forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

bosancicigor
Average Member



Croatia
866 Posts

Member since 15/08/2009

Posted - 29/04/2013 : 23:37:21  Show Profile Show Extended Profile  Send bosancicigor a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

a ti misliš da su ljudi roboti i da če doč ovde pričat jedino o stripovima?


Naravno da ne, daleko od toga.

Samo, meni je čudno da bi netko dolazio na forum o stripovima i onda cijelo vrijeme provodio raspravljajući o npr. sportu.


Vidim da stvari kreću na bolje, još ima nade za forum kad i Bushido zajebava moderatora.

Inače, žao mi je zbog mahuntera.


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:39:01  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

a ti misliš da su ljudi roboti i da če doč ovde pričat jedino o stripovima?


Naravno da ne, daleko od toga.

Samo, meni je čudno da bi netko dolazio na forum o stripovima i onda cijelo vrijeme provodio raspravljajući o npr. sportu.



zašto je to tebi čudno?
možda takvi ljudi čitaju strip podforume al tamo ne pišu nego u sportu ili svaštari.
uostalom,ljudi koji su tu godinama možda in je i dopizdilo komentirat svaku naslovnicu zagora i slične teme.
a vole komentirat svoj omiljeni nogometni klub.
ili gledat sise.
ili raspravljat o nečemu iz povijesti.
itd,itd

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:39:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

steta zbog manhuntera.dobar mudorator...

vrijeme je da ovom travaru elvudu stanete u kraj

on se oduzme i postane glavni problem regiona




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:40:19  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
da san ja ovde glavni problem otiša bi sam ča

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12785 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 29/04/2013 : 23:50:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

zašto je to tebi čudno?
možda takvi ljudi čitaju strip podforume al tamo ne pišu nego u sportu ili svaštari.
uostalom,ljudi koji su tu godinama možda in je i dopizdilo komentirat svaku naslovnicu zagora i slične teme.
a vole komentirat svoj omiljeni nogometni klub.
ili gledat sise.
ili raspravljat o nečemu iz povijesti.
itd,itd


Sve to stoji, ne kažem ja.

Samo razmišljam kako bi Marko mogao najbezbolnije riješiti ovaj problem. Žao mi je gledat čovjeka kako troši nepotrebnu energiju na ovaj forum, kada se mora još brinuti o svojoj obitelji i dva posla.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 29/04/2013 : 23:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
ma.ja nevidim nikakav problem ..to sam onak ispalil.aj dobro
sad sto nisi od dvajes iljada postova dva svuvisls upissa utefterio
al ko da je to vazno


cudim se ovim onanistima sto.im smeta svastara
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 30/04/2013 : 00:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

.A onda ćemo napraviti čistku.



STALJINE VOLIM TE
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/04/2013 : 00:04:48  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

zašto je to tebi čudno?
možda takvi ljudi čitaju strip podforume al tamo ne pišu nego u sportu ili svaštari.
uostalom,ljudi koji su tu godinama možda in je i dopizdilo komentirat svaku naslovnicu zagora i slične teme.
a vole komentirat svoj omiljeni nogometni klub.
ili gledat sise.
ili raspravljat o nečemu iz povijesti.
itd,itd


Sve to stoji, ne kažem ja.

Samo razmišljam kako bi Marko mogao najbezbolnije riješiti ovaj problem. Žao mi je gledat čovjeka kako troši nepotrebnu energiju na ovaj forum, kada se mora još brinuti o svojoj obitelji i dva posla.



riješia bi ga on odavno da je mene sluša

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/04/2013 : 00:05:58  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

ma.ja nevidim nikakav problem ..to sam onak ispalil.aj dobro
sad sto nisi od dvajes iljada postova dva svuvisls upissa utefterio
al ko da je to vazno



cudim se ovim onanistima sto.im smeta svastara



to šta imaš problema sa svačanjem mojih postova je jebiga tvoj problem


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 30/04/2013 : 00:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Nema potreba ukidati svaštaru, sport, film... Šta, jel' vi koji ne zalazite u svaštaru (a znate sve što se tamo dešava, khm, khm) i zazivate ukidanje kad odete na piće s nekim stripofilom razglabate samo o stripovima? Pričate i o filmovima, o muzici, o strava trebi iz drugog ulaza. Bude u svaštari svađa, pa šta? Ionako su u pitanju uvijek isti ljudi koji idu na 'lađenje, koji se prepucavaju, koji podjebavaju moderatore. 99% ljudi ima skroz ok komunikaciju, a i bez ovih 1% blentova ne bi bilo zanimljivo...
Go to Top of Page

