forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 Oceni film: Everything You Always Wanted to Know A
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 89

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 26/03/2011 : 21:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alanford

quote:
Originally posted by acestroke

Odlican film, nije Hitchkockov najbolji, ali jeste klasik!
8/10

Sigurno su bolji North by Northwest, Psycho, Rope...



Psycho za mene i jeste njegov najbolji film. Najbolja atmosfera, pravi horror za sva vremena, na mogu ni da zamislim kako je bilo gledati ga kad je prvi puta izaso u 1960

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

Mairosu
Advanced Member



6689 Posts

Member since 03/07/2008

Posted - 26/03/2011 : 22:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Mairosu a Private Message  Reply with Quote
8/10, meni je inace najbolji Rear Window.

Ko igra za raju, i zanemaruje taktiku, zavrsit ce karijeru u nizerazrednom Vratniku.

Kakav ti je kupus, takva ti je sarma -- otac Tadej
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 28/03/2011 : 13:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
Meni je najbolji Rope.
Vertigo mi je Hitchcockov prosjek (čekam uvrede)

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 09/04/2011 : 22:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Demoni 1+2



Filmovi zbog kojih kao mali nisam smio u mraku da spavam.
Vrhunski trash horror.
10/10
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 09/04/2011 : 22:48:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
Demoni 7/10
Demoni 2 8/10

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 11/04/2011 : 12:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
Demons - 5/5
Demons 2 - 4.5/5

Bonus:
Demons 3 - 4/5

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/04/2011 : 16:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
U kom je dijelu ona scena u kinu, gdje likovi stave neku masku na glavu koja ih ubode i onda se 'demoniraju' pa nastane pičvajz u kinu? Meni se sve čini da je u jednom od ovih filmova, gledao sam to prije 20 godina...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 11/04/2011 : 16:21:37  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
demoni?
nikad cuo....
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/04/2011 : 16:24:01  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

U kom je dijelu ona scena u kinu, gdje likovi stave neku masku na glavu koja ih ubode i onda se 'demoniraju' pa nastane pičvajz u kinu? Meni se sve čini da je u jednom od ovih filmova, gledao sam to prije 20 godina...



U prvom dijelu. Legendarni Dario Argento...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 11/04/2011 : 16:33:15  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
U prvom.

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/04/2011 : 16:48:57  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Sjećam se da sam se 'sasr'o od straha' :)
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 11/04/2011 : 17:02:46  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
fale mi ti dani kad sam bio klinac i horrori su me znali plasit.
danas vise toga nema. sve je vecinom zajebancija sa ekipom.
gledah demone opet prije 2-3 mjeseca sam doma. film je i dalje super, ali nije vise to taj feeling kao kad ih gledas kad si klinac i sve ti je novo i strasno.

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 11/04/2011 : 18:50:12  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Zato što se ti filmovi većinom svode na krv, iznutrice i ostalo. Mislim, meni npr. nijedan zombi film nije strašan (što ne znači da nije dobar). Ja kad danas pogledam Stravu u ul. brijestova ne mogu da povjerujem da sam kao mali imao noćne more od Fredija. A ako je mene neki horor zadnjih godina držao na rubu, to su Descent i japanski The Grudge.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 11/04/2011 : 19:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by swamp thing

Zato što se ti filmovi većinom svode na krv, iznutrice i ostalo. Mislim, meni npr. nijedan zombi film nije strašan (što ne znači da nije dobar). Ja kad danas pogledam Stravu u ul. brijestova ne mogu da povjerujem da sam kao mali imao noćne more od Fredija. A ako je mene neki horor zadnjih godina držao na rubu, to su Descent i japanski The Grudge.



What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 11/04/2011 : 23:13:37  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
japanci defnitivno rasturaju na tom polju spooky atmosfere.

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 12/04/2011 : 02:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao,samo "Suspiriju" i "Phenomenu"...budem jednom...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/04/2011 : 13:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Suspiria je izvrstan film, a Fenomen sam zadnji put gledal prije dvadesetak godina tak da ne znam. al skinul sam ga, budem jednom...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22295 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 12/04/2011 : 14:49:24  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by TORQUE

fale mi ti dani kad sam bio klinac i horrori su me znali plasit.
danas vise toga nema.


Sacekaj vrijeme oko ponoci, ugasi svjetla i odgledaj sam neki film kao npr. Grudge. Moze i neki nas poput Sveto mesto ili Leptirica.
Siguran sam da ces se brzo podsjetiti na mlade dane.
Go to Top of Page

TORQUE
Senior Member



Croatia
2781 Posts

Member since 27/04/2005

Posted - 12/04/2011 : 15:21:08  Show Profile Show Extended Profile  Send TORQUE a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by TORQUE

fale mi ti dani kad sam bio klinac i horrori su me znali plasit.
danas vise toga nema.


Sacekaj vrijeme oko ponoci, ugasi svjetla i odgledaj sam neki film kao npr. Grudge. Moze i neki nas poput Sveto mesto ili Leptirica.
Siguran sam da ces se brzo podsjetiti na mlade dane.


hahaha ima i toga.pogotovo kad se rade nocne smjene a u blizini ni zive duse.sve su to izvrsni filmovi.ali nazalost ta magija oko horrora postoji samo kad smo djeca

Deep into that darkness peering, long I stood there wondering, fearing,
Doubting, dreaming dreams no mortal ever dared to dream before..

Edited by - TORQUE on 12/04/2011 15:21:50
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/04/2011 : 16:11:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by TORQUE

fale mi ti dani kad sam bio klinac i horrori su me znali plasit.
danas vise toga nema.


Sacekaj vrijeme oko ponoci, ugasi svjetla i odgledaj sam neki film kao npr. Grudge. Moze i neki nas poput Sveto mesto ili Leptirica.
Siguran sam da ces se brzo podsjetiti na mlade dane.



uf, Grudge... brrrrrrrrr
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 12/04/2011 : 17:47:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Gledao kao klinac u kinu

Prvi dio 10

Drugi 8

Mislim da ih se sada nebi usudio pogledati da ne unistim caroliju iz djetinjstva ..heh..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20963 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/04/2011 : 22:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Prvi deo 10
Drugi deo nisam gledao

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 13/04/2011 : 23:54:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message  Reply with Quote
@mr murdoc:
jesi li ti to htjeo da kazes "mislim da ih se sada nebi usudio pogledati da ne unistim gace"
:)

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/04/2011 : 00:18:15  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by TORQUE

fale mi ti dani kad sam bio klinac i horrori su me znali plasit.
danas vise toga nema.


Sacekaj vrijeme oko ponoci, ugasi svjetla i odgledaj sam neki film kao npr. Grudge. Moze i neki nas poput Sveto mesto ili Leptirica.
Siguran sam da ces se brzo podsjetiti na mlade dane.


Ne spominji Leptiricu nje sam se kao dijete uplasio mislio neka treba ce sad da se onim pekarom u mlinu tap-tap kad ono iskocise zubi,a sjetio se je opet na naslovnoj "Medju nama" od DD-a!!!
Brrr!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10806 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 14/04/2011 : 00:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
I zato danas volim cesto stavljati luka i cesnjaka u umake i ostalu hranu !!!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page
Page: of 89 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000