forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Stripofilska gastronomska odiseja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 9

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/12/2012 : 15:40:17  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Da, sorry ..znam da si mi napisao PM glede ovoga, ali moja je sramota sto ga stavih na hold..
Ispricavam se jos jednom.



U tavi je sasvim malo maslinovog ulja i sitno nasjeckanog luka i cesnjaka (pola glavice i jedan rezanj)
Gljive posto ih moras ocistiti i oprati vec sadrzavaju jednu odredenu kolicinu tekucine koju ces primjetiti kada ih stavis peci na ulju.

Polio sam ih sa ovim produktom za koji vjerovatno vec znas..



Moze i slatko vrhnje, sa dodatkom zacina ...nije frka.

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/12/2012 : 15:45:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
Hvala Majstore!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/12/2012 : 15:53:21  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Hvala Majstore!

No Problemas

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/12/2012 : 18:17:38  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

Hvala Majstore!

Aaah Da , mozes tome jos dodati i malo naribanog parmezana..malo ce pojacati recentnost ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/12/2012 : 20:57:10  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
pamerza,takorec moj omiljeni sir. malopri,ja zovnu zenu da joj pokazem ove slike sto si stavio,velim joj da vidi kako se to radi i pitam je kad bi to mogao ocekivat,odgovor-"nek ti on napravi"! malo je u ponos bila izgleda dirnuta. zene.

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 24/12/2012 : 21:56:12  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

pamerza,takorec moj omiljeni sir. malopri,ja zovnu zenu da joj pokazem ove slike sto si stavio,velim joj da vidi kako se to radi i pitam je kad bi to mogao ocekivat,odgovor-"nek ti on napravi"! malo je u ponos bila izgleda dirnuta. zene.

Svi najbolji svjetski kuhari su muskarci..no ruku na srce ..zene to cine uz manje pompe i samohvale

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/12/2012 : 22:10:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

pamerza,takorec moj omiljeni sir. malopri,ja zovnu zenu da joj pokazem ove slike sto si stavio,velim joj da vidi kako se to radi i pitam je kad bi to mogao ocekivat,odgovor-"nek ti on napravi"! malo je u ponos bila izgleda dirnuta. zene.



tako je Tutta, dobro si shvatio zenu, i nikad bas to vise tako nemoj ponoviti. Zeni nikada, bas nikada ne nabijaj na nos tuđe kuhanje - dobro te nije dotukla necim

Moja malenkost ovdje pogleda recepte, u sebi pljuca, psuje, gunda u stilu: mene si nasao .. JA to znam bolje! Mulac jedan ..tastina mi ne podnosi ovaj topic .. ljubomora ..i sve ostalo popratno s tim ide
priznajem,eto- trenutak, slabosti valjda.
Jer,ja svoje kulinarsko umijece smatram vjestinom ravnom znanju rukovanja nekim sofisticiranim oruzjem .. svakog neprijatelja sam u stanju dotuci i osvojiti kuhinjom.
Kuhinju smatram jednom od ratnih strategija, i tu sam ..nepobjediva.

No ..tu i tamo naiđe netko tko pokaze da te moze ..ugroziti.

Da ..tako to zene rade. I, da, zene to cine uz manje pompe i samohvale
ali mi je sad doslo, i tko zna kad ce opet.. da ovo napisem.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/12/2012 : 10:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Janjeci kotleti sa risotom od suhih Vrganja

Nisam jucer uspio naci svjeze vrganje pa sam kupio suhe , koji isto tako odlicno pasu uz rizoto.
Suhe vrganje natopiti u mlakoj vodi oko 15 minuta i ocjediti.
Janjece kotlete marinirati u srednje ljutom senfu , maslinovom ulju,malo kiseline i dodati Lemon pepper i malo soli.te ostaviti jedno sat vremena na hladnom mjestu
Lemon pepper

Crveni Luk, Cesnjak,Lovorov list i svjezi Persun,Ruzmarin i Vlasac sitno isjeckati.
Luk i Cesnjak prodinstati dok ne dobije zlatkastu boju , dodati rizu, i ostatak zacina, zaliti sa 1 dl suhog bijelog vina i pustiti da tekucina ispari te dodati mlake vode ,sol,papar i pustiti da kuha dok riza ne omeksa..te na samome kraju umjesati ribani recentni sir, po mogucnosti parmeza.
Kotlete staviti u relnu na 180 °C i peci oko pola sata , te ih jednom okrenuti.
To je to..
