King Warrior
stripovi.com suradnik



22149 Posts

Member since 10/11/2007

Posted - 30/04/2013 : 00:29:06  Show Profile Show Extended Profile  Send King Warrior a Private Message
Ne treba zaboraviti da je manhunter svojevremeno bio jedan od najkvalitetnijih forumasa ovog foruma, nadam se da ce se sada kao forumas opet malo vise posvetiti forumskim temama, sada kada vise ne mora da se kao moderator ganja sa ljudima za svakakve gluposti.
Bio je dobar moderator, kvalitetan forumas, i ono najvaznije - dobar je covjek!


Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 30/04/2013 : 00:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
a koga cu se ja bojati sada
a ulozila lovu u novi respirator na koji se ustekam kada ga ugledam

meni je manhunter bio bas drag, i cijenila sam ga, pa barem sada da to kazem (to ne govori iz mene strah sta mi je utjera u kosti)

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8389 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/04/2013 : 00:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

"Dođe vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, fukara se obogati"....

Ili: "Ko sa decom leže, upišan se budi".


Kad vidim koje me forumske kreature napadaju, dođe mi da ostanem još uvek. Ali dobro.

Uživajte u zaslužnim i produktivnim članovima kao što su Iwood, acestroke,wele, Tonka i slični. Ovu dvojicu kad ih modovi otključaju kad im prođe kazna.


Svi koji su skoro dobili stripove kod mene na aukcijama ne moraju da mi šalju novac.



Uživajte i svako dobro.



Na velikoj većini foruma strogo su zabranjene rasprave s moderatorima.
Ti si imao nezahvalan posao, budući da si zajedno s ostalim moderatorima bio na konstantnoj paljbi.
To je naravno bilo neizbježno, čim su dopušteni postovi forumaša u Punisheru. Jebiga, tako ti je grah pao.
Sve je krenulo prije par godina kritiziranjem novoizabranih moderatora, što se moralo srezat u korijenu.
Tvojim odlaskom ostaju samo globinjo i mladjo, a i njihov odlazak je samo pitanje vremena i živaca.
Markos je dao do znanja da novih moderatora neće biti, te se može pretpostavit da će uslijedit gašenje, ako ne cijelog, onda barem donjeg dijela foruma.
Zatim siljedi masovna migracija na Darkwood ili neki treći forum i sve se slijeva na tamošnje moderatore. Valjda će se moć nosit s time.
Davno su otišle legende poput Gastona, Dade, Renkya, Doka ili Kiće.
U zadnjih godinu dana su otišli likovi poput Savića, Ultrasa i Mairosua.
Nadam se da ćeš za razliku od njih ostat aktivan na forumu, ovaj put kao nekad, bez moderatorskog križa na grbi.
Pozz.
Paro

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/04/2013 : 01:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
bilo bi zanimljivo di bi završili silni ljudi odavde u slučaju da se neke stvari ukinu

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28972 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/04/2013 : 08:20:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

zašto je to tebi čudno?
možda takvi ljudi čitaju strip podforume al tamo ne pišu nego u sportu ili svaštari.
uostalom,ljudi koji su tu godinama možda in je i dopizdilo komentirat svaku naslovnicu zagora i slične teme.
a vole komentirat svoj omiljeni nogometni klub.
ili gledat sise.
ili raspravljat o nečemu iz povijesti.
itd,itd


Sve to stoji, ne kažem ja.

Samo razmišljam kako bi Marko mogao najbezbolnije riješiti ovaj problem. Žao mi je gledat čovjeka kako troši nepotrebnu energiju na ovaj forum, kada se mora još brinuti o svojoj obitelji i dva posla.


