forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Book Depository
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 98

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 18/01/2015 : 21:00:38  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by markolar

quote:
Originally posted by raic1922

Pise da bi naruđba trebala doc za 4-8 dana, pa broji li se to od dana kas sam narucio ili od dana kad su mi poslali poruku da su poslali strip?




Pa naravno, da od dana, kad posalju strip



4-8 radnih dana, tako da subote i nedjelje ne racujan
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 18/01/2015 : 21:47:27  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Ne znam baš ako (naših) radnih dana jer pošta radi i u subutu u nekim zemaljama i nedeljom ali tu negdje bi mogli stiči. Kod mene je tako dugo trebalo, jer je bilo poslano iz Engleske (inače mi šalju iz Austrije - bilo je več govora u nekim podružnicama BD u nekim zemaljama)....
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 18/01/2015 : 22:06:46  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Oo, pa nacekat cu se ja onda
Go to Top of Page

raic1922
Senior Member



Croatia
1388 Posts

Member since 05/07/2014

Posted - 22/01/2015 : 12:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send raic1922 a Private Message  Reply with Quote
Narucio 10.1, poslali 15.1 stiglo 21.1
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 09/04/2015 : 20:43:03  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Posle hiljadu godina je ponovo aktuelna akcija "Spread the Love".
Ajd ako neko hoće da mi pošalje kupon nek pusti PM.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 10/04/2015 : 01:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
to važi samo za one, koji još nisu kupovali od BD, kako ja razumem.
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 10/04/2015 : 08:45:46  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
U pravu si. Nisam čitao sitna slova. Nije bilo tako ranije, mogli su da se šalju kuponi postojećim članovima. Jebene cicije.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

www2
Senior Member



Croatia
1040 Posts

Member since 11/02/2009

Posted - 10/04/2015 : 08:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send www2 a Private Message  Reply with Quote
Ja nisam nikada preko BD uzimao, pa ako je netko voljan ovo mi poslat (u biti ni neznam šta je to, pretpostavljam neki popust) bio bih mu zahvalan :)
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 10/04/2015 : 18:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
i meni bi dobro došao popust
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 22/10/2015 : 15:00:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Ovo pišem više da podijelim jedan manji jad, nego da konstruktivno doprinesem raspravi o BD-u.

Naime, do sada sam inače imao sreće s dostavama s BD-a, ali svakoj dobroj stvari jednom dođe kraj.
Još sredinom kolovoza sam naručio tri stripa i dva su mi došla u roku 8 dana, a treći nikako nije došao.

Dostava je išla u Zadar jer sam tamo bio za vrijeme godišnjeg.
Poštar je korektan čovjek, godinama isti i do sada je više puta uredno donosio sve što sam naručio (osim B.P.R.D. Plague of frogs koji je bio pretežak pa sam po njega morao do pošte na Relji), tako da sumnjam da je krivnja na njemu.
Bojim se da se mogu pozdraviti sa svojim stripom, jer ako se nije pojavio do sada, onda niti neće.
Vrijednost nije velika (15 eura), ali mi je žao što nisam došao do stripa koji sam htio imati i ne sviđa mi se osjećaj nepovjerenja koji mi se stvorio prema pošti.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 22/10/2015 15:01:10
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/10/2015 : 15:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
javi se BD da ti nije stiglo i oni će ti poslati drugi primjerak besplatno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



628 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 23/10/2015 : 17:22:10  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
Poslušaj Jakija. Meni su poslali novog Flasha Gordona, jer sam im pola godine nakon isporuke reklamirao štamparsku grešku. Sramota, ni tad nisam primetio listajući, već sam negde na netu pročitao da postoji greška u jednom delu prvog izdanja. Isto i za Valianta (naopako štampane strane). Korektni su. Do Srbije zna da stigne i preko 20 dana. Od kad mi stiže na firmu, čini mi se da je manje istumbano, i uvek je neko tu da primi pošiljku.
Go to Top of Page

Villain
Average Member



Serbia
566 Posts

Member since 01/03/2011

Posted - 24/10/2015 : 19:07:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Villain a Private Message  Reply with Quote
Amose, ako ti nešto znači i ja sam naručio tako strip, na ultra popustu, i kasnio je tačno 2 meseca. Požalio sam se i nakon razmatranja reče moderatorka da će mi poslati novi. Utoliko, meni stiže prvi naručeni. Ja joj javim, da je sve ok i da ne mora da šalje drugi, na šta mi je samo odgovorila nešto u smislu, "neka ti je sa srećom", krenuo je i drugi. Koji je stigao za nepunih 10tak dana!
Inače sada me užasavaju sa onim kuponom od 5% popusta, koji je jadan i bedan, i na k. mi ide kada mi pošalju uz one smicalice i dupoderije...

