forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Film & TV
 The walking dead - TV serija
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 27

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 26/06/2020 : 19:05:09  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
SPOILERI OSMA SEZONA!

Jedva preživio S8E9, ne znam kako im je uspjelo utrpati toliko patetike i gluposti u jedni epizodu. Uz to jedni se pretvore u zombija u roku keks, a drugima preobražaj traje 24h, sve za potrebe priče.

Jedino ako na kraju ne slože da je sve to nečija iluzija...

Odgledao i S8E10, isto loša epizoda sa smećarima. Bez ikakve logike i smisla, evo vam naše oružje pa nas pobijte. Šefica od face postaje dvorska luda.

Tri "vrhunske" scene u zadnjih par epizoda:
1. sudar kamiona za smeće i malog kamiona sa zvučnicima, kako je netko normalan uopće mogao tako nešto smisliti. Kako uopće objasniti tu scenu?

https://twitter.com/i/status/935040907576877056
drugi video po redu na linku

2. ubojstvo bakice koja vodi pleme uz ocean. Enid ulazi u selo usred mraka na prvi šum poteže pištolj i napuca ni manje ni više nego vođu zajednice i to naravno na smrt, usred mraka, ako nisam već spomenuo.

3. Morgan bježi iz "tvornice" spasitelja izlazi vani i bukom izaziva mrtvace koji kreću na njega, vodi ih par metara i točno kad dolaze pred vrata kroz njih izlaze spasitelji, servirano kao na tanjuru za mrtvace. Morgan je stvarno faca kako je to sve matematički precizno izračunao.

Gleda se dalje.

Edited by - stripofil on 26/06/2020 19:07:53
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 17/07/2020 : 14:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Nakon pauze, nastavio sam i sada sam na E06S05.

Onaj Terminous je bio totalni promašaj, trebalo je još par epizoda biti oko njega jer ovako se nismo upoznali sa tim novim ljudima i sistemom, dok smo to odmah uspijeli u 5. sezoni kad smo saznali za novu grupu ljudi u bolnici.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 17/07/2020 : 20:45:19  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Nakon pauze, nastavio sam i sada sam na E06S05.

Onaj Terminous je bio totalni promašaj, trebalo je još par epizoda biti oko njega jer ovako se nismo upoznali sa tim novim ljudima i sistemom, dok smo to odmah uspijeli u 5. sezoni kad smo saznali za novu grupu ljudi u bolnici.



Uživaj u tim sezonama jer su remek-djelo prema onome što slijedi.
Završavam devetu sezonu i mogu reći šteta utrošenog vremena.
Tamo do sedme sezone je serija ok, ali nakon toga užasna osma sezona i nijansu bolja deveta, ali totalni zaokret i sada je to serija za tinejdžere. Glazba isto tako, ranije sezone imaju dobre stvari, deveta ima pjesmuljke.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 20/07/2020 : 12:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripofil

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Nakon pauze, nastavio sam i sada sam na E06S05.

Onaj Terminous je bio totalni promašaj, trebalo je još par epizoda biti oko njega jer ovako se nismo upoznali sa tim novim ljudima i sistemom, dok smo to odmah uspijeli u 5. sezoni kad smo saznali za novu grupu ljudi u bolnici.



Uživaj u tim sezonama jer su remek-djelo prema onome što slijedi.
Završavam devetu sezonu i mogu reći šteta utrošenog vremena.
Tamo do sedme sezone je serija ok, ali nakon toga užasna osma sezona i nijansu bolja deveta, ali totalni zaokret i sada je to serija za tinejdžere. Glazba isto tako, ranije sezone imaju dobre stvari, deveta ima pjesmuljke.



Zapravo, samo prve 3. sezone imaju vrhunsku mjuzu. Na to se hrpa ljudi žali, a i ja sam primjetio.

Također kažu da se u 10. sezoni serija vrača u normalu, tako da izdrži još malo do kraja 9.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 20/07/2020 : 12:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote


Ovo remek-dijelo je bilo u 2. sezoni.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/07/2020 : 22:22:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko



Ovo remek-dijelo je bilo u 2. sezoni.