“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/12/2012 : 11:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc
Luk i Cesnjak prodinstati dok ne dobije zlatkastu boju , dodati rizu, i ostatak zacina, zaliti sa 1 dl suhog bijelog vina i pustiti da tekucina ispari te dodati mlake vode ,sol,papar i pustiti da kuha dok riza ne omeksa..te na samome kraju umjesati ribani recentni sir, po mogucnosti parmeza.



Mali hint ako smijem : umjesto mlake vode možeš podlijevat sa ostatkom tekućine od gljiva. Samo se prethodno mora procijediti kroz fino sito ili gazu (zbog zemlje itd).
A još bolje ako ti se da zajebavat sa temeljcem...

Bok, kako si.
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/12/2012 : 11:47:10  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by mr murdoc
Luk i Cesnjak prodinstati dok ne dobije zlatkastu boju , dodati rizu, i ostatak zacina, zaliti sa 1 dl suhog bijelog vina i pustiti da tekucina ispari te dodati mlake vode ,sol,papar i pustiti da kuha dok riza ne omeksa..te na samome kraju umjesati ribani recentni sir, po mogucnosti parmeza.



Mali hint ako smijem : umjesto mlake vode možeš podlijevat sa ostatkom tekućine od gljiva. Samo se prethodno mora procijediti kroz fino sito ili gazu (zbog zemlje itd).
A još bolje ako ti se da zajebavat sa temeljcem...

Da, ja sam ovdje upravo koristio temeljac, ali bi to za mnoge koji citaju bilo prezahtjevno, tako da sam se odlucio napisati laksu verziju

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 30/12/2012 : 11:55:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote
fenomenalno izgleda! prije tri,cetri godine mi je jedan drugar spomenuo marinadu sa senfom, al jos nisam uspio "led probiti". barem 2,3 puta mjesecno,zena napravi nesto od janjetine. uglavnom ono "tradicionalno". al zadnjih godina,primjecujem,senf igra veliku ulogu u kuhinji-marinada,svakakvog mesa. probat cemo i to!

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/12/2012 : 12:02:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tutta

fenomenalno izgleda! prije tri,cetri godine mi je jedan drugar spomenuo marinadu sa senfom, al jos nisam uspio "led probiti". barem 2,3 puta mjesecno,zena napravi nesto od janjetine. uglavnom ono "tradicionalno". al zadnjih godina,primjecujem,senf igra veliku ulogu u kuhinji-marinada,svakakvog mesa. probat cemo i to!

Da , taj trend su progurali iskljucivo Australski i Novozelandski Sefovi i meni se jako svida ..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 30/12/2012 : 12:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Meni isto
Za nježnije komade mesa probajte iskombinirat slatki senf i balzamični ocat. Nedavno probao i oduševljen sam!

...da se malo pohvalim zalihama:


Bok, kako si.
Go to Top of Page

Luca_Torelli
stripovi.com suradnik



1379 Posts

Member since 05/03/2011

Posted - 30/12/2012 : 13:05:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Luca_Torelli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by mr murdoc
Luk i Cesnjak prodinstati dok ne dobije zlatkastu boju , dodati rizu, i ostatak zacina, zaliti sa 1 dl suhog bijelog vina i pustiti da tekucina ispari te dodati mlake vode ,sol,papar i pustiti da kuha dok riza ne omeksa..te na samome kraju umjesati ribani recentni sir, po mogucnosti parmeza.