This is a bad time; show us the way. And if You can't show us the way. Then forgive us for being lost
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2483 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 25/10/2015 : 01:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message  Reply with Quote
Amos - meni su se stripovi izgubio 2 - puta i u oba slučaja su mi iz BD poslali novi
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 25/10/2015 : 15:08:30  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
za par godina samo jednom je jedan kasnio. kad sam čekirao na pošti i posle 3 tjedna reklamirao manjak, dobio sam za par dana obadva. posle javljanja da su mi stigla oba i kako da platim i drugi, šefica kaže "sve ok".
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 26/10/2015 : 13:57:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Hvala svima na savjetima.
Poslao sam im danas mail pa ćemo viditi kako dišu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 11/11/2015 : 15:34:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
Evo, da dam raport kako je prošlo s BD-om.

Dakle, poslao sam im mail za strip koji nije došao i lik iz prodaje mi je isti dan odgovorio da im je strip vraćen kao "undeliverable" i da će mi ga odmah proslijediti na adresu koju hoću. To je bila prva dobra vijest.
Strip je stigao za 7-8 dana.
Isti dan kada sam dobio odgovor da će mi poslati "izgubljenog", napravio sam novu narudžbu za dva stripa, oba meki uvez. Tura je došla za 6 dana, međutim jedan primjerak je u dostavi bio slomljen preko hrbata i zgužvane naslovnice.
Fotografirao sam oštećenja i opet im poslao mail sa slikama u prilogu da vide što se dogodilo. Objasnio sam u čemu je problem, potvrdio da znam kako oni nisu odgovorni za oštećenja u dostavi te ih lijepo pitao bi li bilo moguće da im ja vratim oštećeni primjerak, a da mi pošalju novi. Odgovorili su da će mi poslati novi primjerak, a da stari ne trebam vraćati.
Danas je došao taj novi.

Nakon ovoga, za BD mogu reći samo da su visoko profesionalni, brzi u podršci i komunikaciji s korisnicima te izuzetno korektni. Oduševili su me kako nije bilo nikakvog kokošarenja oko sitnica, već stvari rješavaju brzo i bez kompliciranja.
Budući da su bili takvi, ostati ću njihov kupac.
Na skali od 1 do 5, od mene im ide čista 5.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.

Edited by - Amos on 11/11/2015 15:36:59
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 15/12/2015 : 14:20:23  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio sam ubacit kupon i koristiti popust, posle oddane naruđbe i plačanja šaljem email sa porukom, dal može sledeči put da se koristi onaj popust ili kako čemo. Sledeči dan stižeporuka:

"Dear Master of Universe,

I am very sorry to hear that our service did not come up to scratch on this occasion, this is a quick email to confirm that we have issued you with a partial refund by way of compensation for this matter.

Please accept our sincere apologies for this matter, and we hope that this has not put you off considering Book Depository for any future orders.
This is just a quick note to confirm that we have processed a refund to your card for EUR 52.50.
You should see this appear in the next few days.

If you have any questions regarding our services or on how to use our website, please refer to our help section on our website http://www.bookdepository.com/help, or send an email to our Customer Service Team at help@bookdepository.com.

Thank you again,
Pamela A.
Head of Customer Service"


i odmah zatim i pare i poruka sa Paypala.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37351 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/12/2015 : 14:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tako se bori za stranke!

Nego ... ono "Master of Universe", to je tvoj username ili tako svakoga oslove? :DDD ;PP

Cek cek, ovih 52,50€, toliko su ti refundirali ili sta? :o Nisu li kuponi izrazeni u procentima (barem koliko se ja sjecam, a koristio sam njihove "usluge" samo jedanput, za "onog" avijaticara na kojemu pasem/o oci)?

Pa koliko ti godisnje ostavis para kod njih!? :O :p


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/12/2015 14:46:03
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 15/12/2015 : 19:15:17  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message  Reply with Quote
Je a piše mi Pamela A(ndressedone).

Inače refundirali su mi 5% a iznos je mali.
Go to Top of Page

JAH WOBBLE
Average Member



628 Posts

Member since 20/01/2009

Posted - 23/03/2016 : 10:43:24  Show Profile Show Extended Profile  Send JAH WOBBLE a Private Message  Reply with Quote
BEZOBRAZLUK!
NARUČIO SAM DAVNO, ISKORISTIVŠI I POPUST: Alex Raymond: An Artistic Journey: Adventure, Intrigue and Romance

15. MARTA MI ŠALJU "GOOD NEWS"
You're going to be one of the first to read Alex Raymond: An Artistic Journey: Adventure, Intrigue and Romance!
I am pleased to let you know that your pre-ordered book has been made available by the publisher.
Your books should be dispatched soon, so please review the details below and make sure your shipping address and items are
correct.