Ne gledam Walking dead, a ni ne citam Okruzen mrtvima, ali ova pesma je vrhunska stvar!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 21/07/2020 : 22:47:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
@going going

Što? Za seriju ne propuštaš previše, ali je strip dobar.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/07/2020 : 00:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beren

@going going

Što? Za seriju ne propuštaš previše, ali je strip dobar.




Imao sam prva 4 trejda u izdanju Darkvuda i iako su mi se svideli pogotovo prva dva, nesto me nije vuklo dalje na citanje, ne znam. I nikad nisam nastavio. Imam mnogo drugih serijala i americkih i drugih skola stripa koje me vise privlace. Na kraju sam i prodao ta 4 trejda sad skoro za neku siću.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 22/07/2020 : 17:41:58  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko



Ovo remek-dijelo je bilo u 2. sezoni.



Da to mi fali, ako se ne varam to je bilo nakon one makljaže u napuštenom kafiću kad su otišli po Hershela.

Obično gledam WD dok treniram tako da mi je ta stvar sjela samo tako.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 22/07/2020 : 19:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:

Ovo remek-dijelo je bilo u 2. sezoni.

Da to mi fali, ako se ne varam to je bilo nakon one makljaže u napuštenom kafiću kad su otišli po Hershela.



Ne varaš se, bravo majstore!


Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.

Edited by - GitaristRoko on 22/07/2020 19:39:33
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 07/12/2020 : 09:38:43  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Trenutno stojim već mjesec dana na 13. epizodi 10 sezone.
10. i 9. sezona su toliko očajne da mi treba previše snage i volje za pogledat. Gledal budem, ali su mi trenutno The Mandalorian i Vikings prioritet. Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni, a u Mandalorianu pratim ove aktualne epizode.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 07/12/2020 : 14:40:43  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Tu sam negdje i ja stao ali prije pola godine:D
Možda 7. ili 8. epizoda 10. sezone.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 19/12/2020 : 21:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
Znate li što je potrebno za održavanje servera pomoću kojeg radi internet? Pretpostavljam da su serveri u velikim gradovima, kad prođeš zombije i dođeš do servera, možeš li ga podići ako ima dovoljno energije?
Drugim riječima, može li običan čovjek (u smislu prosječna inteligencija i znanje) vratiti internet tokom zombi apokalipse, pa da barem i najmanji dio svijeta bude pod konstantom komunikacijom?
U prvim danima apokalipse, kad se internet ugasi, ugase li se i sateliti oko Zemlje? Oni se pale također kod servera za internet ili kod sjedišta agencije čiji je satelit? Smatram da su ovo i više nego zanimljive teme za raspravu, pa očekujem da diskutiramo o tome.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 14/02/2021 : 14:13:34  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
1. sezona Fear the Walking Dead:
Prva sezona pokazuje početke apokalipse iz totalno drugačije perspektive i od prvih dana. To je odlično prikazano, u skladu pričama likova iz The Walking Deada (tamo radnja počinje mjesec nakon početka), no malo su mi to presporo napravili. No vjerujem da mi je to sporo jer sam u startu očekivo klanje zombija i puko preživljavanje. To nisam dobio, ali nisam razočaran. Nevjerojatno dobro su prikazali početak apokalipse. Strand mi je prezakon lik.

