forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

acestroke
stripovi.com suradnik



USA
11652 Posts

Member since 16/04/2009

Posted - 05/07/2014 : 19:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit acestroke's Homepage  Send acestroke a Private Message
quote:
Originally posted by sergej773

Nema veze sa punisherom, ali zasto na ovoj recenziji za scenario pise da je napisao N/A, primetio sam kod jos nekih recenzija.

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-210-212-omca-za-gambit/1626/




http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=45553

http://www.acestroke.blogspot.com
Go to Top of Page

sergej773
Senior Member



Cuba
1922 Posts

Member since 03/06/2012

Posted - 05/07/2014 : 20:32:10  Show Profile Show Extended Profile  Send sergej773 a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by sergej773

Nema veze sa punisherom, ali zasto na ovoj recenziji za scenario pise da je napisao N/A, primetio sam kod jos nekih recenzija.

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-210-212-omca-za-gambit/1626/


Burattinijev pseudonim za vrijeme kad je pisao tu epizodu.


Ma kakav pseudonim, evo prve stranice iz jednog od stripova ove epizode.

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/07/2014 : 20:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by bluefield

Eto,baš zbog ovakvih trzavica,svadja i prepucavanja sam sretan što
sam onomad otišao van.Da ne moram svakodnevno slušati slična sranja
i što mi djeca odrastaju poštedjena istih.



dobro si i napravia

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/07/2014 : 09:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by igor 12

racionalnost i civiliziranost su bitne stvari koje Thompsonovu publiku razlikuju od onih koji ga ne slušaju.
-------------------------------------
naravno johnny da si usporedio THOMPSONOVU PUBLIKU sa neracionalnima i neciviliziranima.ne pojedince,ne one koji su isključivi i netolerantni nego si nas sve stavio u isti koš.hebaji ga,il ja ne znam čitat ili si ti krivo napisao




Tu si potpuno u pravu, ne znaš čitati.
Ili pak čitaš tendenciozno, jer sam napisao da po mom iskustvu puno pa možda i većina netolerantnih sluša Thompsona, a ne da je čitava Thompsonova publika netolerantna.
Takvo nešto nemam na temelju čega tvrditi.




Johnny, samo te pdsjećam na ovu tvoju izjavu:

Jesam li ja nešto loše rekao o Thompsonu ili o njegovoj publici, odnosno o odteđenim forumašima?
Tvrdim da nisam nigdje i ni riječ, a upravo ta racionalnost i civiliziranost su bitne stvari koje Thompsonovu publiku razlikuju od onih koji ga ne slušaju.

istina nisi rekao kako je njegova publika netolerantna, samo si rekao ds du neracionalni i necivilizirani.




Vidim da moram školski, korak po korak, pa hajde.
Sve se jednostavno može objasniti pomoću dva skupa.
Neka skup A čine Thompsonovi slušatelji, a skup B netolerantni, necivilizirani, oni koji bi zabranjivali, ukidali i stavljali u torove, kao i oni skloni iracionalnim ispadima, zbog jednostavnosti ću ih skupno nazvati primitivcima.
U rečenicama "Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Primitivci su Thompsonovi slušatelji" ta se dva skupa mogu vrlo malo (npr. 5 % jednog i 7 % drugog) preklapati, mogu se preklapati više (npr. po 50 % od oba), a mogu i jako puno (npr 80 i 90 %), ali se uopće ne moraju preklapati sasvim. Ne mogu se ni tek dodirivati jer su rečenice takve da se moraju makar minimalno preklapati.
Da sam napisao "Svi Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Primitivci su Thompsonovi slušatelji", u tom bi slučaju skup A bio unutar skupa B, ali bi primitivaca bilo više od Thompsonovih slušatelja.
U tom bi slučaju recimo stinky, koji kaže da je netolerantan i da ne sluša Thompsona, bio primitivac (skup B) ali izvan skupa A, izvan skupa Thompsonovih slušatelja.
Jedino u slučaju da sam napisao "Svi Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Svi primitivci su Thompsonovi slušatelji", skupovi A i B bi se u potpunosti preklapali, logično jer su sveobuhvatni i međusobno značenjski identični.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19384 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 06/07/2014 : 11:46:28  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by
sergej773


quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by sergej773

Nema veze sa punisherom, ali zasto na ovoj recenziji za scenario
pise da je napisao N/A, primetio sam kod jos nekih recenzija.

