forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Punisher
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 334

mamlaz
Advanced Member

Croatia
9917 Posts

Member since 28/02/2004

Posted - 14/10/2014 : 22:24:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit mamlaz's Homepage  Send mamlaz a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

ne vidin zašto ne bi moga otvorit topic o križarskim ratovima.
uglavnom ,izbjegaji teme vezane za balkan od 1918. i 2.svjetski rat i to je otprilike to.



Pa sad...ne znam kako bi se u diskusiji o krstaškim ratovima mogla izbeći diskusija o religiji? Meni je ta tema neobično zanimljiva i draga, ali, ako počne, moraću da radim prekovremeno...
Inače, ovo si dobro napisao, samo bih ja dodao 1918. pa do danas. I uopšteno teme vezane za Balkan. Iako mi je i tu veoma interesantno to srednjevekovno doba, pogotovu kod Srba i Hrvata. Mada, najkasnije kada budemo stigli do Stefana Prvovenčanog i Tomislava (u kombinaciji sa Bogumilima), ode pola foruma...


sta si ti? moderator ili provokator?

Mrzim mrznju!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 14/10/2014 : 23:09:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by lwood

ne vidin zašto ne bi moga otvorit topic o križarskim ratovima.
uglavnom ,izbjegaji teme vezane za balkan od 1918. i 2.svjetski rat i to je otprilike to.



Pa sad...ne znam kako bi se u diskusiji o krstaškim ratovima mogla izbeći diskusija o religiji? Meni je ta tema neobično zanimljiva i draga, ali, ako počne, moraću da radim prekovremeno...
Inače, ovo si dobro napisao, samo bih ja dodao 1918. pa do danas. I uopšteno teme vezane za Balkan. Iako mi je i tu veoma interesantno to srednjevekovno doba, pogotovu kod Srba i Hrvata. Mada, najkasnije kada budemo stigli do Stefana Prvovenčanog i Tomislava (u kombinaciji sa Bogumilima), ode pola foruma...



slušaj ,šta se mene osobno tiče ne postoji tema o kojoj ne bi moga pričat ,taman i da otvorimo cilu povijest ex yu do u detalje.
al jednostavno nema smisla jerbo če šta i sam kažeš letit pola foruma(najmanje ) .
tako da je bolje izbjegavat te teme.
ali opče evropske i svjetske stvari (ako izbacimo 2.svjetski ) ne bi smile stvarat večih problema.
ne virujen da bi tema o npr vijetnamskom ratu bila kontroverzna.
eventualno bi se acestroke moga napalit

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Edited by - lwood on 14/10/2014 23:09:44
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 14/10/2014 : 23:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by manhunter
, pogotovu kod Srba i Hrvata. Mada, najkasnije kada budemo stigli do Stefana Prvovenčanog i Tomislava (u kombinaciji sa Bogumilima), ode pola foruma...


pa šta ti imaš sa srbima i hrvatima...ti si švajcarac



Pa i ti si Dalmatinac, pa šta? Niko nije savršen...


e da ti je biti dalmatinac...guze bi ti dao bilo kome

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/10/2014 : 23:21:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo


e da ti je biti dalmatinac...guze bi ti dao bilo kome



Kako sad ovo da razumem? Dalmatinci daju guzu bilo kome?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24617 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 14/10/2014 : 23:22:06  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

slušaj ,šta se mene osobno tiče ne postoji tema o kojoj ne bi moga pričat ,taman i da otvorimo cilu povijest ex yu do u detalje.
al jednostavno nema smisla jerbo če šta i sam kažeš letit pola foruma(najmanje ) .
tako da je bolje izbjegavat te teme.

ali opče evropske i svjetske stvari (ako izbacimo 2.svjetski ) ne bi smile stvarat večih problema.
ne virujen da bi tema o npr vijetnamskom ratu bila kontroverzna.
eventualno bi se acestroke moga napalit



