forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The walking dead - TV serija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 24

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17589 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/11/2017 :  08:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Peta epizoda bas dobra. Jedna od onih kada se zavrse bude ti zao sto ne traje duze.

Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member

Croatia
1367 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 27/11/2017 :  19:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Ovi i dalje bez cilja tumaraju
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
3969 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/12/2017 :  02:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Jel gledao ko zadnji Walking Dead?
Ne mogu vjerovati da su ono napravili.
Iskreno, meni zasad najneočekivanija stvar u seriji, a prikazana tako smireno, na način 'evo vam ta mala scena za kraj, tek tako'.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member

Croatia
1367 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 12/12/2017 :  08:21:25  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Iskreno, meni zasad najneočekivanija stvar u seriji, a prikazana tako smireno, na način 'evo vam ta mala scena za kraj, tek tako'.

a tko kaže da ga je ugrizao,khm, zombi
Go to Top of Page

fler
Average Member

Croatia
864 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/12/2017 :  03:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:

Normalno da je neočekivano, kad je cijela poanta i glavni motivator Rickovog ponašanja ostavljanje boljeg svijeta za iduće generacije, i ovime su totalno eliminirali bitne elemente kasnije radnje (osim ako ne ubace nekakvo deus ex rješenje, pa ispadne da je imun na ugriz ili nešto u tom stilu - što me ne bi iznenadilo, obzirom da su scenaristi skroz pogubljeni i smiješno nesposobni).
Rick će sad još više kukati i plakati i s nevjericom gledati u prazno.

Vrijeme je da serija završi, a Chandler može biti sretan što (ako) leti van prije nego ga definitivno obilježi za sva vremena ..
vjerojatno je kasno, predugo je to sve trajalo, ali eto.
Bernthal je lijepo rekao zašto je bilo dobro što su ubili Shanea, a bome se i Sasha fino izvukla sa Star Trekom.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 13/12/2017 03:34:35
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17589 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/12/2017 :  18:05:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:

Pretpostavljam da je doticna osoba odlucila da napusti seriju. Neko drugo logicno objasnjenje tesko bi bilo shvatiti.

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
3969 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 14/12/2017 :  22:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Da, ali ak je to napravio, onda je glup.
Pa ovo mu je sigurno donosilo dobre pare, a teško da će negdje drugdje naći tako profitabilnu ulogu, jer nije baš neki glumac.
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

Switzerland
17589 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 14/12/2017 :  22:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit King Warrior's Homepage  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Jeste limitiran glumac.
Iako s jedne strane serija mu je donijela popularnost i jedan je od glavnih uloga od pocetka serijala, istina je takodje da je i cijelo vrijeme u sjeni ostalih i da tu tesko da bi bilo pomaka za njega. Vjerovatno misli da je dosao trenutak da se pomjeri sa mjesta i napravi sljedeci korak u karijeri.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member

Germany
9606 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/12/2017 :  01:54:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Nisam gledao cijelu 8 sezonu,ali čuo sam,sam sebi spojlam.
Baš mi je krivo zbog Carla

Dvije stvari opisuju covjeka.Strpljenje kada nema ništa,i ponašanje kada ima sve.
Go to Top of Page

Davor2403
Average Member

Bosnia and Herzegovina
738 Posts

Member since 24/08/2010

Posted - 18/12/2017 :  18:24:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Davor2403 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

quote:

Normalno da je neočekivano, kad je cijela poanta i glavni motivator Rickovog ponašanja ostavljanje boljeg svijeta za iduće generacije, i ovime su totalno eliminirali bitne elemente kasnije radnje (osim ako ne ubace nekakvo deus ex rješenje, pa ispadne da je imun na ugriz ili nešto u tom stilu - što me ne bi iznenadilo, obzirom da su scenaristi skroz pogubljeni i smiješno nesposobni).
Rick će sad još više kukati i plakati i s nevjericom gledati u prazno.

Vrijeme je da serija završi, a Chandler može biti sretan što (ako) leti van prije nego ga definitivno obilježi za sva vremena ..
vjerojatno je kasno, predugo je to sve trajalo, ali eto.
Bernthal je lijepo rekao zašto je bilo dobro što su ubili Shanea, a bome se i Sasha fino izvukla sa Star Trekom.

Slažem se s boldiranim u potpunosti, ali nažalost, već pišu scenarij za 11. i 12. sezonu!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member

Croatia
1367 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 18/12/2017 :  21:18:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Zar već? Ovaj scenarij za osmu je na WC-u pisan
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
3969 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 18/12/2017 :  21:20:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A kad imaju materijala, jer i strip još ide, a serija barem okvirno prati veće priče stripa, iako je ovo s Carlom velik odmak.

No, ako se ne varam, i Andrea je još živa u stripu, a u seriji je nema već dugo.
Go to Top of Page
Page: of 24 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.28 seconds. Snitz Forums 2000