forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 IZBOR ZA RECENZIJU MESECA
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 167

Jerry Krause
stripovi.com suradnik



Western Samoa
7022 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 01/06/2017 : 08:18:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
The Kide
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 01/06/2017 : 09:08:24  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
Drvo za vješanje

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/06/2017 : 11:30:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Zapisi u pijesku

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

thekide
stripovi.com suradnik



Serbia
1811 Posts

Member since 18/11/2013

Posted - 01/06/2017 : 11:41:53  Show Profile Show Extended Profile  Send thekide a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kako sam se našao u užem izboru kad mi je samo Igor dao 4 boda, u svakom slučaju moj glas ide "Zapisima u pijesku".
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/06/2017 : 11:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by thekide

Ne znam kako sam se našao u užem izboru kad mi je samo Igor dao 4 boda, u svakom slučaju moj glas ide "Zapisima u pijesku".



Osim njega, još ti je 9 glasača dalo bodove.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11345 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/06/2017 : 16:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Ah, dilema!

Ipak zapisi u pijesku.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 01/06/2017 : 17:37:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ako neko od suradnika ima što za reć nek se jave u redakciju u novi topik.

Pozdrav!

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2639 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 01/06/2017 : 17:53:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Drvo za vješanje
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4703 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 01/06/2017 : 18:55:57  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Ako neko od suradnika ima što za reć nek se jave u redakciju u novi topik.

Pozdrav!

ovako, htio bih se svima zahvaliti i ispričati što su prije više od pola godine glasali za moju recenziju a da ja to nisam skužio sve do danas. Nagradu, naravno, neću tražiti kako zbog trenutne fibrine situacije, tako i zbog činjenice što ionako posjedujem 191 fibrinih izdanja od kojih 60 nisam niti prolistao. S druge strane, mogao sam nagradu prepustiti kikyju koji to svojim odličnom dd recenzija svakako zaslužio. Još jednom hvala svima!

Go kneel and weep
Go to Top of Page

nika331
Senior Member



Croatia
1375 Posts

Member since 13/10/2006

Posted - 01/06/2017 : 19:23:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit nika331's Homepage  Send nika331 a Private Message  Reply with Quote
Drvo za vješanje
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 01/06/2017 : 22:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Zapisi u pijesku
Go to Top of Page

The Punisher
Starting Member



22 Posts

Member since 30/03/2015

Posted - 02/06/2017 : 15:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit The Punisher's Homepage  Send The Punisher a Private Message  Reply with Quote
Ponavljam glas iz prvog kruga: Zapisi

https://www.freelancer.com/u/Naumovski.html
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 02/06/2017 : 15:55:10  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Zapisi
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 02/06/2017 : 16:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
- Drvo za vješanje -

Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 04/06/2017 : 09:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVJU: KORG!!!


Korg, nakon dvije godine vratio si se reckama. Gdje si nestao?

Mislim da je pauza bila godinu i dva mjeseca, ali nije važno. Nisam nestao. Jednostavno, nisam imao ili vremena ili inspiracije.

Kako to da si odlučio pisati recenzije za sajt?

Pročitaš neku dobru priču koja ostavi neki poseban dojam na tebe, i onda to želiš podijeliti s drugima. Tako bih, ukratko, opisao zašto se odlučih za pisanje recenzija.

Do kada misliš pisati recenzije?

Recenzije mislim pisati sve dok imam vremena i inspiracije. Problem je kad se ima vremena, a nema inspiracije i obrnuto. No, uvijek se može odraditi par recenzija godišnje, ukoliko se krenu pisati neposredno nakon čitanja. Kako vrijeme prolazi, lagano se hladim i gubi se inspiracija za pročitanu epizodu.

Top 5 epizoda strica Martija?

Teško je izdvojiti samo pet priča, ali pokušat ću ovako iz glave:
Povratak Kundingasa, Operacija Dorian Gray, Xanadu, Susreti bliske vrste i Tajna svetog Nikole.

