forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 16/09/2014 : 22:26:29  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam ga zaključao. Naviknite se na tako nešto u sledeće vreme.



zar nisi dao neopozivu ostavku na mesto izbacivača



Hej, imali ste mira skoro godinu i po. Dosta je bilo.

Neću biti baš toliko ažuran, mladjo ostaje glavni šerif. Ja ću reagovati kad naletim.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 16/09/2014 : 23:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Znači za sad si Deputy Sheriff
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 17/09/2014 : 00:14:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Neću biti baš toliko ažuran, mladjo ostaje glavni šerif. Ja ću reagovati kad naletim.



Fala qrcu..
Welcome back.


There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/09/2014 : 01:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Još od onog časa kada je moje oko prvi put videlo žuto slovo na plavoj pozadini Comodorea 64 početkom devedesetih, garantujem da nije videlo debilnijih od onih na koje je maločas naleteo, u veeeeeelikim fekalnim gomilama, u topicu "HAJDE VAMO...". Koliko sam se puta prekrstio, prestadoh da brojim.

Momci, matere mi niste zdravi. Ajte malo oladite i pustite forum da diše. Sedite u ćoše i odbrojte do deset pre nego se latite tipke.

I ne...Ovde smajlije ne smatramo sredstvom komunikacije

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”

Edited by - PijaniPatak on 17/09/2014 01:27:27
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 17/09/2014 : 01:24:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
Ma daj...
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/09/2014 : 01:26:48  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Ma daj šta?

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Tintilinic
Senior Member

2955 Posts

Member since 15/07/2013

Posted - 17/09/2014 : 01:29:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tintilinic a Private Message
Jedan topic? Prevelika frka zbog toga.
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/09/2014 : 01:37:49  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Zbog čega bi izjava o očitom debilovanju u onom topicu trebala dizati frku?

Onako ni deca ne pišu, niti onako tupave teme pokreću.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/09/2014 : 01:40:04  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
Neću dalje niti slova.

I ponavljam prijateljski savet: sledeći put brojite do deset pa tipkajte. Ovo nije facebook chatovanje.

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19355 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/09/2014 : 07:36:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by KRAS

quote:
Originally posted by manhunter

Ja sam ga zaključao. Naviknite se na tako nešto u sledeće vreme.



zar nisi dao neopozivu ostavku na mesto izbacivača



Hej, imali ste mira skoro godinu i po. Dosta je bilo.

Neću biti baš toliko ažuran, mladjo ostaje glavni šerif. Ja ću reagovati kad naletim.


Zar nije Markos rekao da nema novih moderatora?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/09/2014 : 08:00:32  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
pa i nije novi:) samo je bio na godisnjem malo duzem:)

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/09/2014 : 11:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by mamlaz

pa i nije novi:) samo je bio na godisnjem malo duzem:)




Na višegodišnjem!


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 17/09/2014 : 11:48:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak

Zbog čega bi izjava o očitom debilovanju u onom topicu trebala dizati frku?

Onako ni deca ne pišu, niti onako tupave teme pokreću.





Uvijek postoji način: ja onaj topic nakon pročitane prve stranice postova više nisam ni otvorio, a niti neću.

Čemu nerviranja, čemu držanje lekcija, jednostavno se makneš i boli te džon.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2014 : 12:42:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by paro



Fala qrcu..
Welcome back.










I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 17/09/2014 : 14:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by Johnny Difool

quote:
Originally posted by PijaniPatak

Zbog čega bi izjava o očitom debilovanju u onom topicu trebala dizati frku?

Onako ni deca ne pišu, niti onako tupave teme pokreću.





Uvijek postoji način: ja onaj topic nakon pročitane prve stranice postova više nisam ni otvorio, a niti neću.

Čemu nerviranja, čemu držanje lekcija, jednostavno se makneš i boli te džon.



zato što su iste spamerske klice počeli da prosipaju i po stripovskom forumu. Pokrenu se diskusije (konačno) u nekom interesantnom smeru i dođe par tih gospodičića sa totalno nevezanim izjavama, nadovezujući se poput virusa jedan na drugi i pošalju celu temu u tri one materine.

Zato sam pukao, ušao ovde, video šta se dešava i pogledao okolo, te se maksimalno daizvinete sjebao. Što je najgore, sva ta glupost i sve to spamanje ne može biti kontrirano i kažnjeno prema pravilima foruma.

Inače sam miran tip, teško me išta izbaci iz takta. Ali ovo me je kljucalo već neko vreme da bi sada samo KLJUCNULO!

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

dsormaz1
Advanced Member



13143 Posts

Member since 28/04/2002

Posted - 17/09/2014 : 14:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send dsormaz1 a Private Message
Tumenu je danas istekla kazna, još nije otključan.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2014 : 15:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by PijaniPatak



Što je najgore, sva ta glupost i sve to spamanje ne može biti kontrirano i kažnjeno prema pravilima foruma.




