forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Tiraži, dupliranje izdanja, fibra...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/02/2010 : 21:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
a sto da vam kazem kad raspravljate o necemu o cemu pojma nemate i napadate ljude jer im smeta kad ih vrijedjate tvrdnjama o jeziku?
ne da ste djeca, nego ste fetusi, pa se mora covjek spustiti na tu razinu. i sve je to jos predaleko, morat cu jos nize.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/02/2010 : 21:53:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Bokte, glupoga li topica... Čovik je vjerojatno u početku tija reć da mu bolje leži originalni engleski tekst nego srpski prijevod i vi ste od toga napravili totalnu glupost. Meni je isto 100 puta draže čitat na engleskome nego na srpskome, pa šta sad?
A za ovo da se "bolje razumi engleski od srpskoga", u to neću ulazit. Mislin da se tom izjavom tilo reć ovo šta sam u prvome redu napisa, ali je krivo protumačeno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39710 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/02/2010 : 21:53:14  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
'ajde ne prdi.. Ko je koga vredjao? Gde? Ja nisam na to naisao...
Go to Top of Page

_saruman_
New Member



Croatia
203 Posts

Member since 07/10/2009

Posted - 19/02/2010 : 21:53:22  Show Profile Show Extended Profile  Send _saruman_ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by _saruman_

Ovdje se neki prave bedasti ili su zaista bedasti. Nije stvar u tome da li Hrvat razumije srpski ili Srbin hrvatski. To je potpuno nebitno. Bitno je da su hrvatski i srpski dva jezika, a ne jedan. Bitno je da hrvatski nije nikakvo narječje već službeni jezik, kao što piše u hrvatskom Ustavu. Hrvatska će pristupiti u EU sa svojim hrvatskim jezikom kao sto će jednom to i Srbija sa svojim srpskim. Dvije nakaze u EU parlamentu pokušale su to spriječiti rezolucijom ali im na sreću nije uspjelo. Negiranje kulturnog, jezičnog i nacionalnog identiteta upravo je dovelo do svih sranja u zadnjih 20 godina i žalosno je da neki to ne razumiju ili odbijaju razumjeti. Osobno me vrijeđa ako netko moj jezik naziva narječjem, vjerujem da smeta i mnoge druge. Nikad mi ne bi palo na pamet negirati ili omalovažavati tuđi jezik i to je glavna poruka ove priče.



nemoj se zivcirati. neki ljudi su bijednici, otkako je svijeta i vijeka
sve sto si rekao na mjestu je da ne moze bolje i ljepse.

Jao sad si razočarao Boba Roka koji je i započeo ovu raspravu. On je sve nade polagao u tebe i ti si trebao biti taj koji će dokazati u kakvoj sam ja zabludi.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/02/2010 : 21:53:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
Teško da može niže od ovoga.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/02/2010 : 21:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

'ajde ne prdi.. Ko je koga vredjao? Gde? Ja nisam na to naisao...



si corav ili samo glup, ili volis provocirati? procitaj lijepo sve iznova, ili da ti prevedam na kineski?
mislim, s kim ja raspravljam... idiotom kojemu je ubojstvo francuskog navijaca ok...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/02/2010 : 21:56:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by marlowe

Teško da može niže od ovoga.



moze. da se spustim na tvoju razinu npr. tada bih se vec opasno priblizio kelvinovoj nuli egzistencije nekog bica.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 19/02/2010 : 21:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by _saruman_

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by _saruman_

Ovdje se neki prave bedasti ili su zaista bedasti. Nije stvar u tome da li Hrvat razumije srpski ili Srbin hrvatski. To je potpuno nebitno. Bitno je da su hrvatski i srpski dva jezika, a ne jedan. Bitno je da hrvatski nije nikakvo narječje već službeni jezik, kao što piše u hrvatskom Ustavu. Hrvatska će pristupiti u EU sa svojim hrvatskim jezikom kao sto će jednom to i Srbija sa svojim srpskim. Dvije nakaze u EU parlamentu pokušale su to spriječiti rezolucijom ali im na sreću nije uspjelo. Negiranje kulturnog, jezičnog i nacionalnog identiteta upravo je dovelo do svih sranja u zadnjih 20 godina i žalosno je da neki to ne razumiju ili odbijaju razumjeti. Osobno me vrijeđa ako netko moj jezik naziva narječjem, vjerujem da smeta i mnoge druge. Nikad mi ne bi palo na pamet negirati ili omalovažavati tuđi jezik i to je glavna poruka ove priče.



nemoj se zivcirati. neki ljudi su bijednici, otkako je svijeta i vijeka
sve sto si rekao na mjestu je da ne moze bolje i ljepse.

