forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Kolorka 5 - Odgoda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

sumohrvat
Senior Member

Croatia
2231 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/08/2019 :  12:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Za par dana će biti 10 godina kako je Fibra izdala ovaj strip pa sam jučer konačno kupio vjerovatno posljednji primjerak Odgode u našim knjižarama. Pretpostavljam da je strip pročitao tko je želio do sada pa ni neki sitni spojler nije za zamjeriti. Prije svega imamo fantastičan crtež. Doslovno fantastičan. Na ljestvici od 1 do 10 ja bi mu dodjelio 11. Toliko mi je dobar. Priča zanimljiva sa nekoliko humorističnih elemenata. Glavni lik moralni šupak koji se skriva od rata na tavanu i na radiju sluša vijesti s ratišta dok njegovi vršnjaci ginu. Ali možda je u onoj Balaševićevoj... Nije paor za soldata stvoren.
Usput sam pročitao i Muchacha, ali je taj topic odavno zaključan zbog rasprave o pederluku tako da se moram ovdje pohvaliti. I u tom stripu je crtež nešto što ostavlja bez daha. Dobro... i svećenih homoseksualac, ali ok. Oba stripa fenomenalna, možda mi Odgoda odnosi šobjedu za duljinu prsa. U prvih 20 kolorko imam osjećaj kao da nema lošeg stripa. Vidi se da je Marko odmah bio krenuo sa najjačim snagama

odabrao Ðelo Hadžiselimovic,tekst citao Miljenko Kokot
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.05 seconds. Snitz Forums 2000