forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex Willer
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 349

SSM
Average Member



Bosnia and Herzegovina
942 Posts

Member since 13/10/2002

Posted - 30/01/2017 : 22:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send SSM a Private Message  Reply with Quote
Pročitao sam Tex 673, Il segno di Yama. Jedan od najboljih crteža i sigurno najljepše nacrtane borbe na konjima koje sam makar ja čitao. Priča za sada nije na nivou crteža, odnosno i nema je previše, Boselli je prepustio majstoru Civitelliju glavnu riječ i sigurno nije pogriješio. Prava poslastica za oči :)

No one gets out of childhood alive.

Edited by - SSM on 30/01/2017 22:16:44
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 31/01/2017 : 00:04:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by SSM

Pročitao sam Tex 673, Il segno di Yama. Jedan od najboljih crteža i sigurno najljepše nacrtane borbe na konjima koje sam makar ja čitao. Priča za sada nije na nivou crteža, odnosno i nema je previše, Boselli je prepustio majstoru Civitelliju glavnu riječ i sigurno nije pogriješio. Prava poslastica za oči :)



Imao sam priliku da gledam Civitellija kako uzivo crta, 2007 na Beogradskom sajmu knjiga. Crtao je i ljudima šta su hteli, ja sam tražio Mister Noa, prvi među 10 texašana. Čovek me pogledao, uz setni smešak, i uradio ga za pet minuta.

Pokazao je i Corta kog je specijalno radio za neko izdanje vezano za Pratta. Jednostavno, stilizovano, oslobodjeno svih šrafura i crtica. Legenda. Inače, čovek se bavi fotografijom dugi niz godina, i pricao je koliko se trudi da efekat koji napravi aparatom prenese na crtež kad mu treba.

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 01/02/2017 : 10:11:32  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nizzi&Ortiz:Tex - Đavolja vrata (Veseli četvrtak,broj 40)
Nizzi&Ortiz:Tex - Blago iz rudnika (Veseli četvrtak,broj 41)


Teks i Karson dobijaju zadatak od starog poznanika,Pinkertonovog agenta Makparlanda - naime,banda Link Vokera,pre nego što je skroz razbijena,a njen šef poginuo (dok su dvojica preživelih u Jumi),opljačkala je nekih 300000 dolara,koji su sada skriveni u napuštenom rudniku u Meksiku.Lokalitet rudnika poznat je preživeloj dvojici iz bande,a mapa sa sakrivenim novcem je u posedu Vokerove udovice.Ona traži 10% od plena,a robijaš koji je prihvatio da im bude vodič,smanjenje kazne.Teks i Kit će imati gadan zadatak da povrate opljačkane dolare iz Meksika,na grbači sa ovo dvoje,kao i sa potencijalnom opasnošću od meksičkih bandita, ali i milicije pod vođstvom beskrupuloznog pukovnika Urijage.Kao što to obično biva,u priču se ubacuje još neko.
Dobra akcija,sa obrtima,očekivanim tvistom na kraju,ali ne i samom završnicom.Jako dobra Teksova epizoda.
4/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 01/02/2017 : 14:33:38  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by solar

S time da je u predgovoru zadnjeg broja najavljena nova edicija reprinta, naravno više detalja ćemo saznati kasnije.


U najnovijem SBE/BAO katalogu smo saznali da je riječ o reprintu naziva "Tex classic" na 64 str. u boji sa cijenom od 2,90 koji će izlaziti svakih 14 dana.

Znači, nešto slično reprintu Republike sa nešto izmijenjenim formatom i brojem stranica.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/02/2017 : 22:35:38  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Sad je vrijeme da i Ludens krene tim putem :)
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 03/02/2017 : 11:51:24  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nizzi&Ticci:Tex - Beli brat (Veseli četvrtak,broj 42)
Nizzi&Ticci:Tex - Sramna ucena (Veseli četvrtak,broj 43)

Za masakr u rudniku San Kristobal,optužen je Tajga i njegova grupa indijanaca koji su nedavno pobegli iz rezervata.U jednoj zasedi,uhvaćeno je nekoliko pripadnika te grupe (ali ne i vođa),i sada pod pratnjom šerifa iz Saforda,njegovog pomoćnika i nekolicine sugrađana,indijance se vode na suđenje (na kome ih čeka sigurna smrtna presuda).Međutim,u fenomenalno osmišljenoj zasedi,Tajga oslobađa prijatelje,a Teks i Kit su mu pomagači.Osim toga,postoje indicije da iza cele priče stoji bogati poslovni čovek iz Saforda,pa rendžeri kreću u istragu.

