forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Metal & co.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 142

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 27/03/2018 : 20:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

Metallica 'Kill 'Em All'
Megadeth 'Rust in Peace
Metallica 'Ride the Lightning
Judas Priest 'Screaming for Vengeance
Megadeth 'Peace Sells...But Who's Buying
Slayer 'Reign in Blood
Judas Priest, Painkiller
Anthrax-Among the living
Mercyful Fate, 'Melissa
Iron Maiden Killers

NE NUŽNO OVIM REDOSLJEDOM...stavio sam maidene reda radi...oni nisu metal,nego nwobhm...ali dobro,svi ih tamo trpaju,pa ajde...i kad vidim liste da su motorhead i sabbath da je metal,dobijem ospice...ili motley crue...za izrigat...



Dobra ti je lista. Nisan zna da voliš thrash.
Inače za Motorhead se slažen. Oni s metalon imaju veze otprilike isto ka Chuck Berry.
Motley je glam rock ilitiga takozvani hair metal. U svakon slučaju smijurija od benda.
Sabbath ipak spada u metal. Oni su ga po meni izmislili.

Šta se Maidena tiče nije mi jasno ovo šta si napisa. Kako nije metal nego NWOBHM?
Meni su Maideni sinonim za heavy metal. Iron Maiden je heavy metal, ostalo su podžanrovi.


Trash sam sluša od početka devedesetih
Onda sam malo stao
Prošlo lito sam podivlja opet
Nisam ni sabbath stavija bas zbog toga koji su mi top 5...a Di su onda zeppelini
Sta su oni?
Jedan dan su hard rock a drugi dan su bogovi metala skupa sa sabbathom
Metal je evoluira osamdesetih
Maideni koje obožavam su,skupa sa leppardom,Diamond headom,ravenom i ostalima nwobhm...od njih je krenilo ludilo po Americi...Metallica,megadeth i ostali su se ložili na nwobhm...priest je ipak Ajmo reć medju prvima
Ali kad slušaš njihova prva dva albuma i robov glas
Zapitam se koji qurac dižem u nebesa planta i gillana
Esencija rocka
Skupa s motorheadom
Prvi albumi Motorheada za drkat do besvijesti
Metal?kako da ne
Ekipi su priest bogovi metala(jesu)
Ali otkad
Prominili su stilova ko kurva kondoma
Sta ne znaci da ne rade dobro to sta rade
Ako cemo u prapovijest metala
Blue cheer
Jebeni Cream
Zepp sa prva dva albuma
Da,sabbath je onda uvalio karu svima
Sa natezanjem iomijeve gitare



Zeppelin po meni nema nikakve veze sa metalon.Rokenrol.

Potpisujen sve šta si napisa, ali moran priznat da mi i dalje nije jasno kako nešto šta je New wave of british heavy metal nije heavy metal. čak mi je i ovo"New wave" malo čudno. Koji je Old wave ako je ovo new wave?
Po meni, Heavy metal do NWOBHM nije ni postoja. Haevy metal su prvi počeli svirat Maideni, Judas i Saxon. Ko bi bija old wave ako su ovi new?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 27/03/2018 : 21:07:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Mene samo začudilo da nekome vjerovatno najgori Maiden album najbolji album. Pogotovo ako si bija svjedok njegovog izlaska, pa nakon šta si napamet naučija Powerslawe, Somewhre in time ili Killers doživiš onaj užas od Holy smoke, Assasin ili Bring your daughter...

Ne mislin ništa loše, samo san mora napisat šta me muči.


Ok te 3 stvari su stvarno užas ali ostatak albuma je zakon. Dosta je zajeban i taj element nostalgije ili bivanja svjedokom vremena izlaska, no u neku ruku razumijem to. Tak i ja imam sličan problem jer ne probavljam vjerojatno 90% mainstream metal albuma poslije 2000te kad je digitalizacija zvuka krenula na velika vrata.

Inače, svaka čast svima ali meni je teško odabrati 10 albuma u tako OGROMONOM i spektrovitom "univerzumu" kao što je metal.
Kao što je Poli rekao- ajde da je 20 bendova, a i onda teško...