Jao sad si razočarao Boba Roka koji je i započeo ovu raspravu. On je sve nade polagao u tebe i ti si trebao biti taj koji će dokazati u kakvoj sam ja zabludi.


Nisam ja, nego ti. Ja nigde nisam pominjao da hrvatski kao jezik ne postoji... A to da se ne slazem sa Curunirom, ne slazem se. Ali dobro, sad je tebi puno srce verovatno... I ne znam sto ispada da sam ja odgovoran za ovo? Mene na forumu nije bilo pola dana i sada ispada da sam ja zakuvao. Kada bi pazljivo procitali sta sam napisao, nigde ne bi nasli potpaljivacki ton.

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

marlowe
Advanced Member



Serbia
4279 Posts

Member since 24/09/2002

Posted - 19/02/2010 : 21:57:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit marlowe's Homepage  Send marlowe a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir
moze. da se spustim na tvoju razinu npr. tada bih se vec opasno priblizio kelvinovoj nuli egzistencije nekog bica.



ma, goni se budalo. u rupu.

________________________
Remember, remember the fifth of November,
The gunpowder, treason and plot,
I see of no reason why gunpowder treason should ever be forgot.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20789 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/02/2010 : 21:58:39  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
@saruman
malopre me je jedan kolega forumaš upozorio(preko pm) da nisam u pravu što se tiče tebe, a ja sam mu odgovorio da nigde ne vidim razloga što se ti vređaš; ali pogledao sam ponovo pažljivije Bob Rokov post, i priznajem , pogrešio sam, imaš razloga da se buniš.Primi moje izvinjenje.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10369 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 19/02/2010 : 21:58:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by _saruman_

quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by _saruman_

Ovdje se neki prave bedasti ili su zaista bedasti. Nije stvar u tome da li Hrvat razumije srpski ili Srbin hrvatski. To je potpuno nebitno. Bitno je da su hrvatski i srpski dva jezika, a ne jedan. Bitno je da hrvatski nije nikakvo narječje već službeni jezik, kao što piše u hrvatskom Ustavu. Hrvatska će pristupiti u EU sa svojim hrvatskim jezikom kao sto će jednom to i Srbija sa svojim srpskim. Dvije nakaze u EU parlamentu pokušale su to spriječiti rezolucijom ali im na sreću nije uspjelo. Negiranje kulturnog, jezičnog i nacionalnog identiteta upravo je dovelo do svih sranja u zadnjih 20 godina i žalosno je da neki to ne razumiju ili odbijaju razumjeti. Osobno me vrijeđa ako netko moj jezik naziva narječjem, vjerujem da smeta i mnoge druge. Nikad mi ne bi palo na pamet negirati ili omalovažavati tuđi jezik i to je glavna poruka ove priče.



nemoj se zivcirati. neki ljudi su bijednici, otkako je svijeta i vijeka
sve sto si rekao na mjestu je da ne moze bolje i ljepse.

Jao sad si razočarao Boba Roka koji je i započeo ovu raspravu. On je sve nade polagao u tebe i ti si trebao biti taj koji će dokazati u kakvoj sam ja zabludi.



nazalost, on je u ogromnoj zabludi, a najvise mi zao jer ne misli nista lose s tim. no drugi su jedva docekali da mogu sa strane pljucati po hrvatskom. nemoj se ti brinuti, ovdje sto se vise sramis naglasiti hrvatski, sto vise sve utrpas u nekakav zajednicki prostor i jezik, to si veca faca. mislim, ovo je forum, je l' de...
no jednog dana racuni ce se svesti, a mnogi ce se zacrvenjeti.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

sdragan@
Senior Member



Western Sahara
1780 Posts

Member since 01/05/2005

Posted - 19/02/2010 : 22:00:25  Show Profile Show Extended Profile  Send sdragan@ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir


jel onda postujes i misljenje vecine drzava sirom planeta o tome kolika je povrsina tvoje zemlje? ja na tvom mjestu ne bih nikad.
ajde svi koji serete o necemu o cemu nemate pojma, svi koji serete i pretvarate u narjecje najstariji (500 jebenih usranih godina!!!!) jezik na ovim prostorima, prestanite ili crknite od jala, stogod vam draze...