Koji ti je uz Martija strip junak najdraži?

Thorgal

Top 3 strip crtača?

Grzegorz Rosiñski, Rafaele Della Monica i Gabriele Dell'Otto

Top 3 strip scenarista?

Tako jednostavno, a u isto vrijeme tako složeno pitanje. Najbolje da uzmem po jednog iz svake škole: H.G. Oesterheld, Alan Moore, Mauro Boselli, Osamu Tezuka i Jean van Hamme. Posebno mjesto mi zauzima i veliki Paolo Morales koji je dao jednu novu dimenziju Martyu. Malo sam probio ovu brojku od tri scenarista, ali valjda nije problem.

Koliko stripova imaš u kolekciji?

Vjerovali li ili ne, nemam blage veze. Ovo me trebate pitati dogodine u isto vrijeme, jer do tada planiram riješiti zbrku koji imam sa slaganjem i općenito s odlaganjem stripova. Trenutno vlada kaos. Stripovi su posvuda, od polica do ormara i drugih (ne)prigodnih mjesta. Drugi problem je što imam dosta stripova koji mi ne trebaju ili su prestali izlazit i tako me "ukopali". Zbog toga mi je teško napamet reći broj stripova koje imam u kolekciji. No, planiram se u dogledno vrijeme posvetiti ovome problemu, nabaviti adekvatne police, posložiti sve kako valja, riješiti se stvari koje mi ne trebaju... Istina, imam još hrpu toga za nabaviti, ali ovako ću barem znati s čime raspolažem, a i bit će pregledno.

Zombi apokalipsa. Možeš sa sobom uzeti 3 stripa. Koja?

Mislim da bih uzeo Svebora i Plamenu, Eternauta i Thorgalov komplet (valjda mogu uzeti komplet? :-D)

Da li bi išta mjenjao u vezi recenzija i tekstova na sajtu općenito?

Što se tiče tehničkih stvari, u redu je ovako. No, smatram da bi trebalo biti više komentara ispod recenzija. I ja sam zakazao po tom pitanju.

Da li bi nečije tekstove želio češće viđati na sajtu i da li ti fale neki od starih recenzenata?

Naravno da bih volio čitati nove recenzije starih recezenata. Volio bih vidjeti i veći broj recenzija za što više različitih junaka te veći broj zanimljivih tekstova i analiza.

Nešto za kraj?

Za kraj... pozdrav svim ljubiteljima devete umjetnosti!

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 04/06/2017 : 12:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
DRVO ZA VJEŠANJE / THE KIDE

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 09/06/2017 : 18:34:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
Što na kraju s ovim?


Ako sam dobro prebrojao, opet je izjednačeno.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/06/2017 : 23:18:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Ok, vidim da nema druge nego da se pozovem na Dudleyev zakon koji kaže: Ako su recke izjednačene po glasovima i ako imaju isti broj glasova u finalu, onda pobjeđuje recka koja je imala veći broj maksimalnih glasova u regularnom bodovanju.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 09/06/2017 : 23:32:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
I POBJEDNIK ZA MJESEC TRAVANJ/APRIL JE:





DYLAN DOG: ZAPISI U PIJESKU BY BONJOVI4EVER





Bodovi po natjecateljima:

Dylan Dog: Zapisi u pijesku by bonjovi4ever- 20 bodova
Magični Vjetar: Drvo za vješanje- 19 bodova
Nick Raider: Saigon by igor 12- 17 bodova
Dylan Dog: Utvare by Jocko- 16 bodova
Marvels by doom- 9 bodova
Mister No: Povratak letećih tigrova by igor 12- 6 bodova
Komandant Mark: Kuća strave by doom- 2 boda
Agencija Alfa: Nepobjedivi ratnik by Jerry Krause- 2 boda
Dylan Dog: Trash Island by DeeCay- 1 ubod


Link na pobjedničku recku:
http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-lusp-28-zapisi-u-pijesku/2009/

Čestitke pobjedniku!!!




