forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12497 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 10/05/2018 : 19:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@culture vulture - zao mi sto ti se to dogodilo u zivotu, sad procitao :( nadam se da si ok.

quote:
Originally posted by Hercule Poirot

To bi vrlo brzo postao svojevrsni "topic samoubojica", simbolički kazano naravno; koji bi privlačili pozornost takvim i sličnim nepotrebnim objavama,a za koje se nisu mogli izboriti kroz "regularni" forum...


A znam, vjerojatno bi ta tema otisla u krivom smjeru

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/05/2018 : 19:52:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
I jos jednom ponavljam CVju da se njegov zivot ne povlaci mi po cijim ustima pa molim da se niti moj ne povlaci. A to sto je zavodnik u svom prcanju ispao kao netko tko ima ciljano mjesto jest cista slucajnost. Za Peyoa također nemam pojma sta je pisao, ali mogao je pisati jedino o onome sto sam s prijateljima podijelila o tome sto sam dobila na svoj mrkva vip mail.

Edited by - Mrkva on 10/05/2018 19:56:28
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/05/2018 : 19:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Ljudi Bethesda najavila da sprema nesta veliko ta ovogodišnji E3!



Rage 2

Sada za ozbiljno, Rage mi je fantastična igra i ovo je super vijest ako je istina

Pričam naravno o curenju iz Kanadskog Wallmarta.



Nisam igrao ali sam čuo ponesta o toj igri, mada se ja nadam da će biti neki novi TES u pitanju a ne kao lani onaj Legends :(
A ako bude kakav DLC za Fallout 4 e tada bih bas popizdio jer sam željan zmajeve krvi već predugo.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6589 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/05/2018 : 20:46:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
I na kraju zavodnik nije izbačen čisto jer nije Mrkva? Molim te, nije s iste adrese pa nije ali nebitno. Čovjek je u svojim postovima vrijeđao i treba dobiti ban, onaj prvi.
A ti, Mrkva, imaš đon obraz.

loading...
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/05/2018 : 20:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Stvarno ne znam o kome sam ja s CVjem dijelila osobne detalje o zivotu niti kome sam pricala o CVju. Ali da, bilo bi dobro da se to objelodani, Dwayne. Jer meni NIJE jasno tko je osoba s kojom sam ja dijelila detalje i o cijem zivotu.
Buduci da si upucen, buduci da je CV ocito u nesto upucen iz izvora koji su se predstavili kao vjerodostojni, i buduci da sam profa koja si ne moze dopustiti ovakve gluposti cak ni na forumu, molim da se kaze.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/05/2018 : 20:54:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Užasno je ovo za pročitati. Mislim da bi najbolje za sve bilo kad bi CV, Mrkva i Zavodnik obrisali svoje zadnje postove.

Previše je toga napisano što nije za javnost. I suosjećam i sa CV-om i s Mrkvom, i upravo zato im savjetujem da sve pobrišu. Ne treba vam da se neki anonimusi naslađuju vašim osobnim problemima. I stvarno ne vidim ni jedan jedini način na koji ovakav razgovor može dobro završiti, zato je bolje prekinuti dok nije (ako nije) sve otišlo predaleko.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6589 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 10/05/2018 : 20:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Ne, nisam ja ni u što upućen i neću da me se ikako uključuje u priču. Samo zaključujem iz onoga što čitam.
EDIT: Podržavam Bevin prijedlog, brisati sve od pitanja gdje je Mrkva, uključujući isto, bi bilo najbolje.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 10/05/2018 21:00:52
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/05/2018 : 21:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
Ja nagađam da je moj bivsi zarucnik iskoristio confidentiality contract između dvoje ljudi koji dijele SVE pa tako i stvari koje saznaju na forumu, a koji se sada NE MOZE javiti jer bi to pokazalo da ima otvorenu vendettu protiv mene. I jedini je koji bi po zavodnikovom avataru znao tko je on. A ja NEMAM obraz kao đon, no onaj tko je dosao na forum i onda kontaktirao CVa koji je zatim iznio pitanje smrti koje nisam podijelila cak ni s bivsim zarucnikom, kao neistinu, e taj BOME ima obraz kao đon.

