forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 510

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 10/11/2015 : 17:20:13  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

Uvečer ću pogledati, pa ću javit.



unaprijed zahvaljujem;)
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 10/11/2015 : 20:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Prvo Recchioni prica da ce se skresati broj stranica Colorfesta na 94, preskupi masni papir bit ce zamijenjen obicnim, price ce ici na broju stranica koji treba autoru (navodi primjer dvije price u omjeru 64:30) i najavljuje autore u prvom mjesecu 2016., a ici ce 4 puta godisnje po nizoj cijeni. Zatim govori da godina nece imati strasno velikih dogadjanja, govori o planu da ce svaka godina imati jedan glavni veliki dogadjaj i jedan glavni mali dogadjaj. Taj glavni mali dogadjaj godine pise Pasquale Ruju, a crtaju Armitano i Furno, a imat ce naslovnicu tipa "U dimu bitke" od G. Simeonija (izaslo ove godine). Glavni veliki dogadjaj ove godine ce biti stip za 30 godina serijala (Recchioni/Cavenago) Zatim Busatta daje rijec Ambrosiniju koji prica o svom broju 350, odnosu Blocha i Dylana kao ocinski odnos D. Canzia prema Sclaviju. Nakon toga Barbato je zadovoljna kontinuitetom jer joj omogucava da izbacuje nastavke prica u roku godine dana i podsjeca da je prije izmedju dvije price u kontinuitetu prolazilo i po 4 godine. Bilotta ce raditi team up sa svojim likom Valterom Buiom i nastavak specijal Planet mrtvih sa Giulijom Camagnijem kao i redovnu pricu sa crtezom autora naslovnica Morgana Losta - Fabrizijem De Tomassom. Zatim dolazi red na ratnika podzemne strip scene Rathigera koji ostvaruje suradnju sa Bonellijem (jako, jako sretan i pun entuzijazma, isao i na veceru s Ambrosinijem i Bacilierijem) cija prica izlazi ovaj mjesec a crta je Baggi kojeg obozava, a slijedi nova sa - Bacilierijem (debitira na redovnoj). Takodjer zeli raditi price koje ce citatelju ostaviti osjecaj uznemirenosti i straha. I to je manje vise to u kratkim crtama...

Kaizoku ou ni ore wa naru!

Edited by - Giuda Ballerino on 10/11/2015 20:33:08
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 10/11/2015 : 20:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Evo Giuda me prestigao.

Mogu dodati da će priča za tridesetogodišnjicu serijala biti u posebnoj vrsti kolora, a vratit će se Mater Morbi, Morgana i Xabaras, u isto vrijeme je i predviđeno luksuzno izdanje, naravno službena prezentacija će biti na Lucca festivalu.
Velike događaje možemo očekivati i u "fazi tri" koja će, po svemu sudeći početi u 2017-oj godini.
Između ostalih na Dylanu će raditi i superpopularni Zerocalcare, ali također Bevilaqua i Sio - vjerovatno Color fest ili nešto slično.

Bilo je jako interesantno čuti Recchionija kako priznaje pogrešku u tempiranju izlaska priče "... u pepeo ćeš se vratiti". Sada mu je jasno da bi efekat bio puno bolji da su je izdali dva mjeseca prije.

Edited by - solar on 10/11/2015 20:55:07
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 11/11/2015 : 00:07:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Hvala obojici :) Nije nista bombasticno, Ali ipak se I dalje radi, nova ekipa se pojacava dobrim imenima, a Ruju CE I'm biti deo iznenadjenja :).
A i Robe izgleda ima Novi (hipsterski) imidz

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/11/2015 : 11:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Krenuo sam sa čitajnem VČ Dylan Doga
Nabavio sam svih 100 kom (dobro, s obzirom da je izašao i 101., trebam reći da sam nabavio prvih sto)

Ocjene za sada:
Čarobni frulaš:6/10
Kuća duhova:6/10
Nekropolis:7/10
Ubica vještica:6/10


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Zagor12
Advanced Member



Croatia
6763 Posts

Member since 23/08/2010

Posted - 12/11/2015 : 11:49:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zagor12's Homepage  Send Zagor12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Krenuo sam sa čitajnem VČ Dylan Doga
Nabavio sam svih 100 kom (dobro, s obzirom da je izašao i 101., trebam reći da sam nabavio prvih sto)

Ocjene za sada:
Čarobni frulaš:6/10
Kuća duhova:6/10
Nekropolis:7/10
Ubica vještica:6/10





Ovaj strip je na mene ostavio popriličan dojam. Na kraju mi je bio prekratak i nedorečen, kao i mnogi Dylani. Negdje sam već napisao da bih čak mogao zamisliti kompletan serijal izgrađen oko Necropolisa, što bi bilo vrlo interesantno.