http://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-210-212-omca-za-gambit/1626/


Burattinijev
pseudonim za vrijeme kad je pisao tu epizodu.


Ma kakav pseudonim, evo prve stranice iz jednog od stripova ove epizode.




fotošop

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 06/07/2014 : 16:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Vidim da moram školski, korak po korak, pa hajde.
Sve se jednostavno može objasniti pomoću dva skupa.
Neka skup A čine Thompsonovi slušatelji, a skup B netolerantni, necivilizirani, oni koji bi zabranjivali, ukidali i stavljali u torove, kao i oni skloni iracionalnim ispadima, zbog jednostavnosti ću ih skupno nazvati primitivcima.
U rečenicama "Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Primitivci su Thompsonovi slušatelji" ta se dva skupa mogu vrlo malo (npr. 5 % jednog i 7 % drugog) preklapati, mogu se preklapati više (npr. po 50 % od oba), a mogu i jako puno (npr 80 i 90 %), ali se uopće ne moraju preklapati sasvim. Ne mogu se ni tek dodirivati jer su rečenice takve da se moraju makar minimalno preklapati.
Da sam napisao "Svi Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Primitivci su Thompsonovi slušatelji", u tom bi slučaju skup A bio unutar skupa B, ali bi primitivaca bilo više od Thompsonovih slušatelja.
U tom bi slučaju recimo stinky, koji kaže da je netolerantan i da ne sluša Thompsona, bio primitivac (skup B) ali izvan skupa A, izvan skupa Thompsonovih slušatelja.
Jedino u slučaju da sam napisao "Svi Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Svi primitivci su Thompsonovi slušatelji", skupovi A i B bi se u potpunosti preklapali, logično jer su sveobuhvatni i međusobno značenjski identični.


Džoni, pitam se zašto nisi profesor?

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/07/2014 : 17:10:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Bolje da nisam, jer mi u tom slučaju ovakva zahebancija ne bi bila gušt!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16871 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/07/2014 : 19:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message
Ni na ovom forumu ne mozes pobjeci od fenomena MPT... E, moj narode.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 06/07/2014 : 20:33:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
džoni, ti ne znaš što je zajebancija, jer ti nasušno fali živosti za takvo što. ili, da parafraziram J. Paula: zajebanciju ti ne možeš obuhvatiti, osim u slučaju kada pri pokušaju ispadneš komičan.
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9919 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 06/07/2014 : 20:42:30  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

džoni, ti ne znaš što je zajebancija, jer ti nasušno fali živosti za takvo što. ili, da parafraziram J. Paula: zajebanciju ti ne možeš obuhvatiti, osim u slučaju kada pri pokušaju ispadneš komičan.


sta vas vec ima dvoje takvih na forumu, pojavila se konkurencija:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 06/07/2014 : 20:42:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ja neću parafrazirati nikoga nego citirati sebe odozgor.


quote:
U tom bi slučaju recimo stinky, koji kaže da je netolerantan i da ne sluša Thompsona, bio primitivac (skup B) ali izvan skupa A, izvan skupa Thompsonovih slušatelja.



I na ovih se par topica dobro zabavljam i zajebajem.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Darth Ivan
Advanced Member



Croatia
7978 Posts

Member since 21/03/2010

Posted - 07/07/2014 : 02:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Darth Ivan a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Bolje da nisam, jer mi u tom slučaju ovakva zahebancija ne bi bila gušt!



Profesorstvo ti leži, mijenjaj karijeru!

