forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/07/2017 : 00:02:03  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

quote:
Originally posted by mladjo

Braća iz drugog vremena (DD SD 24)
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

Demoni (DD SD 25)
Scenarij:5/10
Crtež:6/10
Bloch i smrt:10/10

Što mislite, je li vrijeme da mladjo ode na neku turneju po drugim serijalima?
U njima bi se naravno mogao naći sa DSSm-om, u amaziniji sa čičom Noom, možda i da uputuje u prošlost i sretne Zagora...






Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 11/07/2017 : 00:02:53  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by solar

quote:
Što mislite, je li vrijeme da Dylan ode na neku turneju po drugim kontinentima?

Kod Dylana je najmanje bitna lokacija jer tjeskoba i horor dolaze iznutra, tako da nema potrebe.



ma točno ali ipak bi bilo fora - mogla bi se pojavljivati neka čudovišta iz legendi vezanih za to područje (evo baš sad čitam DD epizodu gdje se pojavljuje Ananga),lokalne ljepotice bi isto došle do izržaja...Mislim da to ne bi bilo loše


Ma sve može, ali daleko od toga da je nužno.
Go to Top of Page

Zox
Senior Member

1183 Posts

Member since 04/06/2002

Posted - 11/07/2017 : 11:12:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Zox's Homepage  Send Zox a Private Message  Reply with Quote
Recchioni je izjavio da nisu dzaba otkupljivali nazad prava. Na pitanje koji proizvod fanovi mogu ocekivati, rekao je "sve sto oni mogu zamisliti trenutno se razmatra".
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/07/2017 : 13:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Stravična invazija (DD SD 27)
Kada pročitate da je neka epizoda užasno loša i zadnje smeće reagirate isto kao da ste čuli da je neka epizoda fenomenalno remek - djelo - poželite ju što prije pročitati i vidjeti u čemu je stvar.
Priča je čak i čitljiva, a i nije mi jasno što je toliko loše u samoj ideji (pa dobro je funkcionirala kod Skyglass epizode) ali da je nešto posebno dobra - baš i ne. Za pročitati i to je to.Crtež isto nije ništa posebno.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10

Zov šume (DD SD 50)
I evo prvog Rujua na Dylanu! Epizoda je dosta dobro osmišljena kao ideja ali malo je šlampava u realizaciji. Napetosti i preokreta ima dovoljno ali ne mogu se oteti dojmu da je to sve trebalo biti malo bolje posloženo. Crtež je bla. Može se to i bolje.
Scenarij:6/10
Crtež:5/10

Killexov mozak (DD LEX 80)
Ha dobro, malo Jaganjaca u DD-u, nije to loše, naprotiv. Epizoda ima dobru radnju i naraciju ali fakat - upucati lika u glavu i onda on preživi? Pa toga ni u Texu nema. Ok, možda je to trebala biti neka alegorija ali meni se ne čini tako, odnosno čini mi se smiješnim.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

Prizivač duhova (DD SD 52)
Ma daaajjj...Još jedna epizoda gdje je odlična ideja ostala neiskorištena. Priča ima dobru premisu ali na kraju se scenarist toliko zapetnjao u (nekvalitetna) objašnjenja da je to jednostavno ubilo cijelu priču.Čak su i mani omiljeni M & G ovdje ništa posebno.
Scenarij:5/10
Crtež:6/10

Prodavač vremena (DD SD 54)
O majke ti mile. Priča i nije toliko loša ali onda slijedi rasplet...On je njih kao nešto hipnotizirao, bla bla...Ma daj. Svašta. Dobra ideja i ne tako loša realizacija. Cossu? Gledljiv.
scenarij:5/10
Crtež:5/10

Ananga/Jaguarov krik (DD SD 55/56)
Ok ovo je već bolje ali ipak nije za 100% koliko ovoj epizodi daje recenzent. Inače ovdje prvi put vidim i Jenkinsovo ime - Abel. Jel' ovo prva epizoda gdje se to saznaje? Sve u svemu Sclavi sa ovom Anangom nije razočarao iako je to daleko od Mr No anange. Fora je pojavljivanje MM-a i spominjanje jerryja.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 11/07/2017 : 18:12:31  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Killexov povratak (DD SD 51)
I ovdje mi nije jasna slaba ocjena recenzenta - epizoda je (unatoč nekim nelogičnostima čist dobra iako sam killex ovdje nije dovoljno iskorišten. Ne znam sada je li se više igdje pojavljivao ali on kao negativac definitivno ima potencijala. Roi ovdje odlično stvara atmosferu.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

