forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Orka 13 - Evropa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 26/09/2009 : 22:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Meni jedino smeta što nije preveden na hrvatski, vjerojatno jedina Orka koju neću kupiti...
a možda je kupim radi kolekcije, ali čitati je neću sigurno

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?

Edited by - Ignus on 26/09/2009 22:18:41
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 26/09/2009 : 22:25:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Meni jedino smeta što nije preveden na hrvatski, vjerojatno jedina Orka koju neću kupiti...
a možda je kupim radi kolekcije, ali čitati je neću sigurno



Svakako, jer se radi o nekom posve drugom jeziku koji sigurno ne razumiješ.
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 26/09/2009 : 22:28:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by Ignus

Meni jedino smeta što nije preveden na hrvatski, vjerojatno jedina Orka koju neću kupiti...
a možda je kupim radi kolekcije, ali čitati je neću sigurno



Svakako, jer se radi o nekom posve drugom jeziku koji sigurno ne razumiješ.



Razumijem ga ja i pre dobro, u tome i je problem...izaziva mi žgaravicu

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 26/09/2009 : 22:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Razumijem ga ja i pre dobro, u tome i je problem...izaziva mi žgaravicu

I shta sada odgovoriti na ovakav imbecilan post?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 26/09/2009 : 22:58:50  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by Ignus

Meni jedino smeta što nije preveden na hrvatski, vjerojatno jedina Orka koju neću kupiti...
a možda je kupim radi kolekcije, ali čitati je neću sigurno



Svakako, jer se radi o nekom posve drugom jeziku koji sigurno ne razumiješ.



Razumijem ga ja i pre dobro, u tome i je problem...izaziva mi žgaravicu





Baš zeznuta situacija.
Sad bih ja, kao moderator na ovom forumu, trebao da odgovorim na ovako debilan post. A ne mogu, zato što se služim jezikom od kog ti postaješ bolestan.
Da bismo otklonili eventualne nesporazume, možeš li malo pobliže da objasniš ovu tvoju izjavu?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 27/09/2009 : 22:11:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
OK, sačekao sam odgovore uvrede na moj post...jedan debil i jedan imbecil...nije tako strašno kao što sam mislio.
Ja nikoga nisam uvredio, bar ne namjerno. Vi mene vrijeđate a da ne znate zašto ( imbecil IQ ispod 30 bodova, debil oko 50 koliko se mogu sjetiti ...ja imam 114 dakle nešto iznad prosjeka, ne puno ).
Psihosomatske bolesti postoje, o njima sam napisao diplomski rad......pa mi vi dokažite da nema simptome žgaravive u posebnim prilikama, u stvari ja nemam šta dokazivat....3 gastroskopije su vjerujem dovoljn dokaz.
Ovo je ujedo moj zadnji post u ovoj temi, ako netko želi raspravljati o psihosomatskim bolestima, nka se slobodno obrati na moju privatnu poruku.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 27/09/2009 : 22:22:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

OK, sačekao sam odgovore uvrede na moj post...jedan debil i jedan imbecil...nije tako strašno kao što sam mislio.
Ja nikoga nisam uvredio, bar ne namjerno. Vi mene vrijeđate a da ne znate zašto ( imbecil IQ ispod 30 bodova, debil oko 50 koliko se mogu sjetiti ...ja imam 114 dakle nešto iznad prosjeka, ne puno ).
Psihosomatske bolesti postoje, o njima sam napisao diplomski rad......pa mi vi dokažite da nema simptome žgaravive u posebnim prilikama, u stvari ja nemam šta dokazivat....3 gastroskopije su vjerujem dovoljn dokaz.
Ovo je ujedo moj zadnji post u ovoj temi, ako netko želi raspravljati o psihosomatskim bolestima, nka se slobodno obrati na moju privatnu poruku.



ignus,post ti i nije baš primjeren,jer da sam ja srbin,ja bih ti garant opalio neku uvredu i briga me za ban...nisi morao na takav način obrazložit svoju averziju...idemo dalje,tema o žgaravici i jeziku je završena...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 27/09/2009 : 22:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
Slažem se, ispičavam se svima koje sam uvredio...

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/09/2009 : 22:40:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Slažem se, ispičavam se svima koje sam uvredio...



Ja se ne slažem, pošto nisi još uvek odgovorio na moju molbu.

I da se razjasnimo: nisam rekao da si ti debil, već tvoj post. Nadam se da vidiš razliku?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Ignus
Senior Member



1357 Posts

Member since 22/06/2009

Posted - 27/09/2009 : 22:54:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ignus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Ignus

Slažem se, ispičavam se svima koje sam uvredio...



Ja se ne slažem, pošto nisi još uvek odgovorio na moju molbu.