Mali hint ako smijem : umjesto mlake vode možeš podlijevat sa ostatkom tekućine od gljiva. Samo se prethodno mora procijediti kroz fino sito ili gazu (zbog zemlje itd).
A još bolje ako ti se da zajebavat sa temeljcem...

Da, ja sam ovdje upravo koristio temeljac, ali bi to za mnoge koji citaju bilo prezahtjevno, tako da sam se odlucio napisati laksu verziju



A možeš i cijelo vrijeme podlijevati vinčekom (vidim 6 butelji!!!) pa tako uštedjeti na mlakoj vodi! ;)

nebesa nisu humana... (Hrabal)

Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 30/12/2012 : 13:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Luca_Torelli

quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by Cromwell

quote:
Originally posted by mr murdoc
Luk i Cesnjak prodinstati dok ne dobije zlatkastu boju , dodati rizu, i ostatak zacina, zaliti sa 1 dl suhog bijelog vina i pustiti da tekucina ispari te dodati mlake vode ,sol,papar i pustiti da kuha dok riza ne omeksa..te na samome kraju umjesati ribani recentni sir, po mogucnosti parmeza.



Mali hint ako smijem : umjesto mlake vode možeš podlijevat sa ostatkom tekućine od gljiva. Samo se prethodno mora procijediti kroz fino sito ili gazu (zbog zemlje itd).
A još bolje ako ti se da zajebavat sa temeljcem...

Da, ja sam ovdje upravo koristio temeljac, ali bi to za mnoge koji citaju bilo prezahtjevno, tako da sam se odlucio napisati laksu verziju



A možeš i cijelo vrijeme podlijevati vinčekom (vidim 6 butelji!!!) pa tako uštedjeti na mlakoj vodi! ;)

Vincekom podljevam moju malenkost..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/12/2012 : 09:56:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Svinjski File s Jabukama

Svinjetina je uvijek bila dobra u slatko-kiselim jelima s vocem poput jabuka ili sljiva.Ovo jelo, krepko i jednostavno za pripremu, izvrsno je za hladne zimske veceri

Prerezite jabuke napola i izvadite unutrasnjost.Stavite u zdjelju , prelijte sa 500 ml bijelog vina i ostavite da se mariniraju najmanje 2 sata, a ako imate vremena i duze.
Svinjski filet takode premazite maslinovim uljem te zacinite soli, paprom i ako hocete aromaticnim biljem, te i njega ostavite oko sat vremena da se marinira.
Pecnicu zagrijte na 190°C , stavite file da se pece i nakon 10 minuta ga prelijte polovicom vina koje ste koristili za mariniranje.Okrenite meso , te pecite jos 20 minuta.Jabuke poslozite oko mesa i dodajte jos malo vina od marinade te pecite sljedecih 20 minuta.
Uz to sam pripravio gratin u kojega sam dodao jos i sampinjone ...to je to.



















Zasigurno ce ovdje neki primjetiti malu notu perverznosti pri izgledu filea..ali nije namjerno

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 31/12/2012 : 10:39:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Meni isto
Za nježnije komade mesa probajte iskombinirat slatki senf i balzamični ocat. Nedavno probao i oduševljen sam!

...da se malo pohvalim zalihama:



Nisam ovo jucer ni primjetio...bravo majstore..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 04/01/2013 : 01:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
murdoc, stavljam ovu sliku samo da ti uletim u topic
Nemam detaljno razrađene prikaze kao ti, ali neka i ovaj posluži.
Zanemarite mutnjikavu sliku i prljavu kuhinju.



Moje novogodišnje pečenje za ručak. Žena je složila sarmu, a ja ovo. Ekipa žderača na ručku je podijelila hvalospjeve..

