forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Kolorka 5 - Odgoda
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

sumohrvat
Senior Member

2542 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 03/08/2019 :  12:30:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Za par dana će biti 10 godina kako je Fibra izdala ovaj strip pa sam jučer konačno kupio vjerovatno posljednji primjerak Odgode u našim knjižarama. Pretpostavljam da je strip pročitao tko je želio do sada pa ni neki sitni spojler nije za zamjeriti. Prije svega imamo fantastičan crtež. Doslovno fantastičan. Na ljestvici od 1 do 10 ja bi mu dodjelio 11. Toliko mi je dobar. Priča zanimljiva sa nekoliko humorističnih elemenata. Glavni lik moralni šupak koji se skriva od rata na tavanu i na radiju sluša vijesti s ratišta dok njegovi vršnjaci ginu. Ali možda je u onoj Balaševićevoj... Nije paor za soldata stvoren.
Usput sam pročitao i Muchacha, ali je taj topic odavno zaključan zbog rasprave o pederluku tako da se moram ovdje pohvaliti. I u tom stripu je crtež nešto što ostavlja bez daha. Dobro... i svećenih homoseksualac, ali ok. Oba stripa fenomenalna, možda mi Odgoda odnosi šobjedu za duljinu prsa. U prvih 20 kolorko imam osjećaj kao da nema lošeg stripa. Vidi se da je Marko odmah bio krenuo sa najjačim snagama
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000