forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja:Kolorka 3 Zašto sam ubio Pierrea
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/08/2009 : 18:06:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


Pierre je “lijevi” svećenik.
Cool je.
Smiješan je.

On nije svećenik, on je dobričina.
Kao da imam novog ujaka.
Fantastičnog, koji se smije, pjeva, koji mi se sviđa…

http://www.fibra.hr/index.asp?cat=6&SeriesID=13&TitleID=92

Trouble will find me

Nostromo
Junior Member



Croatia
476 Posts

Member since 16/12/2008

Posted - 07/08/2009 : 19:39:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Nostromo a Private Message  Reply with Quote
A evo i još nešto za mene :-).

There Is a Light That Never Goes Out
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4605 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 07/08/2009 : 20:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
pitam se sto li nosi nastavak? :/
zanimljivo!

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 07/08/2009 : 21:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Kupujem. Privju jako puno obečava.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

HC
Average Member



Croatia
942 Posts

Member since 28/11/2006

Posted - 07/08/2009 : 22:18:31  Show Profile Show Extended Profile  Send HC a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam preview, baš me zanima kako će završiti ono masiranje trbuha
Imam osjećaj da bi ovo moglo biti najbolje izdanje u ovoj turi.
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 08/08/2009 : 10:47:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Bez pretjerivanja, ovaj "pretpregledani" dio je genijalan!

Ne dvojim da će me oduševiti i ostatak.

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 10/08/2009 : 16:03:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
jupi, novi albumi
Go to Top of Page

Witchblade
Senior Member



Croatia
2754 Posts

Member since 22/07/2002

Posted - 10/08/2009 : 21:32:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Witchblade a Private Message  Reply with Quote
Olivier Ka u biblioteci Kolor Ka :).

"All deaths horrible. Also inevitable. Nod. Get treat."
Go to Top of Page

DeeCay
stripovi.com suradnik



Croatia
21661 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 10/08/2009 : 21:37:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DeeCay a Private Message  Reply with Quote
Pročitah preview. U kojem sve to smjeru ne bi moglo otići u nastavku...

“A reader lives a thousand lives before he dies; the man who never reads lives only one."
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 11/08/2009 : 21:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
preview je jasan sta ce biti.
Teski spoiler u naslovu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 11/08/2009 : 21:26:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ti si pravi detektiv!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 11/08/2009 : 22:05:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
ako budete pisali o kraju stavite spoiler warning, plz

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

JefCostello
New Member



257 Posts

Member since 02/09/2008

Posted - 22/08/2009 : 19:45:54  Show Profile Show Extended Profile  Send JefCostello a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gand

I na koncu, glede crteza koji nije moj par rukava, upravo ovakav crtez ima smisao u ovakvoj prici.


mislim da si ovom rečenicom "ubo" čitavu poentu oko večite rasprave "dobrog" i "lošeg" , "lepog" i "ružnog" crteža...

nisam još pročitao, ali očekujem sličnu reakciju...

"Comics will be the culture of the year 3794"
Salvador Dali
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 22/08/2009 : 19:51:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Meni se ovaj crtezh najvishe dopada od cele ove ture, tako da ce verovatno tek meni biti spektakularan.
Go to Top of Page

wiskey
Senior Member



Croatia
1250 Posts

Member since 11/12/2006

Posted - 25/08/2009 : 13:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send wiskey a Private Message  Reply with Quote
Dobio sam nove kolorke. Naravno, trebalo mi je samo jedan dan za sve pročitati (pa, godišnji je). Međutim, ne mogu zadržati za sebe razočaranje nekim od ovih izdanja. Mislim na kolorke 3 i 4. To je (po mom mišljenju) nešto najlošije što sam pročitao u zadnje vrijeme. Muchaco i Odgoda su super i donekle su ublažili gorak okus, koji ipak ostaje...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22133 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 25/08/2009 : 15:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Dobio sam nove kolorke. Naravno, trebalo mi je samo jedan dan za sve pročitati (pa, godišnji je). Međutim, ne mogu zadržati za sebe razočaranje nekim od ovih izdanja. Mislim na kolorke 3 i 4. To je (po mom mišljenju) nešto najlošije što sam pročitao u zadnje vrijeme. Muchaco i Odgoda su super i donekle su ublažili gorak okus, koji ipak ostaje...