O, neću ja bespotrebno trošiti energiju.
Netko (OPET) pravi probleme? Doviđenja. Ali... pa zašto... pa kako... pa...!? Doviđenja.
Markos nije u pravu, prevelika kazna, nije trebao, nije smio... ! Doviđenja i tebi.
99% ljudi na ovom forumu su ok, a ja više neću dopustiti da tih 1% DEBILA i REDIKULA pravi sranja. Trajni ban i doviđenja. Pa tko voli, nek izvoli.

Trouble will find me
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37358 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 30/04/2013 : 08:38:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Mislim da je Kras upravo svrsio... a istovremeno i zavrsio svoj staz ovdje.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10121 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 30/04/2013 : 08:56:46  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

Često su živahnije rasprave u podforumima koji nemaju veze sa stripovima.



To je zato šta su stripovi dosadni.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/04/2013 : 09:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

"Dođe vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, fukara se obogati"....

Ili: "Ko sa decom leže, upišan se budi".


Kad vidim koje me forumske kreature napadaju, dođe mi da ostanem još uvek. Ali dobro.

Uživajte u zaslužnim i produktivnim članovima kao što su Iwood, acestroke,wele, Tonka i slični. Ovu dvojicu kad ih modovi otključaju kad im prođe kazna.


Svi koji su skoro dobili stripove kod mene na aukcijama ne moraju da mi šalju novac.



Uživajte i svako dobro.



Na velikoj većini foruma strogo su zabranjene rasprave s moderatorima.
Ti si imao nezahvalan posao, budući da si zajedno s ostalim moderatorima bio na konstantnoj paljbi.
To je naravno bilo neizbježno, čim su dopušteni postovi forumaša u Punisheru. Jebiga, tako ti je grah pao.
Sve je krenulo prije par godina kritiziranjem novoizabranih moderatora, što se moralo srezat u korijenu.
Tvojim odlaskom ostaju samo globinjo i mladjo, a i njihov odlazak je samo pitanje vremena i živaca.
Markos je dao do znanja da novih moderatora neće biti, te se može pretpostavit da će uslijedit gašenje, ako ne cijelog, onda barem donjeg dijela foruma.
Zatim siljedi masovna migracija na Darkwood ili neki treći forum i sve se slijeva na tamošnje moderatore. Valjda će se moć nosit s time.
Davno su otišle legende poput Gastona, Dade, Renkya, Doka ili Kiće.
U zadnjih godinu dana su otišli likovi poput Savića, Ultrasa i Mairosua.
Nadam se da ćeš za razliku od njih ostat aktivan na forumu, ovaj put kao nekad, bez moderatorskog križa na grbi.
Pozz.
Paro



evo jedan na sve što paro kaže
općenito se ljudi što im je bolje više bune

dok je globinjo bio sam nije se smjelo mrdnut jer bi sve pobacao van
i nitko se nije bunio, jel nije smio
i svi zadovoljni
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/04/2013 : 11:58:29  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

zašto je to tebi čudno?
možda takvi ljudi čitaju strip podforume al tamo ne pišu nego u sportu ili svaštari.
uostalom,ljudi koji su tu godinama možda in je i dopizdilo komentirat svaku naslovnicu zagora i slične teme.
a vole komentirat svoj omiljeni nogometni klub.
ili gledat sise.
ili raspravljat o nečemu iz povijesti.
itd,itd


Sve to stoji, ne kažem ja.

Samo razmišljam kako bi Marko mogao najbezbolnije riješiti ovaj problem. Žao mi je gledat čovjeka kako troši nepotrebnu energiju na ovaj forum, kada se mora još brinuti o svojoj obitelji i dva posla.


O, neću ja bespotrebno trošiti energiju.
Netko (OPET) pravi probleme? Doviđenja. Ali... pa zašto... pa kako... pa...!? Doviđenja.
Markos nije u pravu, prevelika kazna, nije trebao, nije smio... ! Doviđenja i tebi.
99% ljudi na ovom forumu su ok, a ja više neću dopustiti da tih 1% DEBILA i REDIKULA pravi sranja. Trajni ban i doviđenja. Pa tko voli, nek izvoli.




samo češ sebi štetu napravit.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/04/2013 : 11:59:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by paro

quote:
Originally posted by manhunter

"Dođe vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, fukara se obogati"....

