forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Carevo novo ruho
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 26

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 29/12/2009 : 21:03:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Jos samo da dodam ,sto se tice ankete ona je trebala biti postavljena poslije 2 sedmice,svi koji su glasali negativno su uradili iz straha da su izgubili nesto sto vole.
Ali poslije par sati klikanja i corava koka vidi da je ovo savremenije,bolje,inteligentnije......
Vidjeces za 7 dana kad te budu molili da im izbrises klik.

Edited by - Porter on 29/12/2009 21:04:20
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 21:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Nije da je bolje vec je fenomenalno ,necu vise zucnuti 7 dana.


Ma samo ti zucni. Ja ću uvažiti sve razumne, konstruktivne i korisne prijedloge, nema problema!

quote:
Originally posted by Porter
Ufff sjetio sam se jos jedne stvari,ove slicice na aukcijama sto se vide su super,vide se sve i besplatne su.
Moze se napraviti takozvana galerija,to bi se recimo placalo 2 kune.
Galerija bi bila ovo sto je sad,da se vide slicice,ako su van galerije onda kad se klika na aukciju bilo bi sve vidljivo.
Ovo je samo,poslovni potez ,dok bi za vecinu bilo bolje da ga ne prihvatis.


ma ne bih. Ovako kako je sada pokriva troskove, a nesto sasvim pristojno i ostane. Ne valja biti pohlepan.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 21:49:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Porter

Jos samo da dodam ,sto se tice ankete ona je trebala biti postavljena poslije 2 sedmice,svi koji su glasali negativno su uradili iz straha da su izgubili nesto sto vole.
Ali poslije par sati klikanja i corava koka vidi da je ovo savremenije,bolje,inteligentnije......
Vidjeces za 7 dana kad te budu molili da im izbrises klik.


Ma nema veze za rezultate, bitno da svi shvate to s ćoravom kokom:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 29/12/2009 : 23:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Primjetio sam da neke stranice (Wordpress najviše) daju opciju slanja komentara bez da moraš mišem kliknuti na "Pošalji", dovoljno je kliknuti CTRL+ENTER. Da li bi se to moglo uvesti na stranici?
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2009 : 23:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
ma daj, emire, molim te.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/12/2009 : 00:07:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
A čuj, ne bi mi ni palo na pamet da ti sad nisam slao onu poruku i da nisam morao scrollati zbog onolikih kućica i slika iznad samog formulara za slanje poruka. Slična je situacija i kod ostavljanja komentara na recenzije, jebiga, olakšaj nam
život kad si mogao pet puta danas mijenjati boje na raznoraznim tekstovima u aukcijama.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 00:23:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Kao prvo Ctrl+Enter znači new_line u formi za unos poruke, tako da to u startu otpada. Kao drugo, tko ti je kriv sto imaš mali ekran:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/12/2009 : 00:27:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Laptop je kriv.
A koja je onda poenta običnog entera? Mislim, koliko bi bilo teško isključiti to uputstvo za ctrl+enter i dati mu novo?
I ja nemam pojma koliko bi teško bilo, da se razumijemo , samo iznosim prijedlog koji se već implementira na drugim stranicama. Evo primjer, otiđi na dno gdje su komentari i piše na dugmetu: http://stripopeka.wordpress.com/2009/12/21/hvala-vam-na-sjajnoj-godini/
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 00:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Običan enter je new_paragraph.
Bilo bi jebeno teško to mijenjati. A i nepotrebno. Ljudi ne kuže da treba pritisnuti enter na quick search formi na aukcijama, iako nigdje nema nikakvog buttona, a kamoli će skuziti jos i ovo ctrl+enter. Wordpress je jedno, ovo je drugo.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/12/2009 : 00:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Probao sam ctrl+enter u pisanju poruke i razdvojio mi ju je kao i obični enter u novi paragraf... to je možda samo do ff-a?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/12/2009 : 00:59:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Kad čitam ovih par zadnjih postova osjećam se ka' na topicu o Zagoru

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/12/2009 : 01:01:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Kad čitam ovih par zadnjih postova osjećam se ka' na topicu o Zagoru


Ja ne čitam topice o Zagoru i opet nalazim ovu konstataciju uvredljivom.
Moliću lijepo, šta je to pogrešno s našom prepiskom?
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11089 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 30/12/2009 : 01:05:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

quote:
Originally posted by Renky

Kad čitam ovih par zadnjih postova osjećam se ka' na topicu o Zagoru


Ja ne čitam topice o Zagoru i opet nalazim ovu konstataciju uvredljivom.
Moliću lijepo, šta je to pogrešno s našom prepiskom?



To pogrešno si ti napisa!

Ja san aludira na činjenicu da k.rca ne razumin o čemu pišete!

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 01:07:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Emir Pasanovic

Probao sam ctrl+enter u pisanju poruke i razdvojio mi ju je kao i obični enter u novi paragraf... to je možda samo do ff-a?


