forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2014 : 11:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sve to stoji da neće otkazivati
ali kakav je smisao izdavati 50 brojeva npr za 350 kuna jedan
i kome se to izdaje :D
koju posluku porati i kome :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 12:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
sclavi. na konfenerciji za novinare. uživo. na youtubeu.

https://www.youtube.com/watch?v=o98wrRN8tjA&feature=youtu.be

ajde da sam i to doživio.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 26/09/2014 : 12:15:11  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Zanimljiva najava stripa:





Mislio sam da znam kako se slovo 'D' piše na ćirilici... a opet što ja znam o ćirilici...
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2014 : 12:23:08  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

sclavi. na konfenerciji za novinare. uživo. na youtubeu.

https://www.youtube.com/watch?v=o98wrRN8tjA&feature=youtu.be

ajde da sam i to doživio.


prevodi :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

IGMAN2
Senior Member



2404 Posts

Member since 08/05/2003

Posted - 26/09/2014 : 12:28:20  Show Profile Show Extended Profile  Send IGMAN2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Poli


quote:
by Dado R.

Kao sto se moglo primijetiti kod Dylana smo smanjili nakladu s 500 na 350, pa je bila nuzna manja korekcija cijene. S obzirom na to da ovo smanjenje naklade
utjece i na troskove drugih izdanja istih tehnickih karakteristika (Nathan Never, Nick Raider, Shanghai Devil...) nuzna je identicna korekcija i na tim izdanjima.








Ali je zaboravio napomenuti da je ta naklada smanjena već od knjige br. 11, znači da su se 4 knjige prodavale po staroj cijeni... valjda je trebalo vremena da uvide potrebu za njezinim povećanjem.



Zatvoreni krug sa malom nakladom i kupovinom.
Kupio sam prvih deset Libellusovih knjiga Dylana Doga, a onda su smanjili nakladu i nisam uspio nabaviti 11-sti broj.
Samim time prestao sam kupovati daljnje brojeve- što će mi kad imam rupu u kolekciji.
Dakle, mene, kao kupca, su sa smanjenjem naklade izgubili...
i tako, svaki put netko neće uspjeti nabaviti novu knjigu i prestati će s Dylanom, a onda će Libellus opet morat smanjit tiražu...
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/09/2014 : 13:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam pratio koliko brzo su rasprodani brojevi 11 i 12 ali sigurno da je to išlo brže nego prijašnje knjige.
Sada nađoh da SK Asteroid u svojoj ponudi ima sve DD knjige osim prve 2 ali za konačnu potvrdu mislim da ih je potrebno kontaktirati http://skab612.com/index.php?site=ponuda_izdavaci&izdavac=libellus&str=240&option=5

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37338 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/09/2014 : 13:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mozda opet knjiznice uzele vise?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2014 : 14:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
http://www.sergiobonelli.it/news/news/37771/All-about-the-new-Dylan-Dog.html

ovo sutra novi famozni broj izlazi
rebirth :D serije

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

alen
Advanced Member



Croatia
4621 Posts

Member since 14/02/2005

Posted - 26/09/2014 : 14:36:23  Show Profile Show Extended Profile  Send alen a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

http://www.sergiobonelli.it/news/news/37771/All-about-the-new-Dylan-Dog.html

ovo sutra novi famozni broj izlazi
rebirth :D serije


Pa dobro i nije baš neki radikalni reset, barem prema ovih par navedenih stvari. Na stranu umirovljene Blocha i tehnologija, najveća promjena bi trebao biti povratak hororu... kad se samo sjetim koliko je gorea bilo u prvim epizodama :)

itsyourworldyoucanchangeit
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2014 : 14:51:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pa to se traži zombiji i sise :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 17:17:01  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Dylan, novi početak - trailer
Go to Top of Page

dante
Senior Member



Croatia
2478 Posts

Member since 16/01/2008

Posted - 26/09/2014 : 18:05:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dante a Private Message  Reply with Quote
Gigi Simeoni na Dylanu, to je stvarno super vijest.

These pretzels are making me thirsty...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 26/09/2014 : 18:38:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by Poli


quote:
by Dado R.

Kao sto se moglo primijetiti kod Dylana smo smanjili nakladu s 500 na 350, pa je bila nuzna manja korekcija cijene. S obzirom na to da ovo smanjenje naklade
utjece i na troskove drugih izdanja istih tehnickih karakteristika (Nathan Never, Nick Raider, Shanghai Devil...) nuzna je identicna korekcija i na tim izdanjima.








Ali je zaboravio napomenuti da je ta naklada smanjena već od knjige br. 11, znači da su se 4 knjige prodavale po staroj cijeni... valjda je trebalo vremena da uvide potrebu za njezinim povećanjem.