Bok, kako si.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 28/03/2018 : 00:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Mene samo začudilo da nekome vjerovatno najgori Maiden album najbolji album. Pogotovo ako si bija svjedok njegovog izlaska, pa nakon šta si napamet naučija Powerslawe, Somewhre in time ili Killers doživiš onaj užas od Holy smoke, Assasin ili Bring your daughter...

Ne mislin ništa loše, samo san mora napisat šta me muči.


Ok te 3 stvari su stvarno užas ali ostatak albuma je zakon.


A neznan...
Hooks in you san se isto sitija... Na žalost
Mother Russia je nakakva loša verzija Alexandar the great.
Tailgunner je loši Aces high II.
Sve skupa loše 2/10 I to na staru slavu.
quote:

Originally posted by Cromwell
Dosta je zajeban i taj element nostalgije ili bivanja svjedokom vremena izlaska, no u neku ruku razumijem to. Tak i ja imam sličan problem jer ne probavljam vjerojatno 90% mainstream metal albuma poslije 2000te kad je digitalizacija zvuka krenula na velika vrata.



Ima i toga sigurno, ali pogotovo sad sa vremenskon distancon od trideset godina je jasno da je sa SSOASS zlatni period bija gotov. Ovo mi je njihov najbezidejniji album.
quote:
Originally posted by Cromwell
Inače, svaka čast svima ali meni je teško odabrati 10 albuma u tako OGROMONOM i spektrovitom "univerzumu" kao što je metal.
Kao što je Poli rekao- ajde da je 20 bendova, a i onda teško...


A meni je možda šta vrime prolazi sve lakše definirat najboljih 10. Slušalo se svega i svačega ali ovo su albumi kojima se najviše vraćan. Doduše meni je i malo lakše jer mi se spektar sastoji od Iron Maiden ka prve ljubavi, thrasha i par bendova iz prve genearcije dath metala. Šta o modernon metalu mislin dovoljno govori činjenica da je najmlađi album s moje liste star 29 godina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 28/03/2018 00:26:16
Go to Top of Page

izzy
Starting Member



Slovenia
52 Posts

Member since 02/04/2007

Posted - 28/03/2018 : 07:56:11  Show Profile Show Extended Profile  Send izzy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by izzy

Mogao sam staviti još puno bendova ali to su ploče koje najviše slušam u poslednje dve godine.
Znam da slušam obskurne heavy metal bendove al šta možeš :)

Jao, sam sam se sjetio na Heathen - Victims of deception ... kakav album ... ufff



Bendovi koje si napisa uopće nisu opskurni. Manje-više sve je to nekakav HM mainstream.
Mene samo začudilo da nekome vjerovatno najgori Maiden album najbolji album. Pogotovo ako si bija svjedok njegovog izlaska, pa nakon šta si napamet naučija Powerslawe, Somewhre in time ili Killers doživiš onaj užas od Holy smoke, Assasin ili Bring your daughter...

Ne mislin ništa loše, samo san mora napisat šta me muči.



Znam, znam :) ali ja sam počeo slušati Iron Maiden tek 97 godine kad mi je brat poklonil za Novu godinu Best of the beast kasetu ... a onda jedan od razloga zašto mi je No Prayer toliko dobra je to, da gotovo nikada ne igraju pjesma sa ovod albuma u živo ... vidio sam Maidene nekih 15 puta pa sam se zamorio od raznoh Troopera, Fear of the dark, Number of the beast i slično ... a po drugoj strani ovoj album mi je nešto sasvim različito od ostalog što su napravili do tada.
E neću reći, da niso napravili lošijih albuma :)
upravo sam nabavio na vinilu X factor, Virtual XI, Brave new world, Dance of death i a matter of life and death... jao Virtual :) ... nije loše ali ipak :) ... a bio je to prvi 'redni' album koji sam kupio.

If you would tell me, just what my life means.... Walking a long road, never reaching the end
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 28/03/2018 : 10:13:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A neznan...
Hooks in you san se isto sitija... Na žalost
Mother Russia je nakakva loša verzija Alexandar the great.
Tailgunner je loši Aces high II.
Sve skupa loše 2/10 I to na staru slavu.


