forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12512 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 20/06/2019 : 16:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

ti si još mlad, tvoje se moždane cjelice brže oporavljaju. Moraš znati, da se ti još nisi rodio kada je Teller po Rabu kupovao trostruka izdanja Lms i Zlatne serije. Čovjek je kupio svoj prvi LMS 1, još za vrijeme okupacije Češkoslovačke od Sovjetskog Saveza.


Uff, ako je tako radio, onda je on danas bogat čovjek znamo koliko idu cijene za te, pogotovo niže brojeve LMS-a i ZS-a.

A što se tiče mene, neki kažu "blago onom tko rano poludi"

quote:
Originally posted by DODSFERD

Rado bih se kladio na tellera iako donosi manju zaradu, ali prvo trebam znati koji je on od ove dvojice na slici.


Mislim da je ovaj "namrgođeni" Curunir, bar sudeći po njegovom zadnjem trash talku, ostavio je takav nekakav dojam Tellera ne vidimo, ali sigurno je spreman i potpuno koncentriran.

quote:
Originally posted by supermark

I ja stavljam novce na Tellera


Sigurna lova

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 12/07/2019 : 09:28:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote


Gde je Brdar? dobar je momak.

Nema ni onog lika Zagor Te-neya, il ga ja bar nisam viđao na forumu.

Šta je s obi wanom, da me nije poslušao, žene, satirijaza i tako to? što, ako jeste, to je super.

Pijani patak, ni njega nema koliko vidim...

gde je Josip2000?

gde mali od palube?

šta je s culture vulturom?

gde rotka-mrkva, il kako već?

manhunter? je l živ?

šta bi s tata i sin?

je l euro1 snimio film konačno? šta bi s onim projektom zbog kojeg je brisao postove?

gde prof inž, pričalo se da je stigao do kine? m?

gde je ''magnus meets ferri'' wolland?

i onaj, što je crtao zagor vs supermike, zaboravih ime... bilo je ovde sličica tog stripa.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 12/07/2019 : 11:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Pola njih odustalo jer su digli noseve na pojedine forumaše. Čudna svita ti što na forumima punim svakakvih budala očekuju da su svi fini i pišu samo ono što njima odgovara :D Raspizde se na prozivke (nacionalističke, stripovske, sportske, kakve god). Pitam se kako ti ljudi funkcionišu u svijetu van interneta.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/07/2019 : 11:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Izvuce utoku? :D *sala*



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 12/07/2019 : 12:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Pola njih odustalo jer su digli noseve na pojedine forumaše. Čudna svita ti što na forumima punim svakakvih budala očekuju da su svi fini i pišu samo ono što njima odgovara :D Raspizde se na prozivke (nacionalističke, stripovske, sportske, kakve god). Pitam se kako ti ljudi funkcionišu u svijetu van interneta.




imao sam priliku da vidim kad su se strip forumaši okupili negde da se lično upoznaju, i kad su krenli s predstavljanjima, ovi umesto imena procede forumski nick...


Mislim, bio sam ja na nekim erotskim forumima i oglasnicima, gde mi je nick bio cogitokita26 (nisu godine), al nikad se uživo kad sam se savatavao sa bičarkama sa tih oglasnika, nisam tako predstavljao.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 12/07/2019 : 13:02:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by swamp thing

Pola njih odustalo jer su digli noseve na pojedine forumaše. Čudna svita ti što na forumima punim svakakvih budala očekuju da su svi fini i pišu samo ono što njima odgovara :D Raspizde se na prozivke (nacionalističke, stripovske, sportske, kakve god). Pitam se kako ti ljudi funkcionišu u svijetu van interneta.




imao sam priliku da vidim kad su se strip forumaši okupili negde da se lično upoznaju, i kad su krenli s predstavljanjima, ovi umesto imena procede forumski nick...


Mislim, bio sam ja na nekim erotskim forumima i oglasnicima, gde mi je nick bio cogitokita26 (nisu godine), al nikad se uživo kad sam se savatavao sa bičarkama sa tih oglasnika, nisam tako predstavljao.


Da ti nisi onaj čuveni srpski mafijaš Vladimir Milisavljević, tzv. Vlada Budala?
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/07/2019 : 13:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

A kad ti je nick ujedno i nick u pravom zivotu, a po njemu to znade i tako te zove vecina ljudi (nastavnici, sefovi, ljudi na salterima tu nisu bitni)?

Pa valjda i najnormalnije je da se predstavis nekome sa foruma sa tim forumskim nickom, jer te po njemu i "zna" na forumu. Ako ce se ta dvojica druziti i u pravom zivotu, valjda ce kasnije znati kako se tko preziva i slicno, ali kod upoznavanje je to manje vazno (barem meni).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 12/07/2019 : 13:10:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by swamp thing

Pola njih odustalo jer su digli noseve na pojedine forumaše. Čudna svita ti što na forumima punim svakakvih budala očekuju da su svi fini i pišu samo ono što njima odgovara :D Raspizde se na prozivke (nacionalističke, stripovske, sportske, kakve god). Pitam se kako ti ljudi funkcionišu u svijetu van interneta.




imao sam priliku da vidim kad su se strip forumaši okupili negde da se lično upoznaju, i kad su krenli s predstavljanjima, ovi umesto imena procede forumski nick...