Jebo te
Na kojim si ti drogama...???
Ah...kako je to Tito znao lepo napraviti...niko se nije niti smeo pobuniti ciji je veci,slavniji,jaci,ispravniji...nabijem vas sve odreda...ko god bi se pitao nesto slicno znalo se bajo moj : KAMEN...i goli otok!

"Bijah uhvacen u zamku,I pozvan da se predam,Al taj nisam ja,Stuc u ruke i crta.
Kako gordo teku suze,Skrivao sam mnoge ljude,Kao i imena,A sad i ona ginu sa mnom

Go to Top of Page

_saruman_
New Member



Croatia
203 Posts

Member since 07/10/2009

Posted - 19/02/2010 : 22:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send _saruman_ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

@saruman
malopre me je jedan kolega forumaš upozorio(preko pm) da nisam u pravu što se tiče tebe, a ja sam mu odgovorio da nigde ne vidim razloga što se ti vređaš; ali pogledao sam ponovo pažljivije Bob Rokov post, i priznajem , pogrešio sam, imaš razloga da se buniš.Primi moje izvinjenje.


Prihvaćam ispriku i drago mi je da su nesporazumi riješeni
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39710 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/02/2010 : 22:02:02  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by sawitch

'ajde ne prdi.. Ko je koga vredjao? Gde? Ja nisam na to naisao...



si corav ili samo glup, ili volis provocirati? procitaj lijepo sve iznova, ili da ti prevedam na kineski?
mislim, s kim ja raspravljam... idiotom kojemu je ubojstvo francuskog navijaca ok...



Koji si ti majmun pa to je neverovatno... Sta tebe boli kurac sta je meni OK...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46689 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 19/02/2010 : 22:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Ah...kako je to Tito znao lepo napraviti...niko se nije niti smeo pobuniti ciji je veci,slavniji,jaci,ispravniji...nabijem vas sve odreda...ko god bi se pitao nesto slicno znalo se bajo moj : KAMEN...i goli otok!
[/quote]


naročito su super popljačkali seljake posli rata.jel to isto bilo krasno ?

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla. Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u život

Edited by - lwood on 19/02/2010 22:03:59
Go to Top of Page

_saruman_
New Member



Croatia
203 Posts

Member since 07/10/2009

Posted - 19/02/2010 : 22:04:01  Show Profile Show Extended Profile  Send _saruman_ a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sdragan@

quote:
Originally posted by Curunir


jel onda postujes i misljenje vecine drzava sirom planeta o tome kolika je povrsina tvoje zemlje? ja na tvom mjestu ne bih nikad.
ajde svi koji serete o necemu o cemu nemate pojma, svi koji serete i pretvarate u narjecje najstariji (500 jebenih usranih godina!!!!) jezik na ovim prostorima, prestanite ili crknite od jala, stogod vam draze...


Jebo te
Na kojim si ti drogama...???
Ah...kako je to Tito znao lepo napraviti...niko se nije niti smeo pobuniti ciji je veci,slavniji,jaci,ispravniji...nabijem vas sve odreda...ko god bi se pitao nesto slicno znalo se bajo moj : KAMEN...i goli otok!

s ovakvim tolerantnim i pametnim izjavama je sve ovo i počelo.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 19/02/2010 : 22:04:55  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
Dobro je na forumu zadnje vrijeme.Svi su nadrkani,što jedni na druge, što sami na sebe, što na nekog trećeg (nepostojećeg).Bitno je da postoji nepijatelj.Ako ga nema, naći ćemo ga već mamicu mu.A koja je tema ono?To se pitanje može postaviti na svakoj temi nakon dvije stranice.
"Pitanja postavljaš a odgovore ne čekaš".
Kao da je zavladao globalni muški PMS.
Jel se seksate išta?
No dobro momci, samo da vam velim da će proljeće uskoro (veli moj meteorolog), i shvaćam da vas depresija zimska puca,a zima tako inspirativna...
Razmišljam...jebat il odjebat...kad je ovdje tako zanimljivo
Hm...