2. sezona Fear the Walking Dead:
Ovo remek-dijelo je u rangu najboljih sezona matične serije.
Serija pokazuje razna vjerovanja o zombijima i o tom novom svijetu. Susrećemo razne ljude koji imaju svoje teorije i na svoje načine pokušavaju razumijeti i preživjeti svijet. Chris se tokom epizoda sve više udaljava od oca, prijatelja i razuma. Otac ga pokušava vratiti na put. No jeli uspio - sezona završava sa cliff hangerom velikim, pa ne znam. Kemija između njih dvojice je nevjerojatna. Također je dobra kemija između majke i sina - Madison i Nick. No njihov odnos mi nije toliko dobar. Nekako je previše korišten u filmovima i serijama. Nick je sličan svom ocu, pa majka ne zna šta da radi. Previše je toga. Strand je također jedinstven lik kojeg je malo zajebanije shvatit. Ja sam njega shvatio kao biseksualca kojem nije toliko važno koga jebe, nego manipulira ljudima i krade od njih te na taj način živi. Tojest, tako je živio prije apokalipse. Barem sam ja tako shvatio njegov lik.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/02/2021 : 18:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

RaoulDuke
Junior Member



Croatia
426 Posts

Member since 02/05/2016

Posted - 14/02/2021 : 19:40:29  Show Profile Show Extended Profile  Send RaoulDuke a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.



A nije baš tako, valja još jedna ili dvije iza toga.

Neki dan sam završio sa šestom. Jedva.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 14/02/2021 : 22:07:15  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.



Pogledao sam i prvu epizodu druge sezone. Serija mi ima prebrzu radnju i to mi užasno smeta, a sve ostalo mi je super. Sumljam da ću nastaviti sa serijom, ne vuče me, ali tko zna.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/02/2021 : 22:23:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RaoulDuke

quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by GitaristRoko

Sa Vikinzima sam krenuo i na prvoj sam sezoni



Završi prvu sezonu i ne gledaj dalje.



A nije baš tako, valja još jedna ili dvije iza toga.

Neki dan sam završio sa šestom. Jedva.



Ja sam na jedvite jade pogledao prve 3-4 epizode druge sezone i nakon toga odustao. Baš ode đavlu sve, skroz mi je bezveze postalo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/02/2021 : 09:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by GitaristRoko



2. sezona Fear the Walking Dead:
Ovo remek-dijelo je u rangu najboljih sezona matične serije.




Uživaj dokle možeš, jer iako je serija na početku kvalitetno ispred TWD, nakon treće sezone slijedi strmoglav pad i postaje skoro pa negledljiva, bez glave i repa, samo jeftina patetika.
Go to Top of Page

GitaristRoko
Average Member



Croatia
511 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 16/02/2021 : 19:40:23  Show Profile Show Extended Profile  Send GitaristRoko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior
Uživaj dokle možeš, jer iako je serija na početku kvalitetno ispred TWD, nakon treće sezone slijedi strmoglav pad i postaje skoro pa negledljiva, bez glave i repa, samo jeftina patetika.



Vjerujem, ponovno ću prolaziti što sad prolazim sa The Walking Deadom. Neću imati volje za seriju i to će trajati mjesecima, ali čujem da sada šesta sezona frca dojmovima i odličnim ocjenama na IMDb-u, vrača se na stare staze.

Ja kuham meth sa svojim profesorom kemije.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 13/03/2021 : 22:50:41  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pogledao 10 sezonu.
Bla
SPOILER:Ajde riješili su onu anitipatičnu Alfu ali dokle više...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 14/03/2021 : 21:16:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Strašno dosadne poslednje dve epizode koje su nedavno krenule.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

Windwalker
Advanced Member



Croatia
4530 Posts

Member since 08/03/2008

Posted - 15/03/2021 : 18:54:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Windwalker a Private Message  Reply with Quote
Epizode djeluju kao nekakvi priljepci, one-shotovi naljepljeni na 10. sezonu, koja je zapravo trebala završiti 16.-om epizodom.
Go to Top of Page

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 16/03/2021 : 20:02:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Bukvalno tako!

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22107 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 29/03/2021 : 14:45:01  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Windwalker

Epizode djeluju kao nekakvi priljepci, one-shotovi naljepljeni na 10. sezonu, koja je zapravo trebala završiti 16.-om epizodom.


Da, serija je počela opasno da smara, opet se drže koncepta da jedna epizoda prati dešavanja ca. 2 lika. Trebali su završiti sezonu na vrijeme, ovo je baš mučenje.
Go to Top of Page
Page: of 27 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000