I Beva, zao mi je sto je ovo mucno za citati, ali stvar je takva da je rijec o mom zivotu i osjecam se kao da se borim s vjetrenjacama. Molim svakoga tko ima milosti prema meni da me prestane bullyjati jer ja nisam na forumu vec prilicno dugo, imam zivot za sebe i ne zelim da me se razvlaci po kuloarima s krivim predodzbama, da, za moje ucenike koji ce me guglati, za ljude s kojima sam se stvarno sprijateljila. I nisam se ogrijesila o CVja, a njegovi grubi komentari koji sa mnom vise apsolutno nikakve veze nemaju jer NISAM NA FORUMU i kuloarske igre me ne zanimaju.

Edited by - Mrkva on 10/05/2018 21:09:45
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2018 : 21:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ljudi poslušajte ovo. Jebeno je dobro:



Najbolji dio mi je kada kaže hrgraahrgrghhrauuuuu grauuuharrarhhh. Zakon.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/05/2018 21:05:53
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 10/05/2018 : 21:14:57  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jeste li vi provali novi sprite sa okusom krastavca? Kak se vama dojmio?
Go to Top of Page

Mrkva
Senior Member



1184 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 10/05/2018 : 21:22:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Mrkva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Ma, slusaj, ako si luda, glupa nisi i ne pravi se takvom.
Napisala si fandangu da citas svaku knjigu koju on spomene, ja sam iz toga napokon skuzio da si munjara i prekinuo kontakt s tobom. Onda si, ne zbog mojeg misljenja, nego stoga sto je izaslo da je doticni ozenjen i ima djecu, brze-bolje taj post pobrisala. I, kakti, otisla s foruma.
Izdrzala si svega nekoliko tjedana - u kojem se periodu, zanimljiva podudarnost, bas i doticni "zavodnik" registrirao.
Po povratku si prodala laz da te netko nazvao "kurvetinom", a onda, ne izricuci to otvoreno, pustila da ljudi misle da sam to bio ja. I da si ti, kakti, zbog toga (odnosno mene) pobjegla s foruma.
Takodjer si, onako ovlas, spomenula da odnedavno znas za kazneno djelo pokusaja uspostavljanja nezeljenoga kontakta i, iako si odmah porekla da pricas o meni, pustila si da ostane zabiljezeno u vjecno iskrivljenom pamcenju odredjenih ljudi da se i to radilo o meni. (Markos me cak preko maila vrijedjao da ti on vjeruje. Mladjo, naravno, i javno, podvlaceci to i mjesecnim banom.) Sekundu prije porekavsi da sam ikada ista slicno napravio, molila si me da to djelo ni u buducnosti nikada ne pocinim. Ono, nisi do sada, ali, molim te, nemoj ni u buducnosti.
Danas saznajemo i da si stanovitom osjeckom bloggeru militantno lijevo-liberalne orijentacije ispricala najbolniji detalj iz mog zivota - ovo o mojem gubitku supruge ("projiciranje traume s vlastitom suprugom").
A i Peyo javlja da si na nedavnoj kavi iz nekog razloga pokazivala nekakav anonimni, a vidno poremeceni, mail, pustajuci da ljudi vjeruju da je barem moguce da je i tu rijec o meni.
Sto sam, pak, preko privata danas saznao o tebi, bolje ti je da ne iznosim u javnost - mislim da je ovo s lazju o tragicnom gubitku voljene osobe sasvim dovoljno.
Tako da se nemoj praviti glupom pricajuci o tome kako si, eto, samo nekome spomenula nesto o nekakvom krvavom odresku.
Krvavi odrezak je, uostalom, bio tako sporedan detalj u nasim razgovorima da me fascinira do kakvih detalja "zavodnik" (ako ti nisi zapravo ti pisala pod njegovim nickom) poznaje povijest nase komunikacije.
Ne znam tko te ima po ustima, ja te nemam svakako, ali ti o meni vise srati neces. Rekao sam ti u prosincu, rekao sam ti jutros i jos ti jednom ponavljam: difamacija, unistavanje necijeg ugleda, klevetanje - to su ozbiljne stvari koje ti ja necu tolerirati, lijecila se ti psihijatrijski ili ne. Ja ti nikakvo zlo nisam napravio, nicim nisam ova sranja zasluzio, nemam cak ni lose misljenje o tebi, mislim jednostavno da ti je jako lose, ali ostavi me na miru. Hoces - super! Neces - ljudi ce cuti istinu.




