forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/12/2009 : 15:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Još nešto. Nisan vidija mogućnost pojedinačnog vraćanja u prodaju kao što je to prije bilo sa desne strane. Ok može sa kvačicom na livoj ali mi se čini prije da je moglo klikom pa nazad pa opet klikom na neku drugu i tako dalje. Da ne mora sve iznova učitavati. Da ne bude čudno pitanje, to radim kad mi po isteku aukcija poremeti redoslijed izdanja koja su redom po brojevima na aukcijama.


Možeš samo označiti jednu aukciju i onda kliknuti na "prodaj označene" ili možeš kliknuti na ikonicu s olovkom kraj svake neprodane aukcije i tako je prvo editirati, a zatim prodati.



Znam, to san vidija ali kažen, prije se moglo jedan klik pa nazad ponovo. Sad moraš ulaziti u edit.

Ništa od slika proba san. Sad mi se na dvi editirane pojavija X. A te iste slike su ranije bile. Znači nije problem težine.

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/12/2009 : 15:00:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ova nova ikonica pase za new,vec da li bi moglo da se klika na onu ikonicu sto je odmah na pocetku (kao mala lupa),tako da ne bi promjenilo izgled,samo da ubacis da se moze klikati na nju.
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/12/2009 : 15:01:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ova nova ikonica pase za new,vec da li bi moglo da se klika na onu ikonicu sto je odmah na pocetku (kao mala lupa),tako da ne bi promjenilo izgled,samo da ubacis da se moze klikati na nju.


Super vidim sad da je promjenjena boja ako nisi najbolji ponuditelj sa crvenim trokutom.

Edited by - Porter on 29/12/2009 15:05:18
Go to Top of Page

ken2
stripovi.com suradnik



Croatia
8095 Posts

Member since 30/07/2002

Posted - 29/12/2009 : 15:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ken2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Ova nova ikonica pase za new,vec da li bi moglo da se klika na onu ikonicu sto je odmah na pocetku (kao mala lupa),tako da ne bi promjenilo izgled,samo da ubacis da se moze klikati na nju.


s ovime se slažem, to bi bila prava stvar
evo, meni je trebalo malo vremena da udarim enter, a nije da mi je IQ dvoznamenkast

if you tolerate this, then your children will be next
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/12/2009 : 15:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Ma ja imam IQ 400 a jedva nadoso na rijesenje .
Vec ako zazivi ova ikonica onda je treba staviti i na naslovnu.

Edited by - Porter on 29/12/2009 15:19:04
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 15:17:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Renky

Još nešto. Nisan vidija mogućnost pojedinačnog vraćanja u prodaju kao što je to prije bilo sa desne strane. Ok može sa kvačicom na livoj ali mi se čini prije da je moglo klikom pa nazad pa opet klikom na neku drugu i tako dalje. Da ne mora sve iznova učitavati. Da ne bude čudno pitanje, to radim kad mi po isteku aukcija poremeti redoslijed izdanja koja su redom po brojevima na aukcijama.


Možeš samo označiti jednu aukciju i onda kliknuti na "prodaj označene" ili možeš kliknuti na ikonicu s olovkom kraj svake neprodane aukcije i tako je prvo editirati, a zatim prodati.



Znam, to san vidija ali kažen, prije se moglo jedan klik pa nazad ponovo. Sad moraš ulaziti u edit.

Ništa od slika proba san. Sad mi se na dvi editirane pojavija X. A te iste slike su ranije bile. Znači nije problem težine.


Ne moraš ulaziti u edit, mozeš je označiti s lijeve strane i kliknuti, vrati u prodaju.

Što se slika tiče, ne znam, sad sam vidio da ih ni meni ne prikazuje na tvojim aukcijama.
A ja sam probao i sve mi radi, ne razumijem u čemu je problem.
Ako se ne varam ti imaš IE6, mozda on nešto zajebaje. Daj mi posalji sliku na mail i za koju je aukciju pa cu je ja pokušati dodati.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 15:21:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Ova nova ikonica pase za new,vec da li bi moglo da se klika na onu ikonicu sto je odmah na pocetku (kao mala lupa),tako da ne bi promjenilo izgled,samo da ubacis da se moze klikati na nju.