Zatvoreni krug sa malom nakladom i kupovinom.
Kupio sam prvih deset Libellusovih knjiga Dylana Doga, a onda su smanjili nakladu i nisam uspio nabaviti 11-sti broj.
Samim time prestao sam kupovati daljnje brojeve- što će mi kad imam rupu u kolekciji.
Dakle, mene, kao kupca, su sa smanjenjem naklade izgubili...
i tako, svaki put netko neće uspjeti nabaviti novu knjigu i prestati će s Dylanom, a onda će Libellus opet morat smanjit tiražu...



http://www.stripovi.com/aukcije/dylan-dog-libellus-br-11/9113198/

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 19:46:35  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo Sclavijevog citata, prijevod je gugletov:

Why did you choose Roberto Recchioni?
"I had read a story called Mater Morbi and I was very impressed. I said," But this is better than me. "It reminded me of what it was at the beginning Dylan Dog."

quote:
Come mai ha scelto Roberto Recchioni?
"Avevo letto una sua storia intitolata Mater Morbi e mi aveva colpito molto. Mi sono detto: "Ma questo è più bravo di me!". Mi ha ricordato quello che era Dylan Dog all'inizio".

Edited by - solar on 26/09/2014 19:47:27
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 20:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ovaj trailer obećava, nadam se da će ispuniti očekivanja.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16366 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 20:16:05  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by IGMAN2

quote:
Originally posted by delboj

Zanimljiva najava stripa:





Mislio sam da znam kako se slovo 'D' piše na ćirilici... a opet što ja znam o ćirilici...


Pa šta znam, i meni je to malo neobično. Rusi pišu veliko pisano D kao latinično, kažu da im ovo iz srpske ćirilice liči na broj 2. Ali štampano ne pišu ovako. Ovo je bjelorusko izdanje na ruskom jeziku.

quote:
Originally posted by alen

quote:
Originally posted by zeljko

http://www.sergiobonelli.it/news/news/37771/All-about-the-new-Dylan-Dog.html

ovo sutra novi famozni broj izlazi
rebirth :D serije


Pa dobro i nije baš neki radikalni reset, barem prema ovih par navedenih stvari. Na stranu umirovljene Blocha i tehnologija, najveća promjena bi trebao biti povratak hororu... kad se samo sjetim koliko je gorea bilo u prvim epizodama :)


Ali najgore je što će Torti crtati Dilana! Torti!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/09/2014 : 20:25:14  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Nisam vidio toga Tortija ali ne mogu vjerovati da može biti gori od Ambrosinija jer je taj malo žešći užas.
Inače mi je kod DD-a crtež manje bitan nego kod ostalih junaka ali od Ambrosinija mi se baš povraća.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Space Marine
Senior Member



Croatia
1235 Posts

Member since 08/09/2013

Posted - 26/09/2014 : 20:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Space Marine a Private Message  Reply with Quote

Ambrosini ti je loš
Ne mogu shvatiti kako ti Ambrosini može biti loš
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 20:35:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj
Ali najgore je što će Torti crtati Dilana! Torti!



To je drugi Torti, Riccardo je sin od Rodolfa sa Martin Mysterea

http://riccardotorti.blogspot.com/

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 26/09/2014 20:36:08
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 26/09/2014 : 20:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Space Marine


Ambrosini ti je loš
Ne mogu shvatiti kako ti Ambrosini može biti loš


Tip crta Dylana kao da je upravo prebolio sušicu ili neku drugu tešku bolest, barem se kod glavnog lika može malo potruditi a ne da mu hoda sa ispijenom facom.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Opti
stripovi.com suradnik



Vatican City
4533 Posts

Member since 06/07/2009

Posted - 26/09/2014 : 20:54:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Opti a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

sclavi. na konfenerciji za novinare. uživo. na youtubeu.

https://www.youtube.com/watch?v=o98wrRN8tjA&feature=youtu.be

ajde da sam i to doživio.



Jao, kad stavljaš ove dvosatne videe bolje i napiši gdje je Sclavijev dio jer i ovako brzinski preletavati preko videa s mojim sporim internetom je podosta iritantno :D

Rindfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübert ragungsgesetz!!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 21:05:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Opti
Jao, kad stavljaš ove dvosatne videe bolje i napiši gdje je Sclavijev dio jer i ovako brzinski preletavati preko videa s mojim sporim internetom je podosta iritantno :D



Evo, cca:

http://youtu.be/o98wrRN8tjA?t=8m15s

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 26/09/2014 : 21:16:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 26/09/2014 : 22:42:06  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za nekoga tko je bolje upoznat sa situacijom: što sada radi Carnevale, nema ga više na Orfanima, samo znam da se spominjao kao autor jednog od budućih Teksonea?
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 27/09/2014 : 08:23:44  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Ovo je s neta, nije moje.
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000