A, sorry, shift+enter.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Emir Pasanovic
stripovi.com suradnik

Bosnia and Herzegovina
6221 Posts

Member since 10/06/2002

Posted - 30/12/2009 : 01:08:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Emir Pasanovic's Homepage  Send Emir Pasanovic a Private Message  Reply with Quote
Da znaš Renky, ni ja pola vremena ne razumijem zašto se trudim.
Ajd laku noć, valja odspavati normu 8 sati.
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6132 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/12/2009 : 10:27:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Možda sam ćorav ali sad sam htio pogledat naslovnice Mister NO-a u bazi,ali kad kliknem na tog junaka u enciklopediji,izbaci mi samo tekst o njemu, povezane aukcije,forum itd,ali neznam kako doći do popisa Mister NOa u LMS,SD ,Libellusu itd.?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 10:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Imaš sa lijeve strane "Brzi izbornik" na kojem se otvori podmeni "Naslovnice", "popisi"...
A i možeš kliknuti dolje na "povezani stripovi" pa ti otvori sve:)

Trouble will find me
Go to Top of Page

Inferno
stripovi.com suradnik



Croatia
3752 Posts

Member since 19/01/2007

Posted - 30/12/2009 : 10:45:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Inferno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Možda sam ćorav ali sad sam htio pogledat naslovnice Mister NO-a u bazi,ali kad kliknem na tog junaka u enciklopediji,izbaci mi samo tekst o njemu, povezane aukcije,forum itd,ali neznam kako doći do popisa Mister NOa u LMS,SD ,Libellusu itd.?


Kad otvoriš članak s nekim junakom, s lijeve strane imas meni (sivi).

Međutim, od sada je najbolji i najbrži način za pretraživanje stripova, autora, edicija, naslovnica i popisa preko "pretraživanja".

Tu se dolazi -> enciklopedija -> pretraživanje.

Pogledaj sve te kategorije. Recimo, želiš naslovnice, samo pritisni "Mister No", pa domaća/strana izdanja (da ne duplira), pa točno određena izdanja i sve ti fino izlista. Želiš saznati koje domaće epizode crta Brindisi - prvo nađeš njega kao autora, pa domaća izdanja, itd... Zanimaju te popisi - ima pri dnu stavka popisi i to pritisneš u kombinaciji s gornjim kategorijama i dobit ćeš sve što te zanima.

P.S. E, da postoje i te korelacijske liste na dnu.

Mefisto je lik koji Texa spasava od kritika na pretjeranom realizmu.

Edited by - Inferno on 30/12/2009 10:47:41
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 10:57:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Dodao sam link na "službeni" profil svakog člana u Forum profil i ovdje, iznad poruke.

Trouble will find me
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
15476 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/12/2009 : 11:16:07  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
kad stisneš stranicu preko pretraživanja desna margina ti je izvan okvira jedno 1-2 cm tako da vrijeme aukcije vidiš samo na pola...popravi si to

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
AJMOOOOOOOO " CREME DE LA CREME HRVATSKE LIGE " DINAMOOOOOOOOOOOOOO
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6132 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/12/2009 : 11:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Hvala.Problem je što mi se kod prvog otvaranja Brzi izbornik nije otvorio.Sad je sve ok.
A ovo sa pretraživanjem je monstruozno dobro!

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 12:15:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

kad stisneš stranicu preko pretraživanja desna margina ti je izvan okvira jedno 1-2 cm tako da vrijeme aukcije vidiš samo na pola...popravi si to


Koji browser imaš?
Za svaku pretragu ili samo za neku?
Daj mi link.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 12:29:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco

Hvala.Problem je što mi se kod prvog otvaranja Brzi izbornik nije otvorio.Sad je sve ok.
A ovo sa pretraživanjem je monstruozno dobro!


Hm, trebao se otvoriti. Javi ako se ponovi da provjerim. Tj. nije se otvorio u smislu da se nije pojavio taj "sivi" podizbornik ili se nije uopce pojavio?

Da, pretrazivanje je sad puno, puno bolje. Ali još treba tu posla, da se baza podataka napuni svim podatcima, da se unesu svi autori itd itd. Ali vec je puno bolje.

Inace, dodao sam ti ono što si tražio, da kod dodavanja komentara na recenziju dolje vidiš i samu recenziju.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6132 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 30/12/2009 : 13:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Nije se pojavio onaj sivi podizbornik pa zato nisam mogao pronaći,sad se mi otvara normalno(na poslu sam,neznam kako je kod kuće).Hvala za ovo sa recenzijama.

A jel bi se moglo dodati i opcija da se vide sve recenzije na kojima još nisi ostavio komentar?

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
29194 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2009 : 14:52:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Aco
A jel bi se moglo dodati i opcija da se vide sve recenzije na kojima još nisi ostavio komentar?


Da, dodat cu i to cim stignem.

Trouble will find me
Go to Top of Page
Page: of 26 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.26 seconds. Snitz Forums 2000