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 09/06/2017 23:50:43
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 10/06/2017 : 05:53:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
IZBOR ZA RECENZIJU MJESECA SVIBNJA/MAJA:

Nathan Never: Agentica Alfe Nicole Bayeux by Jerry Krause
http://www.stripovi.com/recenzije/nathan-never-nn-lib-59b-agentica-alfe-nicole-bayeux/2018/

Martin Mystere: Povratak nemogućem by thekide
http://www.stripovi.com/recenzije/martin-mystere-mm-libkb-1a-povratak-nemogucem/2017/

Supermanova smrt by Paka01
http://www.stripovi.com/recenzije/superman-su-tpb-3-supermanova-smrt/2016/

Komandant Mark: Plameni brod by doom
http://www.stripovi.com/recenzije/komandant-mark-km-lusp-6c-plameni-brod/2015/

Tex: Bitka na mostu by doom
http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-mx-20-bitka-na-mostu/2014/

Dylan Dog: Nightmare tour by Sarghan
http://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-lex-111-nightmare-tour/2013/

Martin Mystere: Izum stoljeća by bjelolasica
http://www.stripovi.com/recenzije/martin-mystere-mm-lib-74-izum-stoljeca/2012/

Tex: Teror u šumama by doom
http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-txmg-2b-teror-u-sumama/2011/

Tex: Zemlja bezakonja by doom
http://www.stripovi.com/recenzije/tex-willer-tx-libg-2-zemlja-bezakonja/2010/

Samo 9 recenzija prošli mjesec, a čak 4 je sklepao naš reckoklepac doom.
Izađite na birališta i glasajte za najbolje.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

RadioClash
Senior Member



Bosnia and Herzegovina
1670 Posts

Member since 20/11/2015

Posted - 10/06/2017 : 10:24:39  Show Profile Show Extended Profile  Send RadioClash a Private Message  Reply with Quote
4 boda - Dylan Dog : Nightmare tour
2 boda - Martin Mystere : Izum stoljeća
1 ubod - Nathan Never : Agentica Alfe Nicole Bayeux

"I’ll have two number 9s, a number 9 large, a number 6 with extra dip, a number 7, two number 45s, one with cheese, and a large soda."
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 10/06/2017 : 12:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
4 boda- Martin Mystere: Povratak nemogućem by thekide
2 boda- Supermanova smrt by Paka01
1 ubod- Nathan Never: Agentica Alfe Nicole Bayeux by Jerry Krause

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1764 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 10/06/2017 : 14:19:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
4 - Martin Mystere: Povratak nemogućem/thekide
2 - Supermanova smrt/Paka01
1 - Nathan Never: Agentica Alfe Nicole Bayeux/Jerry Krause
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8375 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 11/06/2017 : 00:44:07  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
BLIC INTERVJU: SARGHAN!!!!


Kako to da si se nakon 6 godina vratio pisanju recenzija? Gdje si nestao?

Glavni „krivac“ za moj „nestanak“ je vlastiti spisateljski projekt kojem sam posljednjih 5-6 godina posvetio najveći dio svog slobodnog vremena. Na njega mi je odlazilo po par sati dnevno nakon čega (uz posao, obiteljske obveze te brojne druge hobije i interese) jednostavno nisam imao ni volje ni snage za pisanjem bilo kakvih tekstova, a kamoli komentara i recenzija.
Na povratak pisanju recenzija potaknuo me thekideov godišnji izvještaj o recenzijama za prošlu godinu gdje je naveo podatke o padu broja objavljenih recenzija na sajtu u posljednjim godinama. Tih par godina sam zbog manjka vremena više na sajtu čitao recenzije i tekstove nego pratio forum te mi nije bilo drago što meni najzanimljiviji dio sajta polagano „izumire“. A s obzirom da ove godine imam pauzu od svog projekta (a samim time i više slobodnog vremena) te profesionalnu deformaciju potrebu da stalno moram nešto pisati, odlučio sam se vratiti recenzijama i forumu kako bi i svi ostali posjetitelji sajta koji dolaze na njega zbog recenzija i tekstova imali barem pokoju recenziju više za pročitati. Također se potajno nadam da će to motivirati još pokojeg forumaša na pisanje recenzija i diskusija na forumu kako bih i ja imao više toga za čitati na sajtu/forumu.