Skener (DD SD 57)
Dosta dobra priča, sam motiv skenera je dobro iskorišten, a Roi je i dalje odličan.
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Sarghan
stripovi.com suradnik



Croatia
1765 Posts

Member since 26/01/2011

Posted - 15/07/2017 : 03:23:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Sarghan a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by morski

neciji citat sa DW foruma (nije potvrdjeno):

"A ovo je valjda to rođendansko izdanje DilanDoga od VČa. Bravo!

Dylan Dog. Majke i očevi / [autor lika i scenario Tiziano Sclavi ; scenario Roberto Rekioni ; crtež Anđelo Stano, Masimo Karnevale, Điđi Kavenago ; prevod Aleksandra Milovanović]
408 str. : ilustr. ; 32 cm
Podatak o autoru preuzet iz kolofona.
Srt. 403-408: Izvod iz scenarija Mater Dolorosa - Priča o Dilanu Dogu / Roberto Rekioni
Srt. 3-6: Bolest koja se bira / Dušan Mladenović
Tiraž 500
La storia di Dylan Dog; Mater Morbi; Mater Dolorosa."




Pretpostavljam kako će ovo biti sve u boji, no neka netko prenese kada to bude službeno potvrđeno.
Osobno se zgražam ako planiraju bojiti Mater Morbi... strah me na što će to ličiti (pa čak i ako ju Carnevale osobno oboji).


quote:
Originally posted by mladjo

Ponor (DD SD 42)
Pomalo neočekivani obrat nije dovoljan da ovu priču digne od prosječnosti. Atmosfera je doata dobra, likovi imaju dobro razrađenu karakternu crtu ali kada se sve zbroji dobijemo samo jednu čitljivu epizodu.
Sceanrij:6/10
Crtež:6/10



Inače mi je cijeli niz kojeg čine pet priča od "Mačjeg oka" do "Phoenix" jako drag, no ova mi se priča posebno ističe. Sasvim sigurno je u pitanju nepopularno mišljenje, no meni "Ponor" redovito ulazi u Top 5 Dylanovih epizoda. Čak bih ga ponekad stavio i na prvo mjesto. Zašto? Iskreno, ne znam ni sam točno zašto. Možda upravo zbog te atmosfere i karakterizacije likova, kao i o raznim vrstama ponora o kojima ova priča govori. Eto, još jedna potvrda koliko su ukusi različiti.

Štoviše, mislim da je član dog_solider to najbolje sročio u obliku komentara kojeg je ostavio pod naslovnicu ove priče:
"Prvi Dylan Dog koji sam pročitao, s kojih 10 godina, i nije moglo biti bolje. S morbidnim crtežom i još morbidnijim motivima (ona lutka je posebna priča), Ponor djeluje na više razina - osim regularnog horora s opsjednutim predmetima nudi i priču o djeci rastavljenih roditelja i tjeskobu koju ona nose. Ali po meni je najjača scena s Titanicom kao metaforom 20. stoljeća koje počinje entuzijazmom i vjerom u napredak a završava u ponoru gdje plivaju groteskne ribe."