Upravo ovako.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 14/10/2014 : 23:41:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Strasno sto se veceras dogada, otvoreno forumasi j*** jedni drugima mater, psuju, uvreda, nacionalizma na lopate...
I nikome nista, da se ukljucim u raspravu bilo sto da kazem letio bi 30 dana vani, da postamna hajdukovom topicu letio bi do bozica...
Cirkus i gotovo
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 15/10/2014 : 00:39:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

Strasno sto se veceras dogada, otvoreno forumasi j*** jedni drugima mater, psuju, uvreda, nacionalizma na lopate...
I nikome nista, da se ukljucim u raspravu bilo sto da kazem letio bi 30 dana vani, da postamna hajdukovom topicu letio bi do bozica...
Cirkus i gotovo


Baš to, da ja sad nekome kažem da ima IQ kao Ava Karabatić dobio bih 30 dana po kratkom postupku......:D
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7734 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/10/2014 : 07:50:23  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
Naravno da bi dobio Josipe.
Ja san ima jedan jedini smajlić u potpisu skoro godinu dana i niko ga nije primjećiva. I onda san nešto reka nekoj budali i globinjo odma poče prititi da će me banati ako ga ne maknem. Nakon toga puno njih je imalo čak i slike u potpisu pa nikome ništa.
Licemjerje u punoj snazi.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2014 : 15:32:58  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

Naravno da bi dobio Josipe.
Ja san ima jedan jedini smajlić u potpisu skoro godinu dana i niko ga nije primjećiva. I onda san nešto reka nekoj budali i globinjo odma poče prititi da će me banati ako ga ne maknem. Nakon toga puno njih je imalo čak i slike u potpisu pa nikome ništa.
Licemjerje u punoj snazi.


vi ste mi najjači...ono tipa "vrati mi franje,zvat ću mamu"...ako misliš da ću ja pregledavat miljun postova i potpisa dnevno,varaš se...pošalji mi na pm tko ima sliku u potpisu...pa ću ih upozorit...ako nećeš,onda prestani kukat...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2014 : 15:33:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by globinjo


e da ti je biti dalmatinac...guze bi ti dao bilo kome



Kako sad ovo da razumem? Dalmatinci daju guzu bilo kome?


zna se tko je dobijao u guzu i po guzi

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2014 : 15:34:15  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Josip2000

quote:
Originally posted by Tonka24

Strasno sto se veceras dogada, otvoreno forumasi j*** jedni drugima mater, psuju, uvreda, nacionalizma na lopate...
I nikome nista, da se ukljucim u raspravu bilo sto da kazem letio bi 30 dana vani, da postamna hajdukovom topicu letio bi do bozica...
Cirkus i gotovo


Baš to, da ja sad nekome kažem da ima IQ kao Ava Karabatić dobio bih 30 dana po kratkom postupku......:D


sve prema zaslugama...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2014 : 15:55:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mpavin

Naravno da bi dobio Josipe.
Ja san ima jedan jedini smajlić u potpisu skoro godinu dana i niko ga nije primjećiva. I onda san nešto reka nekoj budali i globinjo odma poče prititi da će me banati ako ga ne maknem. Nakon toga puno njih je imalo čak i slike u potpisu pa nikome ništa.
Licemjerje u punoj snazi.


vi ste mi najjači...ono tipa "vrati mi franje,zvat ću mamu"...ako misliš da ću ja pregledavat miljun postova i potpisa dnevno,varaš se...pošalji mi na pm tko ima sliku u potpisu...pa ću ih upozorit...ako nećeš,onda prestani kukat...


Ne pravi se pametan, ako si " izbacivac " onda izbacuj po zaslugama i one koji krse pravila a ne samo one koji ti ne idu niz dlaku.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2014 : 15:57:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by Tonka24

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mpavin

Naravno da bi dobio Josipe.
Ja san ima jedan jedini smajlić u potpisu skoro godinu dana i niko ga nije primjećiva. I onda san nešto reka nekoj budali i globinjo odma poče prititi da će me banati ako ga ne maknem. Nakon toga puno njih je imalo čak i slike u potpisu pa nikome ništa.
Licemjerje u punoj snazi.


vi ste mi najjači...ono tipa "vrati mi franje,zvat ću mamu"...ako misliš da ću ja pregledavat miljun postova i potpisa dnevno,varaš se...pošalji mi na pm tko ima sliku u potpisu...pa ću ih upozorit...ako nećeš,onda prestani kukat...