Do polovine druge sveske,ova avantura Teksa je bila jako,jako dobra (jedna od ponajboljih u zadnjih par godina).Međutim,odjednom je Nici počeo da "luduje" - ubrzava radnju,ubacuje nesuvisle ideje,a najveća idiotarija je sačuvana za sam kraj.Šteta,mogla je ovo biti veoma dobra epizoda.

3/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 04/02/2017 : 14:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nizzi&Repetto:Tex - Nameštaljka u Klondajku (Veseli četvrtak,broj 44)
Nizzi&Repetto:Tex - Potera po velikom severu (Veseli četvrtak,broj 45)

Snežne priče sa Teksom su uvek bile pogodak.Bilo da se radi o avanturi na području SAD,bilo u Kanadi.Tako je i u ovom slučaju - sneg,Kanada,Džim Brendon i maestralni Repetovi crteži zimskog Klondajka.Nici u svom elementu - Tex i Kit su na tragu dvojici nemilosrdnih ubica,sa kojim se jure preko dobrog dela teritorije Amerike,a trag ih dovodi u područje Klondajka.Tu,u gradiću Karibu,lokalni moćnik sa revolverašima (gde će angažman naći i pomenute ubice) sprovodi svoj zakon,ubija policajca,a zločin namešta jednom eskimu.U priču se uključuje i Džim Brendon,još par crvenih kaputa,a kad na scenu stupe Teksaški rendžeri,kreće masovno puškaranje.Od prvog do zadnjeg kadra,priča jako dobra.


4/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/02/2017 : 15:30:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nizzi&Venturi:Tex - Dokazivanje optužbe (Veseli četvrtak,broj 48)
Nizzi&Venturi:Tex - Vojni sud (Veseli četvrtak,broj 49)

I još jedna jako dobra Teksova priča!I ponovo veoma lepo nacrtana (dobro,nije baš klasa Somera,Ortiza,Repeta i braće Cestaro).
Na smotri vojnika u Fortu Defajans,postrojenih u čast generala Lilanda (koji je nekad zapovedao pukom ove tvrđave),iznenada jedan indijanski izvidnik otvara vatru na generala i ubija ga.Mladi vojnik biva uhvaćen,a u garnizonu je šok i neverica.Pukovnik Forester moli Teksa da mu pomogne da razjasni ovaj incident,znajući da poznaje Santosovu (indijančevu) prošlost.
I dok su na putu za Fort Defajans,Teks prijateljima priča jednu tužnu dramu,koja se tiče Santosovih roditelja i Lilanda,u to vreme majora,ne baš čistog obraza.Priča o osveti jednog ratnika,o njegovoj dramatičnoj borbi za porodicu,o izdaji i prijateljstvu.
Napeta i dinamična epizoda,sa epilogom nesvojstvenom jednom Teksu (a verovatno i ostaliBoneli stripovima generalno).
Nici bez mnogo kikseva;osim onog Merikovog usmenog priznanja krivice (jebi ga,mogao je da tvrdi da je pismeno priznanje dao pod prinudom).Ali kapa dole za završnicu.