Z12 je sada Golub, ali sajt je ostao isti:
http://superheroji.com.hr/ - Najnovije iz svijeta superheroja
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 12/11/2015 : 11:53:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Vidiš to bi bila odlična ideja(nekakav spin-off Nekropolis).

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 18/11/2015 : 14:40:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Dvije table za 30. rockas Dylanceka

Inace, dozlogrdili su vise ti kurceviti jubileji, rodjendani, poluobljentice, posvete 666. broja Sclaviju, q i palci (moje misljenje)




Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 18/11/2015 : 17:13:32  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
Pa, cuj, dok god su povod za nekakav kvalitet (price ili crteza) neka ih [:-)]

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 18/11/2015 : 18:34:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
Jel ima ko kakvu informaciju o DD kolorcima 13 i 14 zašto na Libellusovoj stranici piše da su rasprodani? Naklada od 350 kom i u tjedan dana rasprodani?
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 18/11/2015 : 19:19:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima ko kakvu informaciju o DD kolorcima 13 i 14 zašto na Libellusovoj stranici piše da su rasprodani? Naklada od 350 kom i u tjedan dana rasprodani?


Ma nemaš straha, trebaju se libellusovci nakon interlibera i martinja prvo zbrojit, pa oduzet, pa će onda tek ažurirat stanje na web shopu kada se malo saberu...
Dylanovi kolorci imaju nakladu od 350 komada i to se ne može samo tako na brzaka rasprodati osim možda broja 12 zbog Bonelli team up naslovnice i sadržaja koji bi se možda mogao rasprodati kroz nekih mjesec ili dva.

....a mogu ja mlatit o ovim kolorcima kakogod, ja sam svoje primjerke broja 13 i 14 već spremio na sigurno. Pročitati ću ih u petak pa ću podijeliti utiske
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 18/11/2015 : 19:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote



Evo i Cavenaga u čitavoj svojoj slavi.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 18/11/2015 : 22:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima ko kakvu informaciju o DD kolorcima 13 i 14 zašto na Libellusovoj stranici piše da su rasprodani? Naklada od 350 kom i u tjedan dana rasprodani?


Mislim da su stvarno rasprodani.

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho
Go to Top of Page

Dudley Smith
stripovi.com suradnik



Croatia
1014 Posts

Member since 05/04/2014

Posted - 18/11/2015 : 22:31:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dudley Smith a Private Message  Reply with Quote


Pročitah slučajno ovu kakti hvaljenu pričicu (i to baš u ovom izdanju) i, nakon što sam vidio hrpu odličnih ocjena moram ovdje pitati: "Dobro ljudi, koji penis?"

Ovo je kao dobro? Ovo je neka TOP priča (prva na ubc-u???)?

Patetično do bola, potpuno neuvjerljiva radnja, neke stvari koje graniče sa zdravim mozgom - Transplantacija NOGU s bebe na bebu???? Misteriozna bolest od koje ti otkazuju noge, pluća, bubrezi i srce, ali nema veze, to samo uzmeš od svog hendikepiranog brata kojeg držiš zatočenog u nehigijenskim uvjetima. Isti taj navodno retardirani brat (to je zapravo pripisani atribut, jer ništa se u cijeloj priči ne dogodi što bi sugeriralo da ima manju inteligenciju) nauči čitati i pisati u roku par dana, odsvira Bacha na klarinetu kojeg prvi put vidi iako je GLUH(!), slika kao najveći majstor... Zatim taj njegov brat koji je kao mlađi od njega (dakle tinejdžer? rečeno je ako se dobro sjećam da je Johnny "pronađen" nakon 15 godina otkako je "nestao", što je valjda bilo kao beba, dakle Dougal ima koliko, 16-17?) a prikazan je kao netko u dvadesetima? Isti taj brat je ujedno I zlostavljač pasa I zaručnik medicinske sestre koja se brine za Johnnyja. London je stvarno selo. I oni su kao bogati, a njegova zaručnica je postala medicinska sestra zato što nije imala novca za studij medicine. A dobrostojeći budući svekar i svekrva koji žive u viletini i imaju samo jedno dijete ne bi malo uskočili (na stranu čemu uopće potreba da ona istakne da je htjela biti doktorica a ne medicinska sestra - valjda bi bilo previše "nisko" od Dylana da stavi svog "malog Dylana" u neku običnu, priprostu medicinsku sestru koja je oduvijek sanjala da bude medicinska sestra)?
Da ne govorimo da su svi negativci takve loše napisane karikature da je gotovo nemoguće se uživjeti u priču.

