forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 31/10/2013 : 08:51:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Jel ima netko iskustva s otkazivanjem narudžbi. Naručio sam knjigu na pre-order i prije dva dana dolazi mi obavijest da je knjiga sad dostupna od izdavača i da ću je dobiti. Kad ono, sinoć mi stiže mail da su mi ukinuli naruđžbu i da mi vraćaju pare, ispričavaju se kao nije do njih nego do izdavača. Gledam ja na site, naslov se po istoj cijeni i istim uvijetima nudi i dalje, pa mi ništa nije jasno. Pošaljem ja mail i pitam zašto su mi ukinuli narudžbu kad knjigu i dalje nude i da su me mogli tražiti dva-tri eura više ako je knjiga poskupila, a ne mi ukidati narudžbu. Dobio sam samo šturi odgovor da ako se cijena promijenila to znači da su promijenili dobavljača, ali da je cijena koju nude i dalje najjeftinija moguća. Bezveze.
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 01/12/2013 : 19:12:30  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Upravo narucio:



Prvi me privukao zbog broja stranice (392), neki komentari nisu bas dobri ali za tu cijenu...

Kod drugog me privukao sam naslov i nagrade, koje je taj strip osvojio, isto dobra cijena.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/12/2013 : 00:22:29  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

isto dobra cijena.


Cuj, hajde ako bude oko Bozica mozda kakvih bonova tipa "send e-mail to friends" pa da budemo u dealu za BD, posto i ja cesto kupujem od BD, pa da nesto i usparamo sta!
Btw BF se nije bas proslavio sa onih 5% popusta,valjda ce skoro bit darezljiviji.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 02/12/2013 09:07:37
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 02/12/2013 : 09:17:47  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
To i cekam, "wishlist" imam na 3 stranice.

Onih 5% popusta nisam ni skoristio.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10757 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 02/12/2013 : 13:22:55  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

To i cekam, "wishlist" imam na 3 stranice.

Onih 5% popusta nisam ni skoristio.


3 stranice! Gospodin BD ce trljati ruke nakon shoppinga koji obavis!
Nisam ni ja koristio 5%....

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1681 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 07/12/2013 : 11:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Kupon na 10% koji sam dobio 13. juna sam malopre iskoristio.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/12/2013 : 11:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
Je l' netko probao Deastore? Isto je dž poštarina (pa više startne cijene), ali pokrivaju i druge jezike. Samo ne znam šalju li komadno ili u većim paketima ...

http://www.deastore.com/

(mcn)

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

sinister
Average Member



Bosnia and Herzegovina
699 Posts

Member since 10/04/2004

Posted - 07/12/2013 : 14:21:15  Show Profile Show Extended Profile  Send sinister a Private Message  Reply with Quote
Uporedio sam par naslova i stripovi su osjetno skuplji nego na BD. Provjerio samo stripove na engleskom.

Don't regret the rules I broke, when I die bury me in smoke.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9214 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/12/2013 : 17:18:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mcn

Je l' netko probao Deastore? Isto je dž poštarina (pa više startne cijene), ali pokrivaju i druge jezike. Samo ne znam šalju li komadno ili u većim paketima ...

http://www.deastore.com/

(mcn)




Opa, ima par talijanština što me zanimaju pa ću pokušat nešto naručit sljedeći tjedan. Javim kako bude prošlo.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

mcn
Advanced Member



Croatia
6666 Posts

Member since 28/12/2002

Posted - 07/12/2013 : 17:26:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit mcn's Homepage  Send mcn a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sinister

Uporedio sam par naslova i stripovi su osjetno skuplji nego na BD. Provjerio samo stripove na engleskom.



To me ne čudi. Ali Francuzi su povoljniji (zbog radi nepoštarine) nego u nekim drito francuskim kombinacijama.

mcn

Zar danas još niste bili na www.darkomacan.com ? *** Moje aukcije: http://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=mcn
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 08/01/2014 : 11:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Nakon što me je BD pošteno izvozao sa svojom čudnom korisničkom službom (problem skupog nestalog stripa), prestao sam naručivati kod njih.
Onda su mi kasnije lupili carinu i PDV na naružbu sa Amazona pa sam prestao naručivati stripove iz inozemstva.