Također, više-manje kužim logiku iza mladjinih ocjena za sve ove priče, ali ako iste (ili čak i više) ocjene nastavi dodijeljivati Rujuovim i De Nardovim pričama do 200. broja (osobito onim koje je Ludens objavio u svojim početnim brojevima), morat ću se pridružiti većini njegovih "kritičara".
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 15/07/2017 : 10:59:00  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Mladjo, vecina tih stripova je recenzirana, zasto ne ostavljas komentare i tamo?
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 18/07/2017 : 20:30:21  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote


http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1498226086887.jpg--.jpg?1498226089000
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1498226085666.jpg--.jpg?1498226086000

Vampiri in pericolo e un insospettabile serial killer.
Serie Super Book72 Periodicità: quadrimestrale
Super Book n°72

uscita 19/08/2017
Copertina: Claudio Villa


L'alleanza
Soggetto e sceneggiatura: Alessandro Bilotta
Disegni: Luigi Piccatto

I vampiri di Londra stanno sparendo, rapiti uno dopo l'altro dai membri di una misteriosa organizzazione. Per affrontare la terribile minaccia, Rutger, maestro della notte e capo della comunità dei succhiasangue, si vede costretto suo malgrado a chiedere l'aiuto di Dylan Dog.

La voce negata
Soggetto e sceneggiatura: Giancarlo Marzano
Disegni: Roberto Rinaldi

L'Old Boy deve vedersela con uno spietato serial killer dall'aspetto e dalla vita particolarmente comuni, ma con l'insolita quanto macabra abitudine di strappare le lingue alle sue giovani e belle vittime, per poi conservarle nella credenza di casa.

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/07/2017 : 18:10:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
DD Svemirska trilogija

Užas beskonačnosti (DD LEX 61)

Odlična epizoda sa kvalitetnom radnjom i odličnim twistom. Ovo sam davno čitao pa rekoh da se potsjetim. Atmosferičnost je odlična, zaplet je na nivou (niti u jendom trenutku nismo sigurni što je istina a što ne) a na kraju dobivamo stvarno zadovoljavajuće rješenje. Crtež isto odličan.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

Dok padaju zvijezde (DD SD 53)
Kvalitet je i dalje na nivou iako je priča dosta drukčija, makar ni ovdje ne fali životpisnih likova i uvrnutih scena.
Scenarij:8/10
Crtež:7/10

Netko nas zove odozgo (DD SD 58)
Xexexe simpatična je ta ideja sa prajezikom, selom u Walesu, svim tim Jonesovima...Priča je dosta dobra ali ipak nešto lošija od prve dvije.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10


Ok, idemo dalje:D


Loše misli (DD SD 60)
Nije niakkav problem kada se određeni filmovi (ili drugi mediji) koriste kao inspiracija za strip ali kada netko doslovce prekopira nešto, e onda to starno nema smisla. Dakle Forrest je očita kopija crnca iz Zelene milje. Da je Sclavi barem malo bio originalan, da je lik malo drukčiji, da ima neke drukčije moći...Ali ne, on je copy/paste. Također strip je nekako prenatrpan. Velika količina teksta može biti i dobra i loša stvar. Ovdje to nije baš najbolje iskomponirano. Sve u svemu - prosjek.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

Nesmiljeni Hook (DD LU 61)
Strip sam prestao čitati negdje oko 40-e strane ali stvar je u tome što je prvih 20 strana dobro! Počelo je fakat super, nekakav psihopatski ubojica sa kukom juri u Jaguaru, sluša operu i ruši sve pred sobom. Zakon. Ali onda se sve sruši i priča postane nečitljiva. Šteta.
Scenarij:2/10
Crtež:5/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 19/07/2017 : 18:10:48  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by King Warrior

Mladjo, vecina tih stripova je recenzirana, zasto ne ostavljas komentare i tamo?



Iskreno, ne da mi se copy/pasteat:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/07/2017 : 21:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Video sam kako umireš (DD DN 27)
Odlična epizoda koja iako je osnovna ideja kopija ima sve odlike izrazito kvalitetnog ostvarenja. Roijev crtež je ovdje em među njegovim najboljim em je odlično stvorio atmosferu potpune mistike, depresije i očaja.
Scenarij:9/10
Crtež:9/10

Oštrica brijača (DD DN 28)
još jedna odlična epizoda iako je u radnji premalo vremena otišlo na samu tvornicu i cijelu tu priču sa androidima. Priča je tebala biti u dva dijela. crtež ne prati kvalitetu scenarija.
Scenarij:8/10
Crtež:5/10