Ili: "Ko sa decom leže, upišan se budi".


Kad vidim koje me forumske kreature napadaju, dođe mi da ostanem još uvek. Ali dobro.

Uživajte u zaslužnim i produktivnim članovima kao što su Iwood, acestroke,wele, Tonka i slični. Ovu dvojicu kad ih modovi otključaju kad im prođe kazna.


Svi koji su skoro dobili stripove kod mene na aukcijama ne moraju da mi šalju novac.



Uživajte i svako dobro.



Na velikoj većini foruma strogo su zabranjene rasprave s moderatorima.
Ti si imao nezahvalan posao, budući da si zajedno s ostalim moderatorima bio na konstantnoj paljbi.
To je naravno bilo neizbježno, čim su dopušteni postovi forumaša u Punisheru. Jebiga, tako ti je grah pao.
Sve je krenulo prije par godina kritiziranjem novoizabranih moderatora, što se moralo srezat u korijenu.
Tvojim odlaskom ostaju samo globinjo i mladjo, a i njihov odlazak je samo pitanje vremena i živaca.
Markos je dao do znanja da novih moderatora neće biti, te se može pretpostavit da će uslijedit gašenje, ako ne cijelog, onda barem donjeg dijela foruma.
Zatim siljedi masovna migracija na Darkwood ili neki treći forum i sve se slijeva na tamošnje moderatore. Valjda će se moć nosit s time.
Davno su otišle legende poput Gastona, Dade, Renkya, Doka ili Kiće.
U zadnjih godinu dana su otišli likovi poput Savića, Ultrasa i Mairosua.
Nadam se da ćeš za razliku od njih ostat aktivan na forumu, ovaj put kao nekad, bez moderatorskog križa na grbi.
Pozz.
Paro



evo jedan na sve što paro kaže
općenito se ljudi što im je bolje više bune

dok je globinjo bio sam nije se smjelo mrdnut jer bi sve pobacao van
i nitko se nije bunio, jel nije smio
i svi zadovoljni



ne lupetaj. jedva i promoliš nos i sporta,a ovde se praviš pametan

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8389 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/04/2013 : 12:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by Markos

quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by lwood

zašto je to tebi čudno?
možda takvi ljudi čitaju strip podforume al tamo ne pišu nego u sportu ili svaštari.
uostalom,ljudi koji su tu godinama možda in je i dopizdilo komentirat svaku naslovnicu zagora i slične teme.
a vole komentirat svoj omiljeni nogometni klub.
ili gledat sise.
ili raspravljat o nečemu iz povijesti.
itd,itd


Sve to stoji, ne kažem ja.

Samo razmišljam kako bi Marko mogao najbezbolnije riješiti ovaj problem. Žao mi je gledat čovjeka kako troši nepotrebnu energiju na ovaj forum, kada se mora još brinuti o svojoj obitelji i dva posla.


O, neću ja bespotrebno trošiti energiju.
Netko (OPET) pravi probleme? Doviđenja. Ali... pa zašto... pa kako... pa...!? Doviđenja.
Markos nije u pravu, prevelika kazna, nije trebao, nije smio... ! Doviđenja i tebi.
99% ljudi na ovom forumu su ok, a ja više neću dopustiti da tih 1% DEBILA i REDIKULA pravi sranja. Trajni ban i doviđenja. Pa tko voli, nek izvoli.




samo češ sebi štetu napravit.



Duboko sumnjam..

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11352 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/04/2013 : 12:12:46  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message
A sta ce nam moderacija?
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8389 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 30/04/2013 : 12:23:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by going going

A sta ce nam moderacija?



I ja kažem, pa barem je ovaj forum poznat po toleranciji i drugarstvu.

There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29543 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 30/04/2013 : 12:49:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

ne lupetaj. jedva i promoliš nos i sporta,a ovde se praviš pametan



zar ima svijeta izvan sporta?
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46545 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/04/2013 : 13:13:46  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by lwood

ne lupetaj. jedva i promoliš nos i sporta,a ovde se praviš pametan



zar ima svijeta izvan sporta?



navodno su dokazali da ima

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 1.12 seconds. Snitz Forums 2000