forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Chico 23
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Author Previous Topic Topic Next Topic  

TrOMISLAWSKI
Average Member

863 Posts

Member since 16/06/2004

Posted - 11/01/2010 : 17:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send TrOMISLAWSKI a Private Message
Od danas u SNK a od cetvrtka na kioscima.


Nisam ja kriv za tipfelere, sami su se pojavili.

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5703 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 11/01/2010 : 18:03:40  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message
Ako se ne varam ,do kraja ima jos 4...


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI

Edited by - elfak nish on 11/01/2010 18:03:52
Go to Top of Page

Malicius
Senior Member



Germany
2380 Posts

Member since 21/09/2004

Posted - 11/01/2010 : 18:09:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Malicius a Private Message
sta je sad ovo?
zar prethodno nije najavljen za 21.01.

"Don't pick a fight, but if you find yourself in one, i suggest you make damn sure you win."

The Duke
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4352 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 11/01/2010 : 18:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=36181
Koji ce davo dva ista topika??
Go to Top of Page

MladenT
New Member

Croatia
259 Posts

Member since 16/10/2007

Posted - 11/01/2010 : 19:16:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit MladenT's Homepage  Send MladenT a Private Message
Ocito su u Ludensu sve ispromijesali. Najavljeni Zagor 169 jos nije izasao, extra je izasao par dana ranije a Chico 10-ak dana ranije.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 11/01/2010 : 20:46:10  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Kaj je vec izaš'o ?

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 11/01/2010 : 21:37:01  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
gle piše kauboj a ne cowboy
Go to Top of Page

J.C.Debs
New Member



Croatia
212 Posts

Member since 26/04/2009

Posted - 11/01/2010 : 21:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send J.C.Debs a Yahoo! Message  Send J.C.Debs a Private Message
Izašao je i Zagor i extra DD
Go to Top of Page

dilan kucko
Average Member



Montenegro
835 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 11/01/2010 : 22:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dilan kucko a Private Message
quote:
Originally posted by zlatan bihac

gle piše kauboj a ne cowboy

xaxaxaxaxa i sad treba da se povede ista rasprava
Curunir javi seeeee
Go to Top of Page

PAJDO
Senior Member



Croatia
2236 Posts

Member since 10/04/2003

Posted - 13/01/2010 : 13:11:07  Show Profile Show Extended Profile  Send PAJDO a Private Message
Od DANAS na kioscima

In spite of my rage I´m still rat in a cage...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/01/2010 : 13:25:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
odlicno fala,bio Chiko ili ne, ja se još uvijek svakog redom razveselim.
Ponekad mi koji i izazvove smijeh(najbolja fora do sada mi je u onom Chiko vojnik, kad Chiko umjesto
zastave izobjesi gace).Lijep serijal koji polako završava, tek kad se izpuca možda netko i požali za njim.
Ako ne drugi, onda sigurno Bernard zbog dobre prodaje.Ja mislim da se vec kuju planovi za....nema veze.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7890 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 13/01/2010 : 14:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message
quote:
Originally posted by teller

odlicno fala,bio Chiko ili ne, ja se još uvijek svakog redom razveselim.
Ponekad mi koji i izazvove smijeh(najbolja fora do sada mi je u onom Chiko vojnik, kad Chiko umjesto
zastave izobjesi gace).Lijep serijal koji polako završava, tek kad se izpuca možda netko i požali za njim.
Ako ne drugi, onda sigurno Bernard zbog dobre prodaje.Ja mislim da se vec kuju planovi za....nema veze.


da gamba ne crta cika,bio bi ovo solidan strip sa puno bolje docaranih gegova,ovako.........
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7736 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 13/01/2010 : 14:17:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by teller
Ja mislim da se vec kuju planovi za....nema veze.


...za reprint Chica, da.
Go to Top of Page

adriano
Advanced Member

Croatia
4342 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 14/01/2010 : 10:44:06  Show Profile Show Extended Profile  Send adriano a Private Message
quote:
Originally posted by teller

odlicno fala,bio Chiko ili ne, ja se još uvijek svakog redom razveselim.
Ponekad mi koji i izazvove smijeh(najbolja fora do sada mi je u onom Chiko vojnik, kad Chiko umjesto
zastave izobjesi gace).Lijep serijal koji polako završava, tek kad se izpuca možda netko i požali za njim.
Ako ne drugi, onda sigurno Bernard zbog dobre prodaje.Ja mislim da se vec kuju planovi za....nema veze.

Ciko vojnik je ludilo, scena sa gacama, pa scena sa onim nekim generalom koji se slucajno napije od viskija mislec da se radi o vodi za konje, pa onda kad ciko greškom obilježi generalovog konja za klanje. kad misliš da stvari ne mogu ic gore po cika, on uvijek dokaže suprotno. Meni najbolji ciko, iako ima i drugih dobrih, kao onaj gdje upadne na vjencanje neke sirotice, koju je ostavio ujak i kojeg svi mrze, a on se naravno predstavi kao njen ujak.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10366 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 14/01/2010 : 12:18:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message
ima i ovdje jedan (j e d a n) dobar kadar: kad ciko kaze konju "eto ti na, konju jedan!"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18404 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 14/01/2010 : 12:19:49  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message
da,Chiko nasljednik ima isto par zanimljivih gegova...previše se pljuva po Chiku, nije tako loš(meni cak Gamba
odgovara za Chika)malo je Bonellijevih likova a još manje iz ostalog stripovskog milenija sa boljim humorom.
Gruco je dobar ali za razliku od Chika statican,stoji i prica viceve,dok Chiko i izvodi ludorije. Prvih pet je
nenadmašljivih ali zbog Ferrija a ne nekog velikog humora(osim Chiko Story koji razvaljuje).Meni jedino Chico fanta
nije nešto osobito, ostali, ukljucujuci i Chico iztraživaca sasvim pristojno citanje za 20 minuta mozga na pašu.
Ljudima to odgovara valjda kad se tako dobro prodaje...mene nebi pogodio ni reprint,nebi ga uzimao ali ako ima
zainteresiranih novih ili starih citatelje-zašto ne.Zagor i Chiko svojom dobrom prodajom vuku iz govna Martija,Mister Noa,
Texa i neke nerantabilnije strip junake,.nije ni svaki Alan Ford pišurija od smijeha pa je doživio reprint(valjda vec
7 po redu).

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 14/01/2010 : 12:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message
meni je nasljedstvo za cika jedan od boljih...
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000