Mislim, bio sam ja na nekim erotskim forumima i oglasnicima, gde mi je nick bio cogitokita26 (nisu godine), al nikad se uživo kad sam se savatavao sa bičarkama sa tih oglasnika, nisam tako predstavljao.


Da ti nisi onaj čuveni srpski mafijaš Vladimir Milisavljević, tzv. Vlada Budala?



Ma kakvi. Pomeš'o si me s Peđom d boyom.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 12/07/2019 : 13:17:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
Šteta
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

4000 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/07/2019 : 17:44:16  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Obi Wan vježba nakon posla u parku pored željezničke stanice pa ne stigne tipkat od zgibova...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22146 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/07/2019 : 18:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


A kad ti je nick ujedno i nick u pravom zivotu, a po njemu to znade i tako te zove vecina ljudi (nastavnici, sefovi, ljudi na salterima tu nisu bitni)?

Pa valjda i najnormalnije je da se predstavis nekome sa foruma sa tim forumskim nickom, jer te po njemu i "zna" na forumu. Ako ce se ta dvojica druziti i u pravom zivotu, valjda ce kasnije znati kako se tko preziva i slicno, ali kod upoznavanje je to manje vazno (barem meni).





Meni je normalno da se predstavis pravim imenom. Poslije, uz pricu, mozes reci forumsko ime, ukoliko dodje do toga.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6061 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/07/2019 : 20:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Poli


A kad ti je nick ujedno i nick u pravom zivotu, a po njemu to znade i tako te zove vecina ljudi (nastavnici, sefovi, ljudi na salterima tu nisu bitni)?

Pa valjda i najnormalnije je da se predstavis nekome sa foruma sa tim forumskim nickom, jer te po njemu i "zna" na forumu. Ako ce se ta dvojica druziti i u pravom zivotu, valjda ce kasnije znati kako se tko preziva i slicno, ali kod upoznavanje je to manje vazno (barem meni).





Meni je normalno da se predstavis pravim imenom. Poslije, uz pricu, mozes reci forumsko ime, ukoliko dodje do toga.



Za tebe definitivno očekujem da ti je King Warrior pravo ime.


-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2019 : 20:41:11  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Slažem se s Polijem
Valjda je logično da se predstavi tako, kad ga pod tim nadimkom i znam zadnjih deset godina
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/07/2019 : 21:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Slažem se s Polijem
Valjda je logično da se predstavi tako, kad ga pod tim nadimkom i znam zadnjih deset godina


+1
samo što je u mom slučaju sve prosto - nik mi je ujedno i nadimak po kome me svi znaju.
Tek me samo najbliži zovu Branko ili Bane.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/07/2019 : 21:08:39  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Proša je mene đir kad san gušta upoznavat članove foruma. Zadnji koje san upozna su tinton, supermark i drogsy, a i to su sve momci tu negdi mojih godina.

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/07/2019 : 21:14:16  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
upoznah i tina i drogsija - sjajni momci(upoznao bih i supermarka da je magarac poneo lična dokumenta kada je pokušao da uđe u Srbiju) - i uvek mi je đir upoznati nekog forumaša.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 12/07/2019 21:43:45
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 12/07/2019 : 21:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vice

Proša je mene đir kad san gušta upoznavat članove foruma. Zadnji koje san upozna su tinton, supermark i drogsy, a i to su sve momci tu negdi mojih godina.

"tu negdi mojih godina"
Ti si starac od 28, ja sam mladić od 24

Go kneel and weep
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7266 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 12/07/2019 : 22:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Zapravo san starac od 29, skoro 30. :(

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2019 : 22:45:02  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Upoznao tintona, pa ga tinton počeo upoznavati s ostalima.

quote:
Originally posted by Dexters


Da ti nisi onaj čuveni srpski mafijaš Vladimir Milisavljević, tzv. Vlada Budala?



Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2019 : 22:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

upoznah i tina i drogsija - sjajni momci(upoznao bih i supermarka da je magarac poneo lična dokumenta kada je pokušao da uđe u Srbiju) - i uvek mi je đir upoznati nekog forumaša.


Anto, kakvo je vrijeme u Čačku ovih dana?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2019 : 23:05:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Upoznao tintona, pa ga tinton počeo upoznavati s ostalima.




upoznao Tintona pa ga prošla volja za upoznavanjem
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/07/2019 : 23:12:56  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by anto

upoznah i tina i drogsija - sjajni momci(upoznao bih i supermarka da je magarac poneo lična dokumenta kada je pokušao da uđe u Srbiju) - i uvek mi je đir upoznati nekog forumaša.


Anto, kakvo je vrijeme u Čačku ovih dana?


zašto te to interesuje?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 13/07/2019 : 11:38:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Mislio navratiti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12208 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/07/2019 : 12:20:27  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Mislio navratiti.



trubači več tri dana neprestano vježbaju!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20717 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/07/2019 : 13:40:12  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Mislio navratiti.


ozbiljno?
ako jesi,šalji poruku na PM.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000