Olivier Ka • Alfred • Kolorka 3 • Zašto sam ubio Pierrea
Cosey • Cosey • Kolorka 4 • Putovanje u Italiju

jesi li siguran da nisi pogrijesio brojeve izdanja?
Nisam jos nikad ni na jednom forumu,niti nijednom jeziku vidio da neko kritikuje Coseya, pogotovo da kaze da je to nesto najlosije sto je procitao. Zato pitam...
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28934 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 25/08/2009 : 19:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by wiskey

Dobio sam nove kolorke. Naravno, trebalo mi je samo jedan dan za sve pročitati (pa, godišnji je). Međutim, ne mogu zadržati za sebe razočaranje nekim od ovih izdanja. Mislim na kolorke 3 i 4. To je (po mom mišljenju) nešto najlošije što sam pročitao u zadnje vrijeme. Muchaco i Odgoda su super i donekle su ublažili gorak okus, koji ipak ostaje...


Ne znam što bih ti rekao. Da si me pitao za savjet rekao bih ti da ne uzimas Pierrea, jer znam da to nije za tebe. Na webu je preview, svatko moze procitati prije nego se odluci na kupnju. Meni je, naravno, drago da si kupio sve albume, ali bilo bi mi draze da nisi kupio ovo sto ti se ne svidja.

Sto se samog razocarenja tice, ja samo mogu reci da razliciti ljudi traze razlicite stvari. Ti si stara garda, stari stripofil odrastao na drugim i drugacijim (humor, avantura) stripovima, ali ovo je 2009., stvari su se promijenile, postoji publika koja hoce osobne, intimne drame umjesto genericke avanture, ozbiljne teme umjesto lakog homra, aktualnost umjesto prolaznosti. Ti očito ne pripadaš toj publici, pa je možda bolje da takva djela izbjegavaš.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Škrky
Junior Member



Croatia
410 Posts

Member since 11/11/2008

Posted - 25/08/2009 : 23:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Škrky's Homepage  Send Škrky a Private Message  Reply with Quote
Ma kav to ukus moraš imati da u Fibrinim izdanjima nađeš nešto najlošije što si pročitao!?!

Odgovorno tvrdim da sam možda u pravu!
Go to Top of Page

darth-vader
Advanced Member



Croatia
4834 Posts

Member since 05/10/2002

Posted - 26/08/2009 : 10:04:54  Show Profile Show Extended Profile  Send darth-vader a Private Message  Reply with Quote
hm, ćemo u detalje
moraš imati ukus kao i većina ljudi na ovom forumu, ukus kao oni što se kunu u malog rendžera, svršavaju kad netko najavi novo izdanje Zagora, ili ukus kao oni što na prvi nagovještaj Texa od prvog broja u boji vrište kako je to ono što su cijeli život čekali.

Nije to samo tako u stripu. Možemo se uhvatiti i filma.
Radim pola života u videoteci i znam kako to otprilike ide.
Nemojte mi molim vas dati ples u tami, to je životno, preteško, rađe mi dajte 40 dana bez muškarca (ili kako se već tako nešto zove). To je light razbibriga, brzo prođe i ne zahtijeva angažman.

Da me netko krivo ne shvati, ne mislim nikoga kritizirati ili omalovažavati, govorim samo o vlastitim iskustvima.

Nakon što se u Pierru pojave fotke i nakon što sam shvatio što je to zapravo, meni je to bio veliki šok i jedna jako potresna priča. Životna priča o čovjeku s velikom traumom koja ga je odredila kao čovjeka i koja ga je pratila cijeli život.
Zato mi nije jasno kad netko kaže da je to bez veze.
To je trauma koju je netko proživio, život, životna priča, intimna drama, potpuno razotkrivanje svijetu...

zato mi je Pierre odličan, ali i Svagdanja Borba i Lucin pogreb.