A glupo će biti ako to napravim samo tu, a na ostalim takvim slučajevima ne. A nije trivijalno za izvesti, a ne da mi se dodavati na sve itd itd. Zato ne:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 15:34:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
I, komentar stoljeća, koji sam upravo dobio:)

"Sorry,nisam skužio da se na to može klikat,sorry. Ovdje izgleda sve ima neko znacenje,ništa nije bez veze."

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 15:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ken2

još uvijek istražujem i moram reći da nije fer a priori iznositi sud u stilu 'ne valja' 'vratite stari' i slično, ovaj sajt ima jako puno povezanih stvari i jednostavno te vodi da ga istražuješ, a stari to nije imao


Nemoj mi reći da te to čudi:) Kod nas se prvo puca, pa onda pita tko ide:)
Pa uvijek će ti četrtina ljudi u startu popljuvat svaku promjenu, a četvrtina pohvaliti. Tako, da kad to odbaciš, rezultati ankete su odlični.

Trouble will find me
Go to Top of Page

dcopic
stripovi.com suradnik



Croatia
6221 Posts

Member since 20/01/2005

Posted - 29/12/2009 : 16:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit dcopic's Homepage  Send dcopic a Private Message  Reply with Quote
Marko@

Sad sam baš mjerio, na mom 22-inčnom monitoru recenzija je širine blizu 18cm, ali u večem dijelu pola od te širine odlazi na Naslovnice i Zanimljivosti, pa nekako mi se tih 9 čini preusko za tekst recenzije, kad smo navikli na drugačije. Ali sve ja stvar navike! U globalu sve mi se jako sviđa, samo će se trebati naviknuti i to je to...

Mislim da će trebati editirati slike na nekim recenzijama, konkretno mislim na one gdje su u gornjem dijelu recenzije postavljene cijele vinjete, pa se sada jako slabo vide, a tekst u njima gotovo je nečitljiv. Tako će u gornjem dijelu biti idealna jedna sličica, a na dnu recenzije može i cijela vinjeta.

Evo jedan primjer: http://www.stripovi.com/index.asp?page=reviews-view&StoryID=828
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/12/2009 : 16:16:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Porter

Ova nova ikonica pase za new,vec da li bi moglo da se klika na onu ikonicu sto je odmah na pocetku (kao mala lupa),tako da ne bi promjenilo izgled,samo da ubacis da se moze klikati na nju.


A glupo će biti ako to napravim samo tu, a na ostalim takvim slučajevima ne. A nije trivijalno za izvesti, a ne da mi se dodavati na sve itd itd. Zato ne:)



Ovo nije dobro rijesenje,evo mozes i sam provjeriti.
Kod pretrazivanja na aukcijama upises neku rijec u mom slucaju favorit rijec ,,glanc,, i logicno ako hoces da dobijes te aukcije klikas na ovu novu ikonicu za new,tako ce mnogi raditi i dobice pogresne aukcije.Umjesto rijeci koje traze dobit ce nove aukcije od zadnjeg posjeta.
Onda promijenis rijec recimo ,, Dylan,, i ponovo logicno klikas na novu ikonicu new onda ti se nece nista pojaviti i mnogi ce shvatiti da nema aukcija od Dylana ili da nesto ne stima.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 16:50:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dcopic

Marko@

Sad sam baš mjerio, na mom 22-inčnom monitoru recenzija je širine blizu 18cm, ali u večem dijelu pola od te širine odlazi na Naslovnice i Zanimljivosti, pa nekako mi se tih 9 čini preusko za tekst recenzije, kad smo navikli na drugačije. Ali sve ja stvar navike! U globalu sve mi se jako sviđa, samo će se trebati naviknuti i to je to...


Svaka cast na trudu:) Ma da, stvar je navike, uskoro ces se naviknuti i bit ce ti ok.

quote:

Mislim da će trebati editirati slike na nekim recenzijama, konkretno mislim na one gdje su u gornjem dijelu recenzije postavljene cijele vinjete, pa se sada jako slabo vide, a tekst u njima gotovo je nečitljiv. Tako će u gornjem dijelu biti idealna jedna sličica, a na dnu recenzije može i cijela vinjeta.


