forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Gdje su?...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 48

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 29/08/2022 : 11:22:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Ja bih volio da se vrati čovjek, neka ga, meni nije smetao dugo, ali se previše raskalašio. Nekome ne smeta, ali dođeš na forum, 20 novih tema u 6 sati i na 15 od njih on piše gluposti. Ne možeš se svima svidjeti i ako ćeš otići zbog jednoga, dvojice... bezveze.
A inače ih je dosta otišlo ili apstiniralo zbog toga. Previše smo tetkasti, lako uvredljivi.



Da, liku se godinama i godinama pokusalo fino objasniti, ukazati, pozvati ga da se malo upristoji - nista. Nakon silnih godina teroriziranja jednim te istim idiotarijama, skupila se vesela ekipica od par forumasa, brutalno ga isprdala i to u stihu i onda se kao zadnja pickica uvrijedio. Ma daaaj...

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 29/08/2022 : 12:58:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pa da, Marko nije nikad ni kažnjava ljude. On je samo ukinija kaznu od godinu dana. Ne meni, nego svima. Mladjo me izbacija.
A i zašto ti je to bitno?
Oćeš da ti pričan svoje iskustvo iz dva izbora za forumaša godine?Izbora pod solarovon paskon. Jel ti jasno kakvi se pacijenti znaju skupit na tome izboru? Koliko ljudi ozbiljno shvaća nešto šta bi tribala bit zajebancija???
Solar je prema meni bija izrazito nekorektan, i njegovo ponašanje san doživija ka osobnu uvredu. Isto mislin i danas. Uvreda nije samo kad napišeš "kurac".
Šta je najluđe, sad će bit genijalaca koji će se zgražat šta spominjen solara, a svako par dana mi ga neko nabije na nos.



Eto ga na, a kad se samo sjetim da si prije 10 god mene prozvao internet huliganom. A ja med i mlijeko.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/08/2022 : 13:16:03  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Pa da, Marko nije nikad ni kažnjava ljude. On je samo ukinija kaznu od godinu dana. Ne meni, nego svima. Mladjo me izbacija.
A i zašto ti je to bitno?
Oćeš da ti pričan svoje iskustvo iz dva izbora za forumaša godine?Izbora pod solarovon paskon. Jel ti jasno kakvi se pacijenti znaju skupit na tome izboru? Koliko ljudi ozbiljno shvaća nešto šta bi tribala bit zajebancija???
Solar je prema meni bija izrazito nekorektan, i njegovo ponašanje san doživija ka osobnu uvredu. Isto mislin i danas. Uvreda nije samo kad napišeš "kurac".
Šta je najluđe, sad će bit genijalaca koji će se zgražat šta spominjen solara, a svako par dana mi ga neko nabije na nos.



Eto ga na, a kad se samo sjetim da si prije 10 god mene prozvao internet huliganom. A ja med i mlijeko.


To su bila vrimena...

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 02/09/2022 : 12:55:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
A gdje je ivanl?

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 02/09/2022 : 23:26:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A gdje je ivanl?



Šaljivdžijo



Što se događa sa satom kod tebe?
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 03/09/2022 : 00:17:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

A gdje je ivanl?



Šaljivdžijo
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 03/09/2022 : 07:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A gdje je ivanl?



Šaljivdžijo



Što se događa sa satom kod tebe?


Kvalitetno pitanje
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/09/2022 : 08:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A gdje je ivanl?



Šaljivdžijo



Što se događa sa satom kod tebe?


Kvalitetno pitanje



Niš, ne kužim...

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 03/09/2022 : 08:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Fale mi ridiculosovi tekstovi i osvrti, di je nestao?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 03/09/2022 : 12:47:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A gdje je ivanl?



Šaljivdžijo



Što se događa sa satom kod tebe?


Kvalitetno pitanje



Niš, ne kužim...



Pa vidiš po datumu i satu na postu da Edi živi u budućnosti.

U zadnje vrijeme dolazi do nekih čudnih situacija oko vremena/satnice koje se prikazuje na postovima.

Slično je jednom bilo kod mene, ali i još kod nekih, Markos je to već komentirao.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/09/2022 : 16:39:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by DiSkAcH

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by Edi B

quote:
Originally posted by DiSkAcH

A gdje je ivanl?



Šaljivdžijo



Što se događa sa satom kod tebe?


Kvalitetno pitanje



Niš, ne kužim...



Pa vidiš po datumu i satu na postu da Edi živi u budućnosti.

U zadnje vrijeme dolazi do nekih čudnih situacija oko vremena/satnice koje se prikazuje na postovima.

Slično je jednom bilo kod mene, ali i još kod nekih, Markos je to već komentirao.