Prokleti dan (DD DN 21)
Koji vrhunski strip! Još kao klinac sam zapamtio foru s bocom.
Strip je genijalan i to genijalan u svojoj jednostavnosti. Ništa nije posebno komplicirano a opet sve je na mjestu. I na kraju odličan twist. Prva liga! A još su ovdje montanari i Grasani.
Scenarij:10/10
Crtež:8/10

Dok grad spava (DD DN 29)
dosta dobra epizoda iako je riječ o kopiji Strave u Ulici Brijestova. Ali nije mi jasno zašto rade baš tako evidentne kopije. Mogli su to malo "zamaskirati" pa da ne bude baš toliko toga copy/paste. Ali kad se sjetim svih silnih "hommagea" koje su autori stavili u NN serijal, nije ovo ni malo čudno.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 21/07/2017 17:16:07
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 20/07/2017 : 22:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
koje ocjene...
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/07/2017 : 00:59:36  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Pa dobro, dosta ljudi u komentarima recki ima slične ocjene kao i ja
Možda ne većina ali...:))

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 21/07/2017 : 09:04:37  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Iznenadile su me devetke i desetke nakon toliko šestica!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 21/07/2017 : 17:11:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Priča ni o kome (DD DN 43)
Izvrsna snježno - psihološka priča koja odlično govori o otuđenosti spajajući sve sa paralelnim dimenzijama. Ovo bi trebalo čitati negdje u prosincu, po noći, dok snijeg pada.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

Odblesci smrti (DD DN 44)
Odlična epizoda sa klasičnom old-school DD atmosferom. priča je dobro smišljena, a M & G su i ovdje standardno odlični.
Scenarij:8/10
crtež:8/10

Goblin (DD DN 45)
Priča dobro počinje ali onda imamo nekoliko dosta banalnih i neuvjerljivih dijelova tako da na kraju ide ocjena niže.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

Direktni prenos (DD DN 48)
NN u DD-u:)) Nije loše ali ipak mi Castellini više paše na Nathanu.
Sceanrij:7/10
crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero


Edited by - mladjo on 21/07/2017 17:12:44
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22148 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 22/07/2017 : 19:06:48  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message  Reply with Quote
Gledam nesto DD recenzije na sajtu, kiky se izgleda nesto opasno zamjerio Chiaverottiju.
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 22/07/2017 : 20:53:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Ja mislim da je upravosuprotno. Detaljno ga secira, ali ga ne kasapi 😁

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/07/2017 : 16:31:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Dylan Dog MAXI 3

Ubio sam Jacka Trbosjeka
Priča počinje odlično, mistično i tjeskobno međutim onda sve postaje pretrpano beskrajnim dijalozima koji em guše radnju em ubijaju atmosferu. Priča je na početku imala dobre predispozicije ali se na kraju pretvorila u prosjek.M & G vrlo dobri, pogotovo u mračnim scenama (to im najbolje leži).
Scenarij:6/10
Crtež:7/10

Idol masa
Ne pretjerano kvalitetna priča, za pročitati i bok. Cijela radnja je nekako dosadno koncipirana a iritira nelogičnost da je netko tek tako zamijenio kompletnu momčad i da je to svima normalno.
Scenarij:5/10
Crtež:7/10

Kompleks krivnje
Ajde ovo je (malo) bolje iako se cijela ta psihološka domena ne razvija dovoljno. priča je imala potencijal ali on nije iskorišten.
scenarij:6/10
Crtež:7/10

Ispisano krvlju (DD LEX 47)
odlična old school DD epizoda sa slasjer ubojicom, dobrim zapletom i kvalitetnim M & G crtačima.
Scenarij:7/10
crtež:7/10

Pakao (DD LEX 46)
Prvo pojavljivanje Pakla uvijek mi je bila dobrw epizoda ali ovdje bih malo više prokomentirao ambrosinijev crtež. Na momente imam osjećaj kao da je na pola puta do Roija. Nema onu totalno tmnurnu roijevsku atmosferu ali ipak nešto od njega se pojavljuje, naročito kod mračnih scena.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/07/2017 : 16:39:45  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Misterij Temze (DD LEX 49)
Odličan strip. Roi je ovdje majstor amtmosfere i ovo je još jedan dokaz da nije samo bitno tko crta nego i što crta. Maglovita noć nad Temzom je definitivno bolja kada je nacrta Roi nego npr. M & G koji su mi poslije stana najbolji crtači DD-a.
Scenarij:8/10
Crtež:8/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/07/2017 : 23:53:47  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Uspomene nevidljivog (DD DN 19)
Remek - djelo. Kako scenaristički tako i crtački. Zanimljivo je da nitko nije spomenuo hommage Noćnim pticama na 33. str.
Scenarij:10/10
Crtež:10/10

