
Očito mi ta verzije westerna en leži, meni su super Maršal Bass, Bouncer, Pogrebnik, Comanche...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 30/11/2020 10:07:07
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 30/11/2020 : 10:56:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message  Reply with Quote
Sandman Absolute 2 legao među braću
Redovna serija po treći put kompletirana


DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/11/2020 : 12:23:17  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH
Izgleda da njega baš jako smeta što se meni Zagor ne sviđa.


?
Ništa ti nisi shvatio iz mog posta.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/11/2020 : 12:28:31  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
# PaoloRivera

Svaka čast za trud, odlično je ispalo.

P.S
Koliko god ljudi navijaju za stripove u SC izvedbama, ali kad ti je nešto drago i želiš to trajno sačuvati pa i dati mu neku dodatnu vrijednost završi ovako u HC.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/11/2020 : 12:36:26  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Izgleda da njega baš jako smeta što se meni Zagor ne sviđa.


?
Ništa ti nisi shvatio iz mog posta.


Čekaj
Diskać u svom postu "ocjenjuje s visoka" (što si umislio), a ti ne ocjenjuješ s visoka kad pišeš da on "čita i veći šund od Zagora" i da je "Zagor umjetnost na kvadrat" za to njegovo?
I još mu "s visoka" napišeš da on ništa nije shvatio iz tvog posta.
Zanimljivo
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/11/2020 : 12:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Izgleda da njega baš jako smeta što se meni Zagor ne sviđa.


?
Ništa ti nisi shvatio iz mog posta.


Čekaj
Diskać u svom postu "ocjenjuje s visoka" (što si umislio), a ti ne ocjenjuješ s visoka kad pišeš da on "čita i veći šund od Zagora" i da je "Zagor umjetnost na kvadrat" za to njegovo?
I još mu "s visoka" napišeš da on ništa nije shvatio iz tvog posta.
Zanimljivo



Odvjetniče - da tebi objasnim kad on već nije shvatio.

Ne može netko na osnovu jedne pročitane epizode ocjenjivati serijal koji ima više od 700 brojeva i koji traje više godina nego Vas dvojica skupa imate.

A o šundu i usporedbi Zagora i Batemna već mu je Dukidule sve napisao pa da se ne ponavljam.

Samo čitati sa razumijevanjem. Kapiš
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/11/2020 : 17:10:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Pitao Suma da mi javi ako negdje naleti na Betelgeus ili Antares. A on mi odmah i kupio Antares, i to po super cijeni.
I kupio prvi put Zagora da probam, pročitao...i mislim da je ovo i zadnji put.



Ako netko ima Betelgeuse po normalnoj cijeni, neka mi javi na PM.



Taj Zagor ima samo ime Zagor. Nema to veze s pravin Zagoron.
Uzmi nešto starije.A taj Antares i općenito Lea ja ne mogu uopće čitat.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/11/2020 : 18:02:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Da ne zaboravim i ja pohvaliti, super si to skockao!

quote:
Originally posted by PaoloRivera


330 kn, uvezivanje 180, sitotisak 150. To je inace skuplja varijanta, rade oni i klasicni mehanicki zlatotisak po triput manjoj cijeni, ali ja sam bas htio da mi otisnu moju digitalnu pripremu u PDF-u koju sam vec imao unaprijed spremnu pa je to moralo sitotiskom.

A ovo stvarno nije baš preskupo.
I ja baš razmišljam o tako nečemu, mada bih trebao mega debeli uvez i u više tih knjiga.
Imam neko brdo ovako nekih ružnih i dosadnih hrbata pa bih to najradije dotjerao malo u red.


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12500 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 30/11/2020 : 18:06:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

P.S
Koliko god ljudi navijaju za stripove u SC izvedbama, ali kad ti je nešto drago i želiš to trajno sačuvati pa i dati mu neku dodatnu vrijednost završi ovako u HC.

Logo, da li imaš možda slike od Kapetana Mikija, netko je isto to bio uvezao? Bio sam vidio te slike kad si stavio na forum, ali kako je tinypic ugašen, sve je nestalo :(

Ako se sjećaš, ovdje si pisao: http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=28919&REPLY_ID=2115904

Slučajno ako imaš te slike, volio bih vidjeti kako to izgleda, već sam zaboravio..

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 30/11/2020 18:07:31
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/11/2020 : 18:32:43  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Nemam prijatelju. Ali izgledalo je fantastično koliko se sjećam.
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/11/2020 : 20:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by swamp thing

quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DiSkAcH
Izgleda da njega baš jako smeta što se meni Zagor ne sviđa.


?
Ništa ti nisi shvatio iz mog posta.


Čekaj
Diskać u svom postu "ocjenjuje s visoka" (što si umislio), a ti ne ocjenjuješ s visoka kad pišeš da on "čita i veći šund od Zagora" i da je "Zagor umjetnost na kvadrat" za to njegovo?
I još mu "s visoka" napišeš da on ništa nije shvatio iz tvog posta.
Zanimljivo



Odvjetniče - da tebi objasnim kad on već nije shvatio.

Ne može netko na osnovu jedne pročitane epizode ocjenjivati serijal koji ima više od 700 brojeva i koji traje više godina nego Vas dvojica skupa imate.