Pa ne vidim problem. Tvoj post prije njegovog je iz 23h i kusur 2.9., njegov 3.9. malo poslje ponoći, pa u 7 ujutro, pa moj u 8...

EDIT: Aha sada vidim da ti u prošlosti odgovaraš na njegov post iz budućnosti, i to bez da si editirao svoj post.
U svakom slučaju neka magija ovog foruma.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 03/09/2022 16:40:58
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1387 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 04/09/2022 : 22:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Fale mi ridiculosovi tekstovi i osvrti, di je nestao?



Deep work. Tako se zove i knjiga Cala Newporta o toj temi, gde je jedno od pravila: NAPUSTI DRUŠTVENE MREŽE.

Mada povremeno ispratim šta se objavi ovde, na nekim topicima.

Hvala na pominjanju.

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/09/2022 : 23:42:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ridiculus

quote:
Originally posted by Paka01

Fale mi ridiculosovi tekstovi i osvrti, di je nestao?



Deep work. Tako se zove i knjiga Cala Newporta o toj temi, gde je jedno od pravila: NAPUSTI DRUŠTVENE MREŽE.

Mada povremeno ispratim šta se objavi ovde, na nekim topicima.

Hvala na pominjanju.



Wooo, živ je!
Ma razumijem te u potpunosti, pametno si napravio al svejedno se nadam ponekom osvrtu tu i tamo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 05/09/2022 : 06:58:56  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by verab

quote:
Originally posted by panzer

To su i za Solara rekli ... Neki se vrate, neki pak ne ...


ma vratit će se... kad se nitko ne bude nadao... i nek' se vrati, nek' jal drhti :))





Gdje su mihoci i DOMI?
Go to Top of Page

ridiculus
Senior Member



1387 Posts

Member since 11/06/2008

Posted - 05/09/2022 : 10:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ridiculus a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Ma razumijem te u potpunosti, pametno si napravio al svejedno se nadam ponekom osvrtu tu i tamo.



Sigurno će biti prilike.

In Love, if Love be Love, if Love be ours,
Faith and unfaith can ne'er be equal powers
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/09/2022 : 17:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Di su Poli,Euro,mesar,Risar...? Nestali Slovenci

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 19/09/2022 : 17:58:42  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Di su Poli,Euro,mesar,Risar...? Nestali Slovenci



Risarov poslednji post:
od 19 sept. idemo dalje

Možda se več danas vrati

Mesar želio obračunati sa Evričem. Otad se za obojicom gubi svaki trag ...:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=53265

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 19/09/2022 18:04:02
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 19/09/2022 : 19:25:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Beren? Jel zna tko šta je bilo?

Nestao naglo i bez pozdrava.
Šteta, odlično je igrao na sportskim tipovanjima.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 19/09/2022 : 19:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da, fali na tipovanjima, baš kao i Kit Carson.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 27/09/2022 : 12:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
ALEM KASAMI... zna li se šta, gde je, šta radi?

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 07/10/2022 : 11:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
....Slovenci?
Tj Poli i €uro?
Znam da je € imao neke dogovore oko šore sa par ljudi sa foruma...a Poli?
Valjda će se vratiti obojica.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 07/10/2022 : 12:55:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
Gdje je RadioClash? Nije da je puno pisao, ali dijelio je bodove u izboru za recenziju mjeseca odmah nakon otvaranja birališta.

loading...
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 07/10/2022 : 13:57:56  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

Gdje je RadioClash? Nije da je puno pisao, ali dijelio je bodove u izboru za recenziju mjeseca odmah nakon otvaranja birališta.




Čovik je vodija fenomenalan topic o mangama, tako da je njegov značaj puno veći od nekog tamo glasanja.


And like that... he's gone.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 05/11/2022 : 17:32:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Di su Poli,Euro,mesar,Risar...? Nestali Slovenci


Vratia se Šime!

Uf, proslo skoro 3 mjeseca, a mislio sam da cu biti odsutan samo tjedan dana, max dva.

A sto je vise vremena proslo sve mi bilo teze da se nateram vratiti jer bih trebao prekopati brdo topica i postova. Dobro, ne i sve procitati, ali volim proci kroz jos "neprocitane" stvari. Naravno, sada nema sanse, nisam toliki mazohista!


Aha, bio za to vrijeme i po prvi put u Pragi (sluzbeno, ajmo reci "sindikalni izlet") iako sam gore u Ceskoj svake godine. Stvarno lijep grad, ako se odmisli brdo turista u starom djelu. I taj dio uz rijeku me podsjetio na Porto, jos uz one "vinske podrume".


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 05/11/2022 : 21:15:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ono kad ti je forum domači rad pa tribaš privrtiti sve propušteno😁

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page
Page: of 48 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.48 seconds. Snitz Forums 2000