forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

Poli
Advanced Member



Slovenia
37801 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/12/2013 : 12:56:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Netko trazio sladoled?




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9929 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 23/12/2013 : 20:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
bravo poli. idiote.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37801 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/12/2013 : 22:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

ne pase ti veganski coko sa kokosom?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 23:21:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ne znam koji je razlog zaključavanja mog topica umjesto prebacivanja u svaštaru? Jesam li možda prekršio koje pravilo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/12/2013 : 23:24:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
mislin da nisi

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 23:30:14  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Ne znam koji je razlog zaključavanja mog topica umjesto prebacivanja u svaštaru? Jesam li možda prekršio koje pravilo.


Petljaš se sa svim i svačim, uglavnom sa stvarima koje ne bi trebale da te zanimaju (ako ne lažeš za godine)
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 23:36:00  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by tinton

Ne znam koji je razlog zaključavanja mog topica umjesto prebacivanja u svaštaru? Jesam li možda prekršio koje pravilo.


Petljaš se sa svim i svačim, uglavnom sa stvarima koje ne bi trebale da te zanimaju (ako ne lažeš za godine)


Ne lažem za godine, zašto me ne bi trebalo zanimati?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 23/12/2013 : 23:42:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Jer će ti život proletit, a ti se prid kompom i mobitelom baviš tim temama. Misto u parku di bi igra bocu istine ili školskon igralištu di bi popušia prvi crack.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 23/12/2013 23:42:55
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/12/2013 : 23:43:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jer će ti život proletit, a ti se prid kompom i mobitelom baviš tim temama. Misto u parku di bi igra bocu istine ili školskon igralištu di bi popušia prvi crack.




depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 23:49:08  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Jer će ti život proletit, a ti se prid kompom i mobitelom baviš tim temama. Misto u parku di bi igra bocu istine ili školskon igralištu di bi popušia prvi crack.


Pa družim se ja sa svojim prijateljima, ako na to mislite. Ali vrijeme koje provodim uz tehnologiju rade trošim na stripove i te teme (kojima se ne bih smio zamarati) nego da se, kao većina ostatka generacije, zaglupljujem pred facebookom i sličnim glupostima i svoju komunikaciju ograničujem na tri slova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 23:53:05  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by tinton

Ne znam koji je razlog zaključavanja mog topica umjesto prebacivanja u svaštaru? Jesam li možda prekršio koje pravilo.


Petljaš se sa svim i svačim, uglavnom sa stvarima koje ne bi trebale da te zanimaju (ako ne lažeš za godine)


Ne lažem za godine, zašto me ne bi trebalo zanimati?


Zlotvor ti reče.
Imaš kad raspravljati o fašizmu i osuđivati Ibrahimovića, nije mi jasno da u tim godinama lomiš glavu oko toga.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/12/2013 : 23:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by tinton

Ne znam koji je razlog zaključavanja mog topica umjesto prebacivanja u svaštaru? Jesam li možda prekršio koje pravilo.


Petljaš se sa svim i svačim, uglavnom sa stvarima koje ne bi trebale da te zanimaju (ako ne lažeš za godine)


Ne lažem za godine, zašto me ne bi trebalo zanimati?


Zlotvor ti reče.
Imaš kad raspravljati o fašizmu i osuđivati Ibrahimovića, nije mi jasno da u tim godinama lomiš glavu oko toga.


A ja mu odgovorim.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 23/12/2013 : 23:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
Baš... ne znam, meni je normalnije da drkaš na zanosne tete sa facebooka nego što raspravljaš o stvarima koje ne razumiješ.
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/12/2013 : 00:01:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Baš... ne znam, meni je normalnije da drkaš na zanosne tete sa facebooka nego što raspravljaš o stvarima koje ne razumiješ.

Džabe objašnjavaš. Tinejdžeri.

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wele

Baš... ne znam, meni je normalnije da drkaš na zanosne tete sa facebooka nego što raspravljaš o stvarima koje ne razumiješ.


A ja ti opet kažem da se pomoću facebooka samo zaglupljuje moja i okolna generacija. Pa vidim i čudim se koliko su zaglupljeni neki ljudi i na što im se svodi komunikacija.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:03:11  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

quote:
Originally posted by wele

Baš... ne znam, meni je normalnije da drkaš na zanosne tete sa facebooka nego što raspravljaš o stvarima koje ne razumiješ.

Džabe objašnjavaš. Tinejdžeri.