Haha htio sam i ja dodati Hooks ali bi ti onda dao za pravo da je zapravo trećina albuma loša!
Ipak, Public enema, No prayer, Running silent i Mother Russia su neshvatljivo podcjenjene stvari i čini mi se da je album zbog par mekših pjesama i nedostatka centralne teme populjuvan više nego to realno zaslužuje.
Vidiš meni je Tailgunner oduvijek imao neku DiAnnovsku vibru.

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A meni je možda šta vrime prolazi sve lakše definirat najboljih 10. Slušalo se svega i svačega ali ovo su albumi kojima se najviše vraćan. Doduše meni je i malo lakše jer mi se spektar sastoji od Iron Maiden ka prve ljubavi, thrasha i par bendova iz prve genearcije dath metala. Šta o modernon metalu mislin dovoljno govori činjenica da je najmlađi album s moje liste star 29 godina.


Znači da si prošao kristalizaciju kolekcionarskog ukusa!!?!
E ali na top 10 nemaš ništa od Maidena i death metala.
Di ti je npr Beneath the Remains? Keltski mraz? Itd. Vidiš da je top 10 preniska kvota.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2018 : 09:41:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A neznan...
Hooks in you san se isto sitija... Na žalost
Mother Russia je nakakva loša verzija Alexandar the great.
Tailgunner je loši Aces high II.
Sve skupa loše 2/10 I to na staru slavu.


Haha htio sam i ja dodati Hooks ali bi ti onda dao za pravo da je zapravo trećina albuma loša!
Ipak, Public enema, No prayer, Running silent i Mother Russia su neshvatljivo podcjenjene stvari i čini mi se da je album zbog par mekših pjesama i nedostatka centralne teme populjuvan više nego to realno zaslužuje.
Vidiš meni je Tailgunner oduvijek imao neku DiAnnovsku vibru.




Tailgunner mi je jedina dobra pisma sa albuma. Jedino je tema pisme već ranije prožvakana.


quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
A meni je možda šta vrime prolazi sve lakše definirat najboljih 10. Slušalo se svega i svačega ali ovo su albumi kojima se najviše vraćan. Doduše meni je i malo lakše jer mi se spektar sastoji od Iron Maiden ka prve ljubavi, thrasha i par bendova iz prve genearcije dath metala. Šta o modernon metalu mislin dovoljno govori činjenica da je najmlađi album s moje liste star 29 godina.


Znači da si prošao kristalizaciju kolekcionarskog ukusa!!?!
E ali na top 10 nemaš ništa od Maidena i death metala.
Di ti je npr Beneath the Remains? Keltski mraz? Itd. Vidiš da je top 10 preniska kvota.



Meni ti je s metalon lako. Thrash je broj jedan, od Maidena bi možda na listu moga uletit Live after death iako nije album ali je najboljle šta su ikad snimili. Niti jedan death metal album mi nije u TOP10. Da se radi nekakav TOP 20 recimo da bi u drugih 10 moga uć spomenuti Beneath the remains, Obituary Cause of death, prvi Dismember, Death Leprosy ili nešto od Pestilence. Našlo bi se mista i za Morbid tales.

Meni bi recimo puno veći problem bija kad bi mora napravit TOP10 albuma bez da se ograničin na metal. To bi tek bija čušpajz i tu neznan bi li moga napravit TOP 10.
Jedan do drugoga na listi bi bili Reign in blood i Ljubav od EKV, Pixies Surfer rosa i SOD, Razdor od Majki i Voivod, Suicidal tendencies i AC/DC(Isključivo Bon Scott), ili recimo Fugazi i Megadeth.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 29/03/2018 13:51:41
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/03/2018 : 10:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Kad vec pominjemo thrash, jedna klasika, zivotinjska, nasvicana... urgh!! I dandanas.





