forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Dylan Dog
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 511

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 31/01/2021 : 14:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Pitanje za okorelije kolekcionare od mene, kad veseli superbook stane na broju 75(ili tako nesto) koliko nepokrivenih giganata, specijala i almanaha ostaje do Rekionijevog reboot-a?

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 31/01/2021 : 22:18:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Pitanje za okorelije kolekcionare od mene, kad veseli superbook stane na broju 75(ili tako nesto) koliko nepokrivenih giganata, specijala i almanaha ostaje do Rekionijevog reboot-a?



Vrag mi nije dao mira pa sam zahvaljujući sveobuhvatnom popisu (hvala morski!) napravio analizu i situacija je ovakva:

Kada se objave svi Superbookovi do broja 75 ostati će neobjavljeno:

Specijalci brojevi 25-28
Planeta mrtvih svi brojevi
Dylan Dog & Martin Mystere broj 3
Almanah straha brojevi 23 i 24
Giganti, ukupno 7 priča iz brojeva 20-22
Maxi Dylan Dog, 52 od ukupno 63 priča
Maxi Dylan Dog Old Boy, svi brojevi
Magazin Dylan Dog, svi brojevi
Old Boy Dylan Dog, svi brojevi

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."

Edited by - Deers on 31/01/2021 22:19:21
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 31/01/2021 : 22:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Pitanje za okorelije kolekcionare od mene, kad veseli superbook stane na broju 75(ili tako nesto) koliko nepokrivenih giganata, specijala i almanaha ostaje do Rekionijevog reboot-a?



Vrag mi nije dao mira pa sam zahvaljujući sveobuhvatnom popisu (hvala morski!) napravio analizu i situacija je ovakva:

Kada se objave svi Superbookovi do broja 75 ostati će neobjavljeno:

Specijalci brojevi 25-28
Planeta mrtvih svi brojevi
Dylan Dog & Martin Mystere broj 3
Almanah straha brojevi 23 i 24
Giganti, ukupno 7 priča iz brojeva 20-22
Maxi Dylan Dog, 52 od ukupno 63 priča
Maxi Dylan Dog Old Boy, svi brojevi
Magazin Dylan Dog, svi brojevi
Old Boy Dylan Dog, svi brojevi



Hvala Deers i hvala morskijevom popisu!

Jedina nada da vidimo Specijalci brojevi 25-28 i Almanah straha brojevi 23 i 24, Giganti 20-22; u izdanju Veselog cetvrtka je da oni to objave u okviru Zlatne Serije.

Ako ne, onda su tu Ludensova izdanja. Ludens je izdao sve navedene specijale (#25 Naopaka piramida, #26 Beznadno putovanje, #27 Bomba i #28 Zapisi u pijesku) i almanahe #23 i #24.
Sto se tice Giganata, tu tek treba da dodju do broja 20 trenutno su na broju 18.

Sve regularne Maxije su objavili i nedavno je izasao prvi Maxi Dylan Dog Old Boy.

Veseli cetvrtak objavljuje Planetu Mrtvih u posebnoj ediciji, a Magazine objavljuje u okviru Zlatne serije.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 31/01/2021 : 23:19:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Da, u globalu toga nema mnogo. Specijalci su mislim OK, iako moguće da ih nisam ni čitao. Almanah je redovno loš do bezvezan a za maxije je šteta i ovih 11 objavljenih epizoda. Osobno, kako je sve to dosta nabavljivo, radije bih da se VČ u Zlatnoj seriji orijentira na nove stvari. Mada Giganti znaju imati pristojne stvari... Možda da ipak radi umjetne Superbookove?

Kopka me jedna druga stavr, ove kratke priče koje su bile neobjavljene u službenim izdanjima, zar je moguće da ih u posljednje vrijeme nema? Vidim da ih već godinama nema u Superbooku ali kako da pamtim neka izdanja za festivale, jedan je bio sa nekom Nizzolijevom naslovnicom.


"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7618 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 01/02/2021 : 00:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Bio sam siguran da ni pola tih prica iz specijala, almanaha, maxija, giganata nije stalo u tih 75 superbookova...sto se tice kratkih prica, ima ih nekoliko koje nisu nasle svoje mjesto u superbooku...