Ponovno ponavljam da ne znam kakva je to istina, ali apsolutno, evo, pustam te na miru. Nisam te ni dirala i velika je zavodnikova greska sto se ukljucivao u pricu. Ponavljam da te difamirala nisam. I kraj price. Zbogom.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5613 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/05/2018 : 21:23:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

[quote]Ja jednostavno ne mogu dopustiti da mi netko lazima i insinuacijama narusava ugled. Rekao sam jutros zasto - necu si dozvoliti da se ja jednoga dana crvenim ako sretnem nekoga s foruma do cijeg mi je misljenja stalo, jer sam pustio da se o meni vjeruju ruzne, a skroz neistinite, stvari. Zato da bih sacuvao ugled osobe koja to ne zasluzuje.
Cim ovo prestane, ja s ovog foruma definitivno odlazim zauvijek, jer ovako nesto nisam nigdje dozivio. Ispricao sam joj sto mi se dogodilo sa suprugom, duboko uvjeren da nema nigdje tako lose osobe koja bi to s nekim djelila. FUJ!




Mogu razumijeti kako se osjećaš, ali upravo zato što si trenutno previše emotivno uključen u ovu priču i smatram da bi vam bilo najbolje obrisati sve. Na taj način će se sve brzo zaboraviti.

Ne treba vam ovo. Ako nastavite, garantiram vam da se zbog toga nitko sutra neće osjećati bolje.

A ako sam išta naučio o ljudima, velika većina njih već ima formirano mišljenje i o tebi i o Mrkvi i ovisno o tome će odlučiti kome vjerovati. Zato kažem, obrišite, pustite da se emocije slegnu i zaboravite jedno na drugo.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 10/05/2018 : 21:27:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Kako ne bi jos neka naivcina nasjela na njezine fore, opravdavajuci je u stilu: "Pa, okej, sta sad, ispricala je novoj simpatiji ponesto o svojoj proslosti, a on je uzeo braniti, nista strasno", evo za epilog kako mi je doticna izmamila povjerenje.
"Ispovijedila" mi je da je i ona izgubila partnera pod tragicnim okolnostima. Doticni je, navodno, dobio nekakve kvrge po rukama i bio jako slab, ali nije isao lijecniku, jer nije imao zdravstveno osiguranje, pa ga je pojeo "galopirajuci rak jetre".
Covjek je u realnosti i dan-danas ziv i zdrav, samo je, nazalost ili nasrecu, ozenjen i ima dijete s drugom.





Pametnom dosta, a budale, poput mene, su si same krive.

A supermarku, koji je jedini s doticnom "poantirao", bih porucio: "Pozdravila te Sanja Kristina". On ce shvatiti, a vi ostali mozete procitati izmedju redaka.

Eto, upozoreni ste.

Ja ne vjerujem da cu ovamo ikad vise svratiti, za mene je ovo postala septicka jama. Ali ako i samo nacujem da su se o meni sirile neke insinuacije (kakve je, recimo, Peyo ubacio pa nabrzinu izbrisao), a pogotovo da je jos netko nesto govorio o mojoj zeni, svi ce takvi dobiti sto su trazili.


ne budi sad ti picka od covjeka. koliko god da si povrijedjen ne radi ovo

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2018 : 21:39:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Jeste li vi provali novi sprite sa okusom krastavca? Kak se vama dojmio?


Provalio nego ša !

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2018 : 21:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by culture vulture

Hvala ti sto si moju intimu podijelila s nekom barabom (kao i tudju sa mnom) - naucila si me koja sam naivcina i budala i tu sam lekciju usvojio za citav zivot.

Hvala ti sto pristajes prestati. Evo, gotovi smo. Tebe na forumu vise nema, od danas vise nema ni mene, zbogom!