Slazem se! Eventualno ta gornja slika moze biti link, da ti se otvori velika slika.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2009 : 16:51:53  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
zašto više nema ukupan zbroj neprodanih aukcija?
i također izlist svih ka prije a ne posebno za svaku stranu?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 16:52:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Porter

Ova nova ikonica pase za new,vec da li bi moglo da se klika na onu ikonicu sto je odmah na pocetku (kao mala lupa),tako da ne bi promjenilo izgled,samo da ubacis da se moze klikati na nju.


A glupo će biti ako to napravim samo tu, a na ostalim takvim slučajevima ne. A nije trivijalno za izvesti, a ne da mi se dodavati na sve itd itd. Zato ne:)



Ovo nije dobro rijesenje,evo mozes i sam provjeriti.
Kod pretrazivanja na aukcijama upises neku rijec u mom slucaju favorit rijec ,,glanc,, i logicno ako hoces da dobijes te aukcije klikas na ovu novu ikonicu za new,tako ce mnogi raditi i dobice pogresne aukcije.Umjesto rijeci koje traze dobit ce nove aukcije od zadnjeg posjeta.
Onda promijenis rijec recimo ,, Dylan,, i ponovo logicno klikas na novu ikonicu new onda ti se nece nista pojaviti i mnogi ce shvatiti da nema aukcija od Dylana ili da nesto ne stima.


Imas pravo. Vidjet cu s Melinom.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 16:55:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

zašto više nema ukupan zbroj neprodanih aukcija?
i također izlist svih ka prije a ne posebno za svaku stranu?


Zato

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2009 : 16:58:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote


pa ne znan ,to je minus u odnosu na prošle aukcije

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2009 : 16:59:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
a jel ima toga kad se prodaju aukcije?
da se zbroji pod svakin članom?
ka prije? ili moramo koristit digitrone?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 17:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Ima, naravno. Probaj.

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2009 : 17:06:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
moran čekat da neko nešto kupi.
ok,bar se te aukcije računaju

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 17:08:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

moran čekat da neko nešto kupi.
ok,bar se te aukcije računaju


A sto ti je uopce bitna suma aukcija koje prodaješ, a trenutno nisu prodane? Zanima te koliko bi mogao zaraditi, a nećeš?:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47009 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/12/2009 : 17:18:42  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
navika san na to.volin detaljne izvještaje

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 17:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter
Ovo nije dobro rijesenje,evo mozes i sam provjeriti.
Kod pretrazivanja na aukcijama upises neku rijec u mom slucaju favorit rijec ,,glanc,, i logicno ako hoces da dobijes te aukcije klikas na ovu novu ikonicu za new,tako ce mnogi raditi i dobice pogresne aukcije.Umjesto rijeci koje traze dobit ce nove aukcije od zadnjeg posjeta.
Onda promijenis rijec recimo ,, Dylan,, i ponovo logicno klikas na novu ikonicu new onda ti se nece nista pojaviti i mnogi ce shvatiti da nema aukcija od Dylana ili da nesto ne stima.


Evo, ovako bi onda trebalo biti bolje!

Trouble will find me
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 29/12/2009 : 17:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
ubih se danas trazeci na aukcijama ono dugmence NEW,sad ima jedna slicica,jedva je nadjoh :DDD


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI

Edited by - elfak nish on 11/01/2010 01:14:10
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/12/2009 : 20:43:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Nije da je bolje vec je fenomenalno ,necu vise zucnuti 7 dana.


Ufff sjetio sam se jos jedne stvari,ove slicice na aukcijama sto se vide su super,vide se sve i besplatne su.
Moze se napraviti takozvana galerija,to bi se recimo placalo 2 kune.
Galerija bi bila ovo sto je sad,da se vide slicice,ako su van galerije onda kad se klika na aukciju bilo bi sve vidljivo.
Ovo je samo,poslovni potez ,dok bi za vecinu bilo bolje da ga ne prihvatis.

Edited by - Porter on 29/12/2009 20:53:00
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39935 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 29/12/2009 : 20:57:37  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Porteru, bolje bi ti bilo da ne zucnes bar 7 dana..
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.23 seconds. Snitz Forums 2000