4/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/02/2017 : 19:20:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nizzi&Milano:Tex - Selo pod opsadom (Veseli četvrtak,broj 52)
Nizzi&Milano:Tex - Pucanj u metu (Veseli četvrtak,broj 53)

Jedno rudarsko selo je pod opsadom od strane bande Lija Remzija.Oni su ucenili građane,mahom nevične oružju i borbi,da im predaju svo zlato u roku od tri dana.Međutim,prateći pomenutu bandu,u selo stiže Teks.
Nici:jako slab - počev od prve akcione scene,kada banditi pucaju na Teksa,on pada sa konja i nakon nekoliko trenutaka im se pojavljuje iza leđa (!!),pa do završne scene,priča je neinvetivna i predvidljiva.Lošije i od Tumaka.
Milano:kopira Žiroa,ali uspešno;s'početka stripa mi se nije nešto svideo,ali sa svakom stranicom mi je sve bolji.A sličnost sa tvorcem Bluberija je očigledna;čak je i traper Moziz,slika i prilika onog tipa sa kerovima iz Sage o blagu.
Sa obzirom da je ovo ipak Teks,i da je Milano bio sjajan na crtežu:

2.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/02/2017 19:22:59
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/02/2017 : 22:04:07  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nizzi&Ticci:Tex - Ratni požar (Zlatna serija,broj 937)
Nizzi&Ticci:Tex - Bekstvo iz Andervila (Zlatna serija,broj 938)
Nizzi&Ticci:Tex - Lik izdajnika (Zlatna serija,broj 939)

Čitajući zadnjih dana zaostatke Teksa od Veseljaka,i upoređujući utiske sa ocenama italijanskih fanova,malo sam čeprkao po ostalim epizodama,kako starijim,tako i novijim,i tako nabasao na "kultnu" priču,Bekstvo iz Andervila,koja ima možda i najbolju ocenu u celom serijalu - 77% desetki.

Namerno sam stavio kultnu pod navodnike,jer meni lično ova Teksova avantura nije bila među najboljima,a često sam viđao da je karakterišu u superlativima i svrstavaju među najbolje priče najdugovečnijeg Bonelija,te reših da je se podsetim,i izvukoh iz ZS šteka.

Teks dobija telegram od Hauarda Valkota,političara iz Ričmonda,kojim ga poziva ne bi li mu otkrio istinu o njegovim sinovcima,Džonu i Lesteru.A istina se tiče priče sa nestalim blagom konfederacije,koju Teks pripoveda u vozu dok putuju za Ričmond.
Priča u koju su umešani naš junak,koji deluje na strani severnjaka,i dva brata,Džon,simpatični severnjački oficir, i Lesli,arogantni južnjak,kao i njihov stric,Hauard.Sudbina će se poigrati sa braćom,pa će Džon završiti u zloglasnom radnom logoru Andervil,iz koga će Teks,po zadatku,pokušati da ga izvuče.

Nici na odličan način kontroliše priču,sjajno dozirajući akciju i misteriju nestalog blaga - jedina mana u njegovom scenariju je što se tridesetak stranica pre završetka da lako naslutiti ko je ukrao tozla,te smo tako uskraćeni za eventualni tvist.
Tiči u naponu snage.

5/5

rekao bih da mi ni danas Bekstvo iz Andervila neće biti među najboljim pričama,ali definitivno je odlična.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/02/2017 : 08:31:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
baš me vesele dosta dobre ocene za Texa kojeg još čekam...hvala anto.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 06/02/2017 : 14:51:46  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by teller

baš me vesele dosta dobre ocene za Texa kojeg još čekam...hvala anto.


uvek na službi Teksaškim rendžerima!!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

solar
Moderator



Croatia
21432 Posts

Member since 16/03/2004

Posted - 06/02/2017 : 17:42:13  Show Profile Show Extended Profile  Send solar a Private Message  Reply with Quote
#677
Scenarij: Tito Faraci
Crtež: Gianluca Acciarino
Naslovnica: Claudio Villa

http://www.sergiobonelli.it/tex/2017/02/06/albo/duello-a-madison-creek-1000585/

table:
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1486373106971.jpg--.jpg?1486373108000
http://www.sergiobonelli.it/resizer/-1/-1/true/1486373104771.jpg--.jpg?1486373106000
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 06/02/2017 : 19:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Teško je reći koja je najbolja, ali ovo je Tex za čistu desetku!

quote:
Originally posted by anto

Nizzi&Ticci:Tex - Ratni požar (Zlatna serija,broj 937)
Nizzi&Ticci:Tex - Bekstvo iz Andervila (Zlatna serija,broj 938)
Nizzi&Ticci:Tex - Lik izdajnika (Zlatna serija,broj 939)

Čitajući zadnjih dana zaostatke Teksa od Veseljaka,i upoređujući utiske sa ocenama italijanskih fanova,malo sam čeprkao po ostalim epizodama,kako starijim,tako i novijim,i tako nabasao na "kultnu" priču,Bekstvo iz Andervila,koja ima možda i najbolju ocenu u celom serijalu - 77% desetki.