Gli inquilini arcani
l apartamento n.13
l incubo e finito
il fantasma del lll piano
Il cielo sopra Narni
Rifiuti della società
Il ponte del diavolo
ultimo uomo sulla terra
Un amore mostruoso a Cosenza
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 01/02/2021 : 07:23:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Odlično zlatane! Da, to je to.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/02/2021 : 17:16:48  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Mozda Italijani i nastave Superbuk za par godina?
Zao mi je sto je ukinuta ta edicija, meni je bas drag Superbuk.
Go to Top of Page

Bruce Wayne
Senior Member



Serbia
1060 Posts

Member since 03/09/2008

Posted - 04/02/2021 : 20:12:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Bruce Wayne a Private Message  Reply with Quote
Hvala momci, ovo je bas pomoc.
Jos jedna sitnica mi nije jasna, koja je razlika izmedju Maxi Old Boy i Dylan Dog Old Boy.

Ja sam skontao da je Old Boy zamena za Maxi gde idu price iz perioda pre reboot a koje su nagomilane a nisu objavljene. Jesam li u krivu?

Of all the gin joints in all the towns in all the world, she walks into mine.

Go to Top of Page

CZdravko
New Member



287 Posts

Member since 06/03/2010

Posted - 05/02/2021 : 01:34:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit CZdravko's Homepage  Send CZdravko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Bruce Wayne

Hvala momci, ovo je bas pomoc.
Jos jedna sitnica mi nije jasna, koja je razlika izmedju Maxi Old Boy i Dylan Dog Old Boy.

Ja sam skontao da je Old Boy zamena za Maxi gde idu price iz perioda pre reboot a koje su nagomilane a nisu objavljene. Jesam li u krivu?



2014. je Bonelli preimenovao maxi u maxi old boy, vjerovatno da bi naglasili da su to price sa "starim Dylanom", gdje Bloch jos aktivan, nema mobitela i tehnologije, John Ghosta i slicno... Numeracija se nastavila na maxi, a koncept je ostao slican, s tim da su se sada mijenjali crtaci (ne radi sve tri epizode isti crtac kao do sada), Gigi Cavenago je radio naslovnice u pocetku umjesto Stana, pa kada je presao na redovnu seriju preuzeo je Accardi koji je bio poprilicna fula, da bi kasnije naslovnicari postali odlicna braca Cestaro.
Na ljeto 2020. Bonelli gasi maxi ediciju kao takvu i pocinje Dylan Dog old boy ediciju sa novom numeracijom od broja jedan, koja izlazi svaka dva mjeseca (maxi je izlazio svaka cetiri) i gdje umjesto tri imamo dvije price po izdanju. Koncept je isti, "stari Dylan", tako da pored redovne serije, gdje godisnje imamo 12 "novih Dylana" u 12 izdanja paralelno imamo old boy ediciju gdje godisnje imamo 12 "starih Dylana" u 6 izdanja. Naslovnice i dalje rade braca Cestaro, a cijena je malo manja nego DD maxi (sa 7,90 eura za maxi na 6,50 eura za old boy).


Blog www.zdravkocvjetkovic.blogspot.com
Moji radovi na FB https://goo.gl/ZtF6s8

Edited by - CZdravko on 06/02/2021 01:58:27
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17663 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 05/02/2021 : 11:54:48  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
deers i zdravko dobar posao ste napravili u objašnjavanju
svaka čast

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 05/02/2021 : 17:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Evo sta nas ceka ove godine:
https://www.sergiobonelli.it/news/2021/02/05/gallery/dylan-dog-2021-1009190/?fbclid=IwAR3Mw4ckwdB2diaqmSa9ZYywa6JPkSR80SrcWoM4tQyh1Z0sqrFDJVUUKbo

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 07/02/2021 : 11:29:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Barker

Evo sta nas ceka ove godine:
https://www.sergiobonelli.it/news/2021/02/05/gallery/dylan-dog-2021-1009190/?fbclid=IwAR3Mw4ckwdB2diaqmSa9ZYywa6JPkSR80SrcWoM4tQyh1Z0sqrFDJVUUKbo



Zanimljivo iako mi nisu sve stvari jasne. Najvljuju dvostruke epizode sa različitim scenaristima i crtačima?

