Nisam čitao, čak ni prelistao, zato me zbunjuju jer sam shvatio da je to dječji strip.
A gle...može i ne mora biti dječji, tj. mogu g (po meni) čitati i djeca, ali odrasli će shvatiti što je zapravo poanta. Crtez je zbilja lijep, a ima odličnih fora kojima se uviejk možes nasmijati. Meni je ovaj strip drag, i sad na Interliberu sam popunio rupe u ovih 10 albumam koji su dosad izisli. Daleko mi je ispred npr.Iznoguda. Mislim da je sve na stranu ili dvije, osim u jednom albumu (prvom??) na oko 10 strana, kao neki uvod.
Ljudi jedno pitanje - nemam nijedan album malog Spiroua, ali sam čitao ovog junaka u Stripoteci. Šta znam, dobar mi je, ali nije sad da me nešto obara sa nogu. Vidim da ovde većina svršava na njega, i to svi odreda čije mišljenje jako cenim. U pitanju su geg table ili dve table? Ima li koja dugometražna epizoda ? Ne znam samo šta sam to propustio, pa me mali Spirou ne baca u delirijum?!?
U svakom albumu na početku je priča na 6 strana (verovatno crtana posebno za taj album), ostalo su sve geg table 37 ili 38 komada (nema priča na 2 strane)i nisu poređane po redu, već su birane valjda tematski (ali nije ispuštena ni jedna tabla).