Namerno sam stavio kultnu pod navodnike,jer meni lično ova Teksova avantura nije bila među najboljima,a često sam viđao da je karakterišu u superlativima i svrstavaju među najbolje priče najdugovečnijeg Bonelija,te reših da je se podsetim,i izvukoh iz ZS šteka.

Teks dobija telegram od Hauarda Valkota,političara iz Ričmonda,kojim ga poziva ne bi li mu otkrio istinu o njegovim sinovcima,Džonu i Lesteru.A istina se tiče priče sa nestalim blagom konfederacije,koju Teks pripoveda u vozu dok putuju za Ričmond.
Priča u koju su umešani naš junak,koji deluje na strani severnjaka,i dva brata,Džon,simpatični severnjački oficir, i Lesli,arogantni južnjak,kao i njihov stric,Hauard.Sudbina će se poigrati sa braćom,pa će Džon završiti u zloglasnom radnom logoru Andervil,iz koga će Teks,po zadatku,pokušati da ga izvuče.

Nici na odličan način kontroliše priču,sjajno dozirajući akciju i misteriju nestalog blaga - jedina mana u njegovom scenariju je što se tridesetak stranica pre završetka da lako naslutiti ko je ukrao tozla,te smo tako uskraćeni za eventualni tvist.
Tiči u naponu snage.

5/5

rekao bih da mi ni danas Bekstvo iz Andervila neće biti među najboljim pričama,ali definitivno je odlična.


"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

76
Senior Member

Croatia
2589 Posts

Member since 24/12/2005

Posted - 06/02/2017 : 21:53:23  Show Profile Show Extended Profile  Send 76 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tex2

Teško je reći koja je najbolja, ali ovo je Tex za čistu desetku!

quote:
Originally posted by anto

Nizzi&Ticci:Tex - Ratni požar (Zlatna serija,broj 937)
Nizzi&Ticci:Tex - Bekstvo iz Andervila (Zlatna serija,broj 938)
Nizzi&Ticci:Tex - Lik izdajnika (Zlatna serija,broj 939)

Čitajući zadnjih dana zaostatke Teksa od Veseljaka,i upoređujući utiske sa ocenama italijanskih fanova,malo sam čeprkao po ostalim epizodama,kako starijim,tako i novijim,i tako nabasao na "kultnu" priču,Bekstvo iz Andervila,koja ima možda i najbolju ocenu u celom serijalu - 77% desetki.

Namerno sam stavio kultnu pod navodnike,jer meni lično ova Teksova avantura nije bila među najboljima,a često sam viđao da je karakterišu u superlativima i svrstavaju među najbolje priče najdugovečnijeg Bonelija,te reših da je se podsetim,i izvukoh iz ZS šteka.

Teks dobija telegram od Hauarda Valkota,političara iz Ričmonda,kojim ga poziva ne bi li mu otkrio istinu o njegovim sinovcima,Džonu i Lesteru.A istina se tiče priče sa nestalim blagom konfederacije,koju Teks pripoveda u vozu dok putuju za Ričmond.
Priča u koju su umešani naš junak,koji deluje na strani severnjaka,i dva brata,Džon,simpatični severnjački oficir, i Lesli,arogantni južnjak,kao i njihov stric,Hauard.Sudbina će se poigrati sa braćom,pa će Džon završiti u zloglasnom radnom logoru Andervil,iz koga će Teks,po zadatku,pokušati da ga izvuče.

Nici na odličan način kontroliše priču,sjajno dozirajući akciju i misteriju nestalog blaga - jedina mana u njegovom scenariju je što se tridesetak stranica pre završetka da lako naslutiti ko je ukrao tozla,te smo tako uskraćeni za eventualni tvist.
Tiči u naponu snage.

