forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The walking dead - TV serija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 25

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
5665 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 22/09/2018 :  20:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Pogledao prve 3 epizode 8. sezone.
Dobra klanica za sada.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member

Serbia
5665 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 06/10/2018 :  01:27:29  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Obrnuo i ja osmu sezonu.
Osvezila celu pricu. Ova sezona mi je mozda i najbolja do sada.
Odbrojava se do pocetka devete.

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Sneaksie Thiefsie
Advanced Member

3693 Posts

Member since 22/04/2008

Posted - 10/10/2018 :  18:09:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Sneaksie Thiefsie a Private Message  Reply with Quote
umro Scott Wilson
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
4306 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 12/11/2018 :  00:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Zanimljiva je ova sezona.
Serija se maknula od rata i akcije, i sad je više misterija i opet zombij serija, a pogotovo bi to trebala biti u ostatku sezone.
I dok mnogi hvale da se serija popravila i vratila na pravi put, gledanost je znatno pala.
A peta epizoda imala je iznenađenje, i to ne jedno, već ono drugo.
SPOILER
Andrew Lincoln je rekao da odlazi iz serije u ovoj sezoni. I svi su mislili da će Rick umrijeti.
I naprave njegovu oproštajnu epizodu, koja je bila lijepa i tužna, efektivna i predvidljiva, ali onda veliki WTF preokret na kraju.
Ipak je preživio. No svejedno je otišao iz serije.

Bilo je lijepo vidjeti neke Stare likove, Shanea i posebice Hershela, čiji je glumac nedavno preminuo (RIP).
I iz nekog razloga Sashu(?). Vjerojatno je bila glumica dostupna, i sad je frajerica kad ima glavnu ulogu u Star Treku.
Puno bi efektivnije bilo da je u toj sceni Glenn bio, a još više Lori i Carl.

Ali to nije kraj za Ricka, jer su najavili čak 3 Walking Dead filma u kojima će on imati glavnu ulogu i koji će pratiti njegov život među ljudima s helikopterom, te vjerojatno njegov bijeg od tamo i potragu za obitelji.
Moja pretpostavka je da će on tamo lutati par godina/sezona i da bi se u zadnjoj sezoni mogao vratiti u seriju, ili barem u finalnoj epizodi.
Naravno, tako bi bilo u idealnom slučaju, ako seriju ne ukinu zbog naglog pada gledanosti, iako najava filmova daje naslutiti suprotno.

A time jump u seriji prati stripove, ako se ne varam. 
I bit će zanimljivo.

Jedino je pitanje hoće li Negan polako preuzeti glavnu ulogu u seriji, budući da Ricka više nema.
Jer daje se naslutiti redemption arc za njega.
​​​​​​​A Judith će vjerojatno preuzeti ulogu Carla.

SPOILER END
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik

19728 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 03/04/2019 :  06:22:21  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Završena deveta sezona. Ništa spektakularno, nekoliko iznenađenja u pretposledjnjoj epizodi. Pojavili se neki novi likovi, što je možda i dobro tako. To osvježenje nam donosi nove (ili stare) priče u novom ruhu. Iskreno, možda bi bilo dobro da završe seriju sa sljedećom desetom sezonom. Gledam više iz navike, serija je davno prestala da me oduševljava.

Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member

Croatia
4306 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 03/04/2019 :  23:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
A meni baš suprotno. Deveta sezona mi je pravo osvježenje i u top3.
Go to Top of Page

Jerry Krause
stripovi.com suradnik

Western Samoa
5172 Posts

Member since 12/11/2009

Posted - 04/04/2019 :  12:38:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Jerry Krause a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

A meni baš suprotno. Deveta sezona mi je pravo osvježenje i u top3.

Možda zato što je ova sezona došla nakon dvije užasne sezone.

Nije loša bila ova sezona, ali da mi je pri vrhu nije. Šaptači su postali osvježenje nakon izdrkavanja s Neganom, ali vidjet ćemo hoće li 10. sezona donijeti pomak u pozitivno ili će scenaristi pretjerati kao s Neganom pa vući Šaptače u nedogled.

Inače, 1., 3. i 5. sezona su mi vrh, 4., pola 6. i 9. mogu proći dok ove ostale su ispod razine, pogotovo 7. i 8. sezona koje su smeće.
Go to Top of Page
Page: of 25 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000