Osim toga, večina je jako filmski građena a to je nešto što jako cijenim jer mi je film ipak ispred stripa.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29537 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/08/2009 : 11:16:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darth-vader

hm, ćemo u detalje
moraš imati ukus kao i većina ljudi na ovom forumu, ukus kao oni što se kunu u malog rendžera, svršavaju kad netko najavi novo izdanje Zagora, ili ukus kao oni što na prvi nagovještaj Texa od prvog broja u boji vrište kako je to ono što su cijeli život čekali.




novi zagor kad je izasao obicni ili extra kad je izasao u sn2 ili na kioscima

Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18377 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/08/2009 : 11:40:20  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Zagor specijal:Crni plamen je izašo danas pa evo slobodno svršavajte ljudi...Wiskeyu se ne sviđa
ni Mali rendžer kako bi se mu onda te kolorke 3 i 4...evo reko je pa se vi čudite i dalje...
evo ja se kunem i MR,svršavam na Zagoru i vrištim od zadovoljstva zbog Texa od prvog broja...kupujem i Fibru(istina ne sve, več ono što mi se svidja) i popiz....im kad netko da bi
uzdigo ono što mu se sviđa mora pljuvat po onome što drugi vole.
ali kako je rečeno, dok imam ukus ko večina na ovom forumu, preživječu i te niske udarce vas
intelektualca.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zkne
Junior Member

482 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 26/08/2009 : 12:35:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zkne a Yahoo! Message  Send zkne a Private Message  Reply with Quote
Stvarno je smijesno kako neki ljudi rezoniraju, ako se covjeku strip ne svidja onda mu se ne svidja i tocka. Zasto odmah fibrine stripove usporedjujemo sa Bonellijem, to mi nije jasno? Meni se na primjer ne svidja nimalo Svagdanja borba a odlican mi je Biljeska za ratnu pricu, Alvar Mayor mi je prekrasan a El Nino preloš, to su ukusi i na to tako trebamo gledati a ne pljuvati jedni po drugima, nekome se svidja zivotna prica junaka a nekome ne jer mu je dosta stvarnog zivota u kojem se te stvari dogadjaju svakodnevno, nekome nesto drugo i tako dalje, mozemo o tome raspravljati do sutra ali ostaje cinjenica da npr ovaj strip nije za svakoga, ali ga svakako treba procitati i onda stvoriti svoj vlastiti dojam o istome, a ne stvarati ukalupljena misljenja.
Go to Top of Page

Gaston
stripovi.com suradnik



Croatia
5935 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/08/2009 : 13:01:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gaston's Homepage  Send Gaston a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by darth-vader

hm, ćemo u detalje
moraš imati ukus kao i većina ljudi na ovom forumu, ukus kao oni što se kunu u malog rendžera, svršavaju kad netko najavi novo izdanje Zagora, ili ukus kao oni što na prvi nagovještaj Texa od prvog broja u boji vrište kako je to ono što su cijeli život čekali.



Kako bi Milojko Pantic rekao, promasio si ceo fudbal.

And I must be an acrobat to talk like this and act like that...
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
7865 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 26/08/2009 : 13:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
wiskey je pročitao više stripova u životu nego nas desetak skupa i ima apsolutno pravo da mu se nešto ne sviđa
ponekad stvarno ne razumijem neke ljude

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18377 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 26/08/2009 : 13:34:58  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
nije ni igralište pravo pronašo...ono sa ljuljačkama je malo dalje.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/08/2009 : 13:39:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Dopao mi se ovaj strip, ali mi se ne dopada da je neko ko nema isto mishljenje budala koja samo voli Zagora. Kad bi se svima dopadale iste stvari, shta bi radili po ceo dan?
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000