forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA predstavlja: Orka 16 - Fulu
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

matori paraliticar
Senior Member



1878 Posts

Member since 23/12/2022

Posted - 20/10/2024 : 20:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send matori paraliticar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Živs

O ropstvu i gadnom odnosu prema robovima. O ljubomori i njenim posljedicama. O požudi i plamenu kojim pali. S mrvama afričkog folklora i ponekom božanstvu. Ali prije svega priča o slobodi i o jakoj ženi koja tu slobodu ište i o tome kako do nje dolazi.
Od pet priča, druga mi je najjača, najgrotesknija, najneobičnija, s najboljim scenarijem punim neočekivanih obrata. Crtež generalno paše, naheren, mrdav, dobro dočarava taj polustvarni svijet.
Strip je dobar - ne i više od toga - s vrhuncem u već spomenutoj drugoj priči, koja mi je izvrsna.
Mislim da je naslovni lik trebalo jače oblikovati i da bi onda sve skupa ostavilo jači dojam.
Inače mi je daleko najbolji lik ona debela aristokratkinja.



(citajte Zivsov komentar, u njemu su pravi friski utisci za razliku od ovih mojih redova ispod)

Jedna od prvih fibri koje sam nabavio (2013-2015 negde) a to mora da znaci da je ipak trebalo dosta vremena da se rasproda.
Citao sam samo jednom i utisci su bili pozitivni.
Stripic iz jednog kratkog perioda kad je markos predstavljao stripove malo drugacije nego standardno (naslovna..)

Molim te da mi ne zatrpavas inbox idiotskim porukama.

Edited by - matori paraliticar on 20/10/2024 20:53:48
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000