I da se razjasnimo: nisam rekao da si ti debil, već tvoj post. Nadam se da vidiš razliku?



Frankly my dear, i dont give a damn.

Zar nitko nece pomoci udovicinu sinu?
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/09/2009 : 23:01:09  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ignus

Frankly my dear, i dont give a damn.




A kiss is still a kiss / A sigh is just a sigh / The fundamental things apply / As time goes by.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 27/09/2009 : 23:07:57  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
I da završimo sa ovim ovu off-topic raspravicu, sad kad smo i to raščistili.

Idemo dalje sa komentarisanjem STRIPA.
Hvala na razumevanju.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 27/09/2009 : 23:26:57  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
E, a ja se ponadao da cu saznati nesto vise o samom stripu na ovoj strani. Svaka cast moderatorima na smirivanju strasti.

@Ignus
Ti si me posebno odusevio, kamo srece da sam te stavio na listu da ne gubim vreme.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 28/09/2009 : 06:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Ignus me razočarao jako, štata,izgledao je dobar dečko.
još je mlad pa se možda popravi.
mene zdravlje(za sada) dobro služi pa nemam žgaravice kod čitanja hrvatskih i srbskih stripova,
a da je imam neznam šta bi uopšte čitao(od ogromne slovenske produkcije).

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 28/09/2009 : 23:17:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
opet si gleda "muhu" a?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

rommel
stripovi.com suradnik



Croatia
7427 Posts

Member since 26/11/2001

Posted - 28/09/2009 : 23:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send rommel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

opet si gleda "muhu" a?


priceovu ili goldblumovu?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/09/2009 : 15:23:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
goldblumovu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/09/2009 : 18:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ne brini ,pogledan svaku večer jel mi bomba ispod auta

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Le Samourai
Senior Member



2871 Posts

Member since 14/10/2008

Posted - 29/09/2009 : 18:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Le Samourai a Private Message  Reply with Quote
Cuti, moglo je i gore, mogao je da gleda Stolcovu...
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 29/09/2009 : 19:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Pročitao prvi album, koji je fenomenalan. Radujem se, da me čekaju još dva.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 07/10/2009 : 17:04:47  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
izuetno dobar strip! Upravo dobra promjena i pravo osvjezenje u odnosu na sve ostalo sto inace citam. Pogotovo nasi fazoni i fore su dali poseban touch prici.
Ima i dalje nekoliko nepravilnosti sa stranim jezicima.Radi se vecinom o rijecima nepravilno napisanim, nista strasno.
Muslimani u Bosni su mogli ijekavski da pricaju, bolje bi pasalo.

Kraj je ostao otvoren,hoce li biti nastavak?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/10/2009 : 19:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
Ja sumnjam, ali to je cisto osobno misljenje. Po meni je ovaj kraj vise pravi kraj, ali dobro je to Lavric napravio. Barem kako ja vidim, Ziletu nije vise nista ostalo, ni zelja za zivotom.
Ne znam kako bi se ovo moglo nastaviti. Mislim, trebalo bi ici onda u neku novu smjer. Ali, ko zna, mozda se javi neko od upucenijih. Markose, znas li ti nesto?

Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2009 : 19:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Nema nastavka, koliko ja znam!

Trouble will find me
Go to Top of Page

prihvati
Starting Member

30 Posts

Member since 24/05/2006

Posted - 07/10/2009 : 20:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send prihvati a Private Message  Reply with Quote
Markose,
vidim da si ovde ostavio poruku pre koji minut pa ko velim da te ne jurim po drugim topicima. Imam jedno pitanje za tebe (kao izdavaca i coveka sa zanatskim iskustvom); pre par dana sam kupio skoro celu Fibrinu turu u Darkvudu i sve je OK ali... na bas svakom primerku se odlepila ona fina plastika kojom su presvucene korice (uglavnom na gornjem delu "hrbata" u duzini od oko 2, 3 cm). Naravno da sam otisao da ih zamenim ali i posle mukotrpnog pretrazivanja nismo uspeli da pronadjemo primerke bez ove mane. E sada, nije frka ako to ostane u sadasnjem stanju ali me brine da li ce nastaviti da se odlepljuje itd.?
Pozz
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 07/10/2009 : 20:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Da, to je greška kod uveza u ovoj zadnjoj turi, ali nije na svim primjercima (mada na velikom dijelu je). Buduci da se ova tura u Darkvudu odlicno prodaje, moguce da je ostalo premalo primjeraka da izaberes neki bez te greske. Eventualno mozes pricekati da posaljemo jos primjeraka kod sljedeceg uvoza, pa da onda potrazis, mozda budes imao vise srece. Inace, to se ne bi trebalo dalje odljepljivati, tu mozes biti miran.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000