Ušli smo u EU, Book Depisitory je u EU. Poslje poduge pauze, odlučih krenuti ponovo sa inozemnim narudžbama. Idemo jedan po jedan strip od BD-a da se smanji rizik. Oni ionako sve šalju zasebno. Možda bude bolje sreće u ovoj novoj turi. Pohvalim se sa slikom kada stigne.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 08/01/2014 11:52:30
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2014 : 10:27:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/01/2014 : 10:58:03  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?



hvata te panika, jel da?

Ma ne brini, doči če to, ja kada naručim uvijek dođe tamo oko 7 dana im treba,....možda koji dan više ako je vikend između ili neki praznik itd....
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 13/01/2014 : 10:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?


Koliko ja znam BD ne daje tracking number, tj. ne šalju na taj način...

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 13/01/2014 : 10:59:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?



hvata te panika, jel da?

Ma ne brini, doči če to, ja kada naručim uvijek dođe tamo oko 7 dana im treba,....možda koji dan više ako je vikend između ili neki praznik itd....


Meni je jednom nakon tri tjedna paket došao...
Nema mjesta panici

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2014 : 11:19:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Andrej

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?



hvata te panika, jel da?

Ma ne brini, doči če to, ja kada naručim uvijek dođe tamo oko 7 dana im treba,....možda koji dan više ako je vikend između ili neki praznik itd....


Meni je jednom nakon tri tjedna paket došao...
Nema mjesta panici


Imam iskustva sa čekanjem.
Putovalo 10-tak puta po 30 pa čak i do 50 dana.
No, sa BD-a mi jednom i nije stiglo pa se zato zanimam.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.
Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2014 : 11:21:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?



hvata te panika, jel da?

Ma ne brini, doči če to, ja kada naručim uvijek dođe tamo oko 7 dana im treba,....možda koji dan više ako je vikend između ili neki praznik itd....


Nema panike za sada. No, volim imati tracking number. Kod kineza kada naručujem uvijek to ima i uvijek bude sve ok. Pratim pošiljku pa sam informiran. BD to izgleda nema i to nije dobro pogotovo što mi jednom od njih nije stiglo.

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/01/2014 11:21:35
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1681 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 13/01/2014 : 11:37:51  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Obi-wan

Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?


Kad se loginuješ na BD, imaš sa leve strane Your Account, pa Order history. Tu su ti sve narudžbine otvorene i završene i za svaku imaš Order No.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!

Edited by - KuntaKinte on 13/01/2014 11:38:39
Go to Top of Page

Andrej
Senior Member



Croatia
1547 Posts

Member since 15/03/2010

Posted - 13/01/2014 : 11:39:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Andrej a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

quote:
Originally posted by Obi-wan

Zna li netko gdje da nađem tracking number za BD narudžbe?


Kad se loginuješ na BD, imaš sa leve strane Your Account, pa Order history. Tu su ti sve narudžbine otvorene i završene.


Obi traži onaj broj sa kojim na stranici od pošte možeš vidjet gdje ti se u tom trenu pošiljka nalazi.

"War will cease when we refuse to fight"
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 13/01/2014 : 12:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
toga nema, ali šalju na mejl poruku a la:

"Your order BDA-747-0351xxxxxxxx is on its way"

a u tjelu poruke stoji:

" Order number: BDA-747-0351xxxxx Order date: 24th December 2013
Hi Obi Wan,

Thank you for your order, it has now been dispatched.

Your order details are below:

Shipping address:

xxxx
Billing address:

xxx

Order details Qty Item price Total

By (author)


Be aware that many items are dispatched separately.

If you have any questions regarding your order, please reply to help@bookdepository.com so that we have your full order details.

For further information on our services or on how to use our website, please refer to the bookdepository.com/help on our website, or send an email to our Customer Service Team at help@bookdepository.com.