Dobro je što si ipak nešto izvukao iz ovoga. Mislim, jedna žena na forumu među 1000 mladići. U kojem scenariju je to moglo dobro da se završi? I ti se zakačiš baš za tu... Iz aviona se vidjelo šta će biti. Mislim da sam i pisao o tome kako je to zajebana situacija u smislu da se muški drugačije ponašaju kada je prisutna žena pa makar bila i samo jedna - virtualna. A nitko se nije zapitao šta ta jedna žena traži na testosteronom nabijenom forumu o stripovima. Da sam žena, ovdje bi se svakako predstavljao kao muškarac. A ime, što vas manje zna to bolje. Mogli bi me optužiti da sam Cigan, gej ili nedajbože Srbin pa da se još zna kako se zovem. Ovo je ipak internet, mreža 1000 laži. Djevojke potražiti u crkvi, knjižnici ili lokalnom strip-baru...

Žao mi je zbog tvoje žene.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/05/2018 21:52:08
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12837 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/05/2018 : 21:49:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@culture vulture - da se iščitati iz svih ovih objava da si imao tragično životno iskustvo, iskreno - žao mi je...

Isto tako, nemoj se dati otjerati s foruma, uzmi si predah koliko ti je potrebno, ali ostani na forumu.
Iako se gdjegdje ili počesto ne slažem se tvojim tvrdnjama, imaš originalan pristup temama iz svog kuta viđenja, a to cijenim.
Što će nam forum o stripovima ako ga svi napustimo?
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12837 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/05/2018 : 21:51:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@ mrkva - dobra i loša vijest:

Dobra: drago mi je da si opet na forumu, makar kratko ili privremeno ili...
Loša: Žao mi je što ne razgovaramo o stripovima...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12837 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/05/2018 : 21:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@ beva - dobri savjeti su municija u nepotrebnim ratovima, iako se slažem s tobom...
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12837 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 10/05/2018 : 21:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
@ moderatori - koja je granica dobrog ukusa u raspravama osobne tematike...
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 10/05/2018 : 21:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Ne kužim zakaj se ljudi imaju kaj pačati u nečije živote. Ajde pustite Mrkvu, cv-ja i sve ostale neka žive svojim životima. Razvlačite to po forumu kao neke babe.

Citirat ću jedan stih:

Što to ima u ljudima tužno
da ulaze u tuđe živote.

Nego pošto je naslov Gdje su... imam jedno drugo važnije pitanje: Gjde su nestali jeftiniji stripovi???


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2018 : 21:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

Ne kužim zakaj se ljudi imaju kaj pačati u nečije živote. Ajde pustite Mrkvu, cv-ja i sve ostale neka žive svojim životima. Razvlačite to po forumu kao neke babe.

Citirat ću jedan stih:

Što to ima u ljudima tužno
da ulaze u tuđe živote.

Nego pošto je naslov Gdje su... imam jedno drugo važnije pitanje: Gjde su nestali jeftiniji stripovi???


Šališ se?
Pa tko ih je tjerao da to sve stave ovdje na forum?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/05/2018 : 21:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Ljudi poslušajte ovo. Jebeno je dobro:



Najbolji dio mi je kada kaže hrgraahrgrghhrauuuuu grauuuharrarhhh. Zakon.


Poslušao ga već ranije i nije mi se svidio, previše epic za moj ukus a ni vokal nije nešto.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 10/05/2018 : 22:01:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Idi u peršin. Ja sam oduševljen. Epika mi je zakon, ovo ima neke veze sa Malazan knjigama. Morat ću sad i pročitati...
Predloži nešto sa čistim vokalom (bez testere u grlu).

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 10/05/2018 22:03:57
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 10/05/2018 : 22:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Ma ja niti ne volim clean vokale, ali ovaj Caladan Brood mi uopće ne djeluje opako, sve nešto isforsirano.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 10/05/2018 : 22:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan
Šališ se?
Pa tko ih je tjerao da to sve stave ovdje na forum?



Ne. Naprotiv ozbiljan sam. Vidim da se ljudi vole hraniti tuđim životima...

I ne vidim razloga ako netko nešto napiše o sebi da to moraju razvlačiti dalje. Preskočiš i to je to


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.42 seconds. Snitz Forums 2000