Tačka 9 u pravilima kaže nešto drugo.

Meni čak i ne smetaju toliko političke teme, prepucavanja i slično, koliko mi smeta spam i offtopic. Ne znam šta ljudi žele time da postignu...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19355 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 17/09/2014 : 15:16:37  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by PijaniPatak



Što je najgore, sva ta glupost i sve to spamanje ne može biti kontrirano i kažnjeno prema pravilima foruma.




Tačka 9 u pravilima kaže nešto drugo.

Meni čak i ne smetaju toliko političke teme, prepucavanja i slično, koliko mi smeta spam i offtopic. Ne znam šta ljudi žele time da postignu...


Mene ni ne smeta spam kad je u granicama normale ili ako je makar duhovit (to pokušavaju), ali ovo je katastrofa!
WOLF HUNTER mi je postao najiritantniji forumaš (Timber Bille pao si na broj dva) ovim spamanjem na svaštari, na stripovskom forumu, otvaranjem glupih topica i mahnitim rezerviranjem recenzija za epizode koje nije pročitao.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

trolodtroje
Advanced Member

3266 Posts

Member since 14/09/2010

Posted - 17/09/2014 : 15:20:03  Show Profile Show Extended Profile  Send trolodtroje a Private Message
Ne znam zašto je i Punisher tema postala drek-tema za sva prepucavanja vamo-tamo offtopičarenje i spam. Neko napiše govnisher ili nešto slično. Ima pravo.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 17/09/2014 : 15:24:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
Ova tema je nešto kao forumska knjiga žalbe...
Go to Top of Page

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 17/09/2014 : 16:09:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by PijaniPatak



Što je najgore, sva ta glupost i sve to spamanje ne može biti kontrirano i kažnjeno prema pravilima foruma.




Tačka 9 u pravilima kaže nešto drugo.

Meni čak i ne smetaju toliko političke teme, prepucavanja i slično, koliko mi smeta spam i offtopic. Ne znam šta ljudi žele time da postignu...


juhu naprijed nasi:) falio si ovom forumu.

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 17/09/2014 : 18:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Oh.pa davno sam gledala forumu u tarot karte i rekla da ce se manhunter vratiti. Onda sam ga jos malo pogurala spamom pa je trenirao povratak na meni jer je bas onako bio ko ruzinavi brod na vezu koji ceka rezaliste. A trebalo je napraviti samo mali remont.

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

PijaniPatak
stripovi.com suradnik



Germany
10029 Posts

Member since 20/02/2010

Posted - 18/09/2014 : 01:15:27  Show Profile Show Extended Profile  Send PijaniPatak a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by PijaniPatak



Što je najgore, sva ta glupost i sve to spamanje ne može biti kontrirano i kažnjeno prema pravilima foruma.




Tačka 9 u pravilima kaže nešto drugo.

Meni čak i ne smetaju toliko političke teme, prepucavanja i slično, koliko mi smeta spam i offtopic. Ne znam šta ljudi žele time da postignu...



OHO! Vidi baš.

quote:
9. Prekomereni i namerni offtopic postovi i spam na forumu će biti brisani, autori eventualno kažnjavani.


Slobodno izbrišite ovu tačku, jer je niko ne poštuje: ni moderatori ni članovi. Moderatori ne baniraju, a članovi odu spamati na neko drugo mesto.

izuzetak: kažnjava se spam koji u svom sadržaju ima vređanja na ovoj i onoj osnovi

DNEVNIK CITANJA:
Etika junaštva i deklišeizirani koreni u “Zagor prica...”
Go to Top of Page

Johnny Difool
Advanced Member



Croatia
13988 Posts

Member since 21/02/2010

Posted - 18/09/2014 : 09:12:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Johnny Difool a Private Message
Off topičarenje ne mora nužno biti loše, jer ponekad temu usmjeri i razgovore odvede u vrlo zanimljivim smjerovima koji se znaju pokazati i intrigantnijima od osnovne teme.

Tako da se tu ne treba biti prestrog, već procijeniti ima li smjer razglabanja o temi smisla ili ne i vrijedi li ga pustiti, pa onda odlučiti o eventualnim sankcijama.


Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi ostarite,
i ta ce mi mladost teško pasti...
Go to Top of Page

wolf
Advanced Member

4577 Posts

Member since 05/08/2003

Posted - 18/09/2014 : 15:53:48  Show Profile Show Extended Profile  Send wolf a Private Message
Dovoljno je novim članovima pojasniti da ne postoji natječaj za moderatore i pretplata na stripove koji se postižu velikim brojem postova
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000