5/5

rekao bih da mi ni danas Bekstvo iz Andervila neće biti među najboljim pričama,ali definitivno je odlična.





A uskoro će izaći i u koloru

The best you can say for football is that it has given the working man a subject for conversation.
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/02/2017 : 22:10:45  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Meni u top 5!
Go to Top of Page

Elderane84
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3246 Posts

Member since 30/10/2008

Posted - 08/02/2017 : 19:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Elderane84 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

Nizzi&Repetto:Tex - Nameštaljka u Klondajku (Veseli četvrtak,broj 44)
Nizzi&Repetto:Tex - Potera po velikom severu (Veseli četvrtak,broj 45)

Snežne priče sa Teksom su uvek bile pogodak.Bilo da se radi o avanturi na području SAD,bilo u Kanadi.Tako je i u ovom slučaju - sneg,Kanada,Džim Brendon i maestralni Repetovi crteži zimskog Klondajka.Nici u svom elementu - Tex i Kit su na tragu dvojici nemilosrdnih ubica,sa kojim se jure preko dobrog dela teritorije Amerike,a trag ih dovodi u područje Klondajka.Tu,u gradiću Karibu,lokalni moćnik sa revolverašima (gde će angažman naći i pomenute ubice) sprovodi svoj zakon,ubija policajca,a zločin namešta jednom eskimu.U priču se uključuje i Džim Brendon,još par crvenih kaputa,a kad na scenu stupe Teksaški rendžeri,kreće masovno puškaranje.Od prvog do zadnjeg kadra,priča jako dobra.


4/5



Procitah je i ja preksinoć :) Ispravio bih te, u pitanju je Boseli, a ne Nizzi, čini mi se. Slažem se sa tvojom ocjenom, Teks generalno šije sa crtežom, ono je milina gledati, pa sve i da je najveće smeće od priče, što ovdje nije slučaj, već imamo sasvim solidnu priču, bez puno filozofije.

Takođe, sve pohvale za epizodu Voz za Redvil/Blokirani put (Nizzi / Ortiz). Na stranu što svakog Teksa kojeg crta Ortiz kupujem bez razmišljanja, ali ova epizoda je odlična. Sve se dešava 300 na sat, nema predaha niti odmaranja od čitanja, 228 strana ode dok si reko keks :) 4/5

Edited by - Elderane84 on 08/02/2017 19:49:28
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2017 : 20:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Na kiosku u Solinu spažen dvostruki Maxi:Vrijeme pokolja/Sramotna predstraža u više primjeraka:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mogorovic
Advanced Member

3012 Posts

Member since 02/08/2013

Posted - 08/02/2017 : 22:36:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mogorovic a Private Message  Reply with Quote
Znači, slaba potražnja...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25751 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2017 : 22:55:56  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
šesto i nešto stranica za 49 kuna je prava prilika za one koji stripove kupuju po sistemu broj stranica/kune.:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/02/2017 : 10:22:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Super cijena, ali na IL je bila jos bolja (uzeo sam posljednja 2 brojeva). Mislim da sam za jednoga platio 10 a za drugoga 15 kuna. ;D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 09/02/2017 : 12:23:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
procitao sam libelus knjigu 77 (originali teks 606,607,608)

odlicna prica i moj prvi susret sa ginosatisom....kako vam se svidja njegov crtez ? meni je odlican
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 11/02/2017 : 23:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Fenomenalan crtač, zato je i otišao na Texa.
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28976 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/02/2017 : 06:18:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
I meni se svidio njegov crtež!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Kontrast 2
Senior Member

2264 Posts

Member since 12/09/2016

Posted - 12/02/2017 : 14:12:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Kontrast 2 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by velka031

Fenomenalan crtač, zato je i otišao na Texa.





Fenomeno-meno-menalan crtač - i zato ga je Bozeli preoteo da radi Teksa.

Edited by - Kontrast 2 on 12/02/2017 14:12:48
Go to Top of Page
Page: of 349 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.69 seconds. Snitz Forums 2000