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4613 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 08/02/2021 : 08:47:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Pa to je valjda ona Stanova tabla + neko drugi u sledecem broju.
Nego sta li je to sto nakon toga nista vise nece biti isto (leto 2021), RR i dalje prodaje spektakle u najavi? Ili mozda odlazi, kako procitah u nekim komentarima na fejsu.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4988 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 09/02/2021 : 08:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
vidim da ide i Gručo III u CF-u

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/02/2021 : 07:05:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Nakon više od mjesec dana, evo jedne Dylan Dog recenzije!
Ovaj put je novija epizoda u pitanju:

https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-lu-173-i-prah-ces-opet-postati/2577/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 12/02/2021 07:05:50
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/02/2021 : 07:56:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Fina recenzija. Ne slažem se oko nekih dijelova sa recenzentom, središnji dio je malo razvučen sa cikličnim ponavljanjem, a naslovnica ipak govori više nego što na prvu izgleda iako nije na razini crteža.

Moram vidjeti što sam sve pisao oko ove epizode pa ću staviti neki smisleni komentar

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/02/2021 : 08:52:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

Fina recenzija. Ne slažem se oko nekih dijelova sa recenzentom, središnji dio je malo razvučen sa cikličnim ponavljanjem, a naslovnica ipak govori više nego što na prvu izgleda iako nije na razini crteža.

Moram vidjeti što sam sve pisao oko ove epizode pa ću staviti neki smisleni komentar



Hvala!
Veselim se tvome komentaru i baš me zanima tvoje mišljenje.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2021 : 23:00:59  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spock

Nakon više od mjesec dana, evo jedne Dylan Dog recenzije!
Ovaj put je novija epizoda u pitanju:

https://www.stripovi.com/recenzije/dylan-dog-dd-lu-173-i-prah-ces-opet-postati/2577/




Jako dobra recenzija! Bravo za Spocka a i Sarghana koji je pripomogao.
Nakon citanja recenzije uspeo sam da iskopam svoj komentar sa onog topica DD2.0. Meni ova epizoda nije ostala u tako dobrom secanju, osim odlicnog crteza.

quote:
Originally posted by going going



DD VEC 137 ...i u prah ćeš se vratiti




Scenarij: Paola Barbato
Crtež: Gianluca & Raul Cestaro
Naslovnica: Angelo Stano




Jos jedno Barbatino mucenje Dilana i dekonstrukcija lika sa zeljom da nesto novo o njemu kaze pre nego sto ga na kraju ponovo sastavi. To je radila i u Preko praga i u Vrtu iluzija sa rekao bih boljim krajnjim rezultatom nego sto je to slucaj ovde, mada je ovde drugaciji kraj nego u tim epizodama.



Em sto je neuverljiv Dilanov naprasni napad ludila bez ikakvog kontinuiteta sa prethodne tri epizode, em ono sto se desilo u prethodnim pricama (Zbogom inspektore Blok, U sluzbi haosa i Musko srce) uopste nije toliko dramaticno niti smo videli da toliko tesko utice na Dilana, em je staro momce svasta prozivelo tokom svojih 30 godina bavljenja kosmarom mnogo gore od muka iz gorespomenutih epizoda, da bi ga tek tako odredjeni dogadjaji uzdrmali u toj meri da on sidje s uma.
Simbolika svih halucinacija mi nije najjasnija.
Koja je svrha pojavljivanja jesenjeg cirkusa s kojim se Dilan susretne na sredini epizode ako je to isti onaj cirkus iz Celonijevih Jesenjih skitaca ?

I da li kraj ove epizode znaci da u potpunosti raskidamo sve veze sa starim Dilanom. Cak i sa Sclavijevim? Ako je to istina a to je izgleda ono sto se sugerise, onda zasto uopste citamo dalje Dilana kada to nije onaj isti Dilan, mogli su da naprave drugog junaka pa da pisu njegove dogadjaje a ne da ubijaju ovog Dilana kog volimo i citamo vec dugi niz godina. Videcemo sta ce dalje da rade Rekioni i Barbatova, sada imaju restart od pocetka i odresene ruke, drzim im palceve ali ne deluje mi da Rekioni moze da iznese ovo s obzirom da je on kolovodja celog DD 2.0. O Barbatovoj jos uvek sve najlepse, previse je dobrih epizoda napisala i zaduzila nas na neki nacin da bih poceo da je kritikujem i nazivam prevarantom kao sto cu, verujem, vrlo uskoro poceti da nazivam Rekionija.