Koja ti je tvoja recka najdraža, a koja najlošija?

Najlošija po meni bi bila „Bog u tamnici“. Pokušao sam ju pisati drugačijim pristupom koji mi je u početku djelovao solidno, no kada je objavljena na sajtu nakon par tjedana nisam bio najzadovoljniji kako je to sve skupa ispalo.
Najdraža mi je ovogodišnja recenzija „Ubojica iz susjedstva“. Ne zato što sam tijekom pisanja bio posebno inspiriran odličnom pričom već zbog toga što je to ujedno i prva recenzija (ali i tekst općenito) koju sam tri puta počeo pisati od nule jer nisam bio zadovoljan prethodnim verzijama. Samo zbog tog iskustva s tri različite verzije mi je ta recenzija posebno draga.

Izdvoji par recenzenata čije radove posebno cijeniš.

Ne bih nikoga izdvajao što se tiče kvalitete, ali ću iskoristiti priliku i izdvojiti (nasumičnim redom) par recenzenata zbog njihovog „pristupa“ recenzijama.
DeeCay – svakoj recenziji pristupa različito, ali jednako informativno i zanimljivo. Dodatni plus za raznovrsnost pri izboru junaka i recenziranje „novijih“ stripova;
thekide – zbog opširnosti, truda uloženog u recenzije i pristupa opisanom u blic intervjuu koji je definitivno vidljiv u njegovim recenzijama;
Jerry Krause – nisam pročitao puno Nathanovih epizoda, no uvijek mi je zanimljivo pročitati njegove recenzije zbog entuzijazam prema Nathanu, ali i žara kojim piše te recenzije. Sjećam se njegove recenzije za „Beskonačne univerzume“ koja me dojmila načinom na koji je napisana, a zbog recenzije za „Ukradena sjećanja“ sam prije par mjeseca i nabavio navedeni gigant. Ono, uspio je recenzijom potaknuti čitatelja recenzije koji ne prati tog junaka da kupi recenzirani strip, što je po meni najveći kompliment kojeg recenzent može dobiti.

Ipak, posebno bih izdvojio recenzente Paka01 i doom. Paka01 se većinom drži poznatih američkih superjunaka, no u recenzijama uvijek, osim priča koje recenzira, objasni pozadinu junaka i događaje iz prethodnih priča na koje se navedena priča nadovezuje što osobno, kao netko tko površno prati američku (superherojsku) strip scenu, smatram vrlo informativnim. S druge strane, doomove recenzije su mi trenutno najzanimljivije zbog raznovrsnosti junaka (osobito manje poznatih američkih junaka s kojima nisam uopće upoznat) i lakoće kojom piše recenzije, a osobito mi se sviđa što mu recenzije nisu niti prekratke niti preduge te što u njima sažeto iznese sve najvažnije informacije.

Osim Dylan Doga, da li preferiraš još neke bonelijevce? Koje?

Od Bonellija još skupljam Martina koji mi je idući najzanimljiviji/najdraži Bonelli lik poslije Dylana, a imam i par mini-serijala (Caravan, Lukas, Demian,…). Odrastao sam na Zagoru, ali njega trenutno čitam i kupujem (samo regularnu seriju) više iz navike i kad nemam ništa pametnije za čitati. Povremeno uzmem i kojeg Texa na kiosku, ali to proberem na temelju scenarista, crtača ili ako čujem da je priča jako dobra.

Najboljih 5 epizoda Dylana?

Uff, taj poredak se u mom slučaju mijenja svakih par godina. Neke mi prijašnje najbolje priče postanu lošije, a one koje su prije bile samo „dobre“ su mi postale odlične. Mada, što sam stariji, to sve više cijenim Sclavijeve priče (a njih sam ih i prije jako cijenio).
Trenutno su mi najdojmljivije, bez nekog posebnog reda, „S druge strane zrcala“, „Dogodilo se sutra“, „Ničija priča“, „Phoenix“ i „Osmijeh mračne dame“.

Do kada misliš pisati recenzije za sajt?

Moram priznati da me je pisanje ovih zadnjih par recenzija baš opuštalo i zabavljalo. Ovu godinu ću imati više slobodnog vremena nego prošlih godina tako da ću sigurno pisati do kraja ove godine (neće biti samo Dylan, I promise), a poslije toga sve ovisi o obvezama i količini slobodnog vremena. Mada, ne bih se čudio da i idućih godina nastavim pisati recenzije.

Koliko stripova imaš u kolekciji?

Oko 1.500, od čega je negdje 70% Bonellija i 30% Amera/mangi/BD/ostalo. Mada, omjer Bonellija se svake godine sve više smanjuje, a osobito je ironično što u posljednjih par godina čitam jako malo Bonellija, a daleko više američkih stripova i mangi.

Zombi apokalipsa. Možeš sa sobom ponijeti 3 stripa. Koja su to?

Bez imalo razmišljanja, „Sandman Omnibus“ (Gaiman), „Daleko susjedstvo“ (Taniguchi) i „Demon ludila“ (Sclavi). Nema apsolutno nikakve veze sa zombi apokalipsom niti bi mi navedeni stripovi svojim sadržajem ikako pomogli s preživljavanjem (mada bi Sandman zbog obujma mogao poslužiti kao oružje ili štit), ali ta tri stripa mi nikako ne mogu dosaditi i mogao bih ih čitati do kraja života. Pa koliko poživio, poživio.

Da li bi išta mijenjao u vezi recenzija i tekstova na sajtu općenito?

Više-manje sam zadovoljan trenutnim stanjem i načinom na koji se recenzije i tekstovi objavljuju. Jedino bih možda volio kad bi se unutar recenzija mogla nekako ugraditi opcija prikazivanja i sakrivanja dijelova teksta koji sadrži spoilere (ili klikom na kućicu/gumb ili postavljanjem miša na zacrnjeni tekst).
Također bih volio vidjeti (još) više recenzija novijih stripova u nekom kraćem roku od njihovog objavljivanja. Ipak, svjestan sam da to ovisi o preferencijama i inspiraciji recenzenata te njihovom slobodnom vremenu.

Da li bi nečije tekstove želio češće viđati na sajtu i da li ti fale neki od starih recenzenata?

Pravit ću se da ovo "češće" znači veći broj objava na sajtu. U tom slučaju, to bih definitivno volio. Mada, nije mi bitno tko su autori tekstova dokle god su ti tekstovi kvalitetni i zanimljivi.
Što se tiče starijih recenzenata, volio bih za više njih kad bi se vratili nazad s pokojom recenzijom ili barem komentarima na recenzije, ali ne bih nikoga posebno izdvajao.

Nešto za kraj?

Zahvaljujem/ispričavam se svima (ako uopće ima takvih) koji su potratili svoje dragocjeno vrijeme na čitanje svega ovoga. Također, čitajte i dalje stripove te pišite (please) dojmove o pročitanom, bilo na sajtu ili na forumu.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 12/06/2017 : 09:48:42  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message  Reply with Quote
ovaj put doista težak odabir za dati četiri boda, čak četiri recke su mi u izboru da im dam najevću ocjenu.ajd nek bude ovak;

4- jerry i nicole

2- sarghanova tura

1-thekide i povratak nemogućem


i čestitke doomu na broju recki, ispaljuje ih brzinom munje nebeske

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 12/06/2017 09:50:41
Go to Top of Page
Page: of 167 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.55 seconds. Snitz Forums 2000