21. MARTA "Refund - item cancelled"
I am terribly sorry to inform you that on this occasion we have been unable to fulfil part of your order.
If your order was a pre-order unfortunately, information ahead of publication is not foolproof so a new title may be cancelled or postponed indefinitely. An edition scheduled for reprinting may be similarly abandoned by the publishers.

NA MOJ PROTEST DA KNJIGU IMAJU U PONUDI I DA SE UPRAVO OČEKUJE NJEN IZLAZAK, DOBIJAM ODGOVOR:
Hi,Thanks for your message. I'm terribly sorry; it appears that the item was made unavailable from our suppliers. We tried every resource available to us in order to obtain this title for you however we were, on this occasion, unsuccessful.I know that it is very frustrating to have your order canceled, however the website shows it's still available. Nevertheless, the website wasn't updated of our current stock, as we currently don't have any copy of the required title.

KNJIGA JE NARAVNO JOŠ UVEK U PONUDI:
http://www.bookdepository.com/Alex-Raymond-Artistic-Journey-Adventure-Intrigue-Romance-Ron-Goulart/9781613450918?utm_source=SV-Body&utm_medium=email-Service&utm_term=Alex-Raymond:-An-Artistic-Journey:-Adventure-Intrigue-and-Romance_title&utm_content=order-details&utm_campaign=Pre-order-shipping





Edited by - JAH WOBBLE on 23/03/2016 10:46:41
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 23/03/2016 : 14:14:35  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by JAH WOBBLE

BEZOBRAZLUK!
NARUČIO SAM DAVNO, ISKORISTIVŠI I POPUST: Alex Raymond: An Artistic Journey: Adventure, Intrigue and Romance

15. MARTA MI ŠALJU "GOOD NEWS"
You're going to be one of the first to read Alex Raymond: An Artistic Journey: Adventure, Intrigue and Romance!
I am pleased to let you know that your pre-ordered book has been made available by the publisher.
Your books should be dispatched soon, so please review the details below and make sure your shipping address and items are
correct.

21. MARTA "Refund - item cancelled"
I am terribly sorry to inform you that on this occasion we have been unable to fulfil part of your order.
If your order was a pre-order unfortunately, information ahead of publication is not foolproof so a new title may be cancelled or postponed indefinitely. An edition scheduled for reprinting may be similarly abandoned by the publishers.

NA MOJ PROTEST DA KNJIGU IMAJU U PONUDI I DA SE UPRAVO OČEKUJE NJEN IZLAZAK, DOBIJAM ODGOVOR:
Hi,Thanks for your message. I'm terribly sorry; it appears that the item was made unavailable from our suppliers. We tried every resource available to us in order to obtain this title for you however we were, on this occasion, unsuccessful.I know that it is very frustrating to have your order canceled, however the website shows it's still available. Nevertheless, the website wasn't updated of our current stock, as we currently don't have any copy of the required title.

KNJIGA JE NARAVNO JOŠ UVEK U PONUDI:
http://www.bookdepository.com/Alex-Raymond-Artistic-Journey-Adventure-Intrigue-Romance-Ron-Goulart/9781613450918?utm_source=SV-Body&utm_medium=email-Service&utm_term=Alex-Raymond:-An-Artistic-Journey:-Adventure-Intrigue-and-Romance_title&utm_content=order-details&utm_campaign=Pre-order-shipping


Ništa neobično, meni su ne jednom vršili refundaciju za strip koji su imali na lageru kad sam poručivao.
Dešavalo mi se sa 4. knjigom Tom Stronga da je čas kao imaju na lageru, pa je poručim, pa mi vrate pare, pa je nemaju na lageru, pa je posle pola godine ponovo imaju, pa je ja ponovo poručim, pa mi refundiraju i tako...
Sfarov Pascin, koga sam dva puta naručio u pre-orderu i dva puta mi vraćali pare, do dan danas nije izašao iako je još 2013. bio u ponudi, samo su menjali publication date.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1680 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 24/06/2016 : 23:21:30  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Apropo Brexita, šta mislite da će se desiti sa BD?

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10755 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/06/2016 : 00:49:07  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by KuntaKinte

Apropo Brexita, šta mislite da će se desiti sa BD?


Vratit ce domenu .co.uk
☺️ i kupone nadam se! £😇

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6060 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 11/12/2016 : 17:43:31  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ok, odlucio po prvi puta nesto narucit sa BD-a.
Pa reko da pitam jel ima ko kakav voucher za popust ili nes slicno :D

EDIT:
Jel salju mail kada je nesto poslano?
Cisto da znam racunat kada ce ccca doci.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 11/12/2016 18:21:41
Go to Top of Page
Page: of 98 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000