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7787 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 29/03/2018 : 11:05:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
@ cromwell

...znas kad su pitali brucea dickinsona za glazbene uzore a ovaj kaze da je njegov najveci uzor peter hammill, ali da svima govori ian gillan jer mu se neda ljudima objasnjavati ko su peter hamill i van der graf.;)

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2018 : 13:37:39  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo


Number of the beast?
Ajmo fanovi
Kako je album dobio ime?




Je misliš na račun za popravak auta?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/03/2018 : 18:02:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


Number of the beast?
Ajmo fanovi
Kako je album dobio ime?




Je misliš na račun za popravak auta?


Ne

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2018 : 19:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


Number of the beast?
Ajmo fanovi
Kako je album dobio ime?




Je misliš na račun za popravak auta?


Ne



Bila je neka priča da je producent Martin Birch slupa auto kad je dolazija na snimanje i da je račun za popravak bija 666 funti.

Predajen se.
Odakle ime?

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 29/03/2018 : 20:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Ivanovo otkriće, 666 , i Birch se usput još i slupao. Račun popravka, točno 666 Pf. Sterling.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 29/03/2018 : 20:12:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by globinjo


Number of the beast?
Ajmo fanovi
Kako je album dobio ime?




Je misliš na račun za popravak auta?


Ne



Bila je neka priča da je producent Martin Birch slupa auto kad je dolazija na snimanje i da je račun za popravak bija 666 funti.

Predajen se.
Odakle ime?


bruce je ima tada curu jane...a njena mater,buduća punica ga zvala i provjeravala dok je snimao album...obećao je kao da neće lokat i pravit pizdarije...zvala ga je svako malo u telefonsku govornicu nedaleko od studija...i onda bi usred snimanja doša netko i rekao brucu:it's number of the beast...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/03/2018 : 20:45:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

jos jedna klasika, isto prvenac kao gornji Sadus, samo ovaj put malo manje thrasha, ali zato isto tako puno tehnicarenja (nazalost, kada su Atheist poceli svi su ih gledali sa strane, ono kakav to band igra ispred Cannibal Corspe i slicno, a kasnije su dobili "kultni" status progresivaca i tehnicara - npr. treci album je vec nesto drugo, i sa sambom itd.)





danas...





Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 29/03/2018 : 20:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

hajmo onda jos jedan debut, ovaj put iz Holandije (mada za prvi susret sa bandom bolje sluzi treci album), na pocetku je na vokalu bio nenadjebivi Martin van Druunen (Asphyx) - check njegov "projekt Hail of Bullets ako volite "vojni sound i tematiku/tekstove", a danas u bandu na basu igra Slovenac Tilen Hudrap koji je igrao i sa Testamentima






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2018 : 21:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
Piece of time je odličan. Za Pestilence se slažen da je treći najbolji. Meni je i Consuming impulse dobar.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 29/03/2018 : 21:56:16  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote

Nagradno pitanje za milijun virtualnih kuna.
Od kojega je poznatoga crtača ovo Slayer drpija?



Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4120 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 29/03/2018 : 23:12:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Moebius has no boundaries. Hvala. Milju uplati zavodu za očnu medicinu jer očito treba nekima na ZS topiku.
Što se tiče Pestilencea meni bi jedan od prva tri bio u top 10, ali koji- teško je reći. Svaki je na svoj način poseban.

@tonto: nisam to znao ali zapravo me i ne čudi; Bruce je šmeker and he knows his shit

Bok, kako si.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2018 : 23:20:36  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Kada su Maideni u pitanju stvarno im je loš album No Prayer for the Dying, mislim da je lošiji jedino The X Factor. Ne mogu vjerovati da čovjek ima oba na svojoj top 10 listi, ali što je tu je, o ukusima se ne raspravlja.
Imam sve njihove albume do A Matter of Life and Death originale, a ne znam jesam li The X Factor ukupno preslušao 5 puta koliko mi je bio slab. Nije problem u Bayleyu jer sam npr. Virtual XI u ono vrijeme preslušao nebrojen broj puta i puno mi je bolji nego prethodnik, valjda zato jer me za njega vežu posebne uspomene (vrtio ga satima u walkmanu dok sam odlazio u vojsku).
Što se tiče najboljeg Maiden izdanja to je svakako The Number of the Beast i uvrstio bih ga u top 10 albuma izvan BM-a.
Kada bih zanemario black i napravio listu od ostatka metal žanrova ona bi izgledala ovako nekako (samo kod prva 2 je poredak ispravan dok je ostatak bez nekog redoslijeda):
1. Death - Individual Thought Patterns
2. Mercenary - First Breath
-------------------------------------------
Sepultura - Beneath the Remains
Napalm Death - Harmony Corruption
Slayer - Reign in Blood
Malevolent Creation - The Fine Art of Murder
Iron Maiden - The Number of the Beast
Kreator - Pleasure to Kill
Behemoth - Thelema 6
Krisiun - Conquerors of Armageddon