Ocene sam na kraju dao Prica: 4, Scenario: 6, Crtez: 10, Naslovna strana: 8
Ukupna ocena: 68%
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/02/2021 : 23:32:35  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Citam sad topic Dylan Dog 2.0. [pregled i diskusije novih epizoda] (http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=49317&whichpage=1)

Ah, kakvo je to prelepo dopisivanje i diskusija bila u pocetku kada smo raspravljali o ovim prvim pricama preporoda. Vrhunska ekipa(Sarghan se tu najvise istice kacenjem naslovnih strana i vodjenjem topika da bude azuran a i sjajnim komentarima,Barker takodje inspirsan i odlican on idalje pise svoje osvrte novih prica na tom topicu, takodje i Deers jedan od najjacih Dilanovaca, solar, dzoni, wesskowaz, zeljko sa svojim sarmantnim one linerima,morski, Whetherpine...) vrhunske analize, komentari, argumentovanje.

Kako nam je entuzijazam splasnuo cim smo uvideli da je reboot sve slabiji i slabiji i da je uzbudjenje i iscekivanje bilo uzaludno, tako su se i komentari proredjivali. Steta. Eh, Rekioni prevarantu!
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 12/02/2021 : 23:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Hvala Going!

Čini mi se da većina gleda ovu epizodu kroz prizmu promjena koje su Recchionijevo maslo. Meni se te promjene ne sviđaju, ali to ne bi trebalo imati veze s ovom pričom koja izvrsno odgovara kao završna epizoda serijala i kao novi početak - kako se kome sviđa.
Paola je napravila što se tražilo od nje, a to joj treba priznati.
Teško je nešto novo reći u ovom već odavno predugovječnom serijalu, ali desi se koji biser s vremena na vrijeme, kao što je dijelom i ova epizoda.

Većina zamjera neuvjerljivost Dylanovog pucanja po šavovima, ali to je sasvim realna i logična, kao i nepredvidiva reakcija. Sve se godinama nakupljalo, a deložacija je bila onaj završni okidač.

Čak ima u stripu citat:
"Kroz koliko si ludila već prošao, Dylane? U kolikim si stanjima riskirao da se zauvijek izgubiš? Koliko si se puta našao pred ponorom i nisi pao?"

A ovako sam ja to objasnio u recenziji:

Unatoč tome, čak ako i uzmemo sve Dylanove avanture kao (nemogući) kronološki kontinuitet, smatram da to nije nikakva nelogičnost u priči, jer ljudski um je nedokučiv, a razlog zbog čega je Dylan pukao baš u ovom trenutku nebitan u ukupnoj poruci ove epizode. Uz to, Sclavijev Dylan je čovjek koji živi bez cilja, bez pogleda dalje od sadašnjeg trenutka, živi prema načelu "Život treba uživati!". On je zavodnik koji stalno traži druge žene, ne vezuje se ni uz jednu i navodno se zaljubi u svaku, što bi tebao biti već ozbiljan poremećaj. Barbatova ga od početka pokušava formirati u malo razumniju osobu, osobu koja ja prešla taj primarni Sclavijev predložak čovjeka koji živi bez cilja, i ovdje ga praktički tjera na reakciju oduzimajući mu sve. Dylanov nediscplinirani um ne može reagirati na istinske životne probleme i popušta...u potpunosti.
Nešto slično smo vidjeli u Sclavijevu DD GI 2a: "Stanar s trećeg kata", gdje Dylan također gubi racionalnost, puca po šavovima i bori se sam sa sobom, samo tamo je okidač nešto nadnaravno. Barbatova je puno prizemnija i shvaća da su najveći strahovi u ljudskoj psihi.


Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 12/02/2021 23:42:59
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 12/02/2021 : 23:45:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Pa da, nije neuvjerljivo samo po sebi koliko ako se promatra u Dylanovom kontinuitetu. čak nije poanta ni u okidaču, ko i u Sclavijevom Nakon duge tišine, već u posljedicama. Najveću zamjerku koju mogu dati je da smo to već vidjeli od Paole samo što ovo puno bolje crtano. I stvarno ne razumijem ove kritike na crtež.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
7018 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 13/02/2021 : 00:01:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Iskreno, mene je Paola ovdje zainteresirala da ponovno počnem pratiti serijal, iako sam uzeo strip iz znatiželje, odlučan u to da me ne zanimaju Recchionijeve novotarije.
Nisam još čitao ništa nakon ovog broja i baš me zanima Sclavijev "Nakon duge tišine", ali o tom potom, a i ta očigledna razočaranja u narednim epizodama ne bi trebalo uzimati za zlo ovoj epizodi.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.

Edited by - Spock on 13/02/2021 00:02:13
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2052 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 13/02/2021 : 00:06:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
Opet Bonellijev hommage Nighthawksima...
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/Nighthawks_by_Edward_Hopper_1942.jpg

#6
Gli esorcisti
Scenarij: Giancarlo Marzano
Crtež: Corrado Roi

Il mondo capovolto
Scenarij: Giovanni Di Gregorio
Crtež: Nicola Mari

Naslovnica: Raul i Gianluca Cestaro



https://www.sergiobonelli.it/dylan-dog/2021/02/11/albo/dylan-dog-oldboy-6-1009215/

Table:
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1613040443059.jpg--.jpg?1613040443000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1613040443476.jpg--.jpg?1613040443000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1613040443772.jpg--.jpg?1613040444000
https://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1613040444119.jpg--.jpg?1613040444000

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11350 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 13/02/2021 : 02:11:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Quebrasco

Opet Bonellijev hommage Nighthawksima...
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a8/Nighthawks_by_Edward_Hopper_1942.jpg







Da! Neverovatno koliko puta smo videli omaze Nighthawskima. Mislim da je to najvesce koriscen motiv od nekog slikara.

Inace Edward Hopper je stvarno genijalac, ne samo na toj slici vec i na mnogim drugim.
Evo dva dobra videa o njegovom radu:

U ovom prvom videu je i jako slatka i simpaticna voditeljka!




quote:
Originally posted by Deers

Najveću zamjerku koju mogu dati je da smo to već vidjeli od Paole samo što ovo puno bolje crtano. I stvarno ne razumijem ove kritike na crtež.



Tako je - upravo ovo. Ovo smo od Paole videli barem 3 puta: Preko praga, Vrt iluzija i sad sam zaboravio gde jos. I tih prethodnih puta mi je bilo mnogo efektnije i smislenije od ovog ponovnog pokusaja jednog te istog. Kad reciklira po ne znam koj put osnovnu premisu ne znam kako moze da izvede a da to bude zanimljivo, sveze i zabavno. I to govorim potpuno nevezano od Rekijonijevog preporoda, a gledano u okviru tog narativa preporoda onda je epizoda jos grđa.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9204 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 13/02/2021 : 20:11:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going


Tako je - upravo ovo. Ovo smo od Paole videli barem 3 puta: Preko praga, Vrt iluzija i sad sam zaboravio gde jos. I tih prethodnih puta mi je bilo mnogo efektnije i smislenije od ovog ponovnog pokusaja jednog te istog. Kad reciklira po ne znam koj put osnovnu premisu ne znam kako moze da izvede a da to bude zanimljivo, sveze i zabavno. I to govorim potpuno nevezano od Rekijonijevog preporoda, a gledano u okviru tog narativa preporoda onda je epizoda jos grđa.



Općenito mučenje? Na neki nači i u Izboru i Bezimenom pa i u Sjemenu ludila. Meni se čini da je to njen obračun sa postavkama lika. Često, gotovo uvijek ih pokušava rušiti prokazujući apsurdnost i gotovo uvijek je Dylan, kao lik porazi. To je nervira ali izgleda da je to igra koja joj se na neki način sviđa.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
Page: of 511 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.81 seconds. Snitz Forums 2000