Strip strave i užasa u doslovnom značenju.
(3,1,8,5) recimo.
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 19/11/2015 : 05:10:31  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
meni jedan od najboljih dilana..sve je stvar ukusa...
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 19/11/2015 : 10:15:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Bas su nekeko raskosne ove Cavenagove table!
Posto je to (valjda) galija, nadam se da ono nije Morgana, samo zato sto ona nikad nije imala taj izgled opasne lepotice :) Ako je neka piratica sa Kariba, onda u redu :D

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 19/11/2015 : 11:22:33  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

meni jedan od najboljih dilana..sve je stvar ukusa...


+1

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 19/11/2015 : 11:52:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

Bas su nekeko raskosne ove Cavenagove table!
Posto je to (valjda) galija, nadam se da ono nije Morgana, samo zato sto ona nikad nije imala taj izgled opasne lepotice :) Ako je neka piratica sa Kariba, onda u redu :D



Ne znam da li je i Morgana ali svakako je Mater Morbi koja se vraća sa galijom.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Whetherpine
Average Member



Croatia
540 Posts

Member since 15/07/2010

Posted - 19/11/2015 : 16:23:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Whetherpine a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima ko kakvu informaciju o DD kolorcima 13 i 14 zašto na Libellusovoj stranici piše da su rasprodani? Naklada od 350 kom i u tjedan dana rasprodani?


Mislim da su stvarno rasprodani.


Hmm, bit ću optimist i vjerovati Okiju.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 19/11/2015 : 16:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
Iako se prodaju brže od očekivanja za sada još nema opasnosti i vjerujem da ih barem u striparnicama ima prilično.
U svakom slučaju, ja se sutra spremam u kupovinu jer ne bih htio riskirati sa daljnjim čekanjem.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4603 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 20/11/2015 : 08:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Barker

Bas su nekeko raskosne ove Cavenagove table!
Posto je to (valjda) galija, nadam se da ono nije Morgana, samo zato sto ona nikad nije imala taj izgled opasne lepotice :) Ako je neka piratica sa Kariba, onda u redu :D



Ne znam da li je i Morgana ali svakako je Mater Morbi koja se vraća sa galijom.



Tocno, nju sam potpuno smetnuo s uma, a i ona je bila pomenuta. Verovatno zato sto je jos uvek nisam uvrstio u redovnu galeriju likova Dilanovog sveta :)

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 20/11/2015 : 10:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima ko kakvu informaciju o DD kolorcima 13 i 14 zašto na Libellusovoj stranici piše da su rasprodani? Naklada od 350 kom i u tjedan dana rasprodani?



oba su dostupna u libellusovom web shopu
Go to Top of Page

badseed
Junior Member



308 Posts

Member since 11/06/2009

Posted - 20/11/2015 : 12:18:40  Show Profile Show Extended Profile  Send badseed a Private Message  Reply with Quote
Maxi Zima 2016 stigao na kioske.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4969 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 21/11/2015 : 02:37:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by badseed

quote:
Originally posted by Whetherpine

Jel ima ko kakvu informaciju o DD kolorcima 13 i 14 zašto na Libellusovoj stranici piše da su rasprodani? Naklada od 350 kom i u tjedan dana rasprodani?



oba su dostupna u libellusovom web shopu



požuri jer ih ima još jako malo,,
MM 73 uopće nije niti bio na web-shopu - rasprodano prije samog izlaženja

46 god. Alan Forda u HR

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1969.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

maddjuro
Average Member



666 Posts

Member since 08/01/2008

Posted - 21/11/2015 : 11:31:01  Show Profile Show Extended Profile  Send maddjuro a Private Message  Reply with Quote
imaju ih u snk-u
Go to Top of Page
Page: of 510 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.06 seconds. Snitz Forums 2000