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39710 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/02/2010 : 22:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Care
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 19/02/2010 : 22:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Care


Daj koji ti je, što me nisi napao?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39710 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 19/02/2010 : 22:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Hahahaha... Care na kvadrat
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20789 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/02/2010 : 22:17:11  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

Dobro je na forumu zadnje vrijeme.Svi su nadrkani,što jedni na druge, što sami na sebe, što na nekog trećeg (nepostojećeg).Bitno je da postoji nepijatelj.Ako ga nema, naći ćemo ga već mamicu mu.A koja je tema ono?To se pitanje može postaviti na svakoj temi nakon dvije stranice.
"Pitanja postavljaš a odgovore ne čekaš".
Kao da je zavladao globalni muški PMS.
Jel se seksate išta?
No dobro momci, samo da vam velim da će proljeće uskoro (veli moj meteorolog), i shvaćam da vas depresija zimska puca,a zima tako inspirativna...
Razmišljam...jebat il odjebat...kad je ovdje tako zanimljivo
Hm...




Kralju
I btw, koji ti je qu..c ?
(da bude zanimljivije)

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22220 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 19/02/2010 : 22:21:43  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=XAyTxFHQyzY


kad manuhunter navrati ima da napravi gori pokolj od imenjaka u filmu.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7898 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 19/02/2010 : 22:23:46  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by il cattivo

Dobro je na forumu zadnje vrijeme.Svi su nadrkani,što jedni na druge, što sami na sebe, što na nekog trećeg (nepostojećeg).Bitno je da postoji nepijatelj.Ako ga nema, naći ćemo ga već mamicu mu.A koja je tema ono?To se pitanje može postaviti na svakoj temi nakon dvije stranice.
"Pitanja postavljaš a odgovore ne čekaš".
Kao da je zavladao globalni muški PMS.
Jel se seksate išta?
No dobro momci, samo da vam velim da će proljeće uskoro (veli moj meteorolog), i shvaćam da vas depresija zimska puca,a zima tako inspirativna...
Razmišljam...jebat il odjebat...kad je ovdje tako zanimljivo
Hm...



dolazi vreme parenja,a to je prolece.
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 19/02/2010 : 22:24:26  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by il cattivo

Dobro je na forumu zadnje vrijeme.Svi su nadrkani,što jedni na druge, što sami na sebe, što na nekog trećeg (nepostojećeg).Bitno je da postoji nepijatelj.Ako ga nema, naći ćemo ga već mamicu mu.A koja je tema ono?To se pitanje može postaviti na svakoj temi nakon dvije stranice.
"Pitanja postavljaš a odgovore ne čekaš".
Kao da je zavladao globalni muški PMS.
Jel se seksate išta?
No dobro momci, samo da vam velim da će proljeće uskoro (veli moj meteorolog), i shvaćam da vas depresija zimska puca,a zima tako inspirativna...
Razmišljam...jebat il odjebat...kad je ovdje tako zanimljivo
Hm...




Kralju
I btw, koji ti je qu..c ?
(da bude zanimljivije)


Dobro, ne moraš me napadati odmah jer sam ispustio slovo r u "nepijatelj" (to da smanjim tenzije i pomalo da cenzuriram sam sebe kao ti onu riječ sa q), i što sam stavio točku van navodnika a ne unutra.

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page

il cattivo
Average Member



Croatia
859 Posts

Member since 25/05/2005

Posted - 19/02/2010 : 22:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send il cattivo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

http://www.youtube.com/watch?v=XAyTxFHQyzY


kad manuhunter navrati ima da napravi gori pokolj od imenjaka u filmu.



Naša je prednost što je on trenutno jedini aktivni moderator, pa možemo da se zajebavamo malo duže no obično
A ionako su sve novootvorene teme s ovakvom tematikom predodređene u startu za LOCK, pa zašto da se ne zabavimo dok zabava traje?

To really live you must almost die
And it happened just that way with me
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000