Ne pravi se pametan, ako si " izbacivac " onda izbacuj po zaslugama i one koji krse pravila a ne samo one koji ti ne idu niz dlaku.


pogledaj sad ovoga

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7734 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 15/10/2014 : 16:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mpavin

Naravno da bi dobio Josipe.
Ja san ima jedan jedini smajlić u potpisu skoro godinu dana i niko ga nije primjećiva. I onda san nešto reka nekoj budali i globinjo odma poče prititi da će me banati ako ga ne maknem. Nakon toga puno njih je imalo čak i slike u potpisu pa nikome ništa.
Licemjerje u punoj snazi.


vi ste mi najjači...ono tipa "vrati mi franje,zvat ću mamu"...ako misliš da ću ja pregledavat miljun postova i potpisa dnevno,varaš se...pošalji mi na pm tko ima sliku u potpisu...pa ću ih upozorit...ako nećeš,onda prestani kukat...


Vidiš ti i sam, ne moran ti ja reći.
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 15/10/2014 : 16:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message
quote:
Originally posted by mpavin

quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by mpavin

Naravno da bi dobio Josipe.
Ja san ima jedan jedini smajlić u potpisu skoro godinu dana i niko ga nije primjećiva. I onda san nešto reka nekoj budali i globinjo odma poče prititi da će me banati ako ga ne maknem. Nakon toga puno njih je imalo čak i slike u potpisu pa nikome ništa.
Licemjerje u punoj snazi.


vi ste mi najjači...ono tipa "vrati mi franje,zvat ću mamu"...ako misliš da ću ja pregledavat miljun postova i potpisa dnevno,varaš se...pošalji mi na pm tko ima sliku u potpisu...pa ću ih upozorit...ako nećeš,onda prestani kukat...


Vidiš ti i sam, ne moran ti ja reći.


ne vidim sve...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 15/10/2014 : 18:18:57  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message
Globinjo ako je sve po zaslugama zasto onda lijepo one likove u temi Hrv nog reprezentacija ne pobaniras sto su me vrijedjali na posljednjoj stranici. Bas me zanima na sta ces se tu izvuci jer je nemoguce da to nisi vidjeo posto si i sam sudjelovao u toj temi. Ili Swamp thingu, čije uvrede prema meni još uvijek stoje na zadnjoj strani Batman strip teme.

Edited by - Josip2000 on 15/10/2014 18:22:18
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 15/10/2014 : 18:24:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Nasao si gdje ces traziti pravdu
Go to Top of Page

Josip2000
Average Member



712 Posts

Member since 20/08/2014

Posted - 15/10/2014 : 18:26:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit Josip2000's Homepage  Send Josip2000 a Private Message
A reko da pokušam.....kad ne vrijede ista pravila za sve, korumpirana država štaš :D :D :D
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4538 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 15/10/2014 : 19:06:19  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
pravi domoljub ne cmizdri,već nafrlji škoru do daske

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2014 : 13:08:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
Nevazano za domoljublje koje spominjes, to rade budaletine, kao sto sam ja bio...
Ovdje na ovom forumu nema lijeka osim biti mudar kao zmija a bezazlen kao golub.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37337 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/10/2014 : 13:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Jucer istekla kazna 1Euru, a danas bi trebao stici Amos.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 16/10/2014 : 13:19:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Jucer istekla kazna 1Euru, a danas bi trebao stici Amos.






Lose vijesti za Acestrokea, jos jedan fanatik uz tonku.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46516 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/10/2014 : 13:52:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
ajde puštajte eura i amosa

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19354 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 16/10/2014 : 14:54:03  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Euro je otiso zauvijek.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8373 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 16/10/2014 : 15:00:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Euro je otiso zauvijek.




There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.
Go to Top of Page
Page: of 334 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.73 seconds. Snitz Forums 2000