forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 |
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

Pajtos
Advanced Member



Sierra Leone
4672 Posts

Member since 28/07/2008

Posted - 08/03/2010 : 18:54:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Pajtos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Pa sta i ako se neki pedofil krije iza nekog nika? Mene jebati nece...

Pa kad si star k'o biblija!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29610 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 08/03/2010 : 19:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

quote:
Originally posted by Vjeko1980

a ko je Marko Njegač?


da, prihvatio sam ga i ja pod prijatelje, jer vidim da su mu dosta forumasa friends.
Koji mu je nick na forumu?



mislim da je to naruto
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2010 : 19:17:23  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by sawitch

Pa sta i ako se neki pedofil krije iza nekog nika? Mene jebati nece...

Pa kad si star k'o biblija!



Jok, nego sam zauzet..
Go to Top of Page

elfak nish
Advanced Member



Serbia
5705 Posts

Member since 23/02/2009

Posted - 08/03/2010 : 19:18:09  Show Profile Show Extended Profile  Send elfak nish a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

quote:
Originally posted by Pajtos

quote:
Originally posted by sawitch

Pa sta i ako se neki pedofil krije iza nekog nika? Mene jebati nece...

Pa kad si star k'o biblija!



Jok, nego sam zauzet..

Ako hoce da je*e Sawitcha mora cekati red,jel jasno


Soundgarden - Halfway There
http://www.youtube.com/watch?v=LW4Zsd1mhPI
Go to Top of Page

sawitch
Advanced Member



Serbia
39988 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 08/03/2010 : 19:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Naravno..
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/03/2010 : 19:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sawitch

Ja to sve ignorisem.. Nisam clan ni jedne grupe, nisam niciji fan, nemam ni jednu aplikaciju.. Samo stoji neprihvaceno... Da ne mogu ponovo da me zovu...




Mada moras priznati da ima dobrih grupa kao:
Crvena Zvezda,I krv teče moja CRVENO-BELIH boja,Muda ne rastu u teretani nego na Marakani,Delije Sever

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Caleb
Advanced Member



Greece
16339 Posts

Member since 01/07/2008

Posted - 08/03/2010 : 19:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Caleb's Homepage  Send Caleb a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by sawitch

Ja to sve ignorisem.. Nisam clan ni jedne grupe, nisam niciji fan, nemam ni jednu aplikaciju.. Samo stoji neprihvaceno... Da ne mogu ponovo da me zovu...




Mada moras priznati da ima dobrih grupa kao:
Crvena Zvezda,I krv teče moja CRVENO-BELIH boja,Muda ne rastu u teretani nego na Marakani,Delije Sever




Preveo: Goran Krickovic, Tekst interpretirali: Ljubiša Bacic, Nada Blam, Miroslav Bijelic, Vlastimir Ðuza Stoiljkovic i Nikola Simic, Magnetoskop: Miroslav Nikolov, Ton majstor: Rihard Merc, Realizacija: Slavko Tatic
https://www.youtube.com/watch?v=TkE5VYffiR0
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/03/2010 : 20:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93
Mada moras priznati da ima dobrih grupa kao:
Crvena Zvezda,I krv teče moja CRVENO-BELIH boja,Muda ne rastu u teretani nego na Marakani,Delije Sever



Evo ga mladi Delija, vidim sinko, isto si godište kao i moj najmlađi sin, takođe vatreni Delija!!!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/03/2010 : 20:35:34  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by nemanja93
Mada moras priznati da ima dobrih grupa kao:
Crvena Zvezda,I krv teče moja CRVENO-BELIH boja,Muda ne rastu u teretani nego na Marakani,Delije Sever



Evo ga mladi Delija, vidim sinko, isto si godište kao i moj najmlađi sin, takođe vatreni Delija!!!




Vec cetvrta generacija Delija u porodici
Generacija 93 Zakon

Inace sto se tice FB imam profil,u odnosu na neke koji imaju po 1000,2000,3000...prijatelja ja imam malo.U grupama sam samo onim koje mi se svidjaju.Slike koje tamo postavim,postavljam svesno i znam zasto ih postavljam,nek ih gleda ko hoce,osim moje majke

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 08/03/2010 : 20:41:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Odlicno! Jos da mi kazes da ti je Alan Ford omiljen strip i samo reci hvale za tebe

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

srdjandj
Advanced Member



Serbia
22426 Posts

Member since 02/05/2005

Posted - 08/03/2010 : 20:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send srdjandj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by srdjandj

quote:
Originally posted by nemanja93
Mada moras priznati da ima dobrih grupa kao:
Crvena Zvezda,I krv teče moja CRVENO-BELIH boja,Muda ne rastu u teretani nego na Marakani,Delije Sever



Evo ga mladi Delija, vidim sinko, isto si godište kao i moj najmlađi sin, takođe vatreni Delija!!!




Vec cetvrta generacija Delija u porodici
Generacija 93 Zakon

Inace sto se tice FB imam profil,u odnosu na neke koji imaju po 1000,2000,3000...prijatelja ja imam malo.U grupama sam samo onim koje mi se svidjaju.Slike koje tamo postavim,postavljam svesno i znam zasto ih postavljam,nek ih gleda ko hoce,osim moje majke


Odlično sine, samo napred, evo moj sin ide na svaku Zvezdinu utakmicu kad igra na Marakani, a i poneko gostovanje, samo u BG!
Bravo za generaciju 93!