Nema smisla da sastavljm ikakvu black listu jer tu vrlo lako mogu pronaći dovoljno vrhunskih albuma za top 50.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2018 : 23:27:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Baš je neki dan bila 20. godišnjica izlaska Virtual XI albuma, i zbog dobrih starih dana red je da čujem meni najbolju stvar s njega.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/03/2018 : 23:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
A jučer je bilo 20 godina od izlaska Nightwing, uz Heaven Shall Burn... When We Are Gathered najboljeg Marduk albuma.
Nightwing nije toliko brz kao prethodnik, a pogotovo ne kao sljedeći Panzer Division Marduk, ali je svejedno puno bolji od njega. Bend je u razdoblju 1994.-1998. bio na svome vrhuncu, napravio 3 odlična albuma i onda je došla pljuska u vidu nesretnog Panzera koji osim brzine nema ništa pamtljivo.
Uvodna stvar sa Nightwinga i Legionova mala škola vokalnog izražavanja.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 30/03/2018 : 00:06:03  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Podjednako brzo, ali vokalno još moćnije odrađeno.


Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11206 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 30/03/2018 : 00:14:30  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Dobro nam se vratio DODSFERD.
Nedostajao si.

Primordial ima novi album!

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 30/03/2018 : 08:38:11  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
auh, cega sve ima ovde.
pa ovako, po meni, sepultura - beneath the remains je thrash album sa mozda nekim elementima death metala, ali gotovo neprimetnim.
sadus opet, po meni, nije thrash iako imaju dosta elemenata (upravo suprotno od sepulture).
pestilence - consuming impulse je pravi primer deathrash albuma i vrhunski je; kakvih samo tu rifova ima... dok je testimony vise okrenut death metalu (iako ne potpuno).
sto se benda death tice, tu mi je svaki album... ono, vrh vrhova... pre nekih mozda mesec dana sam nekoliko puta zaredom citavu diskografiju izvrteo, ne na silu, vec zato sto mi se trazilo.
to sam isto probao i sa jos nekim bendovima i njihovim diskografijama, ali nije to - to. poneki album iskoci, ali cela diskografija nikako.
primera radi, morbid angel koji su mi kao klincu bili bogovi, sad mogu da ispratim do formulas (i taj album mi je malo "nezgrapan"), ali dalje nemam pojma sta se zbiva.
mozda je problem u albumima izdatim posle 2000. tada sam malo omasovio kolekciju pojavom mp3 formata, pa sam izgubio liniju vodilju.
80-ih na plocama, 90-ih na kasetama sta je slusano to je ostalo urezano, ovo posle je samo slusano, a u secanju nije ostalo gotovo nista.
da li je u pitanju genericko rokanje koje nema bas puno smisla ili je moj mozak postao stari sundjer koji vise ne moze da upija, ne znam.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/03/2018 : 13:23:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Jos jedan (barem meni) odlican album, mada ne znam gdje mi nestane CD!? Svajcarci, death/thrash sa catchy rifovima. Bas mi je zao da su samo ovaj jedan jedini album ('95) napravili.






hit sa albuma je bio ovaj, pojavio se i na jednoj od bezborjih Nuclear Blast kompilacija (ako se sjecate, to su oni CD-ovi umetnuti u kartoncic kojeg biste dobili ako ste narucili dovoljno albuma)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 142 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000