Hijena (DD DN 42)
Najmanje dobar Dylan u Dnevnikovim izdanjima. Kako se ovakva epizoda potkrala među ovih 50-ak više - manje vrlo dobrih do odličnih epizoda ne znam. Crtež je također ne pretjerano dobar.
Scenarij:5/10
Crtež:5/10


Cagliostro trilogija

Njujork, Njujork (DD DN 18)
Suludo remek djelo. Odlična stvar. Šteta što ovdje i crtež nije u rangu scenarija. cagliostro je zanimljivi lik, nadrealne scene su odlične, a zanimljiva je ta pojava "čudnih" scena za koje se na kraju ispostavi da nemaju veze sa ostalima te ostaju neobjašnjive. Usputna igra vještice? Ili cagliostra? tko će ga znati. Sclavi je za strip što je Lynch za film.
Scenarij:10/10
Crtež:7/10

Maelstrom (DD LEX 63)
Xaxaxa odlično! U stripu ima gomila dobrih fora (Dragec Peh je genijalan) a scena kada kukac ima onu "sexy" sliku ženskog kukca i scena sa Cagliostrom i psom su genijalne.
Scenarij:8/10
Crtež:7/10

Mačje oko sam pročitao prije nekih 3 tjedna i sad kopipejstam što sam napisao:

Mačje oko (DD SD 41)
Puno sam više očekivao od povratka Cagliostra ali na krau smo dobili samo prosječnu epizodu. Pojavljivanje brice i zubara je dobar dodatak priči.
Scenarij:6/10
Crtež:6/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 24/07/2017 : 13:28:28  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 24/07/2017 : 23:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Između života i smrti (DD DN 14)
I ovo je remek - djelo, mada ova epizoda nije toliko spominjana među fanovima. Odlična psihotična epizoda sa suludim negativcima koji se vole igrati sa životima. I smrću.
Scenarij:10/10
Crtež:7/10

Kanal 666 (DD DN 15
E ovo nisam čitao barem 20-ak godina. I dalje je ovo sjajna epizoda gdje se na kvalitetna način pokazuje moć kontrole nad masom. Danas bi ovakva epizoda prvenstveno bila vezana za internet.
Scenarij:9/10
Crtež:7/10

Alfa i Omega (DD DN 9)
Eh da, malo Odiseje, malo Blade runnera, puno dobrog scenarija i imamo odličnu epizodu. Ovim svemirskim epizodama bi možda više odgovarao netko drugi a ne Roi makar je ovdje odradio čist solidna posao.
Scenarij:8/10
crtež:7/10

Iza ogledala (DD DN 10)
Kultna epizoda sa dvije slike koje su mi se još kao klincu urezale u pamćenje: Ubojstvo onog bračnog para na krevetu sa rukama - noževima i izlazak smrti iz ogledala. Odlična stvar.
Scenarij:10/10
Crtež:10/10

Dogodiće se sutra (DD DN 40)
Ovo je već malo slabija epizoda ali i dalje je to dosta dobro. Šteta što Groucho nije osvojio pare na trkama :)) Nisam baš neki ljubitelj Freghierija ali ovdje je dosta dobro odradio posao.
Scenarij:7/10
Crtež:7/10

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/07/2017 : 12:23:43  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
The Double Cover of Dylan dog n. 371 of Gigi Cavenago in black and white!

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 25/07/2017 : 15:32:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
svidja mi se I c/b. kao neka borba na beskonacnoj traci :) steta sto je ovaj centralni vampire presecen u fizickim izdanjima

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 25/07/2017 : 18:55:58  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.88 seconds. Snitz Forums 2000