Nema potrebe da brišeš post.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 24/12/2013 : 00:03:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Tako je.
Tintone, ne daj se prerano ostarit.
Pusti to nama, kojima vise nema spasa.
Ti odi van i pusi crack i zbari cure.
Ionako ces za tren bit u trideset i nekoj s gunđavom zenom za vratom i
pokojim djetetom, pa se onda pretplati na s.com. u vecernjim satima.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/12/2013 : 00:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Ma isti je kurac kad si tvrdoglaviji od mazge.
A za 4-5 godina ćeš se smijat svim ovim pizdarijama što si pisa. Ustvari, prije da će ti bit neugodno.
Velin ti, mani se sranja. Trampeljat o ustašama i partizanima je debilana, pusti stare konjine neka se kolju oko toga ili one što su za to plaćeni.

EDIT: tia se samo nadovezat, ali me Charlie preteče.

Trljam ruke.

Edited by - Zlotvor on 24/12/2013 00:08:01
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:06:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Uzoše me na zub.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2013 : 00:08:02  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by wele

Baš... ne znam, meni je normalnije da drkaš na zanosne tete sa facebooka nego što raspravljaš o stvarima koje ne razumiješ.


A ja ti opet kažem da se pomoću facebooka samo zaglupljuje moja i okolna generacija. Pa vidim i čudim se koliko su zaglupljeni neki ljudi i na što im se svodi komunikacija.


Dok su forumi poput ovog strašno edukativni po mlađariju...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
47014 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/12/2013 : 00:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by wele

Baš... ne znam, meni je normalnije da drkaš na zanosne tete sa facebooka nego što raspravljaš o stvarima koje ne razumiješ.


A ja ti opet kažem da se pomoću facebooka samo zaglupljuje moja i okolna generacija. Pa vidim i čudim se koliko su zaglupljeni neki ljudi i na što im se svodi komunikacija.


Dok su forumi poput ovog strašno edukativni po mlađariju...



kako nisu? zamisli koliko ovde ima raznih psiholoških profila.
moče radit u FBI ka profiler

depresivni iskompleksirani primitivac i nadrkana budala kojeg financira stari i koji sa skoro 50 godina nema ni žene ni posla.Pa naravno da je ljut na sve, a narocito na one koji su uspješni.
Jbga Lwoode nisam ti ja kriv kaj nisi uspio u životu
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:09:49  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by Zlotvor

Ma isti je kurac kad si tvrdoglaviji od mazge.
A za 4-5 godina ćeš se smijat svim ovim pizdarijama što si pisa. Ustvari, prije da će ti bit neugodno.
Velin ti, mani se pizdarija. Trampeljat o ustašama i partizanima je debilana, pusti stare konjine neka se kolju oko toga ili one što su za to plaćeni.


Dobro, mazga sam. Ali pazi ovo, Zlotvor, 22 godine, wele, 21 godina. Našli ste govoriti kako će mi život proći pred očima, da vama pustim da pričate o politici, da ste "stare konjine"??? Ajde da su mi to rekli stvarno stariji forumaši, vi i niste toliki seniori.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 24/12/2013 : 00:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message
Di san, za ime Isusovo, napisa da san ja stara konjina i da meni pripušteš fajt???

Trljam ruke.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19605 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 24/12/2013 : 00:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by wele

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by wele

Baš... ne znam, meni je normalnije da drkaš na zanosne tete sa facebooka nego što raspravljaš o stvarima koje ne razumiješ.


A ja ti opet kažem da se pomoću facebooka samo zaglupljuje moja i okolna generacija. Pa vidim i čudim se koliko su zaglupljeni neki ljudi i na što im se svodi komunikacija.


Dok su forumi poput ovog strašno edukativni po mlađariju...


Možda nisu, ali nemaju kontra efekat. I onda sam aj tvrdoglav, opća kultura moje generacije - apsolutna nula, razina komunikacije moje generacije - apsolutna nula, pismenost - apsolutna nula, zainteresiranost za bilo šta osim facebooka - apsolutna nula, za to je sigurno kriv ovaj forum s par tinejđera.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

wele
Advanced Member



Montenegro
3727 Posts

Member since 21/12/2009

Posted - 24/12/2013 : 00:15:47  Show Profile Show Extended Profile  Send wele a Private Message
quote:
Originally posted by lwood


kako nisu? zamisli koliko ovde ima raznih psiholoških profila.
moče radit u FBI ka profiler



Tintone, ne velimo ti da nama pustiš političarenje nego da se ti maneš...ma...
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.79 seconds. Snitz Forums 2000