"Nothing lasts forever."
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 07/07/2014 : 08:45:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Ma to su samo tragovi formalnog obrazovanja, završio sam faks strojarstva i brodogradnje pa mi je ostalo, a i praktično je za ilustraciju.
Hebi ga, kad nekima moraš "crtati" u detalje...


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

KRAS
Advanced Member



Slovenia
7774 Posts

Member since 18/05/2003

Posted - 08/07/2014 : 19:36:25  Show Profile Show Extended Profile  Send KRAS a Private Message
inače za mlađu publiku

smrdić

je nekad važio za neakvog tripovskog intelektualca

ufatio je nekog siromaka i onda ga peglao tim svoijim sranjem, rečenice koje koje veze s vezom nemaju, odnosno, uzme citat nekog pisca i onda to prepravi nebili pametan ispo...

neznam što li je sad besan na cio svijet...

valjda zato što je provaljen...
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 09/07/2014 : 16:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by zlikovski

quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by igor 12

racionalnost i civiliziranost su bitne stvari koje Thompsonovu publiku razlikuju od onih koji ga ne slušaju.
-------------------------------------
naravno johnny da si usporedio THOMPSONOVU PUBLIKU sa neracionalnima i neciviliziranima.ne pojedince,ne one koji su isključivi i netolerantni nego si nas sve stavio u isti koš.hebaji ga,il ja ne znam čitat ili si ti krivo napisao




Tu si potpuno u pravu, ne znaš čitati.
Ili pak čitaš tendenciozno, jer sam napisao da po mom iskustvu puno pa možda i većina netolerantnih sluša Thompsona, a ne da je čitava Thompsonova publika netolerantna.
Takvo nešto nemam na temelju čega tvrditi.




Johnny, samo te pdsjećam na ovu tvoju izjavu:

Jesam li ja nešto loše rekao o Thompsonu ili o njegovoj publici, odnosno o odteđenim forumašima?
Tvrdim da nisam nigdje i ni riječ, a upravo ta racionalnost i civiliziranost su bitne stvari koje Thompsonovu publiku razlikuju od onih koji ga ne slušaju.

istina nisi rekao kako je njegova publika netolerantna, samo si rekao ds du neracionalni i necivilizirani.




Vidim da moram školski, korak po korak, pa hajde.
Sve se jednostavno može objasniti pomoću dva skupa.
Neka skup A čine Thompsonovi slušatelji, a skup B netolerantni, necivilizirani, oni koji bi zabranjivali, ukidali i stavljali u torove, kao i oni skloni iracionalnim ispadima, zbog jednostavnosti ću ih skupno nazvati primitivcima.
U rečenicama "Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Primitivci su Thompsonovi slušatelji" ta se dva skupa mogu vrlo malo (npr. 5 % jednog i 7 % drugog) preklapati, mogu se preklapati više (npr. po 50 % od oba), a mogu i jako puno (npr 80 i 90 %), ali se uopće ne moraju preklapati sasvim. Ne mogu se ni tek dodirivati jer su rečenice takve da se moraju makar minimalno preklapati.
Da sam napisao "Svi Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Primitivci su Thompsonovi slušatelji", u tom bi slučaju skup A bio unutar skupa B, ali bi primitivaca bilo više od Thompsonovih slušatelja.
U tom bi slučaju recimo stinky, koji kaže da je netolerantan i da ne sluša Thompsona, bio primitivac (skup B) ali izvan skupa A, izvan skupa Thompsonovih slušatelja.
Jedino u slučaju da sam napisao "Svi Thompsonovi slušatelji su primitivci" i "Svi primitivci su Thompsonovi slušatelji", skupovi A i B bi se u potpunosti preklapali, logično jer su sveobuhvatni i međusobno značenjski identični.





e johnny, johnny. pnavljam tvoje riječi:

" upravo ta racionalnost i civiliziranost su bitne stvari koje Thompsonovu publiku razlikuju od onih koji ga ne slušaju."

možda ti tako ne misliš ali napisao si što si napisao...