Best regards

Steve, Head of Customer Service"

Go to Top of Page

Obi-wan
Advanced Member



Croatia
13782 Posts

Member since 29/08/2004

Posted - 13/01/2014 : 12:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Obi-wan a Private Message  Reply with Quote
Ipak to nije tracking number već gomila beskorisnih informacija.
Uključujući i ono javite se na Customer service (nije im ni za k....). Zadnji put su me tako izvozali i pravili budalom da sam napravio pauzu od skoro 3 godine.
Čim nitko ne zna ništa o tracking numberu, pretpostavit ću da ga nema. Nezgodno je to kada je isporuka varira između 10 i 50 dana (da tako je), no šta je tu je. Nadat ćemo se najboljem...

What you call sanity, it’s just a prison in your minds that stops you from seeing that you’re just tiny little cogs in a giant absurd machine.

Edited by - Obi-wan on 13/01/2014 12:51:19
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9214 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 13/01/2014 : 12:59:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Prema meni su bili korektni onaj put kad sam imao problema, pošiljka mi je kasnila preko 40 dana i bez problema su mi poslali drugi strip, a mogao sam tražiti i povrat novca. I to je bilo prvi put kad sam naručio. Kasnije nikad nisam imao nikakvih problema. Narudžbe su uvijek bili TPBovi, tu i tamo je znao strip biti natučen ali ništa što mi je naročito smetalo. Paketi su znali su dolaziti i za 5 dana od kas su poslani.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37361 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 13/01/2014 : 13:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Je li strip vec izasao, ovaj da li si dobio potvrdu da ti je paket poslat? Ja sam tako cekao skoro godinu dana jer se uvijek prestavljao datum izlaska.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

split85
Advanced Member



Croatia
8201 Posts

Member since 25/01/2010

Posted - 13/01/2014 : 15:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit split85's Homepage  Send split85 a Private Message  Reply with Quote
Tamo negdi u osmi misec prošle godine san naručija strip Batman Noel.
Nakon više od misec ipo dana nije stiga, a dobija san mail da je poslan par dana nakon narudžbe.
Pošaljem im mail, oni pošalju novi strip, dođe nakon 10 dana i priča bi tu trebala bit gotova.
Prođe od toga skoro dva miseca, znači preko tri ipo miseca od narudžbe, dođe mi poštar na vrata i donosi mi strip, ja nisan ima pojma šta mi nosi jer nisan ništa naručiva priko dva miseca, kad ono strip Batman Noel, onaj prvi naručeni, samo je nekako otiša za Vjetnam u Ho Chi Minh City. I stvarno na njihovoj kuverti stoji pečat pošte iz Vjetnama i da se vrača na moju adresu. Kasnije san taj dupli strip poklonija rođaka.

Tako da je svašta moguće.

Sorare pozivnica: https://sorare.com/r/sreja1985
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12226 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 13/01/2014 : 18:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by split85

Tamo negdi u osmi misec prošle godine san naručija strip Batman Noel.
Nakon više od misec ipo dana nije stiga, a dobija san mail da je poslan par dana nakon narudžbe.
Pošaljem im mail, oni pošalju novi strip, dođe nakon 10 dana i priča bi tu trebala bit gotova.
Prođe od toga skoro dva miseca, znači preko tri ipo miseca od narudžbe, dođe mi poštar na vrata i donosi mi strip, ja nisan ima pojma šta mi nosi jer nisan ništa naručiva priko dva miseca, kad ono strip Batman Noel, onaj prvi naručeni, samo je nekako otiša za Vjetnam u Ho Chi Minh City. I stvarno na njihovoj kuverti stoji pečat pošte iz Vjetnama i da se vrača na moju adresu. Kasnije san taj dupli strip poklonija rođaka.

Tako da je svašta moguće.



pa eto, uobičajena pogreška, može se desiti svakome.....sada kada ste u EU, ovo se više neče događati.
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.27 seconds. Snitz Forums 2000