forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 |
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gand
Advanced Member



Croatia
3025 Posts

Member since 20/03/2002

Posted - 14/11/2009 : 12:14:00  Show Profile Show Extended Profile  Visit Gand's Homepage  Send Gand a Private Message
|

Edited by - Gand on 14/11/2009 12:14:00

JAH WOBBLE
Average Member



630 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 14/11/2009 : 13:21:06  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message
Arzach je pored "Garaže" i "Les Yeux du Chat" sigurno najbolje Moebiusovo delo. Tu i nema šta da se cita, sem poslednjih par strana, tako da mi je francusko izdanje sasvim dovoljno.
Zar bi se moglo reci da je Arzach serijal?! Jel to neko posle Moebiusa nastavio, ili ga tako nazivaš jer su prvobitno išle kratke epizode u Metal Hurlantu?

Alef Thau me ne privlaci i još ga nisam citao.
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



630 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 14/11/2009 : 13:50:09  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message
Verovatno u Heavy Metalu.
Kod Arzacha imaš tekst samo u poslednjoj, dodatoj epizodi iz 1987. godine. Pomocu nje se ovaj strip povezuje sa "La Deviation". Zato se sa Arzachom, u istom tomu štampa i "La Deviation", kao neka vrsta prologa.

Meni bi više prijalo izdavanje "Garaže" u obe varijante, i cb i kolor (može i u istoj knjizi) jer sa francuskim izdanjem ne uspevam da se izborim. Ovde je cb bolja varijanta, dok je Arzach od pocetka štampan u savršenom koloru.
Go to Top of Page

Profesor
Average Member



Serbia
653 Posts

Member since 24/06/2005

Posted - 15/11/2009 : 19:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Profesor a Private Message
Koliko znam Alef i nije objavljen kod nas, izuzev one jedne epizode u Stripoteci. Koja je hronoloski negde oko sredine, pa i nije sve bas najjasnije.
Ali je srecom dostupna scanslation varijanta na srpskom, dok se neko ne seti da objavi serijal.
Go to Top of Page

Tornadomaster
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
2480 Posts

Member since 01/08/2009

Posted - 15/11/2009 : 19:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Tornadomaster's Homepage  Send Tornadomaster a Private Message
Ne znam da li smijem ali evo...
http://rapidshare.com/users/SRHT4Z

Pici dalje Dilan Dože, da te braca na police slože.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000