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2014 : 17:17:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Kao što sam (ti) napisao, neciviliziranima smatram sve netolerantne, agresivne, sklone iracionalnim ispadima čim se spomenu domovina, Bog ili nacija, sve koji bi ograničavali, ukidali, zabranjivali, smještali u geta, stvarna ili metaforička svejedno, i sve u tom smislu.
A kako sam ilustrirao pomoću skupova, takvi nisu nužno (samo) Thompsonovi slušatelji, ali ih je nekim čudom među njima izuzetno lako pronaći.
Pa i ti i igor 12 ste agresivnošću i vrijeđanjem, zbog čega ste i banirani, potvrda onog što sam napisao.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

zlikovski
Senior Member



Croatia
1090 Posts

Member since 21/03/2008

Posted - 09/07/2014 : 22:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Send zlikovski a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

Kao što sam (ti) napisao, neciviliziranima smatram sve netolerantne, agresivne, sklone iracionalnim ispadima čim se spomenu domovina, Bog ili nacija, sve koji bi ograničavali, ukidali, zabranjivali, smještali u geta, stvarna ili metaforička svejedno, i sve u tom smislu.
A kako sam ilustrirao pomoću skupova, takvi nisu nužno (samo) Thompsonovi slušatelji, ali ih je nekim čudom među njima izuzetno lako pronaći.
Pa i ti i igor 12 ste agresivnošću i vrijeđanjem, zbog čega ste i banirani, potvrda onog što sam napisao.




vrijeđao sam samo vlatodršca. kao mnogi skloni slobodoljublju. agresivan nisam... možeš li ti isto tvrditi i za sebe, uzevši u obzir svoje izjave kojima diskreditiraš velike skupine ljudi koje niti ne poznaješ. ali ne sudim te, nemoj to misliti, i thompson je iz neznanja i/ili straha i/ili interesa upućivao i gore kvalifikacije prema skupinama koje ne poznaje...
kako pročitam tvoje postove tako poslušam glazbu koju izvodi. vi ste samo ljudi , a ljudi su kakvi jesu.

Grad - to ste vi.
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 09/07/2014 : 22:44:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Evo plagijat da se "pomirimo", da ne kažem da "pomirimo" naša dva svijeta!





Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...

Edited by - Johnny Difool on 09/07/2014 22:44:53
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 10/07/2014 : 08:21:05  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7318 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 10/07/2014 : 08:52:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message
tupsona slušaju bezveznjaci. pripadnici stada, jedinke bez imalo osobnosti i karaktera koje svoje mjesto, identitet i važnost očajnički traže i misle postići stapajući se među gomilom jer im je vlastita trulost i ispraznost jezivo nepodnošljiva. kao što to radi večina hrvata. kao što to radi večina forumaša.

eto, kratko i jasno.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12724 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 10/07/2014 : 09:58:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne laprdaj, nego se odi učiti estetici preko mog platonovskog postavljanja problema hrvatskog stripa
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46541 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/07/2014 : 12:33:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
http://youtu.be/y0wOQvh6ruo


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/07/2014 : 16:10:16  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

http://youtu.be/y0wOQvh6ruo






Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 10/07/2014 : 16:31:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
Euro, hajde makni tu sliku iz potpisa. Djevojčurak je na mjestu ali nije u skladu s pravilima

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12212 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 10/07/2014 : 17:01:53  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

Euro, hajde makni tu sliku iz potpisa. Djevojčurak je na mjestu ali nije u skladu s pravilima



hoču, nakon svijetskog prvenstva. Još me drži euforija Svijetskog Prvenstva, koji je svake četiri godine.
Eto nakon tri dana sve če završiti, i tada mičem sliku. A do tada uživajte, jer ovo je jedna od najlepših djevojaka na svijetu!
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.62 seconds. Snitz Forums 2000