Iz Vršca stiže glas, u vinu leži spas, ko vino ne pije, taj nek se ubije!!!

Edited by - srdjandj on 08/03/2010 20:47:12
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/03/2010 : 20:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Odlicno! Jos da mi kazes da ti je Alan Ford omiljen strip i samo reci hvale za tebe





Posle Dilana,Marty i Zagora
ali Alan Ford je bio prvi strip koji sam kupio u zivotu Morganina tajna

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 08/03/2010 : 21:03:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
Morganina tajna? To je skoro izaslo. Samo da te pitam, kada si poceo da kupujes stripove? S vremena na vreme vodimo debate oko novih stripofila, pa nam raste prosek (godina) Jer ima bojazni da ce nestanemo ko ptica Dodo

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/03/2010 : 21:06:39  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bob Rok

Morganina tajna? To je skoro izaslo. Samo da te pitam, kada si poceo da kupujes stripove? S vremena na vreme vodimo debate oko novih stripofila, pa nam raste prosek (godina) Jer ima bojazni da ce nestanemo ko ptica Dodo




Januara 2008
Poceo posle da kupujem sve sto ima na kiosku(uglavnom VC)
Ma sad sam ja dosao izvlacim vam prosek

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

Bob Rok
Advanced Member



4922 Posts

Member since 11/03/2009

Posted - 08/03/2010 : 21:09:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Bob Rok a Private Message  Reply with Quote
To sto si rekao je dobra vest. Jer to znaci da je VC pokrenuo "new wave", na mladjima svet ostaje. Dakle, strip ipak kupuju klinci. Teorija pada u vodu (donekle). Ima li neko od tvojih drugara da kupuje stripove ili jok?

Ja se zovem El-Muhammed, iz plemena starih Azra, sto za ljubav zivot gube i umiru kada ljube.
Go to Top of Page

okiboki
Advanced Member



Serbia
10835 Posts

Member since 23/11/2008

Posted - 08/03/2010 : 21:19:11  Show Profile Show Extended Profile  Send okiboki a Private Message  Reply with Quote
Ja sam veliki protivnik Face booka,Pa to toliko moze neko da zloupotrebi da to nije istina.Boze grozim se da mi neki ko zna kakvi likovi bulje u slike mene i moje porodice.Ma ljudi su postali dokoni voajeri koje mrzi da posteno voajerisu nego idu na face book.Strasno grozim se face book-a.
Cuo sam nesto za onu farmu na FB kao ko god udje tu,neki tamo mogu da ti vide profil.Bila je prica pre neki dan.

Ni živih se nisam boja, dok su bili za užasa, a nekmoli mrtvih pasa.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/03/2010 : 21:21:10  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
Nemoj samo to klinac, ne izgledam bas tako mlado
Imam druga koji je kupovao Alana ali je prestao,sad mu ja pozajmljujem
stripove da cita.Bas sam danas odneo jednoj drugarici prvi broj kolekcionarskog Dilana
Od mladjih ja ne znam nikoga da kupuje ali mislim da se u Loznici dobro prodaju stripovi

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 08/03/2010 : 21:28:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
http://www.youtube.com/watch?v=518ToSzGzGE


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/03/2010 : 21:34:08  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

http://www.youtube.com/watch?v=518ToSzGzGE







najbolje je tamo oko minut ipo...

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 08/03/2010 : 22:24:13  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

nemanja93
Senior Member



Serbia
2438 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 08/03/2010 : 22:39:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nemanja93 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by William_Wallace

Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?




O zemljak vidim ti ides u gimnaziju nije ni cudo sto tako dobro crtaszbog profesorke
Ja sam u ekonomskoj druga godina smer Turisticki
Turisti Teroristi

Nisi se okrenula, zato nisi videla
igrale su sene.
Go to Top of Page

William_Wallace
Advanced Member



Serbia
3173 Posts

Member since 25/04/2007

Posted - 08/03/2010 : 22:45:55  Show Profile Show Extended Profile  Send William_Wallace a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by William_Wallace

Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?




O zemljak vidim ti ides u gimnaziju nije ni cudo sto tako dobro crtaszbog profesorke
Ja sam u ekonomskoj druga godina smer Turisticki
Turisti Teroristi


Hvala, sigurno je zbog toga!
Drago mi je da ima jos ljudi iz ovog kraja da citaju stripove(a da su iole mladi)!

Every man dies,
not every man really lives.
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4723 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 08/03/2010 : 23:43:06  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Ja sam si napravio poseban profil samo za forumase,pa ches me moci prepoznati odmah po imenu(M.N. drogsy).

Go kneel and weep
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 09/03/2010 : 00:25:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vjeko1980

Hahaha sad dobijem frend request od izvjesnog Mihaela Bađuna.. Da li je to netko sa foruma?


da,i meni je poslao...nemam pojma tko je...a šta ću,vidim da imamo 7 zajedničkih prijatelja

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 09/03/2010 : 14:10:17  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nemanja93

quote:
Originally posted by William_Wallace

Vidim Nemanja iz Loznice si, u koju skolu ides?




O zemljak vidim ti ides u gimnaziju nije ni cudo sto tako dobro crtaszbog profesorke
Ja sam u ekonomskoj druga godina smer Turisticki
Turisti Teroristi


Pozdrav novajliji,i ti ucis turisticku?
a fejsbuk ima i dobrih i losih strana . . .a većih bolesnika i maloumnika ima po forumima(uključujući i ovaj,ima ih i ovde koliko oćeš),nego na fejsbuku
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000