A o šundu i usporedbi Zagora i Batemna već mu je Dukidule sve napisao pa da se ne ponavljam.

Samo čitati sa razumijevanjem. Kapiš


Nisam advokat, pametnjakoviću, već tebi objašnjavam šta je čovjek napisao, jer očigledno ti ne čitaš s razumijevanjem već uzmišljaš u glavi neke rečenice kojih tu uopšte nema.
Zagor je govno od stripa, i to kažem kao neko ko je pročitao dovoljno epizoda da može da donese sud. I kamo sreće da sam kao Diskać odustao nakon prvog pročitanog.
Jel ti sad jasno, pametnjakoviću?
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 30/11/2020 : 20:57:03  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je vidjeti tako dobre reakcije na uvez, definitivno ste me uvjerili da dam napraviti i te preostale tri knjige koje sam još planirao

Sljedeća na redu će biti nastavak USM/UXM, već sam izdizajnirao pripremu za korice. Prednja strana će biti malo drugačija, a hrbat ostati u istom duhu:



quote:
Originally posted by Dukidule
I ja baš razmišljam o tako nečemu, mada bih trebao mega debeli uvez i u više tih knjiga.


Šta si mislio uvezati? Inače, maksimum brojeva za uvez u jednu knjigu, ako su debljine kao što su bili ovi moji USM, ti je 20 "časopisa" po knjizi...

Šteta što nema više fotki tih Mikija, zvuči stvarno wow, baš bih to volio vidjeti

Edited by - PaoloRivera on 01/12/2020 14:50:12
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 30/11/2020 : 21:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PaoloRivera

Šta si mislio uvezati? Inače, maksimum brojeva za uvez u jednu knjigu, ako su debljine kao što su bili ovi moji USM, ti je 20 "časopisa" po knjizi...

Pa mislio po par tako tih knjiga sa slike gore pouvezivati u po jednu debelu.
Al’ izgleda ništa od toga.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 30/11/2020 : 21:57:33  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Možda se može, pronađi par knjigovežnica koje su ti blizu i pošalji im upite. Ja sam iz ovog svog iskustva naučio da ne nude sve knjigovežnice iste mogućnosti i usluge, tako da je uvijek dobro raspitati se o opcijama.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/11/2020 : 22:22:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mislim da duki nije "ozbiljan" (ovaj put). ;) ;)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 30/11/2020 : 22:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

[quote] uzmišljaš u glavi neke rečenice kojih tu uopšte nema.
Zagor je govno od stripa, i to kažem kao neko ko je pročitao dovoljno epizoda da može da donese sud.
Jel ti sad jasno, pametnjakoviću?



Uzmišljam ? A strip g...o ?

Pa očito si se ti momak malo načitao u životu pa i Zagora.

Inače Disakač je shvatio, ti ni ne moraš...





Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/11/2020 : 22:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by swamp thing

[quote] uzmišljaš u glavi neke rečenice kojih tu uopšte nema.
Zagor je govno od stripa, i to kažem kao neko ko je pročitao dovoljno epizoda da može da donese sud.
Jel ti sad jasno, pametnjakoviću?



Uzmišljam ? A strip g...o ?

Pa očito si se ti momak malo načitao u životu pa i Zagora.

Inače Disakač je shvatio, ti ni ne moraš...








Neko ko smatra Zagora za "umjetnost na kvadrat" u odnosu na bilo šta stvarno treba da povede računa o komentarisanju bilo čijih čitalačkih afiniteta.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6057 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/12/2020 : 05:59:59  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PaoloRivera

Možda se može, pronađi par knjigovežnica koje su ti blizu i pošalji im upite. Ja sam iz ovog svog iskustva naučio da ne nude sve knjigovežnice iste mogućnosti i usluge, tako da je uvijek dobro raspitati se o opcijama.



Ma Dule te zeza. Ne sviđaju mu se Fibrini hrbati.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

PaoloRivera
Average Member



Croatia
516 Posts

Member since 09/09/2014

Posted - 01/12/2020 : 18:37:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PaoloRivera a Private Message  Reply with Quote
Razumijem ga😄 Mislim da nemam konzervativan ukus kad je dizajn u pitanju, ali konkretno Fibrini hrbati ni meni nisu nesto preprivlacni.
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1894 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 01/12/2020 : 18:57:24  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
Fibrin Rip Kirby komplet ima najljepši hrbat ikad tiskan na ovim prostorima.
I to ne tvrdim samo zato što rado čitam Kirbyja.
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 01/12/2020 : 19:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by PaoloRivera

Razumijem ga😄 Mislim da nemam konzervativan ukus kad je dizajn u pitanju, ali konkretno Fibrini hrbati ni meni nisu nesto preprivlacni.

E baš ti hvala što si mi uzeo neke od riječi iz usta.

quote:
Originally posted by ZoranC

Fibrin Rip Kirby komplet ima najljepši hrbat ikad tiskan na ovim prostorima.
I to ne tvrdim samo zato što rado čitam Kirbyja.

I zato si se bacio na akciju da skupiš sve i jedan od onih drugih, skroz suprotnih primjera.

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/12/2020 : 20:20:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Hrbati kolorki su baš odlični.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.83 seconds. Snitz Forums 2000