Riječ je o butu odojka, oko 3 kg.
Preko noći je mariniran u mješavini sol, papar, malo vegete, maslinovo ulje, limunov sok i 5-6 češnjeva češnjaka.
Pekao sam ga 4 sata u špakeru na 180 stupnjeva pokrivenog alu folijom, uz vrlo mali podljev vode.
Krumpiri i mrkva su dodani sat vremena prije kraja pečenja, a pola sata prije kraja sam skinuo foliju i okrenuo samo gornje grijače na najjače da se kožica dobro zapeče.
Meso je bilo vrlo mekano i lijepo pečeno bez obzira na debljinu.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 04/01/2013 : 01:20:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Amos

Preko noći je mariniran u mješavini sol, papar, malo vegete, maslinovo ulje, limunov sok i 5-6 češnjeva češnjaka.


ja dodam i malo svjezeg nasjeckanog ruzmarina, ne mozes pogrijesiti

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Amos
Senior Member



Croatia
2896 Posts

Member since 03/01/2011

Posted - 04/01/2013 : 10:01:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Amos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by Amos

Preko noći je mariniran u mješavini sol, papar, malo vegete, maslinovo ulje, limunov sok i 5-6 češnjeva češnjaka.


ja dodam i malo svjezeg nasjeckanog ruzmarina, ne mozes pogrijesiti


Je, ruzmarin se ljubi s pecenim mesom, a sa odojkom i svinjetinom voli ici i lovorov list.
Ja mu osobno nisam neki ljubitelj u jelima, osim u gulasima od divljaci, posebno zeca i vepra kada se spremaju na lovacke nacine. I tocno je da ga treba staviti malo jer voli prekriti sve druge okuse jela.
Kada pecem ribu na gradelama, onda volim ulje po ribi mazati grancicom svjezeg ruzmarina.

Uža san gledati Inspektora Rexa, ali odusta san kad su prominili pasa.
Go to Top of Page

maddox031
Senior Member

Croatia
1941 Posts

Member since 23/09/2011

Posted - 04/01/2013 : 10:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit maddox031's Homepage  Send maddox031 a Private Message  Reply with Quote
a to opet ovisi tko sta voli :) ja nisam ljubitelj ruzmarina :)

lovor volim doduse :)

There can be only one, me!
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/01/2013 : 14:00:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
Gratinirane Penne

U tavi na ulju pirjajte persin, luk, i cesnjak dok cesnjak ne pozuti .
Dodajte rajcice i kuhajte na laganoj vatri 25 min.
Kuhajte Penne u loncu u vreloj i posoljenoj vodi pola vremena oznacenog na pakiranju, dobro ocjedite.
Stavite sloj tjestenine u dobro namascenu vatrostalnu posudu, prekrijte redom slanine, umaka od rajcica i obje vrste sira .Ponavljajte postupak dok ne napunite posudu , ostavite malo sira za posipanje po vrhu.Sirevi ce poprimiti zlatno-smedu boju kada se jelo zapece.
Pecite u zagrijanoj pecnici na 180°C oko 30 min.












“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde

Edited by - mr murdoc on 05/01/2013 14:01:35
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/01/2013 : 14:04:22  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
@murdoc

Znam samo jednu stvar..ovo predobro izgleda..nadam se da cu jednom kusat tvoju kuzinu..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

mr murdoc
Advanced Member



Switzerland
14557 Posts

Member since 02/01/2006

Posted - 05/01/2013 : 14:06:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mr murdoc a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by brni

@murdoc

Znam samo jednu stvar..ovo predobro izgleda..nadam se da cu jednom kusat tvoju kuzinu..

"Mi casa es su casa"..budi moj gost kad kod pozelis..

“To live is the rarest thing in the world. Most people exist, that is all.”? Oscar Wilde
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 05/01/2013 : 14:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mr murdoc

quote:
Originally posted by brni

@murdoc

Znam samo jednu stvar..ovo predobro izgleda..nadam se da cu jednom kusat tvoju kuzinu..

"Mi casa es su casa"..budi moj gost kad kod pozelis..



Moze..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page
